بستن

باغ تالار ورسای

باغ تالار مجنون
باغ تالار عمارت یاسین
تالار هتل بزرگ ارم
تالار پذیرایی قصر وصال
باغ تالار عمارت صفا جو
مشاوره عروسی

تشریفات عروسی

یکی از مهم ترین اتفاقات زندگی برای هر عروس و دامادی بدون شک روز عروسی است. از همین رو انتخاب بهترین تشریفات می تواند نقش بسیار مهمی را ایفا کند. تشریفات و خدمات عروسی یکی از مهم‌ترین بخش‌های مرتبط با مراسم عروسی است. فراموش نکنید برنامه ریزی عروسی یکی از اصلی ترین اقدامات است که باید به صورت دقیق و منظم صورت گیرد. جهت تکمیل این روند به بهترین شکل ممکن بهترین تشریفات عروسی می تواند به شما عزیزان کمک کند. شما عزیزان می توانید از تشریفات و موسساتی که در این زمینه فعالیت دارند کمک بگیرید. در لیست زیر موسسات تشریفات برگزاری عروسی را مشاهده می کنید. شما عزیزان می توانید از طریق صفحه مربوطه درخواست پیش فاکتور آنلاین بدهید. همچنین از طریق درخواست قیمت منو می توانید قیمت منو غذا همه تشریفات عروسی و خدمات مجالس را دریافت نمایید.

در ذیل لیست بهترین تشریفات عروسی را مشاهده می کنید:

تشریفات رویال
تشریفات مجلل خورشید
تشریفات عروسی ژان پيِر
تشریفات عروسی تک
تشریفات دلژین
محل تبلیغ
باغ تالار تشریفات فرست کلس
تشریفات دهکده عروسی
تشریفات و باغ تالار رضا اصلانی
تشریفات لوکس اکبری
تشریفات سیف‌‌ seif
تشریفات رستا
باغ تشریفات جهان

نتایج جستجو تشریفات عروسی

معرفی خدمات و تشریفات تالارهای عروسی

موسسات تشریفات عروسی مکان هایی هستند که با یک کادر مجرب و حرفه ای راهنمای خوبی برای شما هستند تا یک جشن با شکوه را برگزار نمایید. برگزاری یک جشن عروسی با شکوه به عوامل مختلف بسیاری بستگی دارد به همین خاطر است که برگزاری جشن عروسی یکی از دغدغه های بسیار بزرگ زوج های جوان می باشد.

مسائلی که در برگزاری یک جشن با شکوه می توانند تاثیر گذار باشند شاید در نگاه اول چندان به چشم نیایند و یا اصلا اهمیتی هم نداشته باشند و هرگز نه شما و نه همسرتان به این موضوعات فکر هم نکرده اید.

برای اینکه بتوانید یک شب خوب و به یاد ماندنی را برای خود و میهمان هایتان به ارمغان آورید می توانید از موسساتی که در این زمینه فعالیت دارند و نسبت به برگزاری جشن های بزرگ همچون جشن عروسی از تجربه کافی برخوردار می باشند کمک و راهنمایی بگیرید. تا به شما کمک کننده تا به ایده آل هایی که می خواهید جشن عروسی شما از آن ها بهره مند باشد برسید.

معرفی خدمات و تشریفات تالارهای عروسی

اغلب زوج های جوان وقتی اسم تشریفات تالار عروسی را می شنود در ذهن خود تنها مکانی را تصور می کنند که می توانند برای برگزاری جشن عروسی خود انتخاب نمانید مثل تالار و باغ تالار عروس،. اما باید بگوییم که تشریفات تالار عروسی تنها دارای سالن ها و تالارهای برگزاری جشن ها و مناسبت های مختلف نمی باشد بلکه خدمات دیگری را هم به شما زوج های جوان ارائه خواهند داد. خدماتی که تشریفات  برگزاری عروسی ارائه می دهند عبارتند از:

·       آتلیه

·       عکاسی

·       فیلم برداری

·       مزون عروس و داماد

·       آرایش عروس و داماد

·       گل آرایی ماشین عروس 

·       گل آرایی دسته گل عروس و...

پس با انتخاب یک تشریفات مناسب تقریبا نیم بیشتر کارهایی که برای روز عروسی خود باید انجام دهید از روی دوش شما برداشته خواهد شد و با خیال راحت تری به مابقی کارهای خود خواهید پرداخت.

نکات مهم انتخاب تشریفات عروسی

یکی از مواردی که برای برگزای جشن عروسی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد انتخاب تالار، باغ تالار و در کل مکانی است که می خواهید جشن خود را در آن مکان برگزار نمایید.

نکات مهم انتخاب تشریفات عروسی

همانطور که در مطالب بالا هم برایتان عنوان کردیم برخی از موسسات وجود دارند که کار آن ها برگزاری جشن های بزرگ همچون جشن نامزدی، جشن عقد، ولیمه دهی، جشن عروسی و... می باشد که به آن ها تشریفات عروسی گفته می شود.

انتخاب تشریفات عروسی مناسب که بتواند جشن عروسی شما را به بهترین شکل ممکن برگزار نماید کمی کار سختی می باشد.

نگران نباشید این سختی با در نظر گرفتن نکاتی که در ادامه به آن ها اشاره کرده ایم برایتان آسان خواهد شد. شما تنها کافی است زمانیکه به دنبال تشریفات عروسی برای برگزاری جشن خود هستید این نکات را در نظر داشته باشید. این نکات شامل موارد زیر می باشند.

مجوز داشتن تشریفات مورد نظر

اولین مسئله که باید به آن توجه ویژه ای داشته باشید مجوز داشتن تشریفات عروسی است که شما انتخاب کرده اید. زیرا هزینه ای که شما به این موسسات برای برگزاری جشن عروسی پرداخت می کنید شاید ماکسیسم هزینه ای باشد که می توانستید با آن در یک تالار عروسی جشن خود را برگزار کنید.

پس توجه داشته باشید که شاید پیج اینستاگرام و سایت تشریفاتی که انتخاب کرده اید تقلبی بوده باشد و خدای نکرده در دام افراد سود جو افتاده باشید. قبل از بستن قرار داد و پرداخت هزنیه حتما از مجوز دار بودن تشریفات عروسی مورد نظر مطمئن شوید.

