بستن

باغ تالار ورسای

باغ تالار مجلل مهر و ماه
تالار پذیرایی قصر وصال
باغ تالار عمارت یاسین
تالار هتل شایان ورامین
تالار پذیرایی سهیل
تالار هتل بزرگ ارم
باغ تالار عمارت صفا جو
مشاوره عروسی
مشاوره انتخاب تالار رایگان
دانلود اپلیکیشن مدیریت عروسی بانک تالار

چند ایده برای دکوراسیون ورودی تالار و باغ تالار

در مقاله امروز می خواهیم به شما عزیزان یاد بدهیم که چگونه با سبک و سیاق خودتان ورودی تالار و باغ تالار جشن عروسیتان را تزئین کنید. با ما همراه شوید تا چند ایده برای دکوراسیون ورودی تالار و باغ تالار به شما معرفی کنیم.

زمانیکه دارید برنامه ریزی کارهای مربوط به برگزاری جشن عروسیتان را انجام می دهید برای اجرای جرئیات مراسم عروسی هم مانند: تزئین جایگاه عروس و داماد، دیزاین ورودی تالار یا باغ تالار، طراحی میز میهمان ها و... را هم باید مد نظر داشته باشید.

ایده های جذاب برای دکوراسیون ورودی تالار و باغ تالار

یکی از کارهایی که در برنامه ریزی امور مربوط به جشن عروسی باید به آن توجه داشته باشید درست انجام شدن یک سری جزئیات می باشد.

خیلی از عروس و دامادهای عزیز دوست دارند که دیزاین و طراحی مکان برگزاری جشن عروسی آن ها مطابق با خواست  سلیقه آن ها باشد اما نمی دانند که باید چطور این کار را انجام دهند.

اصلا خودتان را نگران نکنید ما امروز برای شما چند ایده برای دکوراسیون ورودی تالار و باغ تالار داریم که می توانید با الهام گرفتن از آن ها طراحی و دیزاین مکان برگزاری جشن عروستان را خودتان برعهده بگیرید.

طراحی دکوراسیون ورودی تالار و باغ تالار

راهروهای ورودی تالار را مطابق سلیقه خود دیزاین کنید

ورودی سالن برگزاری جشن اولین جایی است که باید به فکر یک دیزاین زیبا و جذاب برای آن باشید.

پس با توجه به آنچه در ذهنتان می پرورانید انجام این کار را در لیست برنامه ریزی مربوط به جشن خود قرار دهید.

پیشنهاد ما به شما عزیزان این است که برای طراحی و دیزاین راهروی ورودی باغ تالار و یا تالار مورد نظرتان از رانر کلاسیک سفید رنگ و ساده استفاده کنید.

شاید شما دوست داشته باشید که با هک کردن حروف اول اسم خودتان و همسرتان روی رانر آن را زیباتر کنید.

پیشنهاد دیگری که برای این بخش داریم استفاده از گل آرایی، شمع آرایی و قانوس های زیبا می باشد که جلوه بسیار خاصی را به ورودی سالن جشن شما می دهد.

آینه‌کاری ورودی تالار

علاوه بر رانرکلاسیک که در متن بالا به آن اشاره کرده ایم برای دیزاین ورودی می توان آینه کاری هم مد نظر داشته باشید.

اگر بودجه خوب و مناسبی برای برگزاری جشن عروسیتان در اختیار دارید و می خواهید یک جلوه رمانتیک و خیلی خاص به مراسم خود بدهید می توانید راهرو تالار و یا باغ تالا را با آینه زیبا و خاص کنید.

آینه کاری را می توانید روی ورودی تالار برای میهمان ها انجام دهید که بسیار خاص و منحصر به فرد می باشد.

تزئین ورودی تالار با استفاده از نورپردازی

نورپردازی از زاویه بالای ورودی سالن و انعکاس رقص نور در کفپوش ها می تواند یک جلوه بی نظیر به مراسم شما بدهد. برای تکمیل تر شدن این کار می توانید شمع آرایی را هم اضافه کنید.

دقت داشته باشید نور فضا کم باشد تا رقص نور ورودی راهرو بیشتر به چشم بیاید.

ایده های جذاب برای طراحی تالار

استیج برجسته در محل ورود عروس و داماد 

چنانچه برای برگزای جشن عروسی خود باغ تالار را انتخاب کرده اید باید بگوییم که خیلی زیاد دستتان برای بازسازی و دکوراسیون محیط ورودی عروس و داماد و جایگاه آن ها باز می باشد.

در این شرایط می توانید از استیج هایی که با چوب ساخته شده اند استفاده کنید.

