بستن

باغ تالار ورسای

تالار هتل بزرگ ارم
تالار پذیرایی سهیل
باغ تالار مروارید چیتگر
باغ تالار عمارت یاسین
مجموعه باغ تالارهای ترانه
باغ تالار عمارت صفا جو
باغ تالار مجلل مهر و ماه
تالار پذیرایی قصر وصال
تالار هتل شایان ورامین
مشاوره عروسی
مشاوره انتخاب تالار رایگان
دانلود اپلیکیشن مدیریت عروسی بانک تالار

چگونه سبک یا استایل عروسی خود را پیدا کنید؟

خیلی از عروس و دامادهای عزیز این موضوع را نمی دانند که سبک یا استایل عروسی چیست؟ به همین خاطر ما امروز می خواهیم برایتان بیشتر در این مورد صحبت کنیم و به شما کمک کنیم تا بدانید که چگونه سبک یا استایل عروسی خود را پیدا کنید؟ تا بهترین شب زندگیتان را به بهترین شکل ممکن خاطره سازی کنید.

استایل عروسی چیست؟

در یک تعریف کلی اما ساده باید بگوییم که منظور از استایل عروسی، همان چیزی است که شما و همسرتان می خواهید جشن عروسیتان آنطور دیده شود و از برگزاری جشن عروسی به آن شکل لذت بیشتری می برید.

استایل عروسی همان چیزهایی است که در جشن عروسی به وضوح با چشم قابل دیدن می باشد مثل: تالار، باع تالار عروسی، گل آرایی سالن، دیزاین میز میهمانها، جایگاه عروس و داماد و....

بهترین بخش انتخاب یک استایل برای عروسی

خب، باید برای شما عروس و دامادهایی که نمی دانید استایل عروسی چیست؟ بگوییم که، بهترین بخش در مورد انتخاب یک استایل برای عروسی این است که به شما کمک می کند تا فکر خود را روی انتخاب آیتم های مختلف متمرکز نکنید تا دچار سردرگمی شوید.

بخوبی می دانید که برای هر یک از آیتم های مربوط به جشن عروسی نزدیک به ده هزار انتخاب وجود دارد که با تعیین سبک عروس خود می توانید این دایره انتخابی را کوچکتر کنید تا بتوانید راحتر تصمیم گیری کنید.

به خاطر داشته باشید که انتخاب سبک عروسی به شما کمک می کند تا به طور موثرتری با ارائه دهندگان خدمات مربوط به جشن عرسی خود ارتباط برقرار کنید.

در ادامه به چند نمونه از استایل ها و سبک های عروسی اشاره کرده ایم.

بهترین استایل عروسی

سبک یا استایل عروسی خود را پیدا کنید

قبل تر به این موضوع اشاره کرده ایم که سبک یا استایل عروسی به شما کمک می کند تا روی مسائل مختلفی متمرکز نشوید تا بخواهید چالش های مربوط به آن ها را برطرف کنید.

در این بخش می خواهیم برایتان به چند نمونه از بهترین استایل های عروسی که هر یک طرفداران خاص خود را دارند معرفی کرده و کمی درباره آن ها اطلاعاتی را در اختیارتان قرار دهیم.

  • سبک عروسی کلاسیک
  • عروسی های محلی
  • سبک عروسی  زرق و برقدار دار
  • سبک عروسی مدرن
  • سبک عروسی روستایی 
  • عروسی دارای تم 

سبک عروسی کلاسیک

همانطور که از نام آن پیدا است یک عروسی کلاسیک می باشد که از آن با عنوان های دیگری همچون سبک عاشقانه نیز یاد می شود.

در خیلی از جشن های عروسی از گذشته تا به امروز شاهد برگزاری چنین جشن هایی بوده ایم و شک نداشته باشید که سال ها بعد با دیدن عکس و فیلم های جشنتان اصلا از برگزاری جشن عروسی به سبک کلاسیک ناراحت نخواهید شد.

اعلب عروسی های کلاسیک در تالارهای پذیرایی و یا در باع تالارهای زیبا برگزار می شوند که این مسئله کاملا بستگی به سلیقه و بودجه مالی شما عزیزان دارد.

