بستن

باغ تالار ورسای

تالار هتل شایان ورامین
باغ تالار مروارید چیتگر
باغ تالار مجلل مهر و ماه
باغ تالار عمارت صفا جو
تالار پذیرایی سهیل
تالار هتل بزرگ ارم
تالار پذیرایی قصر وصال
باغ تالار عمارت یاسین
مجموعه باغ تالارهای ترانه
مشاوره عروسی
مشاوره انتخاب تالار رایگان
دانلود اپلیکیشن مدیریت عروسی بانک تالار

انتخاب دیزاین سفره عقد در باغ تالار

 

 

 نوع مراسم اگر با طراحی مراسم هماهنگ نباشد تضاد ناخوشایندی ایجاد می کند. سفره عقد یکی از عناصر مهم در عروسی ایرانی است به همین دلیل تزیین و چیدمان آن از اهمیت بالایی برخوردار است. انتخاب دیزاین سفره عقد در باغ تالار بسیار مهم است و نیاز به دقت و توجه بیشتری دارد.

برخی از زوج ها فکر می کنند تنها کاری که باید انجام دهند انتخاب طرح سفره عقد در باغ عقد است و در انتخاب طرح سفره عقد توجه به طراحی محیط و طراحی سفره عقد از اهمیت ویژه ای برخوردار است. در طراحی سفره عقد خلاقیت به خرج دهید و به ریزه کاری های تزئین آن توجه کنید که عکس های عروسی شما را زیباتر می کند.

انواع طرح های سفره عقد در باغ تالار

به طور کلی 4 سبک طراحی برای میز جشن عروسی وجود دارد که عبارتند از:

سفره عقد ساده

یکی از محبوب ترین دیزاین سفره عقد در باغ تالار بدون شک سفره عقد ساده است.  در این نوع طراحی، سادگی مهمترین قانون است؛ به این ترتیب در طراحی این نوع سفره ها اثری از طراحی مجلل و مجلل دیده نمی شود. البته باید توجه داشت که طراحی ساده سفره عقد مینیمالیستی دلیل بر عدم احساس زیبایی در آن نیست، بلکه این سفره های عقد نیز بسیار شیک هستند و بسیاری از زوج ها نیز از طرفداران این نوع سفره عقد هستند.

سفره عقد آنتیک

 این نوع سفره عقد در سال های اخیر بسیار محبوب شده است و طراحی آن با سبک های فوق متفاوت است. در این نوع طراحی تمام عناصر سفره عقد بر روی عناصر طبیعی و فضاهای باز بزرگ متمرکز شده است.

ویژگی های راه اندازی تالار پذیرایی

سفره های عقد مدرن

سفره عقد مدرن یکی دیگر از طرح های سفره عقد در باغ عروسی است، معمولاً طرح های انجام شده روی این سفره ها مجلل و مجلل هستند، برای کسانی که می خواهند مراسمی مجلل داشته باشند. .

سفره عقد طرح سنتی

در طراحی سفره عقد سنتی از تمام عناصر و نمادهای سنتی استفاده شده است.

سفره عقد را با چند میز در اندازه و ابعاد مختلف بچینید

این ایده برای تزیین سفره عقد در تالار عروسی یا تالار عروسی که در آن فضای زیادی برای خلاقیت وجود دارد عالی است. هر قسمت از میز را روی یک میز کوچک قرار دهید و بدون توجه به الگوی خاصی میزها را نزدیک به هم قرار دهید.

پایه‌های بلند و کوتاه پایه‌های میز و حتی ظروف سفره عقد، منظره آبشارها و پله‌ها را ایجاد می‌کند که یکی از سبک‌های مجلل جدید در سفره عقد محسوب می‌شود. می توانید میزهای چوبی یا شیشه ای را انتخاب کنید و بسته به سلیقه خود استفاده از سفره در برخی طرح ها باعث زیباتر شدن سفره عقد می شود.

