بستن

باغ تالار ورسای

باغ تالار عمارت یاسین
تالار پذیرایی سهیل
تالار پذیرایی قصر وصال
باغ تالار عمارت صفا جو
تالار هتل بزرگ ارم
تالار هتل شایان ورامین
باغ تالار مجلل مهر و ماه
مشاوره عروسی
مشاوره انتخاب تالار رایگان
دانلود اپلیکیشن مدیریت عروسی بانک تالار

نکات ریز و مهمی که در برگزاری بهتر عروسی به شما کمک خواهد کرد.

 نکات ریز و مهمی که در برگزاری بهتر عروسی به شما کمک خواهد کرد.

نکات ریز و مهمی که در برگزاری بهتر عروسی به شما کمک خواهد کرد.**banktalar.com

♥ توجه داشته باشید که در روزها یا مکان های خاص می توان ایده های خاص برای تزئینات مراسم و یا سرگرمی میهمانان به کار برد. مثل: روزهای نوروز، یلدا، کریسمس، اعیاد مذهبی، چهار شنبه سوری و ... هم چنین کویر ، ساحل و ... فقط کافیست کمی خلاق باشید.
در روز عروسی پرسنل مراسم عروسی، آرایشگاه و ... از عروس و داماد انتظار شیرینی دارند، پس فراموش نکنید که پول همراه داشه باشید.

نکات ریز و مهمی که در برگزاری بهتر عروسی به شما کمک خواهد کرد.**banktalar.com

صبح روز عروسی حتما از شربت یا قرص مولتی ویتامین استفاده نمایید تا در روز عروسی تان انرژی کم نیاورید. توصیه ی ما به شما این است که مصرف مولتی ویتامین را حداقل از یک هفته قبل از عروسی شروع کنید ، زیرا کمک بزرگی به آرامش اعصاب می کند.

بعد از مراسم عروسی بعضی از افراد (مثل: دوستان،دختر عمه، پسر دایی و ..) را که به شما در برگزاری جشن تان کمک کرده اند. به منزل تان دعوت کنید و برای تشکر از زحمات شان هدیه ای برای شان تهیه کنید.

در شب عروسی، به میهمانانی که تنها دعوت شده اند و یا کسی را به جز شما نمی شناسند توجه کنید و بهتر است آن ها را به چند نفر از میهمانان تان معرفی کنید تا برای خودشان دوستی پیدا کنند و احساس تنهایی نکند.

اگر در فامیل ویا دوستان تان کسی را دارید که می تواند در کارهای عروسی به شما کمک کند. حتما از او استفاده کنید و مطمئن باشید او نیز این که شما احساس صمیمیت کرده اید. خوشحال خواهد شد. ضمنا اگر از کسی کمک خواستید به سلیقه اش احترام بگذارید و به او اطمینان کنید.

اگر میهمان هایی دارید که برای جشن عروسی شما از شهرستان، خارج از کشور و یا جاهای دور می آیند، بهتر است فکری برای اقامت شان بکنید. مثلا می توانید لیستی از هتل ها را به همراه قیمت هاشان تهیه کنید و برای آن ها بفرستید تا سردرگم نشوند و راحت تر بتوانند محلی را برای اقامت شان پیدا کنند.

عروس خانم و آقای داماد عزیز، عطر زدن و استفاده از ضدعرق را فراموش نکنید. اگر مراسم ازدواج شما در فصل گرماست بهتر است از رایحه های خنک مثل : پرتقال و هندوانه استفاده کنید و اگر در فصل سرما ازدواج می کنید از رایحه های گرم استفاده کنید. مطمئن باشید در این روز پر جنب و جوش بسیار عرق خواهید کرد، پس بهتر است خود را برای یکدیگر و میهمانان تان آماده و خوشبو سازید، زیرا هیچ چیز بدتر از یک عروس و داماد بدبو نیست.

