بستن

باغ تالار ورسای

تالار پذیرایی سهیل
تالار پذیرایی قصر وصال
باغ تالار عمارت صفا جو
تالار هتل بزرگ ارم
باغ تالار عمارت یاسین
تالار هتل شایان ورامین
باغ تالار مجلل مهر و ماه
مشاوره عروسی
مشاوره انتخاب تالار رایگان
دانلود اپلیکیشن مدیریت عروسی بانک تالار

در انتخاب کترینگ عروسی به چه نکاتی دقت کنیم؟

 

برای برگزاری هر جشنی به مقدماتی نیاز است که هر کدام از اهمیت خاصی برخوردار هستند. زمانی که صحبت از جشن عروسی می شود انتخاب یک کترینگ مناسب اهمیت ویژه ای پیدا میکند. عدم انتخاب صحیح باعث می شود که در جشن شما اختلال ایجاد شود و تجربه ناخوشایندی را برایتان رقم بزند. یکی از سوالات پرتکرار عروس ها و دامادها این است که در انتخاب کترینگ عروسی به چه نکاتی دقت کنیم؟ اگر شما نیز قصد برگزاری یک جشن عروسی با بهترین کیفیت و پذیرایی را دارید باید با این نکات آشنا باشید.

مهم ترین نکات در انتخاب کترینگ عروسی

در انتخاب کترینگ عروسی نکات مهمی وجود دارند که باید به آن ها توجه کنیم. در ادامه این نکات را ذکر میکنیم.

 

 مهم ترین نکات در انتخاب کترینگ عروسی

مشخص کردن بودجه

ابتدا باید بودجه خود را مشخص کنید. اینکه شما تا چه اندازه قادر هستید در این زمینه هزینه کنید می تواند کمک کند تا راحت تر انتخاب نمایید. با تعیین بودجه می توانید گزینه هایی که با بودجه شما مطابقت دارند را لیست کنید و از میان آن ها بهترین مورد را انتخاب نمایید.

داشتن منوی متنوع

باید مجموعه ای را انتخاب کنید که منوی متنوعی داشته باشد. باید منو با سلیقه میهمانان مراسم شما همخوانی داشته باشد. بهتر است منویی را انتخاب کنید که غذاها و نوشینی های مناسبی داشته باشد به طوری که بیشتر افراد از آن ها لذت ببرند.

 

داشتن منوی متنوع

تعداد میهمانان

یکی از نکاتی که در انتخاب کترینگ عروسی باید به آن توجه کنیم تعداد میهمانان است. پیش از هر اقدامی باید تعداد میهمانان را مشخص کنید. اگر تعداد آن ها زیاد است باید کترینگی را انتخاب کنید که بتواند این تعداد را به سادگی هندل کند.

کیفیت غذا و مواد اولیه

یکی از نکات بسیار با اهمیتی که در انتخاب کترینگ عروسی باید به آن توجه کنیم کیفیت غذا و مواد اولیه است. میزان کیفیت غذاها و نوع مواد اولیه استفاده شده در آن ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است. از آن گذشته باید غذاها با بهداشت کامل طبخ شده باشند.

 

کیفیت غذا و مواد اولیه

بررسی قرارداد

یکی از نکات مهم در انتخاب کترینگ عروسی توجه به قرارداد مجموعه مورد نظر است. قرارداد باید به شکلی باشد که تمام جزئیات در آن ذکر شده باشند. باید مطمئن شوید که همه نکات از تاریخ تا هزینه ها و نوع منو در این قرارداد ذکر شده باشند تا در آینده دچار مشکل نشوید.

توجه به خدمات اضافی

از دیگر نکاتی که در انتخاب کترینگ عروسی باید به آن توجه کنیم خدمات اضافی آن مجموعه است. این خدمات می توانند شامل موارد مختلفی شوند که از میان آن ها میتوان به مواردی مانند افزایش تعداد پرسنل در جهت پذیرایی، شارژ غذاها و دیزاین آن ها اشاره کرد.

منظور از کترینگ عروسی چیست؟

کترینگ عروسی یکی از بخش های مهم آن محسوب می شود. تیم کترینگ وظیفه تهیه و تدارک غذاهای جشن را بر عهده دارند. همانطور که میدانید سرو غذا یکی از مهم ترین قسمت های هر مراسمی است به همین دلیل انتخاب کترینگ عروسی بسیار مهم می باشد.

استفاده از خدمات کترینگ برای عروس ها و دامادها این امکان را فراهم میسازد که منوی غذای مورد علاقه خود را به سادگی انتخاب نمایند و بدون نگرانی صفر تا صد فرایند سرو غذای مراسم را به آن ها بسپارند.

 

منظور از کترینگ عروسی چیست؟

خدمات کترینگ عروسی شامل چه مواردی می شوند؟

برای اینکه در انتخاب کترینگ عروسی موفق تر عمل کنیم لازم است تا با خدمات این مراکز آشنایی داشته باشیم. در ادامه شما عزیزان را با این خدمات آشنا میکنیم.

·       ارائه مشاوره، یکی از خدمات کترینگ عروسی ارائه مشاوره به عروس ها و دامادها است. این مشاوره باعث می شود که شما بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. این مراکز به بهترین شکل نیازسنجی می کنند و با توجه به بودجه و سلیقه شما بهترین گزینه ها را پیشنهاد می دهند.

·       تهیه و طبخ غذاها، مهم ترین وظیفه تیم کترینگ تهیه و طبخ غذا است. این مجموعه ها باید بتوانند غذاهایی خوش طعم و باکیفیت را طبخ کنند. این غذاها بر اساس منوی انتخاب شده طبخ می شوند و باید با تعداد میهمانان همخوانی داشته باشند.

·       سرو غذا، از دیگر خدمات کترینگ میتوان به سرو غذا اشاره کرد. مسئولیت صفر تا صد تهیه و سرو غذا بر عهده این تیم است. سرو غذا مراحل مختلفی را شامل می شود که از میان آن ها میتوان مواردی مثل دیزاین غذا، ارائه در ظروف مناسب و چیدمان میز را نام برد.

سخن آخر

در این مطلب به بررسی اینکه در انتخاب کترینگ عروسی به چه نکاتی دقت کنیم پرداختیم. توجه به این نکات باعث می شود که انتخاب هوشمندانه ای را در این زمینه داشته باشید. باید پیش از هر اقدامی در مورد کترینگ مورد نظر تحقیق کنید. می توانید از تجربیات اطرافیان خود نیز استفاده نمایید. انتخاب یک کترینگ حرفه ای و با تجربه می تواند نقش مهمی در برگزاری جشن عروسی شما به بهترین شکل داشته باشد.

سوالات متداول

آیا نحوه پذیرش میهمانان توسط کترینگ اهمیت دارد؟

نحوه پذیرش میهمانان در مراسم عروسی بسیار مهم است. اطمینان حاصل کنید که کترینگ به میهمانان بهترین خدمات را ارائه می دهد و تجربه ای بینظیر را برای آن ها رقم خواهد زد.

آیا باید به تجربه و بازخورد مشتریان قبلی کترینگ توجه کنیم؟

بله، توجه به تجربه و بازخورد مشتریان قبلی می تواند در این زمینه بسیار مفید واقع شود. نظرات مثبت مشتریان قبلی بیانگر این است که تیم کترینگ توانسته در زمینه ارائه خدمات بسیار موفق عمل کند. در این صورت می توانید به سادگی به آن ها اعتماد کنید.

نحوه سرو غذا در کترینگ به چه صورت انجام می شود؟

نحوه سرو غذا در کترینگ ها به روش های پرسی و سلف سرویس انجام می شود. انتخاب هر یک از این روش ها به سلیقه و شرایط شما بستگی دارد.

 

 

 

نظرات
نظری ثبت نشده است
ارسال نظر جدید