بستن

باغ تالار ورسای

باغ تالار عمارت یاسین
باغ تالار عمارت صفا جو
باغ تالار مجلل مهر و ماه
تالار هتل شایان ورامین
تالار هتل بزرگ ارم
تالار پذیرایی قصر وصال
تالار پذیرایی سهیل
مشاوره عروسی
مشاوره انتخاب تالار رایگان
دانلود اپلیکیشن مدیریت عروسی بانک تالار

آیا شما عروس هستید و این نکات مهم درباره آرایش عروسی را نخوانده اید!!قسمت سوم

آیا شما عروس هستید و این نکات مهم درباره آرایش عروسی را نخوانده اید!!قسمت سوم

 آیا شما عروس هستید و این نکات مهم درباره آرایش عروسی را نخوانده اید!!قسمت سوم**banktalar.com

از بین بردن موهای زائد:

روش های مختلفی برای از بین بردن موهای زائد بدن وجود دارد ، از قبیل : پودرهای موبر ، کرم های موبر ، تیغ ، دستگاه های اپی لیدی و مومک . بهترین روش برای هرکس ، همان روشی است که همیشه از آن استفاده کرده و به آن عادت دارد ، زیرا یکی دو هفته مانده به عروسی فرصت مناسبی برای انجام آزمایشات و ریسک پذیری نیست . اگر همه ی این روش ها را تا بحال استفاده کرده باشید ، می دانید که با استفاده از مومک موهای بدن دیرتر رشد می کنند و اگر تحمل درد داشته باشید این روش برای عروس ارجح تر از روش های دیگر است . دو روش اپیلاسیون با موم وجود دارد : یکی روش داغ و دیگری روش سرد . که روش داغ هم ارزان تر است و هم در تمام آرایشگاه ها از این روش استفاده می کنند . اما روش سرد بدین طریق است که مومک های خارجی را از داروخانه تهیه می کنید و به راحتی و بدون کثیف کاری خودتان در منزل انجام می دهید .

اگر قصد استفاده از مومک را داشتید باید سه _ چهار روز قبل از عروسی برای این کار اقدام کنید تا در طول این مدت قرمزی ، پف و کبودی احتمالی پوست تان برطرف شود .

اگر تحمل درد اپیلاسیون را نداشتید می توانید از تیغ یا پودرهای موبر که همان کار کرم موبر را انجام می دهند و از قدیم مورد مصرف خانم ها بوده است ، استفاده کنید . تنها تفاوت این دو این است که پودرها ارزان تر هستند و کرم ها خوشبوتر . مخصوصا به خانم هایی که به تیغ حساسیت دارند پیشنهاد می کنیم از این دو روش استفاده کنند . اما برای استفاده این روش های بی درد فقط یک روز قبل از عروسی اقدام کنید تا روز عروسی نتوانید اثری از جوانه های موهای تان مشاهده کنید .

طراحی ناخن عروس :

 آیا شما عروس هستید و این نکات مهم درباره آرایش عروسی را نخوانده اید!!قسمت سوم**banktalar.com

عروس هایی که به کاشت ناخن علاقه دارند باید دو _ سه روز قبل از عروسی برای این کار اقدام کنند ، زیرا کار ناخن کار زمانبری است و حوصله ی بسیاری می خواهد .

کسانی که دوست دارند ناخن های خودشان را برای عروسی مانیکور کنند و یا از ناخن مصنوعی استفاده کنند ، باید روز قبل از عروسی به آرایشگاه مراجعه کنند تا در روز عروسی برای این کار خسته نشوند و سر حوصله بتوانند کارشان را انجام دهند.

معمولا ناخن های مصنوعی را طراحی شده تهیه می کنند و برای عروس ها می چسبانند ، اما برای ناخن هایی که طرحی ندارند و هم چنین برای طراحی ناخن های طبیعی تان می توانید همان روز عروسی دست به کار شوید . چون اگر در روزهای قبل از عروسی این کار را انجام دهید به علت استحمام و کار کردن طراحی ناخن هایتان خراب خواهند شد .

طرحی ناخن عروس خانم ها معمولا یک فرنچ ساده است . معمولا اگر لباس تان نباتی است می توانید روی ناخن هایتان را با خطوط طلایی طراحی کنید . اگر هم لباس تان سفید است و سنگ دوزی نقره ای دارد می توانید با رنگ اکلیلی نقره ای روی ناخن هایتان کار کنید . اگر هم لباس تان مروارید داشته باشد می توانید با مروارید مخصوص طراحی ناخن هایتان را تزئین کنید.

برای مراسم نامزدی می توانید کار روی ناخن های تان را هماهنگ با رنگ لباس تان انجام دهید و یا از نگین های رنگین برای طراحی آن ها استفاده کنید .

توجه داشته باشید که طرح روی ناخن عروس نباید خیلی شلوغ باشد تا حلقه ی عروس خانم نیز بتواند خودش را نشان دهد. مثلا حتما نباید روی تمام ناخن ها ی تان را پر از خط و خطوط و نگین و مروارید بکنید ، بلکه می توانید فقط انگشت حلقه تان را طراحی کنید که به حلقه تان نیز جلوه بیش تری خواهد داد . ضمنا هزینه ی طراحی روی یکی دو انگشت کم تر از همه ی انگشتان است .