بررسی سابقه کاری تشریفات

داشتن سابقه کاری درخشان تنها مختص انسان ها نمی باشد که برای استخدام به موسسات و شرکت های مختلف مراجعه می کنند. بلکه کسب و کارهای مختلف بسیاری هستند که ما در طول زندگی خود شاید بارها با آن ها سرو کار داشته باشیم بنابراین اگر دارای سابقه خوبی نباشند بدون شک هیچ وقت نه به آن ها اطمینان خواهیم کرد و نه از مشتریان آن ها خواهیم شد.

انتخاب تشریفات عروسی مناسب هم از این قاعده مستثنا نمی باشد. پس سابقه آن را در نظر داشته باشد و تنها لاکچری بودن آن برایتان اهمیت نداشته باشد. برای اینکه از سابقه تشریفات عروسی که انتخاب کرده اید مطمئن شوید می توانید به سایت و پیج اینستاگرام آن ها مراجعه کنید و نظرات عروس و دامادهایی که قبل از شما در آنجا جشن خود را برگزار کرده اند را مورد مطالعه قرار دهید.

اطمینان از کیفیت غذا تشریفات

اگر تشریفات عروسی که انتخاب کرده اید از آن دسته تشریفاتی است که خودشان آشپز دارند حتما از کیفیت غذاهای آن مطمئن شوید.

اطمینان از کیفیت غذا تشریفات

استفاده از مواد اولیه تازه و با کیفیت در آشپزی حرف اول را می زند. می توانید از مسئول تشریفات درخواست کنید برای اینکه از کیفیت غذا و دستپخت آشپز مطمئن شوید در یکی از مراسم ها شرکت داشته باشید و با تست غذا از کیفیت آن مطمئن شوید. 

توجه به تزئینات و گل آرایی تشریفات مورد نظر

این مسئله که تشریفات از تزئینات و طراحی های روز دنیا برای جشن عروسی شما استفاده نماید ارتباطی با هزینه ای که شما پرداخت می کنید ندارد. مهم سلیقه ای است که برای دیزاین آن شب به کاربرده می شود. اگر می خواهید از تم و یا گل های خاصی برای دیزاین و گل آرایی آن شب استفاده شود حتما در زمان بستن قرار داد به مسئول تشریفات بگویید و روز قبل از عروسی نیز برای اینکه خیالتان راحت شود که گل آرایی و دیزاین طبق خواسته شما انجام می شود یک یادآوری کوچک کنید.

تشریفات عروسی در تهران با قیمت مناسب

عروس خانم ها و آقا دامادها همیشه به دنبال یک مکان مناسب هستند که بتوانند جشن عروسی خود را در آنجا به بهترین شکل ممکن برگزار کنند. خب همیشه هم انتخاب تالار عروسی گزینه مناسبی برای عروس و دامادها نیست و به دنبال یک چیز جدیدتر می باشند.

مثلا تشریفات عروسی که بتواند صفر تا صد کارهای مربوط به جشن عروسی را با در نظر گرفتن سلایق و خواسته های آن ها برگزار نماید.

 این روزها جشن عروسی از جشن های پر خرج می باشد که همه عروس و دامادها با توجه به شرایط اقتصادی روز دنیا از عهده پرداخت هزینه های آن بر نمی آیند و در اغلب موارد به جشن مختصر رضایت می دهند. اما این بین هستند تشریفات عروسی که با قیمت های مناسب می توانند جشن عروسی شما را با در نظر گرفتن بودجه ای که در اختیار دارید برگزار کنند.

تشریفات عروسی در تهران با قیمت مناسب

شاید با خودتان بگویید که انتخاب تشریفات عروسی با قیمت مناسب کار چندان آسانی نمی باشد. خب نمی توان گفت که شما در اشتباه هستید اما با کمی کسب اطلاعات درباره موسسات تشریفاتی که در شهر تهران وجود دارند و با در نظر گرفتن نکات مهم برای انتخاب یک تشریفات عروسی قیمت مناسب خیلی راحت می توانید به خواسته خود دست پیدا کنید.

فقط به خاطر داشته باشید که اگر میخواهید برگزاری جشن عروسی خود را از صفر تا صد بر عهده موسسات تشریفات عروسی بگذارید باید یکی دو ماه زودتر دست به کار شوید و انتخاب بهترین تشریفات عروسی را به روزهای آخر نیاندازید. درست است  که موسسه هایی که در زمینه برگزاری جشم عروسی فعالیت دارند این تضمین را به شما می دهند که با خیال آسوده به سایر کارهیتان برسید و نگران برگزاری جشن عروسی نباشید اما باز هم دلیل بر این نیست که در دقیقه های آخر شما اقدام کنید.

ویژگی تشریفات تالارهای عروسی

برای انتخاب یک تشریفات عروسی مناسب که از هر نظر با سلیقه شما عروس و دامادهای عزیز همخوانی داشته باشد باید یک سری ویژگی را در زمان انتخاب تشریفات عروسی در نظر داشته باشید.

توجه به موقعیت جغرافیایی

دقت داشته باشید که اگر در زمان انتخاب و رزرو تشریفات عروسی موقعیت جغرافیایی آن را در نظر داشته باشید. برای این منظور نباید میهمان های خود را فراموش کنید. اغلب تشریفات عروسی خودشان سالن هایی را برای برگزاری جشن های بزرگ همچون جشن عروسی در اختیار دارند و برخی دیگر با تالارها و باغ تالارهای مختلف همکاری دارند.

بنابراین شما باید این مسئله را در نظر داشته باشید که میخواهید در کدام منطقه تهران جشن عروسی خود را برگزار کنید. بهتر است که محل برگزاری جشن به محل سکونت شما و همچنین آتلیه و آرایشگاهی که انتخاب کرده اید نزدیک باشد.

 بررسی ظرفیت سالن پذیرایی تالار

مسئله مهم دیگر تعداد میهمان های شما می باشند که تشریفات عروسی مورد نظر باید با توجه به این مسئله به دنبال سالن یا باغی برای جشن عروسی شما باشد.

بررسی ظرفیت سالن پذیرایی تالار

خدمات و امکانات تشریفات عروسی

فراموش نکنید که خدمات قید شده در قرار داد طبق آنچه که صحبت کرده اید انجام شود. مثلا اگر تعداد میهمان های جشن شما 500 نفر می باشد تشریفات مورد نظر باید با توجه به تعداد میهمان های شما پرسنل خود را فراهم کند.