راهرو ورودی چوبی که با گل های زیبا، کوزه های سفالی و وسایل تزئینی بسیار زیادی دیزاین شده اند زیبایی خاصی را به وجود می آورند.

تزئین ورودی باغ تالار با استفاده از گلبرگ‌های گل

برای دیزاین و طراحی ورودی باغ می توانید از گلبرگ های زیبا(طبیعی و مصنوعی) استفاده کنید و در کنار این گلبرگ ها برای مسیر ورودی عروس و داماد یا حتی ورودی میهمان ها می‌توانید با دسته‌های گل نیز حاشیه راهروی ورودی باغ تالار را تزئین کنید.

تزئین ورودی تالار با استفاده از چیدمان گلبرگ‌ها

اگر جشن عروسی شما در تالار قرار است برگزار شود هم می توانید همچون دیزاین ورودی در باغ تالار که از گلبرگ های زیبا و خوش رنگ استفاده کرده اید برای ورودی تالار هم استفاده کنید.

اما با توجه به این مسئله که رفت و آمد در تالار بیشتر از باغ تالار می باشد احتمال بهم خوردن گلبرگ ها وجود دارد.

بنابراین از تیم فلیمبرداری و عکاس خود بخواهید قبل از شروع مراسم از دکور و چیدمان وردی چند عکس و فیلم یادگاری برایتان بگیرید.

دیزاین و طراحی جایگاه عروس و داماد

ورودی چوبی در تالار و باغ تالار

راهروی ورودی چوبی می‌تواند جلوه خاص و باشکوهی به مراسمتان بدهد. در این دکوراسیون نیز می‌توانید مونوگرام یا حروف اول اسم خود و همسرتان را روی راهروی چوبی هک کنید.

تزئین ورودی باغ تالار با تور

از دیگر ایده هایی که می خواهیم در مقاله امروز که مربوط به معرفی چند ایده برای دکوراسیون ورودی تالار و باغ تالار

می باشد اشاره ای به تزئین ورودی باغ تالار با تور داشته باشیم.

اگر جشن عروسی شما قرار است در فضای باز و باغ برگزار شود می توانید از این ایده جذاب استفاده کنید.

استفاده از تور به عنوان رانر در راهرو ورودی عروس و داماد و میهمان ها یک ایده خاص و جذاب می باشد مخصوصا اگر عروس خانم لباسی از تور و دانتل به تن کرده باشد.

استفاده از گلبرگ های طبیعی برای دیزاین ورودی تالار

راهروی ورودی تزئین شده با طبیعت

اگر محل برگزاری مراسمتان با اکسسوری‌های متعددی تزئین شده است، می‎توانید از دکوراسیون و تزئین راهروی ورودی صرف نظر کنید و اجازه دهید ظاهر طبیعی خود را داشته باشد.

خیلی از تالارهای عروسی و باغ ها هستند که دارای چمن های سبز و تازه می باشند که می توانید از آن به عنوان راهرو ورودی استفاده کنید.

به خاطر داشته باشید که استفاده از المان های طبیعی در برگزاری جشن های عروسی در فضای باز بسیار مقرون به صرفه می باشند.

دکوراسیون سراسر سفید راهروی ورودی تالار

ترکیب رانر سفید با گلدان‌ها و گل‌های سفید و شمع‌های سفید می‌تواند بسیار چشم‌نواز و خیره‌کننده باشد. این نوع دکوراسیون همیشه شیک خواهد بود و هرگز از مد نمی افتد.

 چند ایده برای دکوراسیون ورودی تالار و باغ تالار

در نهایت اینکه 

با توجه به این مهم که انتخاب مکان برگزاری عروسی بسیار مهم و گاها چالش برانگیز می باشد امید است که توانسته باشیم با ارائه این چند ایده برای دکوراسیون ورودی تالار و باغ تالار به شما عروس و دامادهای عزیز کمک کرده باشیم تا بهتر و راحتر بتوانید با سلیقه و علایق خود محل برگزاری جشنتان را دیزان و طراحی کنید.

شما عروس و دامادهای عزیز می توانید برای کسب اطلاعات و راهنمایی های بیشتر از طریق سایت banktalar.com با ما، در ارتباط بوده و راهنمایی های لازمه را دریافت کنید.

ما سعی کرده ایم تا در این مجموعه به معرفی بهترین و با کیفیت ترین تالارها، باغ تالارها و تشریفات عروسی اشاره کرده و درباره خدمات هر یک از آن ها اطلاعاتی را در اختیارتان قرار دهیم.


نظرات
نظری ثبت نشده است
ارسال نظر جدید