بستن

باغ تالار ورسای

باغ تالار مجلل مهر و ماه
تالار پذیرایی قصر وصال
باغ تالار عمارت یاسین
باغ تالار عمارت صفا جو
تالار پذیرایی سهیل
تالار هتل بزرگ ارم
تالار هتل شایان ورامین
مشاوره عروسی
مشاوره انتخاب تالار رایگان
دانلود اپلیکیشن مدیریت عروسی بانک تالار

۱۰ نکته برای انتخاب مکان مناسب جشن عقد

نکات مهم برای انتخاب مکان مناسب جشن عقد

انتخاب مکان مناسب برای عقد از جمله مراحل بسیار سختی است که کل مراسم عقد را می تواند تحت الشعاع قرار دهد، بنابراین باید تلاش کنید که مکان مناسبی برای این مراسم مهم انتخاب کنید. در ابتدا باید تعیین کنید که می خواهید مراسم عقد و عروسی را به چه صورت برگزار کنید با هم بوده و یا به صورت جداگانه و با مدت مشخصی از یکدیگر اجرا شوند.

اگر قصد برگزاری مراسم عقد و عروسی را با یکدیگر دارید بهتر است که باغ تالار و یا سالن عقد اختصاصی را بری این کار در نظر بگیرید و تاریخ آن را مشخص کنید، به این ترتیب در هزینه های خود صرفه جویی کنید. 10 نکته برای انتخاب مکان مناسب جشن عقد عبارتند از:

·       هزینه تالار یا باغ تالار و سالن را باید تعیین کنید که متناسب با بودجه شما برآورد می شود.

·       تعداد میهمانان دعوت شده به مراسم جشن عقد و عروسی را مشخص کنید.

·       موقعیت جغرافیایی و دسترسی به تالار یا باغ تالار که باید نسبتا راحت و در دسترس باشد.

·       کیفیت غذا و منوی میزبانی مشخص شود.

·       باید تالار مورد نظر دارای پارکینگ اختصاصی و یا چای پارک مناسبی باشد.

·       مدیریت تالار یا باغ تالار فردی توانا و مسولیت پذیر باشد.

·       تالار یا باغ تالار دارای پرسنلی خوش برخورد باشد.

·       تالار دارای سیستم صوتی مناسبی باشد.

·       شیوه کنسلی یا تغییر تاریخ را در قرارداد خود تعیین کنید.

·       بهتر است دکوراسیون تالار یا باغ تالار را در عکس و فیلم های مراسمات قبلی ببینید.

موقعیت جغرافیایی و دسترسی تالار یا باغ تالار

بهتر است تالاری را برای جشن عروسی خود رزرو کنید که دارای دسترسی خوبی باشد و یافتن آن برای میهمانان سخت نباشد. اگر قصد رزرو نمودن باغ تالار را دارید در نظر بگیرید که این نوع باغ تالار ها معمولا در مناطق خارج از شهر وجود دارند، نوع دسترسی به آن ها مهم است تا میهمانان به موقع و بدون معطلی بتوانند در مراسم حاضر شوند و یا در ترافیک گیر نکنند. بنابراین توجه به موقعیت جغرافیایی و دسترسی تالار یا باغ تالار امری مهم است.

موقعیت جغرافیایی و دسترسی تالار یا باغ تالار


بودجه مناسب برای سالن عقد یا باغ تالار

بودجه مناسب برای سالن عقد یا باغ تالار از جمله مسائل بسیار مهمی است که باید به  آن توجه و پرداخته شود. برای سالن عقد یا باغ تالار باید هزینه ای مشخص شود و با توجه به میزان بودجه ای که در نظر گرفته اید باید به دنبال مکان هایی باشید که با میزان آن هم خوانی داشته باشد.

انتخاب سالن عقد و یا باغ تالاری که از میزان بودجه شما بالاتر باشد موجب به بار آوردن هزینه های سنگین و سرسام آوری از همان ابتدای زندگی مشترکتان خواهد شد. بنابراین سعی کنید تا حد امکان افراط نکنید و در عین سادگی و زیبایی مراسمی منحصر به فرد برگزار نمایید تا یاد و خاطرات شیرین آن برای مدت های زیادی در ذهن و قلبتان ماندگار بماند.

