بستن

باغ تالار ورسای

تالار پذیرایی سهیل
باغ تالار عمارت یاسین
تالار هتل بزرگ ارم
باغ تالار مجلل مهر و ماه
باغ تالار عمارت صفا جو
تالار پذیرایی قصر وصال
تالار هتل شایان ورامین
مشاوره عروسی
مشاوره انتخاب تالار رایگان
دانلود اپلیکیشن مدیریت عروسی بانک تالار

لیست تالارهای مخصوص جشن فارغ التحصیلی

معرفی تالارهای مخصوص جشن فارغ التحصیلی

افرادی که در آموزش و پرورش شاغل هستند، ترجیح می دهند جشن فارغ التحصیل داشته باشند. این افراد جشنهای فارغ التحصیل را طبق لیست تالارهای مخصوص جشن فارغ التحصیلی زیر انتخاب می کنند.

اینگونه تالارها ویژگی‌های تالاری، خوب و حرفه ای را برای پذیرایی دارند. این تالار ها قیمت مناسب و به صرفه‌ای نیز برای فرهنگیان عزیز ارائه میدهند. در صورتی که با لیست تالارهای مخصوص جشن فارغ التحصیل آشنا نیستید، خواندن این مقاله می تواند برایتان مفید باشد.

 تالار پذیرایی فرهنگیان گوته

یکی از نام هایی که در لیست تالار های مخصوص جشن فارغ التحصیلی قرار میگیرد، این تالار است. تالار پذیرایی گوته در ۱۷ شهریور و پایین تر از میدان حر واقع شده است. ظرفیت این تالار ۶۰۰ نفر است و نیز می توان مراسمهای جشن فارغ التحصیلی و عروسی را با ظرفیت متوسط به خوبی برگزار کرد.

این تالار که جزو لیست تالارهای مخصوص جشن فارغ التحصیل قرار دارد، دارای دو سالن مجزا می باشد. می توان در این تالار به طور همزمان ۲ مراسم مختلف را برگزار کرد. سالنی شیک، اتاق و سفره عقد از ویژگیهای دیگر این تالار پذیرایی می باشد.

تالار گوته

 تالار پذیرایی فرهنگیان بلوار آفریقا

این تالار برای انواع جشن ها و عروسی مناسب است. این تالار می تواند بهترین گزینه برای یک جشن فارغ التحصیلی مناسب و درخور باشد. این تالار دو سالن مجزا و با ظرفیت هایی حدود  ۷۰۰ نفر را دارد.

همچنین این تالار بالاترین سطح کیفیت منوی غذایی را ارائه میدهد. از جمله ویژگیهای مشهور این باغ تالار، وجود فضایی سرسبز با آبشار است.

این ویژگیها به شما کمک می کنند تا عکسهایی زیبا به عنوان یادگاری از دوران دانشگاه، از خود بگیرید. این تالار متشکل از اتاق عقد اختصاصی و دیزاین های متنوع و مختلف است. پس  شما می توانید مطابق با سلیقه خود یک دیزاین عالی را برای جشن فارغ التحصیلی با دوستانتان داشته باشید.

 تالار فرهنگیان میدان حر

تالار فرهنگیان میدان حرم در منطقه ۱۱ تهران و نیز در کارگر جنوبی قرار دارد. این تالار هم جزو لیست تالارهای مخصوص جشن فارغ التحصیل است.

ان نظر هزینه از بهترینها به شمار می رود، چون به صورت مداوم به فرهنگیان عزیز تخفیفهای ویژه‌ای ارائه می دهند.

ظرفیت این تالار پذیرایی فرهنگیان حدود ۶۰۰ نفر است. شما می توانید در این تالار مراسمی حرفه‌ای و لاکچری را برگزار کنید.

پارکینگ اختصاصی، سالن اختصاصی، نورپردازی حرفه‌ای، منوی غذایی متنوع از ویژگیهای این تالار است. همچنین شما بجز مراسم های جشن فارغ تحصیلی می توانید مراسمات دیگر شادی خود را نظیر عروسی در این تالار برگزار کنید.

