بستن

باغ تالار ورسای

باغ تالار عمارت یاسین
موسسه سفیران پیوند آسمانی
باغ تالار سی دا (بهشت)
مجموعه باغ تالارهای ترانه
باغ تالار مجلل مهر و ماه
تالار پذیرایی قصر وصال
باغ تالار عمارت صفا جو
مشاوره عروسی
مشاوره انتخاب تالار رایگان
دانلود اپلیکیشن مدیریت عروسی بانک تالار

رازهای زیبایی که هر عروسی باید بداند

 رازهای زیبایی  که هر عروسی باید بداند

 مانیکور:

 به محض اینکه دوستان و آشنایان با خبر می شوند نامزد کرده اید دوست دارند حلقه شما را ببینند که زیبایی دست و ناخن هایتان هم در معرض دید قرار خواهد گرفت پس باید به ناخن هایتان شکلی زیبا بدهید و ناخن هایتان را با یک لاک صورتی کمرنگ و طرح های فانتزی یا فرنچ جلوه زیبایی ببخشید.


 رازهای زیبایی که هر عروسی باید بداند

رنگ پوست :

 اگر تمایل دارید روز عروسیتان پوستی برنزه داشته باشید سعی کنید 4 ماه زودتر از مراسم به صورت تدریجی و آهسته پوست خود را با هر یک از روش های برنزه کردن برنزه کنید. چون در این صورت زیبایی و طبیعی بودن پوستتان بیشتر خواهد شد و اگر رنگ پوستتان بیش از حد برنز شد و آن را دوست نداشتید فرصت کافی برای کمرنگ تر شدن دارید . پیشنهاد میکنم حتما لباس عروسیتان یا لباسی به رنگ لباس عروسیتان بپوشید و ببینید رنگ پوستتان در لباس عروسیتان زیبایی را که مد نظر دارید، دارد یا خیر؟

 رازهای زیبایی که هر عروسی باید بداند

سفید کردن دندان ها :
همه داشتن دندان هایی زیبا و سفید را دوست دارند . سفیدی آنها در عکس ها جلوه ی بیشتری به لبخند شما می بخشد.
اگر می خواهید دندان های سفیدی داشته باشید از 6 ماه قبل برای آن ها تلاش کنید . از خوردن قهوه  و کشیدن سیگار قلیان و چیزهایی از این قبیل تا حد ممکن پرهیز کنید .خمیر دندان های معمولی حاوی مقدار کمی سفید کننده می باشند می توانید خمیردندانی با قابلیت سفید کنندگی که معمولا هفته ای یک یا دو بار می توانید از آن استفاده کنید را تهیه نمایید. می توانید کمی هزینه کنید و تحت نظر یک متخصص با شیوه های جدیدتری مانند جرمگیری،بروساژ یا بیلیچینگ دندان هایتان را سفید کنید. البته بسیار دفت کنید چون بعضی از این روش ها باعث فرسایش و از بین رفتن مینای دندانتان می شود.

رازهای زیبایی که هر عروسی باید بداند


داشتن پوستی صاف :

 ابتدایی ترین اقدام برای داشتن پوستی نرم و لطیف و بدون لک انتخاب ماسکی مخصوص نوع پوستتان می باشد. استفاده از ماسک به صورت روزانه باعث نرم شدن و صاف شدن پوست شما به مرور زمان می شود. انتخاب یک مرطوب کننده حاوی آبرسان های قوی برای تازه نگه داشتن پوستتان و قبل از آرایش بسیار موثر می باشد.استفاده از ژل آلوئه ورا برای آبرسانی پوست مفید است.اگر می توانید کمی ولخرجی کنید و به یک متخصص پوست مراجعه کنید و از آن برای انتخاب یک لایه بردار مناسب پوستتان که باعث از بین رفتن جای جوش و لک های شما می شود کمک بگیرید. حداقل سه ماه قبل از مراسم مورد نظرتان به صورت روزانه از پوستتان مراقبت نمایید . خوردن تمشک و آب انار به علت داشتن آنتی اکسیدان برای داشتن پوستی براق تر و صاف تر بسیار موثر می باشد. پاکسازی و ماساژ پوست را نیز فراموش نکنید.

رازهای زیبایی که هر عروسی باید بداند


غذا خوردن سالم :

 اگر می توانید تحمل کنید از خوردن غذا های قندی ، غذاهای سدیم دار و فرآوری شده به شدت پرهیز نمایید. همه ی اینها منجر به چربی شکم و اضافه وزن در شما می شود . به جای آن مقدار زیادی سبزیجات تازه، میوه و آب بنوشید. اینها منجر به شکستن چربی و شادابی پوستتان می شود.

