بستن

باغ تالار ورسای

تالار هتل شایان ورامین
باغ تالار عمارت صفا جو
باغ تالار مجلل مهر و ماه
تالار پذیرایی سهیل
باغ تالار عمارت یاسین
تالار هتل بزرگ ارم
تالار پذیرایی قصر وصال
مشاوره عروسی
مشاوره انتخاب تالار رایگان
دانلود اپلیکیشن مدیریت عروسی بانک تالار

10 مدل مو مناسب برای عروسی شما

 10 مدل مو مناسب برای عروسی شما

یک عروس برای کامل کردن سبک و استایل روز عروسی اش علاوه بر لباس عروس با شکوه، پوستی درخشان و متعلقات خیره کننده،نیاز به مدل مویی زیبا و چشمگیر نیز دارد.

برخی از زنان تصمیم به داشتن مدل هایی ظریف، با  پیچش ساده و یا حلقه کردن مو که معمولا با استفاده از مو به صورت مستقیم، و یا اضافه کردن پیچ و تاب هایی  به سبک معمول مو می باشد گرفته اند. اما اگر شما قصد دارید برنامه هایی کلاسیک برای عروسی داشته باشید,  10 مدل از محبوب ترین سبک ها را معرفی و توضیح می دهیم که چرا آنها برای عروسی شما مناسب است.

1- مدل حلقه کوچک در پشت سر

 10 مدل مو مناسب برای عروسی شما**banktalar.com

مدل حلقه مو در پشت, سبکی بسیار زیباست که تمامیت لباس شما  به خصوص در ناحیه گردن را بهتر نشان می دهد. با لباس های مدرن و با شکوه بسیار عالیست. حلقه مو معمولا در بالای گردن قرار می گیرد، و راهی مناسب برای نشان دادن پشت لباس است . همراه با یک کت بولرو بسیار شیک تر به نظر خواهید رسید.

2- حلقه کردن مو در یک سمت

 10 مدل مو مناسب برای عروسی شما**banktalar.com

حلقه کردن مو در یک سمت ، ویژگی عجیبی را ایجاد می کند, ظاهر شما را کاملا ایده آل کرده و با لباس های مد روز بی نظیر می شود. حلقه کردن مو در یک سمت با موهای بلند و یا متوسط  صورت می گیرد؛ اگر موهای زیادی دارید ، حلقه بزرگتر در یک سمت جلوه  بی نظیری ایجاد می کند. از آنجا که این سبک را می توان شل و با متعلقات بسیار کمی ایجاد کرد، اگر قصد دارید در انتهای شب موهایتان باز باشد بهترین مدل پیشنهادی است.

 

3- حلقه مو بالرین

 10 مدل مو مناسب برای عروسی شما**banktalar.com

این سبک در سال های اخیر بر روی فرش قرمز بسیار استفاده شده است، و مدل بالرین، برای اولین بار توسط آدری هپبورن در دهه 60 مورد توجه عموم قرار گرفت، که معمولا برای عروس ها،با اضافه کردن ارتفاع و پیچیدگی های بیشتر محبوب شد. لازم نیست موهایی ضخیم و یا بلند برای این سبک داشته باشید: می توانید یک "دونات مو" به عنوان پایه ای برای حلقه کردن موها در اطراف آن و افزایش حجم موهایتان بخرید. این سبک مناسب برای عروس های شاهزاده است.

4- بستن مو به شیوه سنتی

 10 مدل مو مناسب برای عروسی شما**banktalar.com

بستن مو به شیوه سنتی موجب افزایش فریبندگی و مسحور کنندگی عروس ها می شود. معمولا شامل براق کردن مو قبل از پیچش یا حلقه کردن و سنجاق زدن آنها می شود. برای رسیدن به این سبک، عروس ها معمولا از یک پیرایشگر برای کمک استفاده می کنند زیرا انجام آن به تنهایی سخت است – و استفاده از آرایشگر حرفه ای ارزشش را دارد. این سبک را با متعلقات فریبنده و زرق و برق دار مو استفاده کنید.