توجه به پارکینگ مجموعه

یکی دیگر از ویژگی های مهم برای تشریفات عروسی داشتن پارکینگ یا محل ایمن برای خودروهای میهمان های شما می باشد. زیرا که در غیر اینصورت میهمان ها باید زمانی را برای پیدا کردن یک مکان مناسب جهت پارک خودرو خود پیدا کنند و مدام استرس این را داشته باشند که محل پارک خودرو آن ها مناسب و امن می باشد یا خیر؟

 تیم تشریفات عروسی چیست؟

تیم تشریفاتی عروسی گروهی از افراد با تجربه و حرفه ای می باشند که در برگزاری مراسم عروسی به زوجین کمک می‌کنند.  این تیم در برگزاری رویدادها و مراسم‌های مختلف در تالارها کمک می‌کنند.  که شامل مختصات رویداد، مدیران تالار، تدارکات غذا و نوشیدنی، دکوراسیون، تجهیزات صوتی و تصویری، و متخصصین امنیت می‌شود. هدف اصلی این تیم ایجاد یک تجربه بی‌نظیر و خاطره‌انگیز برای مهمانان و میزبانان تالار است.

 

تیم تشریفاتی چیست؟

مختصات رویداد با هماهنگی‌های دقیق زمانبندی، مکان‌یابی مهمانان می‌پردازند. مدیران تالار از مدیریت و نظارت بر امور عملیاتی تالار، تجهیزات و تمیزی آن بهره‌می‌برند. تدارکات غذا و نوشیدنی شامل برنامه‌ریزی منو، مهیا کردن غذاها و خدمات پذیرایی است. دکوراسیون تیمی طراحان و تزئین‌کنندگان را در برمی‌گیرد که با توجه به موضوع رویداد، فضای زیبا و مناسب را ایجاد می‌کنند. تجهیزات صوتی و تصویری شامل ارتقاء تجربه شنیداری و بصری مهمانان تالار است.

اهمیت امنیت در تالارها نیز توسط امنیت تالار تضمین می‌شود تا هر رویداد بدون هرگونه نگرانی و به صورت صمیمی و امن برگزار گردد. با تلاش این تیم تشریفات تالار، میزبانان می‌توانند به طور کامل از مراسم‌های خود لذت ببرند و به مهمانان تجربه‌ای به یادماندنی ارائه دهند.

باید ها و نباید های قرارداد بستن با تشریفات عروسی

قرارداد بستن با تیم تشریفات عروسی، مهمترین مرحله در برگزاری یک مراسم عروسی است که نیازمند دقت و شفافیت است. در باید ها، به اصول اساسی قرارداد توجه کنید. ابتدا تمام خدمات و جزئیات مراسم را به دقت مشخص کنید. شامل طراحی دکوراسیون، تدارکات غذا، گریم و آرایش، عکاسی و ویدئوگرافی و تجهیزات فنی.

همچنین، قرارداد باید شرایط مالی را به وضوح تعیین کند. هزینه کلی، تخفیف‌ها، موعد پرداخت و شرایط لغو قرارداد را مشخص کنید. همچنین، باید به حقوق و تعهدات هر دو طرف اشاره کنید، مانند مسئولیت‌های تیم تشریفاتی در صورت نقص در ارائه خدمات.

در نبایدها، از امضای قرارداد بدون مطالعه دقیق و اطلاع از جزئیات خودداری کنید. همچنین، قرارداد باید از هر نقص ممکن در خدمات و شرایط مالی جلوگیری کند. از قراردادهایی که شرایط لغو و تغییر را به طور کامل پوشش ندهند، خودداری کنید.

 

تیم تشریفاتی چیست؟

در کل، قرارداد باید به صورت کامل و شفاف تمام اطلاعات مرتبط با مراسم عروسی و همچنین حقوق و تعهدات طرفین را پوشش دهد. بهتر است قبل از امضای قرارداد، آن را با دقت مطالعه کرده و در صورت نیاز، با کمک مشاور حقوقی، مطمئن شوید که تمام جزئیات به درستی تعیین شده است.

سخن پایانی

 تمام مواردی که در این مقاله به آن ها اشاره کرده ایم به شما کمک خواهند کرد تا در انتخاب تشریفات عروسی خود بهتر و راحت تر تصمیم گیری کنید تا بتوانید تشریفات عروسی را انتخاب کنید که بتواند در بهترین شب زندگیتان کنار شما بوده و ایده آل ترین ها را برای شما در نظر داشته باشد.این نکته مهم را در نظر داشته باشید برنامه ریزی عروسی یکی از اصلی ترین اقدامات است که باید به صورت دقیق و منظم صورت گیرد. جهت تکمیل این روند به بهترین شکل ممکن بهترین تشریفات می تواند به شما عزیزان کمک کند.

 

برچسب ها: تشریفات، تالار تشریفات، تشریفات عروسی، تشریفات مجالس 

معرفی تشریفات VIP

در این ویدئو برای شما عزیزان به معرفی بهترین تشریفات VIP پرداخته شده است.

مقالات بانک تالار

قیمت تشریفات عروسی

قیمت تشریفات عروسی

 بدون شک شما هم نام موسسه تشریفات عروسی بارها به گوشتان خورده است و درباره این موسسات اطلاعاتی دارید. برخی از عروس و دامادها هستند برای اینکه از استرس انتخاب تالار و باغ تالار و سایر برنامه هایی که برای برگزاری جشن عروسی نیاز است انجام دهند خلاص شوند تا بهتر بتوانند به سایر کارهای خود بپردازند ... ادامه مطلب

دوشنبه 1 آذر 1400

باغ تالار تشریفات

باغ تالار تشریفات

یکی از مهم ترین کارهایی که برای برگزاری جشن عروسی باید به آن توجه داشته باشید انتخاب باغ تالار تشریفات و یا یک مکان مناسب برای پذیرایی از میهمان هایتان می باشد. زیرا که شما قرار است بهترین شب زندگی خود را با کسانی که دوست دارید در این شادی بزرگ با شما شما شریک باشند جشن بگیرید.بنابراین اگر می خواهید... ادامه مطلب

چهارشنبه 19 آبان 1400

خدمات تشریفات عروسی

خدمات تشریفات عروسی

همان طور که می دانید در کشور ما اینطور جا افتاده است که مهم ترین مراسم ازدواج، جشن عروسی در تالار است. افراد هزینه زیادی را جهت ارائه بهترین خدمات در عروسی، صرف می کنند. اما آیا چیزی درباره خدمات تشریفات عروسی شنیده اید؟ افرادی که در شهر تهران زندگی می کنند، در طول برگزاری مراسمات تشریفاتی قبل ازدو... ادامه مطلب