تزیین سفره عقد با گل آرایی های رنگارنگ

گل آرایی یکی از روش های امروزی و مدرن تزیین سفره عقد می باشد و اکثر مراسم ها به خصوص مراسم هایی که در تالار برگزار می شود برای طراحی و چیدمان سفره عقد از این روش استفاده می کنند.

نوع و رنگ گل هایی که انتخاب می کنید می تواند تاثیر زیادی در زیبایی سفره عقد شما داشته باشد. اگر به ایده کلاسیک سفره عقد کاملا سفید علاقه ندارید، می توانید از گل های رنگارنگ برای آوردن رنگ و روح بیشتر به سفره استفاده کنید.

طراحی سفره عقد با تم و گل آرایی سفید

رنگ سفید کلاسیک ترین رنگ برای مجالس عروسی و تزیین سفره عقد است. زیبایی ساده این رنگ و هماهنگی با دیگر اجزای سفره باعث می شود اکثر طراحان سفره عقد از این رنگ برای تزیین و چیدمان سفره عقد استفاده کنند.

گل ها، پارچه های سفید و توری سفره عقد را تزیین می کنند و جلوه و درخشندگی خاصی می بخشند. اگر از طرفداران سبک کلاسیک هستید این سبک طراحی را پیشنهاد می کنیم.

طراحی سفره عقد با تم و گل آرایی سفید

سفره عقد آینه دار

 یکی از زیباترین سفره های عقد که می توان در باغ عروسی و فضاهای باز چید، سفره عقد آینه کاری شده است زیرا انعکاس نور و مناظر در آن فضایی دلربا و رویایی ایجاد می کند. مهم ترین مزیت سفره عقد آینه دار این است که می تواند نور را منعکس کند و سفره عقد را بزرگتر نشان دهد؛

همچنین انعکاس تصویر عروس و داماد امکان عکس های خلاقانه و منحصر به فرد از سفره عقد و عروس و داماد را فراهم می کند. در برخی از طرح ها از قطعات آینه ای فقط در قسمت های خاصی از میز ناهار خوری استفاده می شود، اما در موارد معمول و رایج سفره های عقد آینه دار، آینه به صورت یکنواخت استفاده می شود و پارچه و رومیزی وجود نخواهد داشت.

سفره عقد کریستالی

سفره عقد کریستالی در جنس کریستال موجود می باشد. انعکاس نور از تمامی عناصر کریستالی روی سفره عقد باعث زیبایی این سفره عقد شده است.

سفره عقد کریستالی

سخن پایانی

در این مطلب از سایت بانک تالار همانطور که گفته شد با نکات مهم انتخاب دیزاین سفره عقد باغ تالار به طور کامل آشنا شدید. سفره عقد یکی از عناصر مهم در عروسی ایرانی است به همین دلیل تزیین و چیدمان آن از اهمیت بالایی برخوردار است.

سوالات متداول

1. چه نوع چیدمانی برای سفره عقد مناسب است؟

برای پاسخ به این سوال باید به محل برگزاری عروسی توجه کنید. قطعا فرق زیادی می کند که مراسم خود را در تالار عروسی برگزار کنید یا در خانه. جدای از این بحث، باید حواستان به اندازه فضایی باشد که همه چیز جا بیفتد

2. سفره عقد ایرانی یا سفره عقد مدرن؟

سفره عقد ایرانی از عناصر ایرانی و سنتی بسیار زیباست و اگر مناسب فضایی باشد که قرار است مراسم را برگزار کنید، می تواند انتخاب مناسبی باشد، اما اگر سفره عقد مدرنی داشته باشید مناسب به نظر برسد.

3. هزینه اجاره باغ عروسی چگونه محاسبه می شود؟

هزینه اجاره باغ عروسی با توجه به تعداد مهمانان، منوی انتخابی و سایر خدمات جانبی متفاوت است.

 


نظرات
نظری ثبت نشده است
ارسال نظر جدید