تالار فرهنگیان میدان حر

برگزاری جشن فارغ التحصیلی

از بهترین لحظه های زندگی هر انسانی، برگزاری جشن فارغ التحصیلی است. فرقی نمی کند که فارغ التحصیلی  آنها برای دانشگاه، مدرسه یا دبیرستان باشد.

برگزاری جشن فارغ التحصیلی به منظور دریافت مدرک، دیدار با دوستان قبل از پایان مدرسه یا دانشگاه برگزار می شود.

دکوراسیون جشن، دعوت دوستان و سفارش کیک برای برگزاری جشن فارغ التحصیلی  بسیار شیرین است که البته این کارها باید با برنامه ریزی انجام شود. جشن فارغ التحصیلی  و انتخاب سالن میتواند هزینه بسیاری را دربر داشته باشد. پس از این لحاظ باید پیش از برگزاری آن بودجه‌تان را تخمین بزنید. 

اگر می خواهید جشنتان را ساده برگزار کنید، پیشنهاد می شود که دیزاین شیک و ساده را انتخاب کنید. تالار یا سالن مناسب برای این جشن، گروه موسیقی مناسب و تهیه غذا و خوراکی از جمله هزینه های عمده جشن فارغ التحصیلی هستند. تعداد مهمان هایتان را نیز از ابتدا در نظر بگیرید.

در صورتی که می خواهید جشنی با شکوه در تالار برگزار کنید، سالن مورد علاقه‌تان را براساس تعداد مهمانها دعوت کنید. 

لیستی از خوراکیها و غذاهای جشن فارغ التحصیلی

شما باید برای جشن فارغ التحصیلی در تالارهای مخصوص از قبل لیستی از خوراکیها و غذاهای جشن فارغ التحصیلی آماده کنید. باید مشخص کنید که قصد دارید با چه خوراکی و غذاهایی از مهمانان خود پذیرایی کنید. پس باید لیستی از آنها تعیین و مشخص و تحویل دهید.

این روزها سفارش غذا، فینگر فود، دسر و انواع نوشیدنی به رستورانها و مراکز تهیه غذا هزینه بر است. پس شما باید بودجه قابل توجهی را به این بخش از جشن اختصاص دهید. از طرفی نیز اگر تعداد مهمانان زیاد باشد، بدون شک اداره این جشن از عهده خود شما خارج است. پس بهترین کار این است که شما مراسم را در تالار برگزار کنید. جهت پیدا کردن تالار موردنظر خود از کارشناسان بانک تالار راهنمایی بگیرید. 

خوراکی مناسب تالار فارغ التحصیلیسخن پایانی

ما در این مقاله اطلاعات جامعی در خصوص لیست تالارهای مخصوص جشن فارغ التحصیل در اختیار شما کاربر عزیز و گرامی قرار دادیم. این جشن در تالارهای با کیفیت اما قیمت با صرفه هم به بهترین شکل انجام می شود. در نتیجه سعی کنید که این گونه جشنها را بسیار ساده و خودمانی برگزار کنید تا متحمل هزینه های گزاف نشوید.

سوالات متداول

  • حتما باید جشن فارغ التحصیل را در تالارهای گران قیمت برگزار کنیم؟
    خیر نیازی نیست؛ کافیست جشن خود را در تالاری که به شما حس و حال خوبی می دهد برگزار کنید. 

  • مسئولان تالار  لیست خوراکیها را خودشان آماده میکنند؟
    همانطور که توضیح داده شده بهتر است که شما خود لیستی به تالار برای پذیرایی تحویل دهید منتهی هستند برخی تالار ها که مسئولیت این کار را خود به عهده می گیرند. 

  • جشن فارغ التحصیل حتما باید برگزار شود؟
    این جشن اجباری نیست و شما می توانید با دوستانتان در دانشگاه هم برگزار کنید.

نظرات
نظری ثبت نشده است
ارسال نظر جدید