بستن

باغ تالار ورسای

موسسه سفیران پیوند آسمانی
مجموعه باغ تالارهای ترانه
باغ تالار عمارت صفا جو
تالار پذیرایی قصر وصال
باغ تالار مجلل مهر و ماه
باغ تالار عمارت یاسین
باغ تالار سی دا (بهشت)
مشاوره عروسی
مشاوره انتخاب تالار رایگان
دانلود اپلیکیشن مدیریت عروسی بانک تالار

آیا شما عروس هستید و این نکات مهم درباره آرایش عروسی را نخوانده اید!!قسمت چهارم

آیا شما عروس هستید و این نکات مهم درباره آرایش عروسی را نخوانده اید!!قسمت چهارم

آیا شما عروس هستید و این نکات مهم درباره آرایش عروسی را نخوانده اید!!قسمت چهارم**banktalar.com

♥  از آرایشگر خود بخواهید که حتی الامکان ابروهای تان را تیغ نزند. زیرا این کار حالت طبیعی ابرو و چهره تان را از بین می برد و گاهی مانع رویش مجدد ابروی تان می شود . برای تغییر حالت ابرو یا ایجاد فاصله بین چشم و ابروها کارهای دیگری هم می توان انجام داد که یک آرایشگر حرفه ای باید از آن مطلع باشد.

♥  فرم و حالت ابرو در زیبایی چهره نقش مهمی را ایفا می کند و خانم ها باید ابروهاشان را با توجه به فرم صورت ، سن و سال و حالت چشم ها شان انتخاب کنند . به طور کلی ابروهای گرد برای صورت های گرد و چاق اصلا مناسب نیستند ، ابروهایی که انتهای آن رو به بالاست چهره را جوان تر و ابروهایی که انتهای پایینی دارند چهره را مسن تر نشان می دهند . ابروهای پهن و آن هایی که به صورت هشت هستند و شکستگی واضحی دارند چهره را خشن نشان می دهند . ابروهایی که قوس ملایمی داشته باشند ، صورت را مهربان و رویایی می کنند . اگر گوشه ی خارجی چشمان تان حالت افتادگی دارد حتما ابرو هایتان را رو به بالا فرم دهید . اگر فاصله ی چشم و ابروی تان کم است نباید ابروها را پهن بردارید . هم چنین فراموش نکنید که ابروی بسیار نازک از زیبایی چهره و چشم های تان می کاهد .

♥  امروزه تتوی ابرو بین خانم های ایرانی طرفداران زیادی پیدا کرده است . در شرایطی که ما این موضوع را اصلا پیشنهاد نمی کنیم تتوی ابرو سن را بالا می برد و شما هرگز نمی توانید مدل آن را تغییر دهید ، حتی اگر آن را پاک کنید جای آن روی صورت تان باقی می ماند و در اکثر مواقع بعد از تتو کردن دیگر موهای ابرو نمی رویند . ضمنا این کار خطر ابتلا به بیماری هایی مثل ایدز و هپاتیت و ... را نیز دارد . به همین دلیل تتوی ابرو را فقط به کسانی توصیه می کنیم که ابروهای خود را به دلایل خاص مثل : بیماری ، جراحی ، شکستگی و ... از دست داده اند و امکان رویش مجدد هم وجود ندارد .

آیا شما عروس هستید و این نکات مهم درباره آرایش عروسی را نخوانده اید!!قسمت چهارم**banktalar.com

♥  هرگز سایه را با رنگ چشم های تان هماهنگ نکنید . استفاده از رنگ های متضاد با رنگ چشم های تان ، به جذاب تر کردن چشم های تان کمک می کند . به طور معمول اگر چشمان آبی یا سبز با سایه های همرنگ آرایش شوند از زیبایی و جلوه ی آن ها کاسته می شود .

♥  از آرایشگر خود بخواهید از لوازم آرایش ضد آب استفاده کند. لوازم آرایش ضد آب در اثر گرما ، تعریق بدن ، گریه ، باران و ... کوچک ترین تغییری نمی کنند . ضمنا در شرایطی که عروس هزینه ی زیادی را بابت آرایش خود متحمل می شود منطقی است که آرایشگر موظف به دادن چنین سرویسی به او باشد و عروس از این که آرایشش برای یک روز کامل سالم و خوب می ماند مطمئن باشد .


♥  اگر پوست حساسی ندارید بخور می تواند پوست تان را شفاف و با طراوت کند . در صورتی که پوست تان خشک است می توانید دو قاشق گلاب و در صورتی که پوست چربی دارید چند قطره گل بابونه را به آب بخور اضافه کنید . ضمنا فراموش نکنید که بعد از بخور ، صورت را با آب سرد بشویید . اگر از لحاظ تنفسی با بخور مشکل دارید می توانید حوله ی تمیز کوچکی را درون آب گرم مخلوط با بابونه یا گلاب خیس کرده و آن را روی صورت قرار دهید .

اگر پوست زبر و خشنی دارید ، پوست یا حلقه های خیار می تواند به لطافت و نرمی پوست تان کمک کند .

برای روشن کردن پوست و مو می توان از لیمو ترش بهره گرفت . هم چنین لیمو ترش چربی پوست را از بین می برد و کک و مک را کمرنگ می کند .

 

آیا شما عروس هستید و این نکات مهم درباره آرایش عروسی را نخوانده اید!!قسمت چهارم**banktalar.com

عروس هایی که هم سن همسرشان و یا از آن ها بزرگ تر هستند به این نکات توجه کنند : 1- موهای تان را مش نکنید .2-از خط لب تیره استفاده نکنید. 3- آرایش ساده ای داشته باشید. 4-انتهای ابرو را رو به بالا کنید. 5-مدل موهای تان را ساده انتخاب کنید. 6-از تور سرساده استفاده کنید. 7-اگر چاق هستید سعی کنید با رژیمی سبک و کمی ورزش ،اندام تان را ظریف و مناسب کنید.


نظرات

kheili khoban

میهمان

kheili khoban

میهمان
ارسال نظر جدید