بستن

باغ تالار ورسای

تالار پذیرایی قصر وصال
باغ تالار عمارت صفا جو
تالار هتل بزرگ ارم
باغ تالار عمارت یاسین
باغ تالار مجنون
مشاوره عروسی
مشاوره انتخاب تالار رایگان
دانلود اپلیکیشن مدیریت عروسی بانک تالار

هزینه تشریفات عروسی

این روزها هزینه ها به قدری زیاد و گران شده اند که برای انجام کوچکترین کارهای روزمره هم باید برنامه ریزی دقیق داشت و بودجه مناسبی را در نظر گرفت.
حال تصور کنید که شما می خواهید یک جشن بزرگ همچون جشن  عروسی را برگزار کنید. چقدر بودجه لازم دارید تا بتوانید جشنی به یادماندنی و به قول معروف آبرومند را برگزار کنید؟

خرج و مخارج عروسی گران است. ما فکر می کنیم این چیزی است که همه ما از آن آگاه هستیم. با این حال، حتی اگر سعی کنید تا حد ممکن بودجه اختصاص دهید باز هم هزینه هایی وجود دارد که اجتناب ناپذیر است. 
بنابراین، ما وظیفه خود دانسته ایم که در این زمینه به شما کمک کنیم. رعایت بودجه فقط برای شکستن هزینه های حقوقی ممکن است وحشتناک باشد. ما منابع مختلفی را جستجو کرده ایم تا به روزترین حقایق را درباره هزینه مراسم عروسی در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

تشریفات عروسی

برای برگزاری مراسم جشن عروسی مکان های مختلفی همچون تالار، باغ تالار، هتل، ویلاهای مخصوص، موسسات تشریفات عروسی و... وجود دارند که هریک در جایگاه خود ویزگی های خاص و هزینه های خاصی دارند.

یکی از مکان هایی که شما برای برگزاری مراسم عروسی خود می توانید از آن ها کمک بگیرید تشریفات عروسی می باشند که می توانند صفر تا صد کارهای مربوط به جشن عروسی شما را با نظارت خود شما انجام دهند بدون اینکه نیاز باشد شما زمان زیادی را به این کارها اختصاص دهید.

در حقیقت تشریفات عروسی به شما زمان آزادی می دهند که به راحتی به سراغ سایر کارهای مربوط به جشن عروسیتان بروید. اما سوال مهمی که در اینجا برای عروس و دامادهای عزیز مطرح می شود این است که هزینه تشریفات عروسی چقدر می باشد؟ آیا هزینه ای که برای تشریفات عروسی باید پرداخت شود بیشتر از تالار و باغ تالار می باشد یا کمتر؟ در ادامه به این سوال شما پاسخ داده ایم.

 انتخاب بهترین تشریفات عروسی

انتخاب تشریفات عروسی

شما عروس و دامادهایی که هنوز در ابتدای راه هستید و تازه برنامه ریزی کارهای مربوط به جشن عروسی خود را آغاز کرده اید بدون شک یکی از دغدغه هایی که با آن مواجه هستید انتخاب تشریفات عروسی و هزینه تشریفات می باشد. اینکه شما بخواهید از میان مجموعه تشریفات های عروسی که در تهران وجود دارند مناسب ترین گزینه را انتخاب کنید قطعا کار سخت و دشواری است زیرا که شما نمی دانید کدام یک از آن ها مناسب می باشند.

پس باید نگاهی به بودجه ای که برای کارهای عروسی خود در نظر گرفته اید بیاندازید تا بتوانید از میان چندین موسسه تشریفات عروسی گزینه مناسبی را انتخاب کنید. حتما با خودتان می گویید که شما زمان زیادی تا روز عروسی خود ندارید و در این مدت زمان کوتاه چطور می توانید انتخاب درستی داشته باشید؟

اصلا نگران نباشید و استرس به خود راه ندهید چون تیم بانک تلار به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید در کوتاهترین زمانی که دارید مناسب ترین تشریفات عروسی را با قیمت مناسب انتخاب کنید. برای این کار شما می توانید با مشاوران در ارتباط باشید. تجربه هایی که تیم بانک تالار در سال ها فعالیت خود بدست آورده است به شما کمک خواهد کرد تا با در نظر گرفتن شرایطی که دارید  بهترین گزینه را به شما معرفی کند.