شنبه 17 مهر 1400

هزینه تشریفات عروسی

هزینه تشریفات عروسی

این روزها هزینه ها به قدری زیاد و گران شده اند که برای انجام کوچکترین کارهای روزمره هم باید برنامه ریزی دقیق داشت و بودجه مناسبی را در نظر گرفت.حال تصور کنید که شما می خواهید یک جشن بزرگ همچون جشن  عروسی را برگزار کنید. چقدر بودجه لازم دارید تا بتوانید جشنی به یادماندنی و به قول معروف آبرومند ر... ادامه مطلب

جمعه 9 مهر 1400

بهترین تشریفات عروسی

بهترین تشریفات عروسی

 تشریفات عروسی چیست؟ تشریفات عروسی به گروه و تیمی گفته می شود که تشکیل شده از افراد توانمندی که قادر هستند مراسم های مختلف و بزرگ را از صفر تا صد به خوبی و به بهترین شکل ممکن برگزار نمانید و آن را مدیریت کنند. البته باید بگوییم که این تیم کار آزموده تنها در زمینه برگزاری مراسم عروسی فعالیت ... ادامه مطلب

شنبه 3 مهر 1400

نحوه بستن قرار داد تشریفات عروسی

نحوه بستن قرار داد تشریفات عروسی

مسئله مهمی که باید در اینجا به آن توجه داشته باشید نحوه بستن قرار داد تشریفات عروسی می باشد که در ادامه بیشتر دراین باره صحبت خواهیم کرد. انتخاب مکان برگزاری جشن عروسی مکانی که می خواهید جشن عروسی خود را در آنجا برگزاری کنید یکی از مهم ترین مواردی است که می تواند بر کیفیت مراسم شما تاثیر... ادامه مطلب

شنبه 30 مرداد 1400

ارسال نظر جدید

نظرات

سلام لطفا در مورد زمان رزرو اطلاع رسانی فرمایید

صالحی

سلام قیمت منوی شام عروسی

مهناز

تخفیف هم دارید ؟؟

زضا عباسی

سلام برای حدود 100 نفر میهمان هم سرویس دارید؟

سلام برای رزرو سالنهای عروسی نیاز به اطلاعات و بازدید از سالنها و قیمت و اطلاع از انواع خدمات دارم . ایا برای بازدید از سالنهای عروسی نیاز به تعیین وقت میباشد

در انتخاب تشریفات عروسی باید به چه نکاتی توجه داشت؟

محمد مرادی

ممنون بابت راهنمایی هایی که انجام میدین

احمدزاده

سمت غرب تشریفات ندارید؟

عباس معصومی

خدمات بصورت اقساطی هم وجود داره ؟

محمدی

تخفیف ندارید؟

King farid
در پاسخ به دنیا ویایی تاریخ چهارشنبه 23 تیر 1400 4:29 PM

سلام من میخوام تشریفات عروسی رز سیاه رو بگیرم میشه راهنماییم کنید؟

بهتر با باغ خدمات تون اوکی کنید چون بدون واسطه میشه و هزینه مناسب تر در میاد و مورد اعتماد تر هست

لیلا
در پاسخ به زهراممدرضایی تاریخ چهارشنبه 13 مرداد 1400 12:03 PM

کجا عروسی بگیرم چششم خاهرشوهر دربیاد

عمارت یاسین بهترین عمارت هستش اینم پیج اینستاگرامش emaratyasin@

هستی

ظرفیت سالن لیلی مجنون چند نفر است؟ میشه ظرفیت یک سالن رو زیاد کرد؟

مبینا

یه تشریفات عروسی با قیمت مناسب ولی شیک و آبرومندانه معرفی کنین لطفا تعداد مهمونا هم خیلی نیست.

نازنین

ممکنه که خودمون یک سری از دسر هارو آماده کنیم بیاریم توی تالار سرو بشه؟

مبینا

تخفیفات ویژه تشریفات تالار عروسی چند درصد است؟

محمد مرادی

هزینه تالار با بهترین تشریفات عروسی چقدره؟

محمد مرادی

متاسفانه شوهر پیدا نمیشه برای رزرو تالار

سایه

ممنون بابت اطلاعات مفیدتون

قربانی

چه خدماتی ارائه میدن

داریوش

درجه یک و عالی هستید

احمد محمدی

سلام خسته نباشید امکانش هست یه آتلیه خوب با قیمت مناسب به من معرفی کنید

مقدسی

کجا عروسی بگیرم چششم خاهرشوهر دربیاد

زهراممدرضایی

بسیارعالی

احمد محمدی

بسیار عالی ممنون از خدمات خوبتون

امیر مهدی جمشیدی

برای بچه ها هم هزینه ورود برای هر نفر کامل حساب می شود یا خیر ؟

گردان

وااای کی کرونا تموم میشه من حتی تالارمم انتخاب کردم

نگین

این تالار ها تخفیف دارن؟

امیر مهدی

ببخشید تالار در زمان کرونا هم باز هست ؟

تعطیلات عید غدیر سالن ها برای جشن عروسی باز هستند؟

نازنین

سلام خسته نباشید آیا راسته که میگن تعداد مهمون ها بسته به وضعیت کرونا و رنگ شهرها بین 15 تا 30 نفر هست؟

امینی

سلام تشریفات عروسی ماه عالی بود ممنون

نسیم عسگری

محوطه عکاسیو میشه حضوری اومد دیده

مبینا

برای عروسی کم هزینه چه پیشنهادی دارید.

