بستن

باغ تالار ورسای

باغ تالار عمارت صفا جو
تالار هتل بزرگ ارم
تالار پذیرایی قصر وصال
باغ تالار مجنون
باغ تالار عمارت یاسین
مشاوره عروسی
مشاوره انتخاب تالار رایگان
دانلود اپلیکیشن مدیریت عروسی بانک تالار

ایده های جدید و جالب عروسی

 در این فیلم تعدادی از ایده های خاص و جالب عروسی را مشاهده خواهید نمود:

• تعداد زیادی بادکنک رنگی را با گاز هلیوم پر کنیم و عروس و داماد به همراه میهمانان هوا کنند. یا می توان بالن های آرزو را که روی آنها را با متن های عاشقانه نوشته اید به همراه میهمانان به آسمان رها کنید.

• اکثر ما در جشن های عروسی فقط موسیقی و دی جی و... داریم که تعدادی از میهمانان علاقه به رقص دارند و لذت خواهند برد بهتر است در شب عروسیتان برای تمامی گروه های سنی کودکان ، جوانان و بزرگسالان سرگرمی های مفرحی داشته باشیم . مثلا میتوان برای کودکان گریموری دعوت کرد که روی صورت آنها نقاشی کشیده و بعد از آنها عکس بگیرد و همان موقع عکسشان را چاپ و به آنها تحویل داد. یا میز خوراکی که شامل انواع آبنبات و پاستیل، بستنی و خوراکی های رنگارنگ ویژه کودکان هست تهیه کرد چون معمولا بچه ها علاقه ای به خوردن میوه ندارند. معمولا اکثر افراد جوان از موسیقی و رقص لذت میبرند ولی میتوان جهت تنوع از رقص های هماهنگ ساقدوش ها یا دوستان عروس و داماد و ... استفاده کرد. برای میهمانان بزرگسال نیز بهتر است شو من یا برنامه های خاص در نظر گرفت مانند حرکات آکروباتیک رقص با آتش یا شعبده بازی و .... .

• برای داشتن عروسی خاص تر می توان عروس و داماد را با یک مسابقه به چالش کشید . مثلا در کلیپ نیز مشاهده خواهید نمود که عروس و داماد را روی صندلی پشت به پشت هم نشانده اند و از آنها سوالاتی می پرسند که باعث خنده میهمانان خواهد شد. مثلا کدامیک از شما بیشتر با ماشین تصادف کرده ؟ یا آشپزی کدامیک بهتر است؟ معمولا کی زودتر از خواب بیدار میشه؟ کی بیشتر با تلفن حرف میزنه ؟ چه کسی اول گفت دوستت دارم ؟ چه کسی زودتر عصبانی میشه ؟ و .... از این دست سوال ها که میشه با فکر بیشتر سوالات جالبتری طراحی کرد.

• لحظه ورود عروس و داماد به سالن عروسی لحظه خیلی مهمی می باشد که بهتر است حتما با برنامه ریزی صورت گیرد. مثلا از میهمانان قبلش خواهش بشه که همه در جای خودشون بنشینند، بچه ها رو پیش خودشون نگه دارند، بعد عروس و داماد با موسیقی لایت وارد مجلس شوند و اولین رقص دو نفره خودشون رو انجام بدن، یا میتونن خیلی با هیجان که در کلیپ مشاهده خواهید نمود وارد شوند و میهمانانشان را سوپرایز کنند.

• مهمترین قسمت عروسی رقص عروس و داماد می باشد که چون مهمترین نقش های شب بزرگ عروسی را دارند بهتر است از قبل رقصی را آماده کنند و برای میهمانانشان اجرا کنند تا میهمانان هر چه بیشتر از مراسم عروسیشان لذت ببرند. رقص تانگو عروس و داماد یکی از قشنگ ترین رقص های دونفره ایست که می توان برای میهمانان انجام داد.

خیلی وقت ها شنیده ایم که میگویند میهمانان مهم نیستند اول و آخر حرفی میزنند و مراسممان را نقد خواهند کرد که به نظر من این حرف واقعا غیر منطقی می باشد چرا که ما مراسم میگیریم، تعداد زیادی برای مراسم ما وقت میگذارند از راه دور و نزدیک با هزاران گرفتاری و دغدغه به مراسم ما تشریف میارن و بعد بابت عروسی ما زحمت میکشن و هدیه میدهند. این وظیفه هر عروس و دامادیست که نهایت تلاش خودشان را برای پذیرایی درست از میهمانان انجام بدهند و در ازای تشریف فرماییشان کاری کنند که به آنها انقدری خوش بگذرد که خاطره شب عروسیشان را هرگز از یاد نبرند. این مهمترین قسمت یک عروسی کامل خواهد بود همیشه باید قدردان کسانی که برای ما قدمی حتی کوچک هم برمیدارند باشیم.


امیدوارم از مشاهده کلیپ لذت ببرید و بتوانید برای عروسی تان کلی ایده بگیرید.
دوستان لطفا ایده های خود را زیر این مقاله به اشتراک بگذارید تا دوستان بتوانند ایده های بیشتری بگیرند.
با تشکر
 

امیدواریم از مشاهده این مطلب لذت برده باشید.

لطفا ما را در شبکه های اجتماعی دنبال نمایید:

پیج اینستاگرام بانک تالار کانال بانک تالار     پیج اینستاگرام بانک عروسی کانال بانک عروسی
بانک تالار
اطلاعات تالارهای پذیرایی    
         بانک عروسی
         اطلاعات آتلیه،مزون،آرایشگاه 

نظرات
نظری ثبت نشده است
ارسال نظر جدید