بستن

باغ تالار ورسای

تالار پذیرایی سهیل
تالار پذیرایی قصر وصال
باغ تالار مجلل مهر و ماه
تالار هتل بزرگ ارم
باغ تالار عمارت یاسین
باغ تالار عمارت صفا جو
تالار هتل شایان ورامین
مشاوره عروسی
مشاوره انتخاب تالار رایگان
دانلود اپلیکیشن مدیریت عروسی بانک تالار

نکات مهم برای انتخاب دسته گل عروس

برگزاری جشن عروسی آداب و رسوم خاص خود را دارد و باید قبل از برگزاری جشن عروسی حتما یک سری کارها را عروس و داماد انجام دهند تا جشن مجلل و با شکوهی که می خواهند را داشته باشند. کارهای مربوط به برگزاری جشن عروسی شامل: انتخاب تالار، باغ تالار، تشریفات عروسی، انتخاب ماشین عروسی، دسته گل عروس، انتخاب آتلیه، آرایشگاه، سفارش کار دعوت میهمان ها و.... می باشد. امروز در این مقاله از سری مقالات سایت بانک تالار می خواهیم به سراغ نکات مهم برای انتخاب دسته گل عروس برویم.

مسئله ای که بعد از آرایشگاه و آتلیه برای بسیاری از عروس خانم ها دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد.

با مدل های دسته گل عروس آشنا هستین؟

عروس خانم های زیبا تا چه اندازه با دسته گل عروس آشنایی دارید؟ می دانید چه سبک دسته گلی به چه مدل لباس عروسی بیشتر می آید؟ تا چه اندازه می خواهید برای دسته گل خود هزینه کنید؟ گل طبیعی دوست دارید در دسته گل شما به کار برود یا دسته گل مصنوعی را بیشتر ترجیح می دهید؟
دوست دارید دسته گل شما با توجه به گل های فصل برگزاری جشن عروسیتان انتخاب شود یا برایتان این مسئله چندان اهمتی ندارد؟ 
برای دسته گل خود دوست دارید از ترکیب چند گل استفاده کنید یا نظرتان این است که دسته گل خود را تنها با یک نمونه گل زیبا طراحی کنید؟

سوالاتی که در متن بالا به آن ها اشاره کرده ایم مهم ترین سوالاتی هستند که از شما عروس خانم ها برای طراحی دسته گل مورد نظرشان پرسیده خواهد شد تا گلفروش بتواند دسته گل مورد علاقه شما را برای بهترین شب زندگیتان فراهم کند.

انتخاب دسته گل عروس

راهنمای انتخاب دسته گل عروس زیبا

حال که متوجه شدید برای انتخاب دسته گل عروس باید پاسخگوی چه سوالاتی باشید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید تا درباره نکات مهم برای انتخاب دسته گل عروس نیز بیشتر بدانید.
ما فرض را بر این می گیریم که شما تمام کارهای مربوط به جشن عروسی خود را انجام داده اید. تالار مورد نظرتان را انتخاب کرده اید، با آتلیه و آرایشگاه مورد نظر قرار داد بسته اید، میهمان هایتان را دعوت کرده اید و تنها در انتخاب دسته گل عروسی خود مانده اید.
همه ما می دانیم که انتخاب دسته گل عروس از اجزای ضروری مراسم عروسی می باشد. بنابراین انتخاب نوع گل،اندازه و رنگ و حتی تزئین آن از موارد مهمی است که در انتخاب دسته گل عروس باید رعایت شود.
همانطور که قبل تر هم اشاره کرده بودیم برخی عروس خانم ها ترجیح می دهند دسته گل عروسی آن ها با گل های مصنوعی آماده و تزئین شود و برخی دیگر گل آرایی دسته گل عروس را با گل های طبیعی دوست دارند.
این مسئله کاملا سلیقه ای است اما توجه داشته باشید که انتخاب دسته گل روز عروسی احساسات و عواطف شما را نشان خواهد داد. بنابراین نباید در انتخاب آن چندان بی اهمیت باشید.

نکات مهم برای انتخاب دسته گل عروس

برای اینکه بتوانید دسته گل عروسی خود را آنطور که دوست دارید انتخاب کنید باید به نکات و مواردی که در ادامه به آن ها اشاره کرده ایم توجه داشته باشید.
با در نظر گرفتن نکاتی که در انتخاب دسته گل عروسی به شما کمک خواهد کرد بدون شک می توانید یکی از زیباترین دسته گل های عروس را در روز عروسی خود در دست داشته باشید.
موارد و نکاتی که باید برای انتخاب دست گل عروسی به آن توجه داشته باشید عبارتند از:

  1. هماهنگی دسته گل عروس با لباس عروس
  2. گل مصنوعی یا گل طبیعی
  3. چقدر می خواهید هزینه کنید
  4. از رنگ های فصل استفاده کنید
  5. اعتماد به انتخاب گلفروش
انتخاب مناسب ترین دسته گل عروس

