بستن

باغ تالار ورسای

باغ تالار عمارت صفا جو
تالار هتل بزرگ ارم
باغ تالار عمارت یاسین
تالار پذیرایی قصر وصال
تالار پذیرایی سهیل
باغ تالار مجلل مهر و ماه
تالار هتل شایان ورامین
مشاوره عروسی
مشاوره انتخاب تالار رایگان
دانلود اپلیکیشن مدیریت عروسی بانک تالار

صرفه جویی در هزینه های عروسی گرفتن

 

صرفه جویی در هزینه های عروسی گرفتن

هر دختر و پسری دوست دارند که مراسم عروسی باشکوهی بگیرند تا پس از سالها زندگی زمانی که به آن شب به یاد ماندنی مراسم عروسی خود می اندیشند لبخندی دوباره بر روی لب های خود نمایان کنند. امروزه با به وجود آمدن این وضعیت اقتصادی اکثر اقشار جامعه هزینه هایی که برای عروسی خود پس انداز کرده اند با محدودیت های زیادی مواجه می شوند. بنابراین اولین گام جهت برنامه ریزی صرفه جویی در هزینه های عروسی گرفتن به شرح زیر می باشد.

صرفه جویی در هزینه های عروسی گرفتن

کافی است جهت کم کردن بودجه های عروسی و صرفه جویی در هزینه های عروسی گرفتن بر روی موضوعاتی که وجود و مرغوبیت آنها برای شما حائز اهمیت می‌باشد متمرکز شوید، مثلاً اگر همیشه دوست داشتید یک مراسم عروسی عالی در یک تالار ویژه و بی نظیری بگیرید یا در شب مراسم عروسی خود لباس شیک و زیبایی را تصور می کردید نیازی نیست جهت کم کردن قیمت ها از آنها صرف نظر کنید. بنابراین به منظور صرفه جویی در هزینه های عروسی گرفتن به سایر المانها روی آورید.

 

ایده‌هایی جهت صرفه جویی در مخارج عروسی

 

1)دعوت مهمانان

اولین گام در صرفه جویی در هزینه های عروسی گرفتن مهمانان هستند. هنگامی که هزینه ی شما به منظور گرفتن مراسم عروسی بسیار کم است لازم به دعوت فامیل و آشنایان خیلی دورتان نمی باشد و کافی است فامیل های درجه‌ی یک خود را دعوت کنید و با این عمل صرفه جویی در هزینه‌های عروسی گرفتن را فراهم کنید

2)کارت دعوت

کارت دعوت جشن عروسی خود را ارزان قیمت برگزینید زیرا کارت دعوت عروسی یک مرتبه به وسیله ی مهمانان خوانده می شود و بعد از آن به عنوان زباله محسوب می شود بنابراین نیازی نیست جهت کارت دعوت بودجه ی زیادی را اختصاص دهید. کارت هایی نظیر کاغذهای گلاسه، جعبه های چوبی کنده کاری و غیره که از هزینه ی بالایی برخوردار هستند. جزو بودجه های بی اساس می باشند.

صرفه جویی در هزینه های عروسی

3)لباس و دسته گل عروس

زمانی که به مزون لباس عروس مراجعه می کنید. بیشتر مزون ها دو گزینه را به شما عزیزان پیشنهاد می کنند لباس های اجاره‌ای و سفارشی. لباس های اجاره‌ای، لباس هایی هستند که از پیش در مزون وجود دارند و آن را برای یک شب مراسم عروسی به یاد ماندنی در اختیار شما قرار می دهند و بعد از عروسی آن را سالم به مزون تحویل می دهید. ولی لباس از نوع سفارشی ویژه خودتان طراحی و دوخته می شود و اصلا برای کسانی که قصد صرفه جویی در هزینه های عروسی گرفتن  را دارند مناسب نیستند.

بنابراین لباس های اجاره‌ای در حالی که به شیوه ی صحیح از آنها مراقبت شود و متناسب با اندام و سلیقه ی شما و کاملا تمیز و سالم باشد گزینه ی بسیار عالی برای شماست همچنین می توانید به جای خرید دسته گل عروس طبیعی که گران و ماندگاری آن کم است دسته گل مصنوعی زیبا که هم ارزان تر و هم ماندگاری آن زیاد است خریداری کنید. تا از این طریق صرفه جویی در هزینه های عروسی گرفتن را شامل شوید.