امیر

سلام من میخوام تشریفات عروسی رز سیاه رو بگیرم میشه راهنماییم کنید؟

دنیا ویایی

به خاطر محدودیت های کرونایی هزینه ها کمتر می شه یا نه؟

علی

تشریفات عروسی ساسان هنوز تخفیف 20 درصد رو داره؟

نسیم

بسیار عالی شما باغ تالار هم دارید؟شرایطش چجوریه؟

داریوش جمشیدی

کاش کرونا زودتر تموم بشه😭😭😭😭

ناهید

سلام برای تشریفات لیلی و مجنون تخفیف نمیزارید؟

دنیا

ممنون بابت اطلاعات به روزتون

سهرابی

سلام تشریفات عروسی ارزان در تهران چی پیشنهاد میدید؟

نسیم

بهترین تشریفات عروسی شیک . ارزان در تهران کجاست

نازنین

تعداد میهمان ها در تشریفات عروسی به پکیج ها هم ارتباطی پیدا می کنه؟

نازنین

قیمت باغ تالار اطراف تهران تو چه حدودی هست؟

سیما

ممنون بابت مطالب واطلاعات به روزتون

فدائی

توضیحاتتون خیلی کامل و جامع بود. مچکرم

ایمان رضایی

برای فعالیت در زمینه تشریفات عروسی باید تحصیلات خاصی داشت یا حرفه خاصی را بلد بود؟

رمضانی

ممنون از مطلب خوبتون درباره تشریفات عروسی .

سیما نوری

سلام من از طریق سایت شما با تشریفات عروسی نیکی آشنا شدم و مراسمم رو اونجا برگزار کردم عالی بود ممنون ازتون

زهرا اله یاری

سلام لطفا یک تشریفات عروسی در منطقه سعادت آباد معرفی کنید ممنون

نسیم

سلام وقتتون بخیر امکانش هست راجع به پکیج طلایی کمی بیشتر توضیح دهید ؟

ایمان رضایی

سلام، خسته نباشید زمان دقیق فعالیت تشریفات و تالارهای عروسی با شرایط واکسناسیون به چه صورت می باشد و اینکه آیا با توجه به واکسیناسیونی که در حال انجام هست باز هم محدودیت تعداد میهمان وجود دارد یا خیر؟

زابلی

ممنون بابت اطلاعات به روزتون

غیاثوندی

لطفا در شهرستان های اطراف تهران هم تالار قیمت مناسب معرفی کنید

سالاری

بعد از ایام کرونا تالارها تخفیف هم دارند؟

فلاحی

ممنون بابت اطلاعات کاملتون درباره نحوه باز گشایی تالار ها بعد از واکسینه شدن کرونا

اخباری

با واکسینه شدن در برابر کرونا باز هم برای جشن عروسی محدودیت میهمان وجود داره؟

حیدری

خسته نباشید حالا که واکسنکرونا اومده تالارهای عروسی از کی فعالیت خودشون رو شروع می کنن؟

الهی

تالارهای عروسی کی مجدد فعالیت خودشون و آغاز می کنند.

واشقانی

هزینه مکان های برگزار کننده عروسی ا بعد از واکسینه شدن در برابر کرونا چقدر افزایش پیدا می کنه؟

چمستانی

سلام خسته نباشید شنیدم بخاطر اینکه همه داره در برابر کرونا واکسینه می شن تا چند وقت دیگه تالارهای عروسی فعالیت خودشون و آغاز کردن. می خواستم بدون این حرف چقدر صحت داره؟

جمشید اله وردی

تشکر بابت اطلاعات مفیدتون

روحانی

تزئینات و گل آرایی از خدماتی است که تشریفات عروسی ارائه می دهند؟

سعیدی

نحوه کنسلی با تشریفات عروسی هم مثل کنسلی تالار است؟

زمردیان

خرید میوه و شیرینی با عروس و داماد هست یا خود تشریفات فراهم میکنه؟

اخباری

خسته نباشید لطفا چندتا خانه عقد شیک در شرق تهران معرفی بفرمایید

مظفری

لطفا تشریفات ها و تالارهای شهرستان های اطراف رو هم معرفی کنید

ایمانی

من جشن عروسی خواهرزادم رو تو باغ تالار مجلل برگزار کردیم و از همه لحاظ عالی بود

حجت پناه

ممنون بابت تشریفات خوبی که معرفی کردین

قاسم زاده

شرایط برگزاری عروسی تو روزای کرونا

صالحی

تالارها کی باز میشن؟

عرفانی

ممنون بابت اطلاعات مفیدتون

ناصر

تشکر بابت اطلاعات کامل و مفیدتون

شعبانی

چرا هزینه خانه های عقد انقدر زیاده. برای 2 ساعت 5 میلیون به بالا

رحمانی

کدام تشریفات عروسی در محوده غرب سالن سرپوشیده دارند؟

سیروان

سلام من اطلاعات تالار های خوب غرب تهران رو میخواستم. میشه راهنمایی کنید؟

نسیم محسنی

شما با تشریفاتهای شهرستان هم قرار داد دارید؟

سیامزگی

واقعا ممنون بابت معرفی این همه تالار و باغ. کار ما رو برای انتخاب آسون کردین

عموزاده

خرید میوه و شیرینی به عهده تشریفاتی که باهاش قرار داد بستیم یا خودمون؟

لواسانی

خسته نباشید من عید فطر جشن نامزدی دارم و میخوام تو خونه برگزار کنم برای طراحی داخل خونه میشه لطفا راهنمایی بفرمایید

شجاعی

سلام وقت بخیر من ی باغ 2500 متری دارم که فضای شیک و سبزی داره میخواستم بدونم میتونم به عنوان باغ عروسی ازش استفاده کرد؟

برومند

تالارهای عروسی از چه تاریخی می تونن فعالیت خودشون و از سر بگیرن؟

ریوندی

تشکر بابت مطالب مفیدتون

ارجمندی

هزینه تشریفات عروسی در تهران با توجه به شرایط کرونا

توکلی

شرایط تالارها برای برگزاری جشن عروسی در اوضاع کرونا به چه صورت؟

رحمانی

چرا هزینه خانه های عقد انقدر زیاده. برای 2 ساعت 5 میلیون به بالا

جمشیدی راد

تشکر بابت اطلاعات و معرفی مکان های برگزاری جشن عروسی

علوی

محضرخونه ای که فضای باز هم داشته باشه در منطقه غرب تهران معرفی می کنید

علیرضا موسوی

سلام خسته نباشید لطف می کنید خانه عقد معرفی بفرمایید

بیرانوند

تشکر بابت اطلاعاتی که درباره وضعیت فعلی تالارهای عروسی ارائه میدین

عزیزی

لطفا تشریفات ها و تالارهای شهرستان های اطراف رو هم معرفی کنید

غلامی

تالارها و تشریفات های برگزار کننده جشن عروسی در ایام کرونا مجوز دارند؟

امیر علی

امکانش هست که برای پذیرایی از میهمان ها بخش شام رو از منو حذف کرد؟

صالح

به علت شیوع ویروس کرونا هزینه برگزاری جشن هایی مثل جشن عروسی کمتر شده یا نه؟

ساقی

برای جشن تعیین جنسیت چه تشریفاتی رو میتونید بهم معرفی کنید

ناصر

سلام وقت بخیر من عید فطر مراسم عقد دارم. میشه لطفا یه محضر که فضای باز هم داشته باشه در شهر رشت به من معرفی کنید

ملاباشی

قیمت تشریفات عروسی در تهران حدودا چقدر میشه؟

برای مراسم در فضای باز لطفا تشریفات با قیمت مناسب معرفی کنید.

