بستن

باغ تالار ورسای

باغ تالار مجنون
باغ تالار عمارت یاسین
تالار هتل بزرگ ارم
باغ تالار عمارت صفا جو
تالار پذیرایی قصر وصال
مشاوره عروسی
مشاوره انتخاب تالار رایگان
دانلود اپلیکیشن مدیریت عروسی بانک تالار

نحوه بستن قرار داد تشریفات عروسی

مسئله مهمی که باید در اینجا به آن توجه داشته باشید نحوه بستن قرار داد تشریفات عروسی می باشد که در ادامه بیشتر دراین باره صحبت خواهیم کرد.

انتخاب مکان برگزاری جشن عروسی

مکانی که می خواهید جشن عروسی خود را در آنجا برگزاری کنید یکی از مهم ترین مواردی است که می تواند بر کیفیت مراسم شما تاثیر گذار باشد. بنابراین برای برگزاری یک جشن مناسب و به یاد ماندنی به دور از هر گونه حاشیه و مشکلی باید با افرادی مشورت کنید که در این زمینه تجربه کافی دارند.

اغلب زوج های جوان با پدر و مادر خود و افرادی که به تازگی مراسم عروسی خود را برگزار کرده اند مشورت می کنند تا بتوانند یک تالار و یا باغ تالار مناسب را برای جشن عروسی خود انتخاب کنند.

اما منظور ما از افراد با  تجربه بدون شک افراد خانواده و یا دوستان شما نمی باشد. البته منظورمان این نیست که با اعضاء خانواده خود مشورت نکنید و از آن ها راهنمایی نخواهید نه.

اجازه دهید یک مثال کاملا واضح را برایتان بیاوریم تا بهتر با معنا و مفهوم افراد با تجربه مد نظر ما در این زمینه آشنا شوید. شما برای انتخاب و خرید لباس عروس و کت و شلوار دامادی به سراغ چه کسانی می روید؟! طبیعتا به سراغ برادر و دختر خاله خود نخواهید رفت. بلکه به سراغ مزون های مختلفی که در این زمینه فعالیت دارند می روید. چون در این مکان ها هم تنوع لباس بیشتر است و هم اینکه با راهنمایی افرادی که در مزون ها فعالیت دارند بهتر و راحتر می توانید لباس عروس و کت و شلوار مناسبی را برای خود انتخاب و خریداری کنید. درباره انتخاب مکان مناسب برای جشن عروسی هم به همین شکل است.

شما با مراجعه کردن به موسسات مختلف تشریفات عروسی خیلی بهتر و راحت تر می توانید مکانی مناسب با تعداد میهمان ها و بودجه مالی خود برای جشن عروسی انتخاب نمایید.

بهترین مکان برای برگزاری جشن عروسی کجاست؟

بستن قرار داد تشریفات عروسی

حتما شما هم در زندگی خود قرار دادهای مختلفی را در زمینه های مختلف با افراد مختلف منعقد کرده اید و درباره آن اطلاعاتی دارید.

بستن قرار داد تشریفات عروسی هم مانند همان قرار دادها می باشد و چندان کار سختی نیست. یک قرار داد که به دو بخش تقسیم خواهد شد بین شما زوج جوان و مسئول تشریفات.

از آنجایی که تمام ارکان ها از جمله تشریفات عروسی برای اینکه روال اداری کار زودتر انجام شود همیشه یک فرم آماده از قرار داد را در اختیار دارند و به شما ارائه می دهند باید دقت داشته باشید که اطلاعات مربوط به خودتان را به درستی و با دقت بسیار در آن قید کنید.

موضوع قرار دادها بدون شک با هم فرق دارد. قرار داد تشریفات عروسی درباره خدماتی است که در روز عروسی به شما ارائه خواهد داده شد و شما می توانید هر بخش از قرار داد را که نمی خواهید حذف کرده و در صورت صلاح دید مسئول تشریفات بند دیگری که می خواهید را به قرار داد اضافه کنید.

برای مثال شما نمی خواهید از اتاق عقد در روز عروسی استفاده کنید، می توانید ابن بند از قرار داد را حذف کنید.

انتخاب بهترین تشریفات عروسی در تهران

نکات ضروری برای درج قرار داد

در نحوه بستن قرار داد با تشریفات عروسی باید یک سری نکات مهم را در نظر داشته باشید که در ادامه به آن ها اشاره کرده ایم.

 • درج تاریخ و شماره عقد قرار داد
 • وارد کردن اطلاعات کامل شخصی عروس و داماد و مدیریت تشریفات عروسی
 • تعیین روز و تاریخ عروسی
 • مشخص کردن نوع عروسی( مختلط بودن و یا غیر مختلط بودن جشن)
 • ساعت شروع و پایان مراسم
 • تعداد میهمان ها
 • داشتن پارکینگ و اینکه ظرفیت آن در اختیار شما باشد
 • داشتن برق اضطراری
 • داشتن عاقد(در صورتیکه می خواهید عقد را در همان روز برگزاری کنید)
 • ذکر کردن هزینه های جانبی
 • ذکر رنگ و مدل رومیزی و ظرف ها و چیدمان میوه و شیرینی
 • داشتن سیستم صوتی، افکت های نورپردازی، هماهنگی نور و صدا
 • مشخص کردن زمان سرو شام
 • نحوه برخورد کادر اجرایی و عدم درخواست انعام از میهمان ها
 • پوشش کادر اجرایی و خدماتی

چرا از تشریفات عروسی استفاده می کنیم؟

این مسئله را همیشه به خاطر داشته باشید که شما با توجه به بودجه ای که برای جشن عروسی خود کنار گذاشته اید باید یک تصمیم درست بگیرید تا در بهترین شب زندگی خود مشکلی برایتان به وجود نیاید.

تشریفات عروسی تمام تلاش خود را در این زمینه می کند تا بهترین ها را در آن شب برای شما به ارمغان آورد. اما قبل از تمام این ها شما باید شناخت کامل و درستی از تشریفاتی که می خواهید با آن قرار داد ببندید داشته باشید و هر آنچه را که مد نظر دارید در قرار داد خود قید کنید.

باید این نکته را بدانید که وقتی امور را بدست این موسسات تشریفاتی سپرده اید باید با آن ها همکاری کنید تا جشن عروسی شما هر چه بهتر برگزار شود

دلیل استفاده از تشریفات عروسی این است که شما استرس و دغدغه کمتری را برای جشن عروسی خود تحمل خواهید کرد و تمام بار آن شب بر دوش تشریفاتی است که با شما قرار داد بسته است.

شما با سپردن اصلی ترین و مهم ترین کارها به این موسسات می توانید با خیال آسوده تری به دنبال دیگر کارهای خود برای شب عروسیتان باشید.

نحوه بستن قرار داد با تشریفات عروسی

در نهایت اینکه 

امیدواریم با ارائه این مقاله توانسته باشیم به شما عروس و دامادهای عزیز در جهت نحوه بستن قرار داد تشریفات عروسی کمک لازم را کرده باشیم.

مشورتو راهنمایی گرفتن ار افراد با تجربه و خبره در زمینه برگزاری جشن های بزرگ همچون جشن عروسی بهتر می تواند به شما کمک کند تا جشن با شکوه تری را برگزار کنید.


نظرات
نظری ثبت نشده است
ارسال نظر جدید