4)کت و شلوار بدون مارک

برعکس لباس عروس ها لباس دامادها از تنوع خیلی محدودی برخوردار است و اکثر دامادها در مراسم شب عروسی خود کت و شلوار مشکی و تعداد کمی کت و شلوار با رنگ های روشن استفاده می کنند. به سبب صرفه جویی در هزینه های عروسی گرفتن می توانید به جای فروشگاه‌های مارک دار به فروشگاه‌های کت و شلوار ساده مراجعه کنید و یک سوم قیمت کت و شلوار مشابه مارک دار آن را خریداری کنید.

صرفه جویی در هزینه عروسی

5)کفش عروسی

کفش از مواردی می باشد که قیمت های بالایی را جهت خرید آن پرداخت می کنند. اما در کل به غیر از یکی دو تا عکس در فضای آتلیه در هیچ جا به چشم نمی آید. زیرا اکثر عروس خانم ها لباس عروسی خود را بلند برمی گزینند پس اگر شما از آن دسته از عروس خانم هایی هستید که لباس عروس خود بلند انتخاب می کنید به خاطر کم کردن بودجه های خود و صرفه جویی در هزینه های عروسی گرفتن کفش هایی با هزینه پایین و راحت خریداری کنید.

6)آرایشگاه

شما به عنوان عروس می توانید به آرایشگاه های با قیمت مناسب مراجعه کنید و سبک آرایشی را انتخاب کنید که در عین زیبا کردن شما هزینه آن مناسب باشد و باعث صرفه جویی در هزینه های عروسی گرفتن شوید.

7)شام و میوه

کافی است یک نوع غذا برای شب عروسی سفارش دهید. همچنین ۳ تا ۴ نوع میوه فصل که هزینه ی مناسبی دارند خریداری کنید.

طرح ازدواج آسان

سالهای قبل، بر اساس محدود شدن آمار ازدواج در ایران، تیمی از کسبه بازار در ایران تصمیم گرفتند، با به وجود آوردن مرکز خیریه ای، ازدواج ساده را برای جوانان فراهم کنند و این طرح از حمایت و استقبال فراوانی برخوردار شد.

طرح ازدواج آسان در بانک تالار

این موسسه با بستن قرارداد با مجموعه های خدمات رسانی به کلیه‌ی دخترها و پسرها امکاناتی در حد متوسط، برای برخورداری از یک جشن عقد و عروسی با آبرو فراهم کرد. این مراکز طرف قرارداد امکاناتی را با قیمت های بسیار مناسب و پایین در اختیار عروس و دامادها قرار می دهند و برای کسانی که قصد صرفه جویی در هزینه های عروسی گرفتن را دارند مناسب هستند.

سخن پایانی

در ادامه سخنان بالا برای صرفه جویی در هزینه های عروسی گرفتن میتوانین به این نکات نیز توجه داشته باشید. از بودجه های تجملاتی از قبیل آتش بازی و غیره بپرهیزیدآهنگ های مورد علاقه خود را بر روی فلش بریزید و از صاحب تالار بخواهید آن را برای شما پخش کنند بدون آنکه دیجی اجاره‌ کنید و با این عمل خود صرفه جویی در هزینه های عروسی گرفتن را مورد توجه قرار دهید.

از دوستان و افراد خانواده ی خود جهت ساقدوش شدن درخواست کنید و از آنها بخواهید که خود آنها لباس تهیه کنند البته با هماهنگی قبلی برای ست کردن لباس های خود.

سوالات متداول

طرح ازدواج آسان را چه کسانی به وجود آوردند؟

تیمی از کسبه های بازار در ایران

برای صرفه جویی در هزینه های عروسی گرفتن چه مواردی را باید پرهیز کرد؟

موارد تجملاتی از قبیل آتش بازی و غیره

از چه کسانی درخواست کنیم ساقدوش شوند؟

دوستان و افراد خانواده

 


نظرات
نظری ثبت نشده است
ارسال نظر جدید