بودجه مناسب برای سالن عقد یا باغ تالار

کیفیت غذا و میزبانی

هیجان انگیزترین و بهترین بخش هر مهمانی و جشنی به خصوص در مراسم های عروسی غذا می باشد. بنابراین کیفیت عذا و میزبانی از میهمانان باید به گونه ای باشد که موجب جلب رضایت آن ها شود. حتی در صورت امکان شما می توانید قبل ار برگزاری مراسم غذای آن تالار و یا باغ تالار را تست نمایید تا بتوانید به درستی تصمیم بگیرید و انتخاب شایسته تری داشته باشید.

کیفیت غذا و میزبانی

وجود امکانات رفاهی و بهداشتی مناسب تالار 

تالار و یا باغ تالار مورد نظر باید دارای رختکنی بزرگ، آینه های قدی و سرویس بهداشتی هایی تمیز باشد که بتوانند میهمانان به راحتی از آن ها استفاده کنند، توجه به وجود امکانات رفاهی و بهداشتی مناسب تالار و یا باغ تالار نیز از وجبات است.

دکوراسیون تالار یا باغ تالار

از مدیریت باغ تالار و یا تالار عروسی قبل از اجرای مراسمتان بخواهید که عکس ها و فیلم هایی که در مراسمات قبلی گرفته شده اند را به شما نشان دهد تا بتوانید نوع دکوراسیون تالار یا باغ تالار و تزیینات داخلی و بیرونی محوطه تالار را به خوبی رویت کنید.

حتما از مدیریت تالار سوال نمایید که برای دکوراسیون تالار از یک طراح و متخصص استفاده می شود یا خیر؟ حتی می توانید ایده ها و یا دکور های خلاقانه ای که در ذهن خود دارید را با او در میان بگذارید و یا عکس و توضیحاتی در این رابطه به او ارائه دهید.

در برخی از تالار ها و باغ تالار از مزایایی هم چون گل آرایی، بادکنک آرایی و شمع آرایی نیز برای دکوراسیون و دیزاین مجموعه پذیرایی خود بهره مندند که در عکس ها و فیلم های شما می توانند جلوه خاص و منحصر به فردی داشته باشند. می توانید در این رابطه از مدیریت سوال نمایید.

 دکوراسیون تالار یا باغ تالار

نتیجه گیری

برگزار نمودن مراسم عقد و عروسی و اینکه بتوانید مکانی برای این مراسم انتخاب کنید که از همه نظر ایده آل و مناسب باشد امری سخت و چالش برانگیز است. این مراسم در عین حال که شاد و هیجان انگیز هستند با خود استرس ها و فشار هایی را نیز به همراه دارند که توجه نکردن به نکات و هر گونه انتخاب نادرستی می تواند تمام برنامه های شما را بر هم بزند و اعصاب خوردی های زیادی را با خود به همراه داشته باشد. بنابراین  تنها با یک برنامه ریزی دقیق و ساده می توانید مفرح ترین و زیباترین شب زندگی خود را از سر بگذرانید. توجه به نکات بالا در انتخاب باغ تالار و یا تالار عروسی بسیار مهم و حیاتی بوده و مطالعه آن ها خالی از لطف نمی باشد.

سوالات متداول

1. پرسنل تالار و باغ تالار باید دارای چه ویژگی هایی باشند؟

تالار باید دارای نیروهای خدماتی و پرسنل کافی برای اجرای مراسم عقد و عروسی باشد، تا بتواند به بهترین نحو ممکن از میهمانان پذیرایی کند. پرسنل تالار و یا باغ تالار باید افرادی صبور و خوش اخلاق باشند و هرگز رفتار تند و یا زننده ای با میهمانان نداشته باشند تا ناراحتی ایجاد نشود.

2. شیوه کنسلی و یا تغییر تاریخ باید به چه صورت باشد؟

همواره باید مسائل غیر مترقبه را در نظر بگیرید تا اگر ناچار به تغییر تاریخ  یا کنسلی شدید در بندی از قرارداد از پیش تنظیم شده خود در رابطه با آن صحبت کرده باشید و تنها ملزم به پرداخت خسارت کمی شوید.

3. امکانات جانبی موجود در تالار و یا باغ تالار شامل چه مواردی می شود؟

آتش بازی، شمع آرایی، سفره خانه سنتی، گل آرایی و بادکنک آرایی و غیره که استفاده کردن از هر کدام از این امکانات مستلزم پرداخت هزینه هایی جداگانه است.

 

 

نظرات
نظری ثبت نشده است
ارسال نظر جدید