بستن

باغ تالار ورسای

تالار هتل شایان ورامین
باغ تالار عمارت صفا جو
تالار پذیرایی سهیل
باغ تالار عمارت یاسین
تالار پذیرایی قصر وصال
باغ تالار مجلل مهر و ماه
تالار هتل بزرگ ارم
مشاوره عروسی
مشاوره انتخاب تالار رایگان
دانلود اپلیکیشن مدیریت عروسی بانک تالار

چگونه با ترکیب کردن کرم پودر ها به رنگ مورد نظر خود برسیم؟

 چگونه با ترکیب کردن کرم پودر ها به رنگ مورد نظر خود برسیم؟

چگونه با ترکیب کردن کرم پودر ها به رنگ مورد نظر خود برسیم؟**banktalar.com

در بعضی از مواقع پیدا کردن بهترین و مناسب ترین نوع کرم پودر می‌تواند به چالش برزگی تبدیل شود.در برخی موارد  ورود به فروشگاه و انتخاب یک کرم پودر مناسب ساده نیست. حتی گاهی پیدا کردن بهترین نوع سایه نیز مشکل است چون سایه مورد نظر یا بسیار تیره است یا بسیار روشن  و یا بسیار زررد است و یا صورتی بنابراین زمان زیادی را باید برای پیدا کردن رنگ مورد نظر صرف کنیم.

ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که ترکیب کردن کرم پودر ها برای بدست آوردن رنگ مورد نظر چه مزایایی دارد. در اصل ترکیب  کردن کرم پودر ها از سه نظر موثر است:

1-   برای بدست آوردن رنگ مناسب ، رنگ کرم پودر را گرم تر و یا سردتر کنید. به طور کلی رنگ پوست شما می تواند یکی از سه رنگ تیره ، روشن و یا معمولی باشد. گاهی کرم پودر می تواند رنگ پوست شما را زرد ، برنزه و یا صورتی کند. بنابراین انتخاب بهترین و مناسب ترین رنگ سایه در بعضی از مواقع تا حدی زیرکانه است.  بخصوص زمانی که رنگ کرم پودر بسیار و یا بسیار تیره است.

2-    برای بدست آوردن بهترین رنگ سایه ، از کرم پودر روشن تر و یا تیره تر استفاده کنید. خصوصا این کار زمانی لازم است که از اسپری های برنزه کننده استفاده کرده اید و یا در ماه های تابستان در محیط های باز هستید. در این بازه های زمانی همواره دو نوع از کرم پودر ها را همراه خود داشته باشید تا با ترکیب آنها بتوانید رنگ مناسب را برای تطابق آن با سایه خود داشته باشید.

3-   برای اتمام کار، کرم پودر را مات و یا مرطوب کنید. بعضی از مواقع کرم پودر شما مات و یا هموار می شود. این در حالی است که در بعضی دیگر از زمان ها کرم پودر شما بسیار براق است بنابران باید به دنبال راهی باشید تا حد متوسط را بوجود بیاورد.

برای اینکه روش ترکیب دو کرم پودر را نشان دهیم از دو کرم پودر مختلف استفاده می کنیم. در ابتدا کرم پودر Revlon Colorstay in #360 Golden Carmel استفاده می کنیم. این کرم پودر مات است و سطح پوست را صاف نشان می دهد. در حال حاضر رنگ این کرم پودر ، تیره تر از رنگ مورد نظر ما است بنابراین برای روشن تر کردن و برای از بین بردن ماتی این کرم پودر قصد داریم آن را با کرم پودر Lancome Teint Idole #320 Bisque ترکیب کنیم.  این کرم پودر به اندازه  کرم پودر رولون مات نیست ،بنابراین ترکیب این دو کرم پودر رنگ دلخواه ما را خواهد داد.

روش ترکیب دو کرم پودر :

·         مطمئن شوید کف دستانتان تمیز هستند تا از انتقال باکتری روی صورتتان جلوگیری کنید. سپس نقاط کوچکی از کرم پودر را اطراف صورتتان روی گونه ها ، بینی ، پیشانی و چانه بگذارید. اگر این کار را روی صورت شخص دیگری انجام میدهید میتوانید کرم پودر ار پشت دست خودتان ترکیب کنید اما اگر این کار را برای خودتان انجام می دهید قرار دادن کرم پودر کف دستتان ساده تر و سریعتر است.

·         همین روش را با کرم پودر دوم نیز انجام دهید هرچند بنظر میرسد از کرم پودر زیادی استفاده می شود اما برای پوشش کامل لازم است. نیازی نیست تا این اندازه از کرم پودر استفاده کنید میتوانید کمتر و یا بیشتر با توجه به میزان پوشش دلخواه از کرم پودر استفاده کنید.

·         در ادامه براش کرم پودررا ( در اینجا ما از براش Beauty Blender استفاده کرده ایم ) را بردارید و به آرامی کرم پودر ها را روی پوست صورت به آرامی ترکیب کنید. از قسمت میانی صورت به سمت پیشانی شروع کنید تا  بخش عمده کرم پودر در قسمت های میانی صورتتان قرار گیرد.

این تمام کاری است که برای ترکیب کرم پودر باید انجام دهید. شما تنها باید کمی بررسی کنید تا متوجه شوید کدام  رنگ و نوع کرم پودر روی پوستتان مناسب تر است.

 

چگونه با ترکیب کردن کرم پودر ها به رنگ مورد نظر خود برسیم؟**banktalar.com

چگونه با ترکیب کردن کرم پودر ها به رنگ مورد نظر خود برسیم؟**banktalar.com

چگونه با ترکیب کردن کرم پودر ها به رنگ مورد نظر خود برسیم؟**banktalar.com

امیدوارم از این مقاله لذت برده باشید.

لطفا ما را نظرات ارزشمندتان بهره مند سازید.


نظرات

kheili khoob o mofid bood

میهمان

ممنون از راهنمایی شما

میهمان
ارسال نظر جدید