بستن

باغ تالار ورسای

باغ تالار عمارت یاسین
تالار پذیرایی قصر وصال
تالار هتل شایان ورامین
باغ تالار عمارت صفا جو
تالار هتل بزرگ ارم
تالار پذیرایی سهیل
باغ تالار مجلل مهر و ماه
مشاوره عروسی
مشاوره انتخاب تالار رایگان
دانلود اپلیکیشن مدیریت عروسی بانک تالار

نکات مهمی که باید قبل از قرارداد با عکاس عروسی تان بدانید.

 نکات مهمی که باید قبل از قرارداد با عکاس عروسی تان  بدانید.

قبل از انتخاب آتلیه عکاسی عروسی حتما این مطلب را مطالعه نمایید.**banktalar.com

هنگام عقد قرار داد یا سفارش عکس های تان حتما از عکاس تان بخواهید تا نمونه های آلبوم ها را نشان تان دهد .آلبوم ها می توانند بسیار متنوع باشند . جلد آن ها می تواند چرمی ، پارچه ای ، پلاستیکی و ... باشد و هم چنین می تواند رنگ ها و طرح های مختلف داشته باشد . ضمنا گاهی این امکان وجود دارد که بتوانید یکی از عکس های تان ر ا روی جلد آلبوم چاپ کنید.

اگر نمی خواهید به همه میهمانان عکس یادبود بدهید بهتر است روز پاتختی و یا روزهای دیگر آن را پخش کنید . زیرا ممکن است میهمانان دیگر نیز دلشان بخواهد که از عکس های زیبا شما داشته باشند و اگر شما آن ها را از قلم بیندازید به احتمال زیاد ناراحت خواهند شد . پس بهتر است اصلا عکس ها را نشان ندهید تا در یک موقعیت بهتر که بستگان تان را دیدید عکس ها را فقط به آن ها بدهید .

هنگام عقد قرارداد حتما از عکاس خود بخواهید تا در لیست عکس های تان چند عکس سیاه و سفید نیز بگذارد . زیرا عکس سیاه و سفید زیبایی خاصی دارد و رازی در آن نهفته است که در عکس های رنگی وجود ندارد . ضمن این که عکس سیاه و سفید به علت قدیمی و کلاسیک بودنش هرگز از مد نمی افتد و از زیبایی اش نیز کم نخواهد شد .

قبل از انتخاب آتلیه عکاسی عروسی حتما این مطلب را مطالعه نمایید.**banktalar.com

برای عکاسی عروسی نیز سادگی را پیشه کنید . زیرا شما هنرپیشه ی هالیوود نیستید که نیاز به جلوه های ویژه داشته باشید باید عکس هایی داشته باشید که وقتی نوه های تان آن های را نگاه می کنند خنده شان نگیرد . پس مدل های تخیلی یا ژست های مانکن ها را فراموش کنید و به عکس های ساده و طبیعی راضی باشید . به عبارتی دیگر سعی کنید خودتان باشید.

بهتر است عکاسی را انتخاب کنید که با او احساس راحتی داشته باشید . این موضوع از این لحاظ مهم است که در صورت احساس ناراحتی یا خجالت ، فیگورها و در نهایت عکس های تان غیر عادی و مصنوعی خواهند شد . هر قدر با عکاس تان احساس راحتی داشته باشید ، بیش تر از هنر او می توانید لذت ببرید و متعاقبا بیش تر به شما خوش خواهد گذشت.

قبل از انتخاب آتلیه عکاسی عروسی حتما این مطلب را مطالعه نمایید.**banktalar.com

از عکاس خود بخواهید که از تمام لحظات حساس مثل لحظه ی عقد کردن و لحظه هایی که احساس عمیقی با همسر یا خانواده تان تجربه می کنید ، حتما عکاسی کند . عکاس نباید فقط عکاسی فیگور یا پرتره کند ، بلکه باید به دنبال شکار لحظه های ناب باشد و هر چه در این کار خبره تر باشد در کارش موفق تر و ماهر تر خواهد بود . اغلب اوقات عروس و دامادها عکس هایی را که به طور اتفاقی از آن ها گرفته شده است را بیش تر از عکس های آتلیه دوست دارند و دلیل این موضوع احساس خاصی است که در عکس های اتفاقی آن ها موج می زند .

قبل از عقد قرارداد با گروه عکاسی و تصویربرداری حتما درباره ی پرداخت هزینه ، زمان تحویل عکس و فیلم ، چگونگی لغو قرارداد در صورت لزوم و ... با آن ها صحبت کنید و هنگام عقد قرارداد این موضوعات را در قرارداد قید کنید تا از بدقولی برای زمان تحویل فیلم و عکس ها جلوگیری کنید و در صورتی که به علت های پیش بینی نشده ای مجبور به فسخ قرارداد یا تغییر آن می شوید اطلاع داشته باشید که با این کار چقدر متضرر می شوید.

به طور معمول سرویسی که یک گروه تصویر برداری و عکاسی به عروس وداماد می دهند از قرار زیر است : تعداد مشخصی پرتره در آتلیه ، تعداد مشخصی عکس در باغ ، فیلم مادر مراسم عروسی ، DVD  تدوین شده ی مراسم عروسی وعکس لیت ( چاپ کل عکس هایی که انداخته اید در  سایز های کوچک ). اما در صورتی که سفارشات عروس و داماد بیش تر باشد موارد زیر نیز می توانند جز سرویس های عکاس و تصویر بردار باشند : گیفت میهمان ، آلبوم برای پدر و مادر ها ، نگاتیو ها یا فایل ها ، آلبوم دیجیتال ، آلبوم ایتالیایی ، عکس های طول مراسم عروسی با میهمانان ، گیفت عروس و داماد به صورت چاپ عکس آن ها روی شاسی های ام دی اف در سایز های مختلف و کلیپ چند دقیقه ای عروس و داماد.

 قبل از انتخاب آتلیه عکاسی عروسی حتما این مطلب را مطالعه نمایید.**banktalar.com


نظرات

استفاده کردیم،ممنون

میهمان
ارسال نظر جدید