بعضی از عکاسی ها در شب عروسی یکی از عکس های عروس و داماد را در سایز بزرگ و روی شاسی های MDF  چاپ می کنند و روی سه پایه یا یک صندلی قرار می دهند تا میهمانانی که در مجلس حضور دارند کنار این عکس برای عروس و داماد جمله ای به عنوان یادگاری بنویسند. در صورتی که به این کار علاقه مند هستید ولی نمی خواهید یا نمی توانید روی عکس تان این کار را انجام دهید می توانید یک دفترچه ی زیبا ی خاطرات (Guest Book) برای میهمانان در نظر بگیرید و از یکی از پیش خدمت ها بخواهید تا دفتر را سر میزهای میهمانان برده و از آن ها بخواهید تا برای تان یادگاری بنویسند و یا آن که یک مقواری ماکت تزئین شده ی بزرگ را روی سه پایه بگذارید تا میهمانان خودشان بروند و برای تان بنویسند. فقط فراموش نکنید که یک خودکار روان نیز کنار آن بگذارید.
یا میتوانید کمی خلاقیت نشان دهید و یک درختچه تهیه کنید که به شاخه های آن کاغذ آویزان نمایید و از میهمانان نزدیک بخواهید برایتان یادگاری بنویسند که این درختچه نیز در منزل شما ظاهر زیبا و دلنشینی نیز ایجاد خواهد کرد.

نکات ریز و مهمی که در برگزاری بهتر عروسی به شما کمک خواهد کرد.**banktalar.com

اگر برای دعوت میهمانان تان با خانواده و یا همسرتان دچار مشکل شده اید، اول به شما پیشنهاد می کنیم که زیاد سخت نگیرید و بیخود حرص نخورید چون این شب تکرار نخواهد شد و مثلا اگر یکی از میهمانان تان را که خانواده تان می خواستند دعوت کنند
شما رد کرده باشید، ممکن است بعدا پشیمان شوید و دیگر فرصتی برای جبران آن ندارید. ضمن این که عروسی فقط متعلق به عروس و داماد نیست، بلکه پدر و مادرهای شما نیز باید به آرزوهاشان برسند.پیشنهاد دوم این است که چند سوال زیر را از خودتان بپرسید و در صورتی که جواب آن ها بلی بود حتما آن ها را دعوت کنید: آیا با این میهمان رفت و آمد خانوادگی دارید؟ آیا این میهمان می داند که شما در شرف ازدواج هستید؟ آیا این میهمان شما را برای عروسی خود یا فرزندانش دعوت کرده است؟ آیا حضور این میهمان برای اعضای خانواده تان ارزشمند است؟ آیا اگر این میهمان را به عروسی دعوت نکنید بعدا با دیدن او خجالت زده نمی شوید؟

اگر هر کدام از میهمانان عروسی تان بعد از مراسم عروسی به شما سفارش عکس دادند و یا از شما خواستند که از عکس های خودتان برای شان چاپ کنید. می توانید کارت یا شماره تلفن عکاس تان را به آن ها بدهید تا خودشان زحمت سفارش و پرداخت هزینه ی عکس ها را بکشند و بهتر است خودتان را در معذوریت قرار ندهید. فقط کافیست این موضوع را با عکاس تان در میان بگذارید و اقوام و دوستان تان را راهنمایی کنید که چه طور می توانند خودشان عکس هاشان را سفارش دهند.

نکات ریز و مهمی که در برگزاری بهتر عروسی به شما کمک خواهد کرد.**banktalar.com

عروس خانم و آقای داماد باید از صبح روز عروسی تا شب آن لبخند روی لب داشته باشید. حتی اگر روز پر از اضطرابی را دارید و یا حرص خورده اید نباید در ظاهرتان آن را نشان دهید. به خاطر داشته باشید که همه ی مردم این روز را در زندگی خود تجربه کرده اند ولی آن هایی که چیزی به روی خود نیاوردند پیروز بودند.ضمنا در عکس های تان نیز لبخند طبیعی را فراموش نکنید زیرا این عکس ها یک عمر با شما خواهند بود.

هنگامی که میهمانان برای تان هدیه می آورند صرف نظر از این که چه نوع هدیه ای می گیرید فراموش نکنید به آن ها لبخند بزنید و از آن ها تشکر کنید.

یادتان باشد که هیچ چیزی را در شب عروسی برای اولین بار امتحان نکنید به عبارتی دیگر ریسک نکنید و در غیر این صورت کس دیگری را برای اشتباهات خودتان سرزنش نکنید.

توصیه می کنیم آرایشگاه آقای داماد نزدیک به گلفروشی و آرایشگاه عروس خانم باشد و بهتر است که محل عکاسی نیز به محل برگزاری مراسم عروسی نزدیک باشد تا بدین صورت در وقت صرفه جویی شود.


نظرات

بیشترش رو نمی دونستم .. جالب بودن : )

میهمان
ارسال نظر جدید