برگزاری عروسی به سبک کلاسیک

عروسی های محلی

این نوع از عروسی ها با توجه به قومیت، سنت ها و آداب و رسوم محلی انجام می شوند. عروس و داماد فرهنگ ها و آداب و رسوم خاص خود را برای برگزاری جشن عروسی دارند.

عروسی های محلی راهی عالی برای گرد هم آوردن خانواده ها و نشان دادن پذیرش فرهنگ یکدیگر است.

انتخاب عروسی به سبک محلی

سبک عروسی زرق و برقدار دار

کاملا از اسم این استایل عروسی مشخص است که یک عروسی درخشان است. همه چیز در این مراسم برق میزنند. از شمع و میزو صندلی ها گرفته تا سنگ ها و لوسترهای کریستال قیمتی.

اگر از آن دست عروس و دامادهایی هستند که معتقد هستید که چیزی به نام درخشش بیش از حد وجود ندارد، یک عروسی پر زرق و برق ممکن است برای شما مناسب باشد.

محل برگزاری این سبک عروسی ها معمولا عمارت یا یک باشگاه کلاس بالا خارج از شهر است. 

انتخاب سبک عروسی  زرق و برقدار دار

سبک عروسی مدرن

این عروسی کاملاً متفاوت با سبک عروسی کلاسیک می باشد. اغلب این سبک عروسی ها در گالری های هنری، موزه، انبارهای صنعتی برگزار می شوند.

بنابراین عناصر دکوری همچون: گل و رومیزی های کتان می توانند بسیار ساده انتخاب شوند.

صرف نظر از این که این سبک عروسی به صورت مینیمالیست یا متوسط برگزار شود، بسیار سبک کلاس بالایی است.

برگزاری عروسی به سبک مدرن

سبک عروسی روستایی 

عروسی های روستایی از زمانی که به عنوان یک سبک عروسی مطرح شده اند، راه زیادی را طی کرده اند. این سبک عروسی به هر آنچه اشاره ای به طبیعت داشته باشد مربوط می شود.

عروسی در قله یک کوه در حالیکه عروس یک تاج گل بر سر دارد یکی از موارد و نمونه های این سبک عروسی ها می باشد.

هر مراسم عروسی که طبیعی تر و خارج از محیط سربسته باشد، می تواند تحت سبک عروسی روستایی قرار بگیرد.

سبک عروسی روستایی  چگونه است؟

عروسی دارای تم 

این سبک از استایل عروسی چند سالی می شود که باب شده است. اما رعایت تم بیشتر برای میهمانی های کوچکتر و جمع و جور تر می باشد تا عروسی های بزرگ و مجلل.

در این نوع از عروسی شما می توانید یک تم و موضوع مشخصی را برای میهمان هایتان تعیین کنید و از آن ها بخواهید که با رعایت تم به جشن عروسی شما بیاند.

تم عروسی یک راه عالی برای نشان دادن علایق شخصی شما است. عروسی های دارای تم همیشه زیبا ترین رویدادها نیستند، اما مطمئناً سرگرم کننده هستند.

نحوه برکزاری عروسی به سبک مدرن

در نهایت اینکه 

به عنوان حُسن ختام باید بگوییم که عروس و دامادهای عزیز این نکته مهم را توحه داشته باشید که جشن عروسی متعلق به شما می باشد و شما باید از آن لذت ببرید. 
ما سعی کرده ایم تا در این مقاله به با معرفی انواع استایل های و سبک های عروسی به شما کمک کنیم تا بتوانید به راحتی پاسخی برای این سوال که چگونه سبک یا استایل عروسی خود را پیدا کنید؟ داشته باشید.
 
شما عروس و دامادهای عزیز می توانید برای کسب اطلاعات و راهنمایی های بیشتر از طریق سایت banktalar.com با ما، در ارتباط بوده و راهنمایی های لازمه را دریافت کنید.
ما سعی کرده ایم تا در این مجموعه به معرفی بهترین و با کیفیت ترین تالارها، باغ تالارها و تشریفات عروسی اشاره کرده و درباره خدمات هر یک از آن ها اطلاعاتی را در اختیارتان قرار دهیم.

نظرات
نظری ثبت نشده است
ارسال نظر جدید