مراقبت از خود :

 آیا شما عروس هستید و این نکات مهم درباره آرایش عروسی را نخوانده اید!!قسمت سوم**banktalar.com

به عروس های عزیز توصیه می کنیم شب قبل از عروسی زود بخوابند تا چشمان شان در اثر کم خوابی قرمز و یا زیر چشمان شان سیاه نشود .

عروس خانم ها باید از یک هفته قبل از عروسی مواظب خودشان باشند تا به هر دلیلی بدن یا صورت شان زخم ، کبود یا متورم نشود . این موضوع می تواند باعث درد یا ناراحتی عروس در روز عروسی و در زیر لباس عروسی شود . حتا ممکن است زخم یا کبودی در عکس ها معلوم شود . البته آرایشگر تمام تلاشش را برای یک دست و شفاف کردن پوست تن و بدن عروس انجام می دهد و عکس ها هم رو توش می شوند اما اگر میهمانان کبودی روی تن عروس خانم را ببینند از حرف در آوردن کم نخواهند گذاشت.

همه ی عروس ها باید صبح روز عروسی دوش بگیرند و موهاشان را یک بار شامپو کرده و از نرم کننده هم استفاده کنند . بعضی ها فکر می کنند اگر شب قبل دوش بگیرند کافی است ولی ما به شما می گوییم موقع خواب ممکن است کمی عرق کنید و موهای تان موقع شنیون خوب پوش نخورد . ضمنا در صبح عروسی برای سشوار کردن و شنیون کردن حتما باید موهای تان خیس ، تمیز و نرم کننده خورده باشد . پس چه بهتر که این کار را خودتان در منزل انجام دهید تا هم پوست تان تمیز شود ، هم خواب از سرتان بپرد و کمی هم آرام شوید .

نکاتی که باید قبل از قرارداد با آرایشگاه عروسی در نظر بگیرید :

برخی از آرایشگاه ها رژلبی را که برای عروس استفاده می کنند به خودش می دهند که بتواند تا آخر شب آرایش لب را تمدید کند . گاهی هم آرایشگاه ها برای این کار بیعانه ای دریافت می کنند که با برگرداندن رژلب (البته به طور سالم ) آن بیعانه مسترد می گردد . اما اگر آرایشگاه تان قبول نکرد تا این کار را برای تان انجام دهد ، می توانید از آرایشگرتان بپرسید که چه رنگ آر ایشی را برای تان مد نظر گرفته و برای خرید یک رژ لب مناسب اقدام کنید.

ساعت حاضر شدن تان را حتما در قرارداد عروسی بنویسید و آن را با آرایشگرتان در میان بگذارید اگر مراسم عقد و عروسی در یک روز داشته باشید حداکثر تا ساعت دوازده ظهر آماده باشید و برای آن که از بدقولی های احتمالی آرایشگران ، عکاسان یا حتی گلفروش پیش گیری کنید می توانید ساعت حاضر شدن تان را نیم تا یک ساعت از ساعت واقعی زودتر اعلام کنید .

عروس خانم ها لطفا توجه کنید که در روز عروسی و قبل از مراسم عقد اصلا نباید گریه کنید زیرا هم شگون ندارد و هم آرایش تان خراب می شود . در عوض می توانید بعد از مراسم عروسی هر قدر که دلتان خواست گریه کنید .

در برخی از آرایشگاه ها به علت اضطرابی که عروس ها برای شب عروسی شان دارند آرایشگر یک یا دو روز قبل از عروسی آرایش را روی صورت عروس تست می کند . بدین صورت که نظرات عروس خانم را جویا می شود و سپس رنگ ها ی مختلف را برایش امتحان می کند تا هم از دلهره ی عروس خانم کم شود و هم آرایشگر در روز عروسی سریع تر کارش را انجام دهد.

برخی از  آرایشگاه ها برای ماشین عروس و داماد پارکینگ دارند و این واقعا یک موهبت محسوب می شود . زیرا آقای داماد مجبور نیست در شلوغی خیابان ها دنبال جای پارک بگردد و هم چنین عروس خانم هم با آن لباس و آرایش مجبور نیست در خیابان قدم بزند تا به ماشین عروسی برسد و دیگر معذب نخواهد بود .

هنگام بستن قرار داد با آرایشگر ، حتما از او بپرسید که چندمین عروس آن ها در روز عروسی تان هستید . برخی از آرایشگران در یک روز سه الی پنج عروس درست می کنند . در حالی که هر عروس حداقل دو _ سه ساعت زمان لازم دارد و همین موضوع باعث می شود که معمولا عروس های آخر دیرتر به عکاسی و مجلس میهمانی شان برسند . بنابراین بهتر است که عروس اول یا دوم باشید . در غیر این صورت می توانید آرایشگرتان را عوض کنید . زیرا تعویض آرایشگر بهتر از آن است که نیمی از مراسم عروسی تان را که فقط یک بار در طول زندگی تان اتفاق می افتد را از دست بدهید.

برای اینکه بهتر و راحتر بتوانید تالار، باغ تالار و تشریفات عروسی مورد نظر خود را انتخاب کنید با مشاوران ما از طریق سایت banktalar.com در ارتباط باشید.


نظرات

عالی بید

لیلی
ارسال نظر جدید