فرجی زاده

امکانش هست که در منطقه 5 تهران تشریفات عروسی خوب معرفی کنید؟

مقدسی

تو شرایط کرونا چطور میشه به کمک موسسات خدمات مجالس جشن عقد برگزار کرد؟

ورودی تشریفات مجالس نفری حساب میشه یا خانوادگی؟

پارسا

امکان داره بجز تخفیف هایی که زدید باز هم تخفیف گرفت؟

طباخیان

گل آرایی تشریفات عروسی چقدر هزینه دارد؟

نیما فلاحی

من در زمینه طراحی داخلی فعالیت دارم. میتونم با سایت شما همکاری داشته باشم؟

سارا بیات

بسیار عالی

تقوی

وقت بخیر از مجوز دار بودن یا نبودن تشریفات چطور مطمئنم بشیم؟!

میرمظلوم

تزئینات و گل آرایی از خدماتی است که تشریفات عروسی ارائه می دهند؟

غفاری

طرح ازدواج آسان که بیشتر تالارها دارند چیه؟

شعبانزاده

امکانش هست کمی هم درباره تشریفات عروسی خارج از تهران اطلاعات بدید

آرین

چطور از کیفیت غذای تشریفاتی که انتخاب می کنیم مطمئن بشیم؟

سپاس بابت اطلاعات کاملی که درباره تالارها و تشریفات عروسی در سایتتون دارید

ورودی تشریفات مجالس روی منو اصلی حساب میشه؟

روانبخش

سلام برای عقد کنان ۱۵۰ نفر میهمان پیشنهاد شما چه تالاری است؟

تشکر بابت اطلاعات مفیدتون

طهماسبی

طرح ازدواج آسان یعنی چی؟ همه تالارها عروسی این طرح و دارند؟

سعید رضایی

همه تشریفات عروسی که معرفی کردین پارکینگ دارند؟

نریمان شبگرد

من در زمینه طراحی داخلی فعالیت دارم. میتونم با سایت شما همکاری داشته باشم؟

سعادت

خانه عقد نیکی فضای سرپوشیده هم داره؟

خنجری

تزئینات و گل آرایی از خدماتی است که تشریفات عروسی ارائه می دهند؟

منصوریان

انتخاب تالار عروسی به صرفه تره یا تشریفات عروسی؟

ابراهیمی

امکان داره که تزئینات سالن عروسی رو خودمون با نظارت تشریفات عروسی انجام بدیم؟

رضائی

تزئینات و گل آرایی از خدماتی است که تشریفات عروسی ارائه می دهند؟

روحانی

کیفیت غذای تشریفات آنیت چطوره؟

سلماز سعادتی

من به تشریفات عروسی اطمینان ندارم. از کجا معلوم همون قدر که پول میگیرن برات کار کنن

حمید هندی

خسته نباشید تقزیبا برای 250 نفر میهمان هزینه تشریفات عروسی چقدر میشه؟

الیاس امینی
در پاسخ به ادمین تاریخ چهارشنبه 8 بهمن 1399 1:03 PM

طرح ازدواج آسان یک طرح برای برگزاری مراسم عروسی با هر بودجه ای می باشد که در آن تالارها با عقد قرارداد با سالن های آرایشی، آتلیه، گلفروشی و ... بهترین قیمت را برای خدمات به شما ارائه می دهند.

برای عقد کنان ۱۵۰ نفر میخواستم ببینم چه قیمتیه

قاسمی

آخه الان تو شرایط کرونا کی عروسی میگیره

علیمرادی

امکانش هست کمی هم درباره تشریفات عروسی خارج از تهران اطلاعات بدید

فرامرزی

وقت بخیر از مجوز دار بودن یا نبودن تشریفات چطور مطمئنم بشیم؟!

غفاری

همه تشریفات عروسی که معرفی کردین پارکینگ دارند؟

غیاثوند

چطور از کیفیت غذای تشریفاتی که انتخاب می کنیم مطمئن بشیم؟

سالار

خانه عقد نیکی فضای سرپوشیده هم داره؟

خنجری

تشریفات خوب سمت غرب؟

نهاوندی

ممنون بابت اطلاعات مفیدتون

انصاری

طرح ازدواج آسان چیست؟

امامی

در انتخاب تشریفات عروسی باید به چه نکاتی توجه کرد؟

جمشیدی

من برای جشن تولدم دنبال تشریفات خوب می گردم میشه کمک کنید

محسن علوی

بهترین تشریفات مجالسی که تو سایتتون دارید کدام تشریفات؟

صفوی

چطور از کیفیت غذای تشریفاتی که انتخاب می کنیم مطمئن بشیم؟

جمشیدی

ورودی تشریفات مجالس نفری حساب میشه یا خانوادگی؟

یار احمدی
در پاسخ به روهام تاریخ پنجشنبه 2 بهمن 1399 12:45 PM

تو شرایط کرونا چطور میشه به کمک موسسات خدمات مجالس جشن عقد برگزار کرد؟

دوست عزیز تشریفات های عروسی، مکان مورد نظر شما برای برگزاری مراسم را به شما معرفی می کنند که می تواند منزل و یا باغ شخصی شما باشد سپس کلیه کارها از چیدمان میز و صندلی تا دکوراسیون سالن و گل آرایی و شام را با توجه به بودجه شما انجام می دهند.

ادمین
در پاسخ به دلگشایی تاریخ دوشنبه 29 دی 1399 5:21 PM

برای مراسم در فضای باز لطفا یک باغ مجلل معرفی کنید.

دوست عزیز شما می تونید از منوی خدمات عروسی > باغ تالار ، لیست کلیه باغ تالارها را مشاهده کنید.

