بستن

باغ تالار ورسای

باغ تالار عمارت صفا جو
باغ تالار عمارت یاسین
باغ تالار مجلل مهر و ماه
تالار پذیرایی قصر وصال
تالار هتل بزرگ ارم
تالار هتل شایان ورامین
تالار پذیرایی سهیل
مشاوره عروسی
مشاوره انتخاب تالار رایگان
دانلود اپلیکیشن مدیریت عروسی بانک تالار

چه رنگ کت و شلواری برای داماد مناسب تر است ؟

 چه رنگ کت و شلواری برای داماد مناسب تر است ؟

چه رنگ کت و شلواری برای داماد مناسب تر است ؟**banktalar.com

  بهترین و رسمی ترین رنگ کت و شلوار برای داماد سفید یا مشکی است. البته بسیاری از آقایان رنگ های سرمه ای، طوسی، نقره ای، قهوه ای، نوک مدادی و کرم را بیش تر می پسندند و احساس می کنند که با این رنگ ها خاص تر خواهند بود، اما ما پیشنهاد می کنیم این رنگ ها را در شب ها و میهمانی های دیگر امتحان کنید و در شب عروسی واقعا داماد شوید. سعی نکنید رنگی را امتحان کنید که دامادهای دیگر تا به حال نپوشیده باشند و به عبارت دیگر دنبال خاص بودن نباشید. همان طور که صدها سال است که لباس همه ی عروس ها سفید بوده است و همگی نیز راضی بودند.

یک نکته را باید گوشزد کنیم که رنگ های روشن مثل سفید ، برای آقایانی که هیکل های مناسب یا ریزی دارند مناسب است و این رنگ ها به داماد های درشت هیکل پیشنهاد نمی شود . اما کسانی که پوست تیره دارند با پوشیدن رنگ های روشن سفید تر به نظر می آیند .


چه رنگ کت و شلواری برای داماد مناسب تر است ؟**banktalar.com

کت و شلوار های براق برای آقایانی که هیکل درشتی دارند مناسب نیستند . ضمنا به خاطر داشته باشید که کت و شلوارهای خیلی براق زود از مد خواهند افتاد و انتخاب خوبی برای داماد نیستند . اما آن دسته از کت و شلوارهایی که برق کمی دارند مناسب تر به نظر می آیند.


چه رنگ کت و شلواری برای داماد مناسب تر است ؟**banktalar.com

رنگ سفید بیش تر برای فصل گرما و مناطق گرمسیر مناسب است . ضمنا این رنگ برای آقایان سفیدپوست مناسب نیست و آن ها را بی روح می کند . البته در صورتی که علاقه به پوشیدن رنگ روشن داشته باشند می توانند رنگ نباتی یا شیری را جایگزین سفید کنند تا به پوست آن ها کمی جلوه دهد.


نظرات
نظری ثبت نشده است
ارسال نظر جدید