بستن

باغ تالار ورسای

تالار پذیرایی قصر وصال
تالار هتل بزرگ ارم
باغ تالار عمارت یاسین
باغ تالار مجنون
باغ تالار عمارت صفا جو
مشاوره عروسی
مشاوره انتخاب تالار رایگان
دانلود اپلیکیشن مدیریت عروسی بانک تالار

۲۰ مدل تزیین خرید عروس داماد بسیار زیبا

یکی از زیبایی های فرهنگ ما ایرانی ها دادن هدیه در مناسبت های مختلف به عروس و داماد می باشد. که این هدیه ها در زمان نامزدی و عقد عروس و داماد با رسم و رسومات دیگری نیز همراه می شود

شروع این هدیه های مختلف با انگشتر نامزدی که از سمت داماد و خانواده اش به عروس خانم تقدیم می شود، می باشد.
بعد از حلقه نوبت مراسم بله برون می باشد که خانواده داماد خریدهایی که برای عروس خانم تدارک دیده اند را تزیین کرده و به عروس خانم تقدیم می کنند.

شاید براتون سوال باشه چرا باید  هدیه های بله برون یا باقی مراسم هایی مانند شب یلدا و شب چهارشنبه سوری و تولد و ... را تزیین کنیم ؟

میشه گفت یکی از مهمترین دلایل تزیین خرید و کادو های عروس داماد، احترام گذاشتن به طرف مقابل  هست.
یه جورایی حس مهم و با ارزش بودن را با این کار به طرف مقابلمون القا میکنیم که علاوه بر هزینه بابت خرید لوازم اصلی، وقت و دقت و هزینه بابت تزیین آن هم صرف کرده ایم.
البته اینکه جدیدا فرهنگ تزیین و دیزاین کادوها تغییر کرده و کلی دیزاین های مختلف برای بودجه های مختلف قرار دارد را نمی شود انکار کرد که موافقان و مخالفان بسیاری هم دارد.
 ولی از قدیم ما حتی برای صمیمی ترین افراد دور و برمون هم هنگامی که کادویی میخریدم، با کاغذ کادو تزیین میکردیم و بعد تقدیمشون میکردیم. 
البته نیازی نیست هزینه های خیلی زیادی بابت تزیین پرداخت کنید می تونید طبق بودجه تون لوازم مورد نیاز برای تزیین را خریداری کنید و خودتون به همراه خانواده دیزاین هدایا بله برون، شب یلدا، ولنتاین یا تولد همسرتون را انجام بدید یا از افرادی که در زمینه تشریفات عروسی و مراسم های این چنینی فعالیت دارند کمک بگیرید.

خرید لوازم برای تزیین هدایای عروس داماد 

* برای اینکار اول می بایست کادو های خود را خریده باشید و بعد طبق کادوها تصمیم بگیرید که به چه لوازمی برای تزیین نیاز دارید.
* بهتر است قبل از خرید لوازم تزیین کادو های عروس خانم، با سرچ در نت و دیدن عکسهایی مانند این مطلب ایده بگیرید که چه متریال، رنگ و مدلی مد نظرتون هست و بعد اقدام به خرید کنید.
* بهتر است سلیقه عروس را بشناسید: برای این کار بهتر است به جزییات همسر خود دقت کنید اینکه عروس در لباس پوشیدن سلیقه کلاسیکی دارد یا به مد روز علاقه دارد، از چه رنگها، جواهرات و ... در استایل خود استفاده می کند، یا با نشان دادن چند عکس از دیزاین های مختلف تا جایی که می تونید از سلیقه عروس خانم مطلع شوید. 
مثلا اگراهل طلا و جواهرات هست در لباس های خود از رنگ های طلایی و گرم با تزیینات زیاد در لباس های خود استفاده می کند به احتمال زیاد عروس سلیقه کلاسیکی دارد و حتما در انتخاب لوازم دقت کنید اون حس کلاسیک و مجلل بودن را به عروس خانم بدهد. 
یا اگر عروس از اکسسوری های فشن، رنگ های جیغ و خاص در استایل خود استفاده می کند اهل تنوع و خاص بودن هست که بهتر است از لوازمی مانند سبدهای حصیری یا جعبه های کادویی که همیشه همه جا دیده خوداری کنید چون عروس خانم انقدری سوپرایز نخواهد شد.
* برای خرید لوازم تزیین کادو عروس بهتر است از بازار بزرگ یا بازار گل اقدام به خرید وسایل کنید. 

برای تزیین کادو های ولنتاین لینک زیر را نیز مشاهده کنید:
https://www.banktalar.com/articles/?n=603
برای تزیین شب یلدا هم می تونید از لینک زیر دیدن نمایید:
https://www.banktalar.com/articles/?n=586


ایده های خاص برای تزیین خرید عروس

 

۱- استفاده از سبدهای حصیری 
سبد، کالسکه، کشکول و... حصیری در طرح ها و رنگ های مختلف را می تونید با هزینه خیلی مناسب از بازار گل تهیه کنید و بعد داخل آن ها را با ساتن بپوشانید و بعد خریدهای خود را داخل آنها قرار دهید. البته بهتر است برای گذاشتن هدایا هم خلاقیت داشته باشید مثلا اگر پارچه را میخواهید قرار دهید قبل از گذاشتن پارچه را روی مقوای محکمی قرار داده و مدل دار پارچه را در سبد فیکس کنید. می تونید برای زیبا تر شدن سبد روی دسته و لبه سبد از گل های طبیعی یا روبان و ریسه های مرواریدی هم استفاده کنید.
 

۲- استفاده از قفس یا فانوس های فلزی
این مدل تزیین معمولا برای عروس خانم هایی که سلیقه مدرن تری دارند مناسب هست و می تونید قفس ها را در سایزهای مختلف تهیه کنید و بعد قسمت روی قفس را با استفاده از اسفنج فیکس کرده و بعد روی اسفنج گل های طبیعی بزنید و بعد داخل قفس تزیین کادو های بله برون یا شب یلدا خود را قرار دهید.

۳- صندوقچه 
در بازار مدل، سایز و متریال های مختلفی از صندوقچه ها را خواهید دید. صندوقچه های حصیری، فلزی، مخملی و ...
که قیمت های مختلفی دارند . می تونید با تهیه این صندوقچه ها داخل آنها را ساتن بچسبانید و بعد هدایا عروس را داخل آن قرار دهید. می تونید روی در صندوقچه هم با گل تزیین کنید که کار ضروری نیست. 

۴- جعبه های کادویی و طلق 
جعبه ها و طلق ها که مدل ها و سایزهای مختلفی هم دارند گزینه اقتصادی محسوب می شود که بهتر است این مدل را برای تزیین هدایای تولد، سالگرد ازدواج ، ولنتاین و عید های مختلف به کار ببرید. 

۵- طبق های مخمل و چوب  با محفظه شیشه 
این مدل طبق ها که معمولا مربع شکل بوده و روی آن یک محفظه شیشه ای قرار دارد کمی هزینه بالایی دارد و برای لوازم بزرگ مانند لباس ، قرآن و ... زیاد فضا ندارد و بیشتر برای لوازم کوچک استفاده می شود. می تونید کادو خود را داخل این طبق ها قرار دهید و کنارش با گل طبیعی تزیین کنید.

۶- وسایل خاص و تزیینی
استفاده از سینی های کف آینه ای ، سبد های چرمی طرح دار، سینی های سیلور ، آینه های مروارید کاری شده و ... که 
همگی هزینه های بالایی دارند نیز برای تزیین لوازم بله برون و عروس و... استفاده می شود که واقعا به نظر من برای تزیین واقعا نیازی به هزینه های انقدر زیاد نیست.
 

تزیین خرید عروس

تزیین خرید عروس و داماد با تور
تزیین خرید عروسی داماد

تزیین خرید داماد

 تزیین خرید عروس برای حنابندان
تزیین خرید عروسی عروس 

تزیین کادو عروسی

 مدل های تزیین برای بله برون

تزیین بله برون

 ایده های تزیین لوازم بله برون
مدلهای تزیین خرید های بله برون عروس 

تزیین هدیه های نامزدی

 تزیین کادو داماد با بگ های خاص

کادو داماد خاص

 تزیین پارچه بله برون عروس
مدل های تزیین پارچه کادویی 

تزیین لوازم بله برون و نامزدی

مدل های تزیین کادو تولد
ایده های تزیین هدیه ولنتاین  

تزیین هدیه تولد داماد

 تزیین خرید عروس با روبان
تزیین خرید عروس برای عقد 

ایده های تزیین خریدهای عروسی

 عکس تزیین کادو مردانه

مدلهای تزیین کادو مردانه

 تزیین خرید عروس در سبد 
تزیین خرید عروس و داماد با تور
تزیین کادو با گل خشک و مصنوعی 

تزیین خلعتی عروس داماد

 عکس خرید عروس و داماد
تزیین هدایا بله برون عروس

تزیین هدایا خاص عروس داماد

 تزیین خرید عروسی
مدل چیدن خرید عروس 

مدل های تزیین نامزدی و بله برون بسیار زیبا

 دیزاین خرید داماد
 

کادو پیج کردن خرید داماد

 ایده تزیین خرید عروسی داماد

ایده های خاص تزیین کادو داماد

 تزیینات بله برون خاص

دیزاین لوازم بله برون و نامزدی خاص

 تزیین بله برون در جعبه های شیشه ای
تزیین خرید بله برون در طلق شیشه ای 

آموزش تزیین خرید های عروس

 مدلهای دیزاین بله برون 

آموزش درست کردن و تزیین خرید های عروس داماد

 

تزیینات خاص هدایا عروس

امیدواریم از مشاهده این مطلب لذت برده باشید.

لطفا ما را در شبکه های اجتماعی دنبال نمایید:

پیج اینستاگرام بانک تالار کانال بانک تالار     پیج اینستاگرام بانک عروسی کانال بانک عروسی
بانک تالار
اطلاعات تالارهای پذیرایی    
         بانک عروسی
         اطلاعات آتلیه،مزون،آرایشگاه 

خدمات پیشنهادی

باغ تالار بهشت vip ازگل

باغ تالار بهشت vip ازگل

تالار پذیرایی باغ بهشت VIP ازگل در بهترین لوکیشن منطقه ۱ (شمیرانات) واقع شده است.تالار باغ بهشت دارای سالن های با دکوراسیون مجلل، به روز، بدون ستون و سقف بلند می باشد که مناسب استفاده از کرین و شلی شات نیز می باشد.تالار عروسی باغ بهشت دارای فضای سبز اختصاصی، دسترسی عالی از کلیه اتوبان ها، سیستم های ...جزئیات بیشتر

باغ تالار تشریفاتی آریل

باغ تالار تشریفاتی آریل

باغ تالار تشریفاتی آریل دارای ۱۰۰۰ نفر ظرفیت در احمد آباد مستوفی واقع گردیده است.باغ تالار آریل دارای دو سالن مجزا به متراژ ۶۰۰ متر با ارتفاع سقف ۶ متر بدون ستون و با دکوراسیون بسیار زیبا افتخار ارائه خدمات لوکس به شما عزیزان را دارا می باشد. جزئیات بیشتر

تالار پذیرایی عمارت آریاس

تالار پذیرایی عمارت آریاس

باغ عمارت آریاس در منطقه خوش آب و هوای پردیس در شرق تهران قادر به میزبانی از شما عزیزان و میهمانان گرامیتان می‌باشد؛ این مجموعه با ظرفیت حداکثری 1000 نفر و دسترسی مناسب می‌تواند بهترین گزینه برای مراسم‌های شما عزیزان باشد. این مجموعه دارای 2500 متر فضای سبز می باشد و لوکس ترین و مجلل...جزئیات بیشتر

باغ تالار گلهای زندگی چیتگر

باغ تالار گلهای زندگی چیتگر

باغ تالار گلهای زندگی چیتگر با ظرفیت 500 نفر درخدمت شما عزیزان می باشد .باغ عروسی گلهای زندگی دارای فضای باز سبز مشجر بسیار زیبا، سالن های زیبا با ارتفاع سقف 4/5 متر مناسب استفاده از کرین و هلی شات، اتاق vip مخصوص شام عروس و داماد، پارکینگ اختصاصی، تونل و ریسه تمام دیزاین به روز، پرسنل کار آزموده و ...جزئیات بیشتر

باغ تالار عمارت صفا جو

باغ تالار عمارت صفا جو

باغ تالار عمارت صفاجو دارای 900 نفر ظرفیت در احمد آباد مستوفی واقع گردیده است.عمارت صفا جو دارای پارکینگ اختصاصی، اتاق عقد مجزا، محل بازی کودک، فضای زیبای رویایی و وسیع، امکان برگزاری مراسم در فضای باغ، برای بانوان و آقایان، استخر، آلاچیق های زیبا، پرسنل مجرب و کیفیت غذای عالی افتخار پذیرایی از میهم...جزئیات بیشتر

سالن عقد و محضر ازدواج آدخت

سالن عقد و محضر ازدواج آدخت

سالن عقد آدخت دارای 100 نفر ظرفیت، برگزاری مراسم عقد در سالن های شرق، غرب و باغ تالارهای مجلل در فضای باز با اجرای موسیقی زنده، آتلیه و سالن آرایش اختصاصی، انتخاب عاقد، پذیرایی شام و ناهار به همراه سایر ملزومات، پارکینگ اختصاصی به همراه آسانسور، گل آرایی طبیعی، سفره عقد با سبک و سلیقه شما و پرسنل حر...جزئیات بیشتر

نظرات

عالی بود تشکر

مریم
ارسال نظر جدید