ویژگی تشریفات عروسی مناسب

برای اینکه بدانید هزینه تشریفات عروسی که برای برگزاری مراسم عروسی خود روی آن حساب کرده اید چقدر می شود باید درباره ویژگی هایی که یک تشریفات عروسی خوب باید دارا باشد نیز اطاع داشته باشید.
از اصلی ترین و مهم ترین ویژگی های تشریفات عروسی می توان به موارد زیر اشاره کرد:
 
 • جایگاه ورود عروس و داماد
 • نورپردازی سالن 
 • داشتن اتاق پرو لباس بزرگ
 • داشتن اتاق عقد تمیز و به روز
 • روکش صندلی ها و رومیزی ها
 • نحوه پذیرایی از میهمان ها
 • سرویس های بهداشتی تمیز
 • پارکینگ اختصاصی
چطور مناسب ترین تالار عروسی را انتخاب کنیم؟
 

هزینه‌ تشریفات عروسی چقدر است؟

این مسئله را بارها عنوان کرده ایم که مهم ترین موضوعی که می تواند بیشترین هزینه را به خود اختصاص دهد مکان مناسب برگزاری جشن عروسی می باشد. این مسئله می تواند به تعداد میهمان های شما بستگی داشته باشد.
خب شما باید این مسئله را هم در نظر داشته باشید که همه چیز به مکان برگزاری ختم نمی شود و علاوه بر آن مواردی همچون شام عروسی، میوه و شیرینی، کیک عروسی، نوشیدنی و دسر و حتی گل آرایی و دکوراسیون داخلی نیز هزینه بر می باشند.

پس اگر شما بتوانید پکیجی که در نظر دارید را با دقت انتخاب کنید و یا اینکه آن ها را خودتان تهیه کنید شک نداشته باشید که از هزینه های شما کاسته خواهد شد. مثلا اگر قیمت هر پکیچ برای هر نفر ز میهمان های شما 80.000 هزار تومان باشد مید انید چقدر باید بابت آن هزینه کنید؟! در صورتیکه اگر تمام آن ها را خودتان فراهم کنید از هزینه تشریفات عروسی شما کم شده و تنها هزینه مکان عروسی را پرداخت خواهید کرد.

به همین سادگی شما نوانسته اید کلی هزینه ها را کاهش دهید. درست است که تشریفات عروسی به شما از صفر تا صد کارها کمک خواهد کرد اما زمانیکه خودتان بتوانید مبلغی نزیدک به مثلا 8.000.000 هزار تومان را از کل هزینه های جانبی کم کنید شاید نیاز باشد که به جای پرداخت 50.000.000 تومان هزینه تشریفات عروسی با تخفیف هایی که میگیرید مبلغ 40.000.000 میلیون تومان را پرداخت کنید.

خدمات تشریفات عروسی

برای اینکه در زمان بستن قرار داد عروسی نسبت به هزینه ای که باید پرداخت کنید نیاز است بدانید خدماتی که تشریفات عروسی برای برگزاری جشن عروسی ارائه می دهند شامل چه مواردی می باشند.

 1. ارائه دادن انواع پذیرایی( تهیه شیرینی، کیک، غذاها، دسرها، نوشیدنی ها)
 2. گل آرایی مجالس( جایگاه عروس و داماد، میز میهمان ها و میز سرو شام، چیدمان سفره عقد، ماشین عروس، دسته گل عروس)
 3. ارائه انواع مبلمان و میز و صندلی برای مهمانان

خدمات جانبی عروسی و تاثیر بر هزینه تشریفات عروسی

در متن بالا عنوان کردیم که برای کسب اطلاع از هزینه تشریفات عروسی انتخابی خود باید بدانید که چه خدماتی را در شب عروسی به شما ارائه می دهند. از میان خدماتی که برخی از این تشریفات های عروسی به شما ارئه می دهند برخی از آن ها به عنوان هزینه های جانبی شناخته شده اند مانند: آتش بازی و بادکنک آرایی.
شاید در نگاه اول انجام دادن این خدمات به زیباتر شدن جشن عروسی شما کمک کند اما شک نداشته باشید که نبود آن ها نیز چیزی از جلوه و شکوه جشن شما کم نخواهد کرد بلکه به شما کمک می کند تا در هزینه های خود کمی هم صرفه جویی کنید.
 بهترین تشریفات عروسی در تهران

در نهایت اینکه 

درباه ویژگی هایی که یک تشریفات عروسی مناسب باید دارا باشد و درباره اینکه هزینه تشریفات عروسی چقدر می شود در این مقاله اشاره کرده ایم. 

