بستن

باغ تالار ورسای

تالار هتل شایان ورامین
باغ تالار مجلل مهر و ماه
باغ تالار عمارت یاسین
تالار پذیرایی سهیل
باغ تالار عمارت صفا جو
تالار پذیرایی قصر وصال
باغ تالار مجنون
تالار هتل بزرگ ارم
مشاوره عروسی
مشاوره انتخاب تالار رایگان
دانلود اپلیکیشن مدیریت عروسی بانک تالار

باغ تالار تشریفات

یکی از مهم ترین کارهایی که برای برگزاری جشن عروسی باید به آن توجه داشته باشید انتخاب باغ تالار تشریفات و یا یک مکان مناسب برای پذیرایی از میهمان هایتان می باشد. زیرا که شما قرار است بهترین شب زندگی خود را با کسانی که دوست دارید در این شادی بزرگ با شما شما شریک باشند جشن بگیرید.
بنابراین اگر می خواهید مناسب ترین مکان را برای جشن عروسی خود انتخاب کنید  نیاز به زمان و یک برنامه ریزی دقیق و کامل دارید.
ما بارها در مقاله های مختلف سایت بانک تالار به نکات و مواردی که باید در زمان انتخاب محل برگزاری جشن عروسی خود بدانید صحبت کرده ایم. اینکه شما بخواهید در یک تالار 400 نفره میزبان میهمان های خود باشید یا در یک باغ 1200 نفره بسته به نوع برگزاری جشن عروسی و بودجه ای دارد که شما برای این موضوع در نظر گرفته اید.
امروز می خواهیم به سراغ یک گزینه بهتر برای برگزاری جشن عروسیتان برویم و آن هم باغ تالار تشریفات می باشد. شاید تا به حال با چنین گزینه ای برخورد نکرده باشید. پس پیشنهاد می کنیم تا انتهای این مطلب با ما در بانک تالار همراه باشید.

انتخاب بهترین باغ تالار

باغ تالار تشریفات چیست؟

باغ تشریفاتی مکانی مناسب برای عروسی در فضای باز است. باغ تالار تشریفات برای حداکثر 600 مهمان تا 1200 میهمان در یک محوطه سرسبز می باشد که توسط گل ها و درختان زیبا فراهم شده است. باغ تالار تشریفات در حقیقت ترکیبی از باغ عروسی و تالار عروسی می باشد که توسط یک موسسه تشریفاتی برای برگزاری جشن شما در نظر گرفته است. یعنی شما می توانید با این انتخاب همزمان با یک تیر چند نشان را هدف را قرار دهید.

 1. هم می توانید از میهمان های خود در تالار این مجموعه در فضای سرپوشیده پذیرایی کنید و هم در محوطه باز این مجموعه میزبان آنها باشید.البته این موضوع به فصل برگزاری جشن عروسی شما هم می تواند ارتباط داشته باشد. اگر در زمستان چنین مجموعه ای را انتخاب کرده باشید تنها از بخش تالار آن می توانید بهره مند شوید زیرا که محوطه باز چنین مجموعه های بسیار سرد می باشد. اما اگر در بهار و تابستان بخواهید جشن بگیرید می توانید برای سرو شام از فضای باز مجموعه استفاده کنید یا اینکه در کل در فضای باز جشن خود را برگزار کنید 
 2. دومین ویژگی مثبتی که این مجموعه ترکیبی دارد این است که میهمان های شما و حتی خودتان به راحتی می توانید از فضای باز آن به عنوان یک آتلیه زیبا برای عکاسی و فیلمبرداری استفاده کنید.

نکات مهم برای انتخاب باغ تالار تشریفات

نکات مهم برای انتخاب باغ تالار تشریفات

چند نکته مهم را باید قبل از اینکه به سراغ رزرو تالار یا باغ تالار جشن عروسی خود بروید در نظر داشته باشید که با توجه به این نکات خیلی بهتر و راحتر می توانید تالار، باغ تالار، تشریفات عروسی، باغ تالار تشریفات و... را برای برگزاری جشن عروسی خود انتخاب کنید.

 • ظرفیت تالار و باغ تالار( اینکه می توانند تعداد میهمان های شما را پذیرا باشند)
 • داشتن اتاق عقد مجزا در داخل سالن 
 • نورپردازی داخل و خارج سالن
 • نورپردازی جایگاه عروس و داماد
 • نظافت کل سالن( تمیز بودن کف سالن و ورودی تالار)
 • کف تالار و سالن های آن سُر و لیز نباشد
 • زمین باغ و تالار عروسی برآمدگی نداشته باشد و یک سطح کامل صاف باشد
 • کیفیت غذای تالار رو در نظر داشته باشید
 • موقعیت مکانی تالار و باغ تالار( دسترسی آسان آن هم برای شما و هم برای میهمان ها)
 • پارکینگ داشتن تالار و باغ تالار
 • مسئولیت پذیر بودن تالار در برابر اشیاء گمشده
 • درباره شرایط لغو قرار داد حتما جویا شوید
 • قبل از عقد قرار داد موارد عنوان شده را تک به تک چک کنید تا هزینه اضفه ای را نیاز نباشد پرداخت کنید.

اولین قدم در برنامه ریزی عروسی

چرا باغ تالار تشریفات؟

شاید برای بسیاری از شما عروس و دامادهای عزیز این سوال پیش آمده باشد که برای برگزاری جشن عروسی چرا باغ تالار تشریفات را انتخاب کنیم؟
ما در بانک تالار به شما توصیه می کنیم که همیشه این مسئله را به خاطر داشته باشید که با در نظر گرفتن بودجه ای که در اختیار دارید به سراغ تدارکات مراسم عروسی خود بروید. همانطور که می دانید در شرایط اقتصادی کنونی هزینه های بسیار زیادی را نیاز است که برای برگزاری یک جشن مختصر پرداخت کنید چه برسد به اینکه بخواهید جشن عروسی رویایی داشته باشید.
وقتی می گوییم که باغ تالار تشریفات می تواند گزینه مناسبی برای برگزاری جشن عروسی شما باشد به این دلیل است که  شما به سراغ مجموعه ای رفته اید که در برگزاری جشن های بزرگ تخصص دارد. موسسات تشریفات عروسی با توجه به بودجه ای که شما دارید سعی می کنند بهترین شب زندگی شما را به یادماندنی کنند. 
همانطور که در مطالب بالا هم عنوان کردیم انتخاب باغ تالار تشریفات، مناسب آن دسته از افرادی است که میخواهند با یک تیر چند نشان بزنند. هم از بخش تالار و محیط سرپوشیده مجموعه استفاده کنند و هم از بخش فضای باز و محوطه آزاد مجموعه.
پس خیالتان راحت باشد. زمانیکه کار را به اهل آن بسپارید قطعا نتیجه همان چیزی خواهد شد که شما در جستجوی آن بوده اید.

همه چیز درباره انتخاب باغ تالار تشریفات

در نهایت اینکه
 
انتخاب تشریفات عروسی مناسب نه تنها از استرس شما برای انتخاب مکان مناسب برگزار جشن عروسی کم خواهد کرد بلکه به شما زمان بیشتری می دهد تا با حوصله بیشتری به سراغ سایر کارهایی که می خواهید برای جشن عروسی خود انجام دهید بروید.
 
 

نظرات
نظری ثبت نشده است
ارسال نظر جدید