ادمین
در پاسخ به میناوند تاریخ یکشنبه 5 بهمن 1399 5:21 PM

طرح ازدواج آسان که بیشتر تالارها دارند چیه؟

طرح ازدواج آسان یک طرح برای برگزاری مراسم عروسی با هر بودجه ای می باشد که در آن تالارها با عقد قرارداد با سالن های آرایشی، آتلیه، گلفروشی و ... بهترین قیمت را برای خدمات به شما ارائه می دهند.

ادمین
در پاسخ به سعید معمار تاریخ سه شنبه 7 بهمن 1399 4:59 PM

شما اگه خودتون جشنی در پیش داشتید کدوم یک یاز تشریفات سایتتون و انتخاب می کردین؟

دوست عزیز اگر بابت کیفیت خدمات تشریفات عروسی نگران هستید و انتخاب براتون سخت شده پیشنهاد می کنم از قسمت منو > مقالات > مقالات مربوط به انتخاب تشریفات پذیرایی را مطالعه کنید تا بهترین انتخاب را داشته باشید.

ادمین
در پاسخ به نونهالی تاریخ سه شنبه 7 بهمن 1399 4:58 PM

خانه عقد نیکی فضای سرپوشیده هم داره؟

بله دوست عزیز ، هم در فضای باز هم در فضای بسته امکان برگزاری مراسم وجود دارد.

ادمین

شما اگه خودتون جشنی در پیش داشتید کدوم یک یاز تشریفات سایتتون و انتخاب می کردین؟

سعید معمار

خانه عقد نیکی فضای سرپوشیده هم داره؟

نونهالی

طرح ازدواج آسان که بیشتر تالارها دارند چیه؟

میناوند

تشریفات بهمنش تازه تاسیسه؟

علیمرادی

چطور برای میمهمانی تولد پسرم می تونم با یکی از تشریفات های غرب تهران هماهنگ بشم؟

محب

تو شرایط کرونا چطور میشه به کمک موسسات خدمات مجالس جشن عقد برگزار کرد؟

روهام

سلام وقت بخیر. امکان داره که یک سری اطلاعت در منوها تغییر کنند؟

رها نور محمدی

ممنون بابت معرفی تالار و تشریفات عروسی

میراحمدی

نحوه کنسلی با تشریفات عروسی هم مثل کنسلی تالار است؟

سینا شهابی

به نظر شما برای جشن عقد خصوصی تالار گزینه بهتریه یا کمک گرفتن از تشریفت عروسی برای برگزاری مراسم در منزل؟

علوی

برای مراسم در فضای باز لطفا یک باغ مجلل معرفی کنید.

دلگشایی

چطور از خدمات تشریفات مطمئن شویم؟

احمدزاده

من تو شهر قزوین تالار دارم می تونم در سایت شما بنر تبلیغاتی برم؟

ارسطو عامل

من در زمینه طراحی داخلی فعالیت دارم. میتونم با سایت شما همکاری داشته باشم؟

هما سعادت

عالی

رحمانی

میشه اشپز رو خودمون بیاریم؟

هانی

امکان داره بجز تخفیف هایی که زدید باز هم تخفیف گرفت؟

حدیث

امکان داره یه سری چیزارو توی منو هاتون تغییر داد؟

موحدی

بسیار عالی

گل محمدی

بسیار عالی

جهانبخش

سلام روز بخیر 50 درصد تخفیف تشریفات سرمه شامل چه مواردی می شه؟

غیاثی

لطفا یک تشریفات لوکس در منطقه گرمدره معرفی کنید

احمد برومند

روز بخیر 20 درصد تخفیفی که برای تشریفات ساسان تعریف شده تا کی اعتبار داره؟

محمد لشگری

سلام روز بخیر من ماه دیگه جشن عقدمه میشه لطفا یه تشریفات عروسی خوب با قیمت مناسب بهم معرفی کنید؟

رضا یزدان پناه

این تخفیف های 20 تا 50 درصد برای ورودی تالار هاست یا روی منو کلی حساب میشه؟

صناعی

این پکیچ طلایی که بعضی از تشریفات دارن چی هست؟

رستمی

تشکر بابت معرفی تشریفات خوبی که در سایتتون دارید

رحمانی

قیمت تشریفات در ایام پیک و تعطیلات با ایام عادی چقدر تفاوت داره؟

لواسانی

تشریفات ماندگار بهتره یا رُز سیاه؟

شعبانزاده

تشریفات مناسب برای خانواده سپاه؟

سردار

مجلل ترین تشریفات عروسی در تهران؟

اخباری

قیمت تشریفات عروسی در کرج چفدر میشه

بهترین تشریفات با قیمت مناسب در منطقه 5 تهران

عالی

نمدزن

آیا شما با تشریفات ونوس قرار داد دارید؟

غیاث

سلام شرایط برگزاری جشن عروسی با وجود کرونا به چه صورته؟

رمضانی

قیمت مناسب ترین تشریفات عروسی در تهران کدوم تشریفات است؟

لواسانی

ممنون بابت اطلاعات مفیدتون درباره تشریفات عروسی

سلیمانی

بسیار ممنون

حمید جوانی

تشریفات منطه ونک لطفا

آریا جوادی

عالی

سعیدی

امکان افزایش قیمت تشریفات عروسی بعه خاطر شرایط کرونا وجود داره؟

کاشانی

سلام وقت بخیر لطفا تشریفاتی که با سپاه قرار داد داره رو معرفی کنید.

شعبانی

امکانش هست که در منطقه 5 تهران تشریفات عروسی خوب معرفی کنید؟

صفری

سلام به خاطر شرایط کرونا بعضی از تشریفات عروسی فعالیت نمی کنند. میشه لطفا تشریفاتی را که با رعایت پروتکل های بهداشتی کار می کنه رو معرفی کنید

مهرپرور
در پاسخ به نیازی تاریخ یکشنبه 25 آبان 1399 3:15 PM

هزینه تشریفات عروسی ماندگار برای 750 میهمان چقدر است؟

دوست عزیز هزینه برگزاری مراسم بستگی به منوی غذا انتخابی، منوی خدمات و تاریخ مورد نظر شما دارد. لطفا برای اطلاع از قیمت ها با شماره تشریفات ماندگار ۲۲۱۴۹۳۶۸ یا 09122463611 تماس بگیرید.

