بستن

باغ تالار ورسای

تالار پذیرایی قصر وصال
تالار هتل بزرگ ارم
باغ تالار عمارت یاسین
تالار پذیرایی سهیل
باغ تالار عمارت صفا جو
مجموعه باغ تالارهای ترانه
تالار هتل شایان ورامین
باغ تالار مجلل مهر و ماه
باغ تالار مروارید چیتگر
مشاوره عروسی
مشاوره انتخاب تالار رایگان
دانلود اپلیکیشن مدیریت عروسی بانک تالار

آیا شما عروس هستید و این نکات مهم درباره آرایش عروسی را نخوانده اید!!قسمت چهارم

آیا شما عروس هستید و این نکات مهم درباره آرایش عروسی را نخوانده اید!!قسمت چهارم

آیا شما عروس هستید و این نکات مهم درباره آرایش عروسی را نخوانده اید!!قسمت چهارم**banktalar.com

♥  از آرایشگر خود بخواهید که حتی الامکان ابروهای تان را تیغ نزند. زیرا این کار حالت طبیعی ابرو و چهره تان را از بین می برد و گاهی مانع رویش مجدد ابروی تان می شود . برای تغییر حالت ابرو یا ایجاد فاصله بین چشم و ابروها کارهای دیگری هم می توان انجام داد که یک آرایشگر حرفه ای باید از آن مطلع باشد.

♥  فرم و حالت ابرو در زیبایی چهره نقش مهمی را ایفا می کند و خانم ها باید ابروهاشان را با توجه به فرم صورت ، سن و سال و حالت چشم ها شان انتخاب کنند . به طور کلی ابروهای گرد برای صورت های گرد و چاق اصلا مناسب نیستند ، ابروهایی که انتهای آن رو به بالاست چهره را جوان تر و ابروهایی که انتهای پایینی دارند چهره را مسن تر نشان می دهند . ابروهای پهن و آن هایی که به صورت هشت هستند و شکستگی واضحی دارند چهره را خشن نشان می دهند . ابروهایی که قوس ملایمی داشته باشند ، صورت را مهربان و رویایی می کنند . اگر گوشه ی خارجی چشمان تان حالت افتادگی دارد حتما ابرو هایتان را رو به بالا فرم دهید . اگر فاصله ی چشم و ابروی تان کم است نباید ابروها را پهن بردارید . هم چنین فراموش نکنید که ابروی بسیار نازک از زیبایی چهره و چشم های تان می کاهد .

♥  امروزه تتوی ابرو بین خانم های ایرانی طرفداران زیادی پیدا کرده است . در شرایطی که ما این موضوع را اصلا پیشنهاد نمی کنیم تتوی ابرو سن را بالا می برد و شما هرگز نمی توانید مدل آن را تغییر دهید ، حتی اگر آن را پاک کنید جای آن روی صورت تان باقی می ماند و در اکثر مواقع بعد از تتو کردن دیگر موهای ابرو نمی رویند . ضمنا این کار خطر ابتلا به بیماری هایی مثل ایدز و هپاتیت و ... را نیز دارد . به همین دلیل تتوی ابرو را فقط به کسانی توصیه می کنیم که ابروهای خود را به دلایل خاص مثل : بیماری ، جراحی ، شکستگی و ... از دست داده اند و امکان رویش مجدد هم وجود ندارد .

آیا شما عروس هستید و این نکات مهم درباره آرایش عروسی را نخوانده اید!!قسمت چهارم**banktalar.com

♥  هرگز سایه را با رنگ چشم های تان هماهنگ نکنید . استفاده از رنگ های متضاد با رنگ چشم های تان ، به جذاب تر کردن چشم های تان کمک می کند . به طور معمول اگر چشمان آبی یا سبز با سایه های همرنگ آرایش شوند از زیبایی و جلوه ی آن ها کاسته می شود .

♥  از آرایشگر خود بخواهید از لوازم آرایش ضد آب استفاده کند. لوازم آرایش ضد آب در اثر گرما ، تعریق بدن ، گریه ، باران و ... کوچک ترین تغییری نمی کنند . ضمنا در شرایطی که عروس هزینه ی زیادی را بابت آرایش خود متحمل می شود منطقی است که آرایشگر موظف به دادن چنین سرویسی به او باشد و عروس از این که آرایشش برای یک روز کامل سالم و خوب می ماند مطمئن باشد .


♥  اگر پوست حساسی ندارید بخور می تواند پوست تان را شفاف و با طراوت کند . در صورتی که پوست تان خشک است می توانید دو قاشق گلاب و در صورتی که پوست چربی دارید چند قطره گل بابونه را به آب بخور اضافه کنید . ضمنا فراموش نکنید که بعد از بخور ، صورت را با آب سرد بشویید . اگر از لحاظ تنفسی با بخور مشکل دارید می توانید حوله ی تمیز کوچکی را درون آب گرم مخلوط با بابونه یا گلاب خیس کرده و آن را روی صورت قرار دهید .

اگر پوست زبر و خشنی دارید ، پوست یا حلقه های خیار می تواند به لطافت و نرمی پوست تان کمک کند .

برای روشن کردن پوست و مو می توان از لیمو ترش بهره گرفت . هم چنین لیمو ترش چربی پوست را از بین می برد و کک و مک را کمرنگ می کند .

 

آیا شما عروس هستید و این نکات مهم درباره آرایش عروسی را نخوانده اید!!قسمت چهارم**banktalar.com

عروس هایی که هم سن همسرشان و یا از آن ها بزرگ تر هستند به این نکات توجه کنند : 1- موهای تان را مش نکنید .2-از خط لب تیره استفاده نکنید. 3- آرایش ساده ای داشته باشید. 4-انتهای ابرو را رو به بالا کنید. 5-مدل موهای تان را ساده انتخاب کنید. 6-از تور سرساده استفاده کنید. 7-اگر چاق هستید سعی کنید با رژیمی سبک و کمی ورزش ،اندام تان را ظریف و مناسب کنید.


نظرات

kheili khoban

میهمان

kheili khoban

میهمان
ارسال نظر جدید