 حداقل 4 ماه قبل برنامه غذایی روزانه و سالمی را برای زیبایی اندام و شادابی پوستتان برنامه ریزی کنید. اگر اضافه وزن شما بیش تر از 10 کیلو می باشد حتما تحت نظر یک دکتر متخصص رژیم غذایی اقدام به تناسب اندامتان کنید.

عکس-رازهای زیبایی که هر عروسی باید بداند


ورزش کردن به طور منظم :

 انجام ورزش های مشخص روزانه باعث سفت و محکم شدن عضلات بدنتان می شود و منجر به سم زدایی نیز می شود. مقدار زیادی آب بنوشید.یک فعالیت خوب و مناسب باعث تقویت انرژی و کم کردن وزن و تناسب اندام تان می شود که همه ی اینها باعث شادابی و روحیه و اعتماد به نفس بیشتر در شما می شود.

 اگر می خواهید می توانید کمی هزینه کنید و در یک باشگاه بدنسازی عضو شوید تا با برنامه ریزی و دستگاه های مختلف فرم زیبایی به اندامتان ببخشید و در هر فصلی که باشیم به راحتی بدون بهانه ای از سردی یا گرمی هوا فعالیت خود را به طور متوالی ادامه می دهید. از مربی ورزشتان بخواهید به شما استفاده از دمبل و وزنه را بیاموزد تا بتوانید در منزل هم حرکات مورد نظر را انجام دهید.


فرم ابروها :

 برای این که بدانید چه مدل ابرویی بیشتر برای چهره ی شما مناسب است یا چه مدلی را برای عروسیتان می پسندید یا باید از 6 ماه قبل ابروهایتان را مدل های مختلفی بردارید یا اینکه به یک آرایشگر حرفه ای که با دیدن نوع صورتتان بهترین فرم ابرو را برای شما درست کند مراجعه کنید. معمولا آرایشگرهایی که کار تاتو ابروی حرفه ای را انجام میدهند در این زمینه بهتر فرم و قرینه کردن ابرو را انجام می دهند.

 عکس-رازهای زیبایی که هر عروسی باید بداند


تست آرایش :

 معمولا در ایران کمتر پیش می یاد کسی تست آرایش عروسی انجام دهد چون هزینه ی بسیار زیادی را مجبوریم پرداخت کنیم. اما برای اینکه خیالتان از آرایشگر عروسی تان مطمئن شود قبل از عروسی تان برای یک مناسبت مثلا عروسی اقوامتان یا آرایش عکس اسپرتتان و... پیش آرایشگرتان بروید و از او بخواهید شما را آرایش کند در این صورت از دوام و کیفیت محصولات نیز خاطر جمع می شوید.

 عکس-رازهای زیبایی که هر عروسی باید بداند


تمرکز روی لب ها یتان:

 اگر لب هایی خشک ، ترک خورده و پوسته شده دارید حتما از یک ماه قبل از عروسیتان هر شب آن ها را با وازلین یا ویتامینه های مخصوص لب به آرامی و حجم زیادی از آن ها را برروی لب هایتان قرار دهید . با این کارهای بسیار ساده می توانید زیبایی را به لب های خود بازگردانید. اگر وقتی برای این کارها ندارید می توانید از سالن های زیبایی کمک بگیرید آنها به کمک آبرسان ها لب های شما را تا حدی از خشکی در می آورند.

 عکس-رازهای زیبایی که هر عروسی باید بداند


زیبایی مژه ها :

 همه ی ما برای بلند شدن و پرپشت نشان دادن مژه های خود از ریمل استفاده می کنیم . برای روز عروسی بهتر است ریملی که استفاده می کنید حتما ضد آب باشد تا در برابر اشک دوام بهتری داشته باشد تعدادی از آرایشگران حرفه ای عروس برای اینکه دوام آرایش را بالا ببرند فقط از مژه های مصنوعی استفاده می کنند. مژه های مصنوعی بسیار بلندتر و پرپشت تر از مژه های خود ما می باشد اما کمی ظاهری مصنوعی به چشم ها می دهند.
برای اینکه ظاهری طبیعی تر داشته باشید می توانید به سالن های زیبایی مراجعه کرده و از آنها بخواهید مژه هایتان را اکستنشن کنند با این کار هم مژه های بلند و پرپشت تری دارید هم زیبایی طبیعی تری نسبت به مژه مصنوعی به چشم های شما می دهد.

