باغ تالار ایرانی
باغ تالار عمارت صفا جو
باغ تالار آدریان
باغ تالار مجلل امیر

تالار در غرب تهران

تالار

به مجموعه و مکانی که برای جمع شدن افراد دور هم  برای برگزاری جشن و مراسم خاص که موضوع آن از قبل تعیین شده است تالار می گویند.

این روزها برای برگزاری جشن ها و مراسم مختلف مانند جشن نامزدی، جشن عقد، مراسم ترحیم، ولیمه دهی، جشن عروسی و.... از مکان ها و مجتمع های بزرگی که امکان پذیرایی از تعداد بیشماری میهمان را دارند استفاده می شود که به این مکان ها تالار گفته می شود.

یکی از نکات بسیار مهم برای اینکه مراسم و جشن ها به خوبی برگزار شوند انتخاب یک تالار ایده آل می باشد که بتواند خواسته های شما را به نحوه احسن انجام دهد

انواع تالار 

تنوع و انتخاب تالار برای برگزاری مراسم های مختلف بسیار زیاد می باشد . تالارهای مختلف در تمام نقاط شهر وجود دارند که هزینه های مختلفی برای برگزاری مراسم خود باید به آنها پرداخت کنید

به همین خاطر است که برای محل برگزاری و انتخاب تالار نظرهای مختلف بسیاری در هر خانواده وجود دارد و همین مسئله باعث شده است که انتخاب تالار مناسب برای برگزاری مراسم کمی کار سختی به نظر برسد.

تالار ها تم های مختلفی برای ارائه خدمات خود دارند و این یک امر کاملا طبیعی می باشد که هر تالار بخواهد برای جذب مشتری بیشتر از روش های متفاوت و منحصر به فردی استفاده نماید تا بتواند رضایت مشتریان خود را جلب نماید و به نوعی آن ها را به مشتریان دائمی تبدیل کند که تالار آن ها را به دیگران هم معرفی کنند.

برخی از تالارها برای اینکه میهمان ها بتوانند یک شب خاطره انگیزی را در تالار آن ها سپری کنند از فضاهای سنتی و کلاسیک درتالار خود استفاده کرده اند و با توجه به سلیقه و درخواست مشتری برای مراسم آن ها تالار را با یکی از این روش ها برای شب مراسم آنها آماده می سازند.

برخی دیگر از تالار ها با طراحی های مدرن و کلاسیک سعی کرده اند چیدمان مبلمان تالار را متفاوت کنند.

تالارهای می توانند بزرگ ، متوسط و یا کوچک باشند و پذیرای ظرفیت های مختلفی باشند که شما باید در زمان رزرو تالار حتما این مسئله را در نظر داشته باشید که میهمان های شما در سالن تالاری که انتخاب کرده اید جا خواهند شد و یا اینکه نیاز به سالن بزرگتری دارید؟!

هنگام تصمیم گیری در خصوص تالار  باید این نکته را در نظر داشته باشید که مراسم شما چطور برگزار خواهد شد و قرار است که شما میزبان چندین میهمان باشید. وقتی در این زمینه به لیست نهایی خود رسیدید تصمیم گیری برایتان راحت  تر خواهد بود.

 تالار غرب تهران

از آنجایی که دسترسی به تالار هم برای شما که میزبان هستید و هم برای میهمان ها از اهمیت زیادی برخوردار می باشد بنابراین باید برای برگزاری مراسم خود تالاری را انتخاب کنید که از نظر موقعیت مکانی دسترسی آن برای همه آسان و راحت باشد.

انتخاب تالار غرب تهران می تواند یک انتخاب مناسب برای شما باشد به دلیل اینکه میزان ترافیک در محدوده غرب کم تر از تالارهایی است که در مرکز شهر قرار دارند. شاید قیمت تالارهایی که در غرب واقع شده اند نسبت به سایر تالارها کمی بیشتر باشد اما اگر از نظر هزینه و بودجه ای که برای مراسم خود درنظر گرفته اید مشکلی ندارید. انتخاب این تالارها می تواند یک انتخاب مناسب باشد که هم خودتان به عنوان میزبان به موقع به تالار برسید و هم اینکه میهمانان شما سر وقت در تالار حضور داشته باشند و دیگر کلافه و خسته از ترافیک شهری نباشند.

ملاک انتخاب تالار مناسب

انتخاب تالار مناسب نیاز به ملاک ها و پیش فرض هایی دارد که بدون شک همه شما برایتان مهم است. حال این تالار می خواهد در شرق تهران باشد یا تالار غرب تهران باشد.

از ملاک های انتخاب یک تالار مناسب می توان به موارد زیر اشاره کرد:

•اولین کاری که باید انجام دهید فراهم کردن لیست میهمان ها می باشد

•با توجه به تعداد میهمان هایی که دارید ظرفیت سالن تالار را در نظر بگیرید

•کیفیت غذا و پذیرایی تالار

•موقعیت جغرافیایی تالار و دسترسی آسان آن برای میهمان ها

•پارکینگ اتومبیل و جای پارک مناسب برای اتومبیل های میهمانان

•داشتن آسانسور در تالار برای رفت وآمد راحت تر، مخصوصا برای میهمانان مسن

•روکش مناسب میز و صندلی های سالن تالار

•سرویس بهداشتی، نمازخانه، اتاق پرو و سایر امکانات رفاهی

•هزینه تالار

•نوع چینش میزهای پذیرایی

•سیستم گرمایش و سرمایش مناسب

•و...

 


نظرات

خواستم بدونم باغ تالار پرنیان در گرم دره پروانه کسب داره یا مجوز نداره ممنون میشم کسی سوالم را جواب بده

سعید مدنی
ارسال نظر جدید