هماهنگی دسته گل عروس با لباس عروس

 اولین نکته از نکات مهم برای انتخاب دسته گل عروس این است که دسته گل انتخابی شما با لباس عروسی که انتخاب می کنید هماهنگی لازم را داشته باشد.
حتما با خودتان می گویید که این دو مسئله چه ارتباطی می توانند با یکدیگر داشته باشند؟ 
ما به شما عروس خانم های عزیز پینشنهاد می کنیم بعد از انجام تمام کارها و تشریفات عروسی هنگامی که می خواهید دسته گل عروسی خود را انتخاب کنید ابتدا مشخص کنید که لباس عروس شما چه سبکی باشد. سبک و مدل لباس عروسی که شما انتخاب می کنید تاثیر زیادی بر انتخاب دسته گلتان دارد.
مثلا اگر لباس عروس شما بلند است پیشنهاد ما این است که دست گل خود را آبشاری انتخاب کنید. یا نه، اگر لباس عروس مدل پرنسسی را انتخاب کرده اید دسته گل عروس گرد می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد.
 

 گل مصنوعی یا گل طبیعی

یکی از چالش هایی که عروس خانم ها برای انتخاب دسته گل عروسی خود دچار آن هستند این است که دسته گل عروسی خود را با گل های طبیعی تزیین کنند یا با گل های مصنوعی؟
خب، این مسئله هم کاملا سلیقه ای می باشد و بستگی به شرایط عروسی شما دارد؟

پیشنهاد ما به شما این است که اگر به طبیعت علاقه مند هستید و گل طبیعی را بیشتر دوست دارید دسته گل عروسی خود را نیز طبیعی انتخاب کنید و سفارش دهید
زمان عروسی هم از مواردی است که می تواند روی خرید دسته گل شما تاثیر گذار باشد.اگر زمان جشن عروسی طولانی شود و دسته گل طبیعی خریده باشید، به احتمال زیاد پلاسیده خواهد شد. 
با تمام این صحبت ها باز هم انتخاب با شما عروس خانم ها می باشد.

مهم ترین نکات برای انتخاب دسته گل عروسی
 

چقدر می خواهید هزینه کنید

قبل از اینکه وارد گلفروشی شوید به این موضوع فکر کنید که برای دسته گل عروسی خود تا چه مقدار می خواهید هزینه کنید. هزینه گل ها از 30 هطار تومان می باشد به بالا( هر شاخه گل) که البته این مبلغ بسته به نوع گلی دارد که شما انتخاب می کنید.
بهترین کار این است که به وب سایت های مختلف گل سر زده دسته گل های مختلف را ببینید و قیمت دسته گل را نیز مطلع شوید.
 

از رنگ های فصل استفاده کنید

زیباترین دسته گلهای عروسی، آن دسته از گل هایی هستند که متناسب با فصل برگزاری جشن عروسی آنها را انتخاب کرده باشید.

مثلا دسته گل های نقره ای، سفید و طلایی برای فصل زمستان هماهنگی دارند و دسته گل های کهربایی، نارنجی و قرمز با فصل پاییز مناسب اند .
اما اگر شما می خواهید جشن عروسی خود را در فصل بهار برگزار کنید ئسته گل های صورتی، آبی و سبز گزینه های مناسبی هستند و برای تابستان دسته گل هایی به رنگ مرکبات گزینه عالی می باشند.
 

اعتماد به انتخاب گلفروش

اگر می خواهید دسته گل عروسی خاص و زیبایی داشته باشید به حرف گل فروش خود اعتماد کنید. او با تجربه و سابقه کاری که در این زمینه دارد بخوبی می تواند شما را برای انتخاب یک دسته گل زیبا راهنمایی کند.

گل مناسب دسته گل عروس در فصل بهار

  • گل رز مینیاتوری
  • گل لیسیانتوس
  • گل کوکب
  • گل ارکیده

گل هایی که در متن بالا به آن ها اشاره کرده ایم از جمله دسته گل هایی هستند که برای عروس های بهاری بهترین گزینه می باشند.

 بهترین دسته گل برای عروسی

در نهایت اینکه

 
امیدواریم با ارائه این مقاله به شما عروس خانم ها کمک کرده باشیم تا با توجه به نکات مهم برای انتخاب دسته گل عروس بتوانید زیباترین و مناسب ترین دسته گلی که در نظر دارید را برای شب عروسی خود انتخاب کنید.
شما عروس و دامادهای عزیز می توانید برای کسب اطلاعات و راهنمایی های بیشتر از طریق سایت banktalar.com با ما، در ارتباط بوده و راهنمایی های لازمه را دریافت کنید.
ما سعی کرده ایم تا در این مجموعه به معرفی بهترین و با کیفیت ترین تالارها، باغ تالارها و تشریفات عروسی اشاره کرده و درباره خدمات هر یک از آن ها اطلاعاتی را در اختیارتان قرار دهیم.

نظرات
نظری ثبت نشده است
ارسال نظر جدید