باغ تالار آدریان
باغ تالار مجلل امیر
باغ تالار ایرانی
باغ تالار عمارت صفا جو
صفحه نخست > صفحات > پرسش و پاسخ کاربران - جستجوی تالارها

پرسش و پاسخ کاربران - جستجوی تالارها

- روش های جستجو تالار در سایت چگونه است؟

شما می توانید از چهار روش جستجو عمومی، جستجو پیشرفته ، جستجو براساس بودجه و جستجو براساس تخفیف تالار مورد نظرتان را جستجو نمایید.

شما می توانید هر کدام از روش های فوق را به صورت مجزا و یا ترکیبی از سه روش فوق در جستجوهایتان استفاده نمایید.

 

- لطفا در خصوص جستجوی عمومی در سایت توضیح دهید؟

شما از طریق جستجوی عمومی می توانید تالارها را براساس نوعشان (تالار، باغ یا هتل )، اسم تالار یا استان و شهر مورد نظرتان جستجو نمایید. لازم به ذکر است منطقه پستی فقط مخصوص شهر تهران می باشد.

از طریق جستجوی پیشرفته می توانید تالارها را براساس امکاناتی که مدنظرتان می باشد جستجو نمایید.

 

- لطفا در خصوص جستجوی پیشرفته در سایت توضیح دهید؟

شما از طریق جستجوی پیشرفته می توانید تالارها را براساس انواع امکانات، دریافت و یا عدم دریافت ورودی، ظرفیت تالار مورد نظرتان جستجو نمایید.

- لطفا در خصوص جستجوی تالار براساس بودجه توضیح دهید؟

از طریق جستجو براساس بودجه با وارد کردن بودجه مورد نظر و تعداد میهمان هایتان، تالارهایی که شما می توانید در آن مراسم تان را بگیرید نمایش داده می شود. لازم به ذکر است نتایج این جستجو ممکن است با توجه به خدماتی که شما بخواهید اندکی متفاوت باشد.

 
- لطفا در خصوص جستجوی تالار براساس تخفیف توضیح دهید؟

از طریق کادر جستجو براساس تخفیف می توانید با تخفیف های تالارها به اعضا سایت آشنا شوید و در صورتی که شما عضو سایت باشید می توانید از طریق تب تخفیفات تالارها، معرفی نامه آنلاین تخفیف دریافت نمایید. (پرسش و پاسخ در خصوص معرفی نامه آنلاین تخفیف)


نکته بسیار مهم:

* در صورتی که در شرایط جستجوها هیچ گزینه ای را تیک نزنید و یا وارد نکنید و دکمه جستجو را بزنید لیست کلیه تالارهای موجود در سایت  (شامل تالار، باغ، هتل ) نمایش داده می شود.

* پس از تیک زدن گزینه های مورد نظرتان و کلیک بر روی دکمه جستجو فقط تالارهای که شرایط شما را داشته باشند نمایش داده می شوند.

 بازگشت به صفحه پرسش و پاسخ کاربران