 

5- مدل باز مو

 10 مدل مو مناسب برای عروسی شما**banktalar.com

به علت اینکه عروس ها بهتر است طبیعی به نظر برسند ، باز بودن موها در این روز بزرگ پر طرفدار تر شده است: کیت میدلتون از این سبک با براق کردن مو و ریختن آن بر روی شانه هایش استفاده کرد. برای براق نگه داشتن موها ، و جلوگیری از منحرف شدن و پخش شدن روی صورت، چند سنجاق  تعبیه شده می تواند به حفظ و کنترل این سبک کمک کند.

6- نصف مو بالا و نصف پایین

 10 مدل مو مناسب برای عروسی شما**banktalar.com

اگر قصد نشان دادن بلندی موی خود را دارید, این یک مدل ایده آل می باشد. قرار دادن نیمی از مو در بالا و نیمی در پایین انتخابی محبوب برای عروس های امروزی است. شانه ها و استخوان یقه  نیز نشان داده خواهد شد، و در صورت انتخاب لباس بدون نوار، و با یقه گلابی مناسب می باشد. همچنین می توانید با پوش دادن به حجم موهایتان بیافزایید، و چهره ای مسحور کننده داشته باشید.

 

7- دم اسبی در یک سمت

 10 مدل مو مناسب برای عروسی شما**banktalar.com

مدل موی دم اسبی در یک سمت برای عروس هایی که می خواهند در روز عروسی شان زیبا، دخترانه و طبیعی باشند مناسب است. برای عروسی های تابستان با لباس های توری و حریر، مدل موی دم اسبی در یک سمت به خصوص اگر لباس شب شما دارای یک خط گردن نامتقارن باشد مناسب است. می توانید یک موی دم اسبی با موهای صاف ، ویا با ایجاد مقداری موج بر روی مو بر زیبایی آن بیافزایید.

8- دم اسبی

 10 مدل مو مناسب برای عروسی شما**banktalar.com

موی دم اسبی عروس همانند موی دم اسبی که شما بعد از باشگاه به سرعت درست می کنید نیست: در روز عروسی تان، مدل موی دم اسبی باید چشمگیر، بی عیب و نقص و زنانه باشد. در حالت ایده آل، باید موهایتان را برای افزایش حجم پوش دهید ، موی دم اسبی باید براق ، و به صورت ماهرانه با فر کردن و متعلقات چشمگیر مدل داده شود.

 

9- مدل کندوی عسل

 10 مدل مو مناسب برای عروسی شما**banktalar.com

اگر قصد پوشیدن لباس عروسی الهام گرفته شده از دهه 60 را دارید ، کندوی عسل یکی از چشمگیرترین و شگفت انگیز ترین مدل های موجود است. با پوش دادن و افزودن  مقدار زیادی اسپری مو ایجاد می شود، همچنین می توانید از متعلقات مو به صورت پنهان برای افزایش حجم استفاده کنید. می توانید تمام مو را در کندو قرار دهید، و یا جذابیت های زنانه را با فر کردن  چند تار مو  و پخش آن بر شانه ها ایحاد کنید.


10- مدل بافت دار

 10 مدل مو مناسب برای عروسی شما**banktalar.com

مدل های بافت در میان افراد مشهور بسیار محبوب می باشد. جلوه ای بی نظیر برای عروس به وجود می آورد و اگر عروسی تان در تابستان می باشد مدلی بسیار ایده آل است.بافت فرانسوی محبوب ترین شیوه برای دوستداران این سبک ، با بهم تابیدن و بافتن در بالای سر است. در ماه های بهار و تابستان، با اضافه کردن گل های طبیعی به این مدل ساده، به سبکی با شکوه و چشمگیر دست خواهید یافت.


امیدوارم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید، لطفا ما را با نظرات ارزشمند خود بهره مند گردانید.


نظرات

لطفا مدل های لباس دخترانه بیشتری بزارید

میهمان
ارسال نظر جدید