عکس-رازهای زیبایی که هر عروسی باید بداند


پوست نرم :

 برای اینکه پوستی نرم و یکدست و صاف داشته باشید از 2 ماه قبل از مراسمتان هفته ای دوبار در حمام کل بدنتان را با اسکراب بپوشانید و سعی کنید با ماساژهای دورانی سلول های مرده پوست رااز سطح پوستتان پاکسازی نمایید.

 بعد از استحمام کل پوست بدنتان را با لوسیون های مختص پوستتان چرب نمایید تا رطوبت و چربی لازم را به پوستتان برسانید . برای جاهای خشن تر مانند زانو ها یا آرنج ها بهتر است مقداری از کره بادام زمینی روی آن بمالید و روی آن را با پارچه ای تمیز به مدت یک ساعت بپوشانید.

عکس-رازهای زیبایی که هر عروسی باید بداند


مراقبت از موها :

 اگر موهای براق و پرپشت و حالت پذیری را می خواهید از یک ماه قبل از مراسمتان حتما مراقبت از موهایتان را شروع کنید . آووکادو را له نمایید و سعی کنید آن را به شکل مایه یا خمیری در آورید و آن را قبل از حمام به مدت 30 دقیقه روی موهایتان بگذارید. آووکادو باعث پرپشت شدن و لطافت موهایتان می شود. اقدام مهم دیگر آن است که شامپویی که از روغن زیتون تشکیل شده باشد را تهیه نمایید و استفاده کنید تا مطمئن شوید شامپو با جنس موهایتان تناسب داشته باشد یعنی بتواند نرمی و لطافت را به موهای شما ببخشد. ماسک های مو مطابق با جنس موهایتان تهیه نمایید و هفته ای 2 الی 3 بار بعد از شستشو با شامپو از آن ها استفاده نمایید.

 برای اینکه شامپوی مناسب موهایتان را بیابید می توانید از آرایشگرتان نیز کمک بخواهید تا گزینه ی مناسبی را به شما پیشنهاد دهد و شما آن را امتحان نمایید.

عکس-رازهای زیبایی که هر عروسی باید بداند


نظرات

خجالت نمي كشين واقعاً
عوض اينكه عروسي هارو ساده تر كنيد با اين چرت و پرتا هزينه ها رو بالاتر مي برين كه چي
مثلا برنزه نشد عروس نميشه
حالا حتماً شش ماه عروسي شو عقب بندازه كه چ فرم ابرويي بهش بياد
مژه هاشو ببره اكشتنشن كنه كه طبيعي شه:0
واقعاً متاسفم
اوني ك بعد ازاينهمه عمليات عروس شه ادم نيس مترسكه
اخلاق ياد بدين اخلاق

میهمان

جالب بود این نکات هزینه بردارنیستن بلکه خانم بودن طرف رومی رسونه

میهمان

واقعاً عالي بود ممنون از مطالب خوب و به روزتان

میهمان

خیلی خوب بود به نکات جالب و نکته سنجی اشاره شده بود

میهمان

منم تشکر میکنم مطالبی است که باید عروسا بدونن

میهمان

جالب بود

میهمان

خیلی مفید و عالی بود

میهمان

یکی از بهترین سایتایی بود که تونستم پیداکنم تا الان ! واقعا عالی بود مرسی :)

میهمان

ممنون خيلي خوب بود

میهمان

سلام پول اضافی باعث این همه کار بیهوده میشه خدا کنه آخر وعاقبتتون به خیر باشه

میهمان

يه سري چيزاش خوب بود . يه سري چيزا اضافي.. من خودم 5 ماه ديگه عروسيمه فقط ميخوام پيش متخصص پوستم باشم تا شب عروسي پوستم شفاف باشه بقيش پول اضافست.....

میهمان

خوب بود واقعا

میهمان

شما خودت خجالت بكش خانوم اگه پولش رو مدارى نيازى نيست حرصت رو سر كساىى خللى كنى كه دلشون ميخواد روز عروسيشون كه به نظر همه يكى از مهمتين روزهاى زندگى عروسهاس خوب جلوه كنن ولزومها نداؤه همه اين كارها رو انجام بده فقط يه پيشنهاده قبول دارم زيادة روى هست ولى به شما ربطى نداره لطفا أدب ياد بگير تا هر جور كه دلت خواست حرف نزنى

میهمان

خوب بود مفید بود ولی بعضی هاش خرج اضافست

ایدا

به درد من نمی خوردیه چون هفته دیگه عروسمه صورتم هم سیاه شده هم لاغر

دنیا
ارسال نظر جدید