بار دیگر یادآوری می کنیم که هزینه تشریفات عروسی به پکیچ انتخابی شما و تعداد میهمان هایتان بستگی دارد دقیقا مثل هزنیه تالار و باغ تالار عروسی. هر چه تعداد میهمان های شما مشخص تر باشد و اینکه خودتان با هنر و سلیقه ای که دارید به طراحی برخی از کارهای مروبط به جشن عروسیتان بپردازید بدون شک هزینه برگزاری جشن عروسی کمتر خواهد شد.

برای آنکه بتوانید با توجه به بودجه ای که در اختیار دارید و برای جشن عروسیتان در نظر گرفته اید بهترین و مناسب ترین مکان یا تشریفات عروسی را انتخاب کنید می توانید با مشاوران ما در سایت بانک تالار ارتباط بگیرید. مشاوران ما با توجه به بودجه ای که دارید و با در نظر گرفتن کلیه موارد مربوط به جشن عروسی بهترین گزینه ها را به شما معرفی خواهند کرد.
 

خدمات پیشنهادی

سالن عقد و محضر ازدواج مجلل

سالن عقد و محضر ازدواج مجلل

سالن عقد مجلل دارای سالن های مجلل و سفره عقد زیبا با امکان پذیرایی از میهمانان شما عزیزان می باشد.جزئیات بیشتر

تالار پذیرایی یادگار (قصر آینه سابق)

تالار پذیرایی یادگار (قصر آینه سابق)

تالار پذیرایی یادگار (قصر آینه) با ظرفیت 350 نفر در سه طبقه با دکوراسیون مبله و زیبا و بیش از نیم قرن تجربه در زمینه تالارداری افتخار پذیرایی از میهمانان شما عزیزان را دارا می باشد.برگذارکننده مجالس عقد، عروسی، تولد، ترحیم و...تالار زیبای یادگار (قصر آینه سابق) مجهز به آسانسور شیک و بزرگ (جدید) منو...جزئیات بیشتر

باغ تالار vip مجنون

باغ تالار vip مجنون

باغ تالار vip مجنون با وسعت 11 هزار متر مربع، دارای 900 نفر ظرفیت جهت پذیرایی از میهمان های شما عزیزان می باشد. باغ تالار vip مجنون ▪️با دیزاین جدید ( مدرن و اروپایی )▪️نزدیکترین باغ به تهران ▪️قابلیت اجرای مراسم در فضای باز ▪️دارای سالن عقد جداگانه ▪️سوئیت و ویلا...جزئیات بیشتر

آتلیه مهسان

آتلیه مهسان

آتلیه مهسان با کادری مجرب و متعهد با هدف هرچه بالاتر بودن کیفیت کار و ایده های جدید و در عین حال قیمتهایی منصفانه و مناسب در خدمت شما مشتریان عزیز میباشد .پرسنل و تیم کاملا حرفه ای  و با تجربه و هنرمند بانو با ظرافت و دقت تمام و با ذوق و سلیقه ، تمام طول کاردوستانه و با صبر و ارامش در کنارتان ه...جزئیات بیشتر

تالار پذیرایی تشریفاتی داریوش

تالار پذیرایی تشریفاتی داریوش

تالار تشریفاتی داریوش به ظرفیت 500 نفر در شرق تهران (تهرانپارس) واقع شده است.تالار فوق دارای سالن های با ارتفاع 5 متر و بدون ستون و با دیزاینی جدید و به روز می باشد.از ویژگی های تالار می توان به درب های ورودی جداگانه آقایان و بانوان و دو طبقه پارکینگ مخصوص تالار ذکر کرد.فضای سبز بیرونی تالار محیطی خ...جزئیات بیشتر

مزون عروس بیتا

مزون عروس بیتا

مزون عروس بیتا  با پرسنل مجرب و بهترین دوخت با استفاده از با کیفیت ترین و زیباترین پارچه های دانتل و ..... دوخت انواع لباس ژورنالی از بهترین ژورنالهای روز دنیا مطابق سلیقه شما عزیزان به آدرس تهران ، سعدی کوچه رفاهی ، کوچه پاساژ مجید مهران ، جنب لوستر قصر نور ، پلاک 11 طبقه بالای همکف در خد...جزئیات بیشتر

نظرات
نظری ثبت نشده است
ارسال نظر جدید