ادمین
در پاسخ به رحمانی تاریخ یکشنبه 25 آبان 1399 3:15 PM

تشریفات ودینگ دارای سالن سرپوشیده می باشد؟

سلام دوست عزیز بله شما می تونید هم در فضای باز و هم سالن مراسم برگزار کنید.

ادمین

موسسه حامی جوانان چه جور موسسه ای است؟

روحانی

تشریفات ودینگ دارای سالن سرپوشیده می باشد؟

رحمانی

هزینه تشریفات عروسی ماندگار برای 750 میهمان چقدر است؟

نیازی
در پاسخ به رها سلطانی تاریخ یکشنبه 5 مرداد 1399 6:17 PM

دوستان تشریفات یا خدمات مجالس خوب سراغ دارید برای یک ایونت علمی کار گل پردازی و جیدمان میز و سرو غذا تو محل شرکت انجام بدن ؟

در پاسخ به رها سلطانی تاریخ یکشنبه 5 مرداد 1399 6:17 PM

دوستان تشریفات یا خدمات مجالس خوب سراغ دارید برای یک ایونت علمی کار گل پردازی و جیدمان میز و سرو غذا تو محل شرکت انجام بدن ؟

کدام تشریفات عروسی در محوده غرب سالن سرپوشیده دارند؟

بنی هاشم

عالللللللییییییییییییییییییییی

علیمرادی

عالی ممنون ببت تشریفات عروسی که معرفی می کنید

علی صفری

سلام تشریفاتی رو میشناسید که به خانواده فرهنگیان تخفیف بدن؟

کاشی

بسیار عالی

ظریفیان

سلم لطفا ی تشریفات خوب با قیمت مناسب در منطقه 5 تهران معرفی کنید.

کاشی

بسیار عالی

اورسا
در پاسخ به نورمحمدی تاریخ یکشنبه 13 مهر 1399 4:57 PM

سلام وقت بخیر من چند ماه دیگه جشن عقدم هست میشه ی تشریفات خوب که موارد بهداشتی مربوط به کرونا هم در آن رعایت بشه در منطقه غرب به من معرفی کنید؟

ممنون بابت اطلعات کاملی که در اختیار عروس و دامادها میزارید

اورسا

بهترین تشریفات تو شرق تهران کدوم تشریفات؟

احمدزاده

ممنون بابت اطلاعات کاملی که درباره تشریفات عروسی خدماتشون ارائه میدین

ربیعی

لطفا در منطقه تهرانپارس تشریفات عروسی معرفی کنید

قاسم مرادی

باغ های تشریفات سرمه چه تعداد میهمان را طرفیت دارند؟

حیدری

برای جشن نامزدی خانوادگی یه تشریفات خوب معرفی می کنید

قاسمی

لطف می کنید تشریفات در منطقه تهرانپارس معرفی کنید؟

ناصری

کیفیت غذای تشریفات مقصدلو خوبه؟

رمضانی

شرایط کنسلی موسسات تشریفات چطور انجام می شود؟

یزدان پناه

سلام وقت بخیر من چند ماه دیگه جشن عقدم هست میشه ی تشریفات خوب که موارد بهداشتی مربوط به کرونا هم در آن رعایت بشه در منطقه غرب به من معرفی کنید؟

نورمحمدی

سلام وقت بخیر هزینه تشریفات در شهرستان میدونید برای 500 میهمان چقدر میشه تقریبا؟

صادق پور

باشرایط کرونا فعلا هیچ تالاری فعالیت ندارد؟

شعبان زاده

سلام وقت بخیر. شما فقط با تالارهای تهران قرار داد دارید؟

رستم زاده کاشانی

تشریفات عروسی خوب میشه معرفی کنید

عموزاده

تشریفات عروسی اگر خودمون باغ داشته باشیم انجام میدید؟

samira jalali

دوستان تشریفات یا خدمات مجالس خوب سراغ دارید برای یک ایونت علمی کار گل پردازی و جیدمان میز و سرو غذا تو محل شرکت انجام بدن ؟

رها سلطانی

چرا تو تشریفات ها انقدر اختلاف قیمت هست؟ مثلا برای ۱۵۰ مهمون با منوی سلف چهار مدل غذا هر کس یه بازه قیمتی می ده

رویا

از میز و صندلی باغ تالاری که انتخاب کردیم خوشم نمیاد میخواستم بپرسم تشریفات ها میز و صندلی هم دارند هزینه اش چقد میشه

سحر ملاحسینی
در پاسخ به سامان تاریخ پنجشنبه 5 تیر 1399 4:34 PM

تشریفات برای برگزاری مهمونی در خونه دارید؟

سلام دوست عزیز، اکثر تشریفات های عروسی اجرای مراسم در منزل هم انجام می دهند. لطفا برای اطلاعات بیشتر یا با تشریفات ها تماس بگیرید یا از منو، خدمات عروسی> مشاوره عروسی را بزنید، و با وارد کردن شمارتون از همکاران ما مشاوره عروسی رایگان دریافت کنید تا سریع تر به نتیجه مورد نظرتون برسید. موفق باشید.

ادمین
در پاسخ به نیلوفر عمارلو تاریخ دوشنبه 9 تیر 1399 2:34 PM

سلام ورودی باغ تالار نفری حساب می شه؟ یا مبلغ پیش فرضی داره؟

سلام دوست عزیز، معمولا ورودی باغ ها با توجه به ظرفیت پذیرایی، امکانات باغ، مساحت و ... نرخ معینی دارد و نفری محاسبه نمی شود.

ادمین
در پاسخ به ریحانه تاریخ پنجشنبه 12 تیر 1399 9:21 AM

سلام خسته نباشید تاریخی که مشخص می کنیم هم روی هزینه و نحوه برگزاری تشریفات عروسی تاثیری داره؟

سلام دوست عزیز، ممنون. معمولا در تاریخ های اعیاد کمی تفاوت قیمت، وجود خواهد داشت، البته بازم بستگی به انتخاب تشریفاتی که انتخاب می کنید دارد.

ادمین

سلام خسته نباشید تاریخی که مشخص می کنیم هم روی هزینه و نحوه برگزاری تشریفات عروسی تاثیری داره؟

ریحانه

سلام ورودی باغ تالار نفری حساب می شه؟ یا مبلغ پیش فرضی داره؟

نیلوفر عمارلو

میشه تشریفات عروسی تو منطقه 12 معرفی کنید. تشکر

تشریفات برای برگزاری مهمونی در خونه دارید؟

سامان