بستن

باغ تالار ورسای

باغ تالار عمارت یاسین
باغ تالار عمارت صفا جو
تالار پذیرایی سهیل
باغ تالار مجلل مهر و ماه
تالار هتل شایان ورامین
تالار هتل بزرگ ارم
تالار پذیرایی قصر وصال
مشاوره عروسی
مشاوره انتخاب تالار رایگان
دانلود اپلیکیشن مدیریت عروسی بانک تالار

راه حل عالی برای صرفه جویی در هزینه های عروسی

برگزاری جشن عروسی یکی از مهم ترین کارهایی است که برای هر کس یکبار در زندگی پیش می آید به همین خاطر عروس و دامادها سعی می کنند تا بهترین ها را برای شب عروسی خود تدارک ببینند. این مسئله باعث زیاد شدن هزینه های مربوط به جشن عروسی می شود که گاها برخی از زوج ها از پس آن ها بر نمی آیند. به همین خاطر تیم بانک تالار در این مقاله می خواهد راه حل عالی برای صرفه جویی در هزینه های عروسی را به شما پیشنهاد دهد.

تا انتهای مقاله امروز با ما همراه شوید تا برایتان بگوییم چطور می توانید با صرفه جویی کردن در هزینه های مربوط به جشن عروسی یک جشن مجلل و با شکوه برگزار کنید.

چند راه حل عالی برای صرفه جویی در هزینه های عروسی

پیشنهاد و توصیه هایی که ما برای شما عروس و دامادهای عزیز تحت عنوان راه حل عالی برای صرفه جویی در هزینه های عروسی داریم به شرح زیر می باشند که درباره هر یک از آن ها نیز به اختصار توضیحاتی را در اختیارتان قرار داده ایم.

  • قرض گرفتن ماشین از دوستان و آشنایان
  • انداختن روز عروسی در روزهای غیر مناسبتی
  • تالارهای غیرمعمول
  • صرفه جویی در گل
  • صرفه جویی در انتخاب منو غذا
  • هدیه های مفید
  • برخی از کارها را خودتان انجام دهید
بهترین راه برای صرفه جویی در هزینه های عروسی

قرض گرفتن ماشین از دوستان و آشنایان

اولین کاری که می توانید برای صرفه جویی کردن در هزینه های مربوط به جشن عروسیتان انجام دهید این است که به جای کرایه کردن ماشین عروس از دوستان یا اقوام خود ماشین قرض بگیرید.

هزینه کرایه ماشین عروس با توجه به مدل ماشین بسیار زیاد می باشد و به ریسک و استرس آن هم نمی ارزد.

انداختن روز عروسی در روزهای غیر مناسبتی

خیلی از عروس و دامادها دوست دارند که در روزها و تاریخ خاصی جشن عروسی خود را برگزار کنند. خب، باید به این عزیزان بگوییم که برگزاری جشن عروسی در ایام خاص هزینه ای تقریبا دو برابر روزهای عادی را دارد.

برگزاری جشن عروسی در روزهای وسط هفته ارزان تر از روزهای آخر هفته و مناسبت های خاص می باشد.

بنابراین درهنگام انتخاب روز عروسیتان این نکته را نیز در نظر داشته باشید. بدین ترتیب می توانید از تخفیف تالارها نیز بهره مند شوید. 

تالارهای غیرمعمول

انتخاب مکان برگزاری جشن عروسی مسئله ای است بسیار مهم که برای عروس و دامادهای به یک دغدغه بزرگ تبدیل شده است.

شما عزیزان باید برای انتخاب، تالار، باغ تالار و حتما قرار داد با تشریفات عروسی دقت زیادی داشته باشید تا بتوانید مناسب ترین گزینه را برای برگزاری جشن خود انتخاب کنید.

پیشنهاد ما به شما عزیزان این است که انتخاب تالارها و مکان هایی که خارج از شهر می باشند پرهیز کنید. اجاره این مکان ها و هزینه رفت و آمد به آنجا بسیار زیاد می باشد و در واقع یک هزینه اضافه ای است.

تالارها و باغ تالارهایی که در اطