بستن

باغ تالار ورسای

باغ تالار عمارت یاسین
تالار هتل شایان ورامین
تالار هتل بزرگ ارم
باغ تالار مجنون
باغ تالار مجلل مهر و ماه
تالار پذیرایی سهیل
تالار پذیرایی قصر وصال
باغ تالار عمارت صفا جو
مشاوره عروسی
مشاوره انتخاب تالار رایگان
دانلود اپلیکیشن مدیریت عروسی بانک تالار

چگونه عروسی کم هزینه برگزار کنیم؟

 

 این روزها به دلیل شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه هزینه های مربوط به عروسی با افزایش چشمگیری رو به رو شده است. این مسئله ممکن است بسیاری از زوج ها را از برگزاری این مراسم منصرف کند. ما اینجا هستیم تا اطلاعات جامعی را در مورد اینکه چگونه عروسی کم هزینه برگزار کنیم در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. با ما همراه شوید.

راهکارهای طلایی برای کاهش هزینه های عروسی

در ادامه به بررسی بهترین راهکارهای برای کاهش هزینه های عروسی خواهیم پرداخت:

 

راهکارهای طلایی برای کاهش هزینه های عروسی

·        کاهش تعداد میهمانان

 از مواردی که می تواند به شما کمک کند تا یک عروسی کم هزینه برگزار کنید کاهش تعداد میهمانان است. نیازی نیست تمام اقوام را برای مراسم عروسی خود دعوت کنید. شما می توانید مجلس را تنها با حضور فامیل های نزدیک برگزار نمایید و از این طریق هزینه ها را کاهش دهید.

·        انتخاب تالار عروسی با قیمت مناسب

همانطور که میدانید تالارها بر اساس فضا و امکاناتی که دارند قیمت های متفاوتی را نیز ارائه می دهند. یکی از بهترین راهکارها برای کاهش هزینه های عروسی این است که یک تالار با قیمت مناسب را پیدا کنید. نیازی نیست برای برگزاری مراسم عروسی حتما به سراغ تالارهای گرانقیمت و لوکس بروید.

 

انتخاب تالار عروسی با قیمت مناسب

·        استفاده از گل های با قیمت مناسب برای گل آرایی

اگر قصد انجام گل آرایی را دارید می توانید از گل هایی که قیمت مناسبی دارند در این زمینه استفاده کنید. استفاده از گل های گرانقیمت می تواند هزینه های عروسی را افزایش دهد. شما می توانید با انتخاب گل های ارزان کمک شایانی به کاهش هزینه های عروسی نمایید.

·        تهیه غذا، شیرینی و میوه به تعداد میهمانان

فرایند تهیه اقلام پذیرایی برای میهمانان بسیار هزینه بر است. بهتر است این اقلام را به تعداد میهمانان تهیه کنید تا هزینه هایتان کاهش پیدا کند. با سفارش بیش از اندازه این اقلام برای مراسم نه تنها هزینه های شما بیشتر می شود بلکه حجم زیادی از آن ها مصرف نشده و اسراف خواهد شد.

·        استفاده از کارت های عروسی با قیمت مناسب

یکی از مواردی که می تواند نقش مهمی در کاهش هزینه های عروسی داشته باشد سفارش کارت های دعوت با قیمت مناسب است. بهتر است کارت های معمولی تر را انتخاب کنید تا بتوانید از این طریق هزینه های خود را کاهش دهید.

·        عدم سفارش تنوع غذایی زیاد

برخی از زوج ها تمایل دارند که چند نوع غذا را در مراسم عروسی خود برای میهمانان سرو کنند. هر چقدر تنوع غذاها بیشتر باشد هزینه های شما نیز به همان اندازه افزایش خواهد یافت. برای کاهش هزینه ها می توانید تنها یک مدل غذا برای مراسم سفارش دهید.

 

عدم سفارش تنوع غذایی زیاد

·        برگزاری مراسم در منزل یا باغ شخصی

شما می توانید مجلس عروسی را در منزل یا باغ شخصی نیز برگزار کنید. این موضوع باعث می شود که دیگر مجبور به صرف هزینه های زیاد برای اجاره تالار نباشید. برگزاری مراسم در منزل یا باغ شخصی تا حد زیادی می تواند هزینه های شما را کاهش دهد.

·   سخن آخر

در این مطلب سعی کردیم به این پرسش که چگونه عروسی کم هزینه برگزار کنیم پاسخ دهیم. شما می توانید به سادگی و با رعایت راهکارهای ذکر شده در متن هزینه های مراسم خود را تا حد زیادی کاهش دهید. با توجه به شرایط اقتصادی که این روزها همه ما به نوعی با آن درگیر هستیم آشنایی با این روش ها امری ضروری است و می تواند کمک شایانی به زوج ها در آغاز زندگی کند. شما می توانید با هزینه های کم نیز یک مراسم عروسی فوق العاده و رویایی برگزار کنید.

سوالات متداول

·        آیا کوچکتر کردن کیک عروسی نیز می تواند در کاهش هزینه ها موثر باشد؟

بله، کیک های عروسی در ابعاد مختلفی ارائه می شوند. هر چقدر ابعاد کیک شما بزرگ تر باشد قیمت آن نیز بالاتر خواهد بود. انتخاب یک کیک با ابعاد کوچک می تواند در کاهش هزینه ها موثر باشد.

·        آیا با تغییر زمان برگزاری مراسم می توانیم هزینه ها را کاهش دهیم؟

بله، یکی از بهترین راهکارها برای کاهش هزینه های عروسی این است که آن را در زمان مناسبی برگزار کنیم. برگزاری مراسم در فصول پیک سال هزینه های بیشتری را برای شما خواهد داشت. به عنوان مثال تالارهای پذیرایی در این شرایط مبالغ بالاتری را برای ارائه خدمات در نظر می گیرند.

·        چگونه با مدیریت گروه موسیقی می توانیم هزینه ها را کم کنیم؟

مدیریت گروه موسیقی یکی از بهترین روش ها برای کاهش هزینه های عروسی است. بهتر است گروه موسیقی را انتخاب کنید که با بودجه شما در تناسب باشد. این موضوع می تواند تاثیر قابل توجهی در کاهش هزینه های مراسم شما داشته باشد.


نظرات
نظری ثبت نشده است
ارسال نظر جدید