تالار الماس احمد آباد مستوفی
باغ تالار عمارت یاسین
باغ تالار عمارت صفا جو
باغ تالار آدریان
خانه عقد نیکی
مشاوره عروسی
مشاوره انتخاب تالار رایگان
دانلود اپلیکیشن مدیریت عروسی بانک تالار
آتلیه عکاسی سینما گروپ

برگزاری جشن عروسی در پاییز

با پایان ماه محرم و صفر کم کم باید خود را برای عروسی دوست و آشنا آماده کنیم. اگر خودتان می خواهید ازدواج کنید و در فصل پاییز قصد دارید که جشن عروسیتان را برگزار کنید نیاز است کمی درباره نحوه برگزاری جشن عروسی در پاییز اطلاعات داشته باشید. 
برگزاری جشن عروسی در این فصل یکی از انتخاب های رویایی عروس و دامادهای با ذوق و خوش سلیقه می باشد. برگزاری عروسی در پاییز به دلیل جذابیت رنگ طبیعت بدون شک یکی از بهترین خاطرات زندگی هر زوج جوانی خواهد بود.
تا انتهای این مقاله با ما همراه شوید تا هر آنچه که نیاز است درباره برگزاری عروسی پاییزی بدانید را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. 

جشن عروسی پاییزی

مکان مناسب برگزاری عروسی در پاییز

اولین مسئله که برای برگزاری جشن عروسی در پاییز باید به آن توجه داشته باشید مکانی است که می خواهید آنجا میزبان میهمان هایتان باشید.
انتخاب مکان برگزاری جشن و تعیین تاریخ روز عروسی از اهیمت زیادی برخوردار می باشد. بنابراین بهتر است که این دو مورد با دقت و سر صبر انجام دهید.
برای انتخاب مکان برگزاری جشن پاییزی خود ابتدا باید بودجه ای که در اختیار دارید را مشخص کنید. شاید دوست داشته باشید که با همکاری تشرفات عروسی جشن عروسی خود را برگزار کنید و صفر تا صد کارها را به آن بسپارید یا اینکه می خواهید در یک باغ تالار مجلل و زیبا جشن بگیرید.
خب، انتخاب با شما است اما باید هزینه ها را هم در نظر داشته باشید. اگر انتخاب شما تشریفات عروسی هستند که صفر تا صد جشن را به آن ها بسپارید باید بگوییم که خیالتان راحت باشد آن ها کار خود را بخوبی بلد هستند.
اما اگر می خواهید در یک باغ مجلل و زیبا جشن عروسی خود را برگزاری کنید باید شرایط آب و هوایی را هم در نظر داشته باشید و از این مسئله که آیا باغ انتخابی شما از سیستم های گرمایشی مناسب برخوردار می باشند اطمینان کامل بدست آورید.

انتخاب لباس مناسب عروسی در پاییز

مسئله مهم بعدی انتخاب لباس عروس خانم می باشد. فصل پاییز هوایی گرگ و میشی دارد یعنی نه چندان گرم است و نه خیلی سرد اما اینکه شما در کدام فصل پاییز می خواهید جشن عروسی خود را برگزار کنید نیز می تواند در این مورد تاثیر گذار باشد.
لباس عروس هایی که معمولا برای فصل پاییز انتخاب می شوند از پارچه های ساتن و ضخیم هستند که می توانید آن ها را با یک کت یا شنل خزدار ست کرد و گرمای مناسبی هم برای روهای پاییزی دارند.
اما لباسی که آقای داماد برای جشن پاییزی خود می تواند استفاده کند کت و شلوار با پارچه های کمی ضخیم تر و یا استفاده از پالتوی بلند می باشد که گاهاً استفاده از جلیغه با پارچه های ضخیم و زمستانی نیز انتخاب جذاب عروسی در پاییز برای داماد است.

بهترین و مناسب ترین لباس عروسی برای پاییز

لوازم ضروری مورد نیاز عروسی در پاییز

در ابتدای مقاله اشاره کردیم که برای برگزاری جشن عروسی در پاییز اشاره کردیم که شرایط آب و هوایی را نیز باید در نظر داشته باشید.
از آنجایی که هوای پاییزی قابل پیش بینی نمی باشد همراه داشتن لوازم ضروری برای این روز بسیار مهم است بنابراین بهتر است ریسک نکنید و این مسئله را بی اهمیت ندانید.
  • حتما با خودتان چتر به همراه داشته باشید تا اگر در حین فیلمبرداری و عکاسی باران گرفت خیس نشوید. در درست داشتن چتر مناسب جذابیت بیشتری به فیلم و عکس عروسی شما می دهد.
  • کمی لوازم آرایش به همراه داشته باشید تا بتوانید میکاپتان راترمیم کنید.
  • تعدادی دستمال کاغذی در کیف دستی عروس خانم یا جیب کت آقای داماد قرار دهید
  • همراه داشتن واکس های کوچک هم گزینه چندان بدی نیست.

انتخاب بهترین نوشیدنی‌های عروسی در پاییز

تا آمدن و رسیدن عروس و داماد به مکان برگزاری عروسی وجه زیبایی ندارد که از میهمان ها پذیرایی نشود. اولین مرحله پذیرایی برای جشن های پاییزی نوشیدنی های مناسب فصل می باشد.
سرو نوشیدنی های سرد در عروسی های پاییزی بسیار محدود می باشد بنابراین بهتر است برای پذیرایی از میهمان هایتان نوشیدنی های گرم انتخاب کنید
رایج ترین نوشیدنی های مناسب برای جشن عروسی پاییزی موارد زیر می باشند
  1. چای
  2. قهوه
  3. شیرکاکائو 
زیباترین دیزاین برای برگزاری عروسی در پاییز

دیزاین مناسب عروسی در پاییز

پیشنهاد ما به شما عروس و دامادهایی که دوست دارید در فصل پاییز جشن عروسی خود را برگزار کنید انتخاب کدو تنبل های نارنجی با برگ های قرمز و زرد می باشد. دیزاین بسیار خاص و زیبا مناسب با فصل پاییز.

دسته گل عروس در پاییز

توجه به گل های فصلی و محدود شدن تنوع گل‌ها یکی از مواردی است که عروس خانم ها را در انتخاب دسته گل عروسی سردرگم می کند.
دسته گل عروس در پاییز معمولا با گلهای آفتاب گردان، گل داوودی ، گل میخک، گل رز و گل ناز دیزاین و طراحی می شود.

مناسب ترین گل برای دسته گل عروس پاییز

در نهایت اینکه 

اگر شما هم دوست دارید که در فصل زیبای پاییز جشن عروسی خود را برگزار کنید حتما موارد و نکاتی که در این مقاله به آن ها اشاره کرده ایم را در نظر داشته باشید.
برگزاری جشن عروسی در پاییز شاید کمی ریسک داشته باشد و دلیل آن هم شرایط آب و هوایی این فصل می باشد اما می تواند با رعایت موارد و نکاتی که عنوان کرده ایم به زیباترین عروسی که تا به حال دیده اید تبدیل شود.
زیبایی رنگ های پاییزی و استفاده از آن ها در دیزاین و طراحی مکان برگزاری جشن عروسی و دسته گل عروس خانم می تواند جذابیت خاصی را به وجود آورد که در فیلم و عکس عروسی بی تاثیر نمی باشد.

نظرات
نظری ثبت نشده است
ارسال نظر جدید