بستن

باغ تالار ورسای

باغ تالار عمارت یاسین
تالار پذیرایی سهیل
تالار هتل شایان ورامین
تالار پذیرایی قصر وصال
تالار هتل بزرگ ارم
باغ تالار عمارت صفا جو
باغ تالار مجلل مهر و ماه
مشاوره عروسی
مشاوره انتخاب تالار رایگان
دانلود اپلیکیشن مدیریت عروسی بانک تالار

هر آنچه باید درباره کارت دعوت عروسی بدانیم

هر آنچه باید درباره کارت دعوت عروسی بدانیم

انتخاب کارت مراسم عروسی بسیار مهم است زیرا این کارت سلیقه ی زوج جدید را به نمایش می گذارد. پس در  انتخاب کاغذ کارت، متن، شعر، فونت نوشته ها، رنگ ها و طرح های کارت دقت کنید و زمان کافی برای آن صرف کنید. زیرا این کارت می تواند نشانه ای برای معرفی شخصیت شما در مقابل میهمانان باشد.

هر آنچه باید درباره کارت دعوت عروسی بدانیم.**banktalar.com

 در صورتی که سن عروس و داماد زیاد باشد باید از کارت های سنگین تر با متن ها و شعرهای ملیح تر استفاده شود. در حد امکان از خرید کارت هایی با رنگ های تند و یا طرح های بچه گانه پرهیز نمایید.
هم چنین از سرودن شعرهای بسیار عاشقانه و یا متن هایی که با زبان عامیانه نوشته شده اند دوری کنید.

در صورتی که سن عروس و داماد خیلی کم باشد ( مثلا هجده تا بیست و دو سال ) استفاده از کارت های فانتزی با طرح های رنگی و متن هایی ساده تر و عامیانه تر را پیشنهاد می کنیم.

اگر مراسم نامزدی ، عقد ، حنابندان و حتی پاتختی دارید ، می توانید برای آن ها نیز کارت تهیه کنید تا میهمان های تان را رسمی تر دعوت کرده باشید و خودتان نیز وقت کم تری برای نوشتن آدرس روی کاغذ صرف کنید. ضمنا جلوه ی کارت دعوت از یک تکه کاغذ پاره به مراتب بیشتر است.

اگر در تهران زندگی می کنید خیابان بهارستان بورس کارت های دعوت عروسی و ... است که شما می توانید با مراجعه به این مکان انتخاب راحت تری را با توجه به تنوع و قیمت کارت ها داشته باشید.

اگر تمایل داشته باشید می توانید با کمی خلاقیت کارت عروسی تان را خودتان طراحی کنید این کار مخصوصا برای زوج های هنرمند بسیار توصیه می شود و لازم به ذکر است که لزومی ندارد حتما ایده با طرح تان را خودتان اجرا کنید. برای اجرای ایده های تان می توانید از یک گرافیست، نقاش، کاریکاتوریست کمک بگیرید. مثلا می توانید یکی از عکس های تان را یه یک کاریکاتوریست دهید تا کاریکاتور زیبایی از شما تهیه کند و شما بتوانید آن را روی کارت عروسی تان چاپ کنید.

در انتخاب شعر و یا متن کارت ازدواج تان حوصله و دقت به خرج دهید چون گاهی شعر شما در ذهن میهمانان به یادگار می ماند. اگر متن های عاشقانه دوست ندارید و یا هیچ شعری برای کارت تان در نظر نگرفته اید می توانید با یک جمله ی رسمی کارت تان را پر کنید و میهمانان تان را مودبانه و محترمانه دعوت کنید.

 برای افرادی که مطلقه هستند و یا همسرشان فوت کرده است و هم چنین افرادی که به طور مستقل زندگی می کنند بدون در نظر گرفتن جنسیت یا سن و سالشان کارت جداگانه ای بفرستید.

اگر میهمانی تان را در باغ یا منزل خودتان برگزار می کنید و یا محل برگزاری مراسم عروسی آدرس پیجیده ای دارد حتما نقشه یا کروکی محل مراسم را ضمیمه ی کارت عروسی تان کنید تا میهمانان تان دیر به مراسم نرسند.

اگر قرار است دوست یا فامیلی به همراه خودش میهمان به مراسم تان بیاورد ، یا شخصی را دعوت کرده اید که در مراسم کسی را نمی شناسند و می خواهید او با آوردن یکی از دوستانش در مراسم تنها نباشد می توانید در پشت کارت شان بعد از نام او عبارت "و میهمان محترم " را اضافه کنید.

.....    یادتان باشد که توزیع کارت های عروسی از وظایف خود عروس و داماد است.....

 


نظرات

سلام کاش چند نمونه شعر و متن زیبا برای کارت عروسی هم بگذارید.با سپاس

میهمان

آيا براي نوشتن كارت براي مجرد ها بانو بكار ميرود

میهمان

به نظر من سرکار خانم ... خیلی بهتر از بانو هست. بانو برا وقتی هست که میخواهیم یک زن و شوهر را دعوت کنیم میزنیم جناب آقای ... با بانو محترم.
اگرم که بچه داشته باشن میشه با خانواده محترم.

میهمان

بازار تهران کوچه مسجد جامع چند تا کارت عروسی فروشی هست قیمت خیلی مناسب

میهمان

سلام پشت نویسی کارت عروسی یک جمله خیلی زیبا فلسفی میخوام لطفا کمکم کنید

میهمان

سلام.وقتی میریم تویه مغازه ایی کارت عروسی سفارش بدیم از یه کارت خوشت میاد قیمت میگیریم با چاپ مثلا ۲۲۵۰۰۰ تومان وقتی فاکتورو مینویسن میگی چقدر شد
میگه ۳۴۰۰۰۰ تومان میگی چرا میگه نوع چاپ فرق میکنه تحریری فرق داره واقعا چرا بعضی یا این جوری نون میخورن

میهمان

مجردها که نیازی به کارت دعوت ندارن...مخصوصا اگر دوستای اقا داماد باشن

میهمان

حضور محترم آقای ...... با خانواده مشرف باد
حضور محترم آقای ...... با بانو مشرف باد
حضور محترم آقای ...... با بانو و مادر محترمه مشرف باد

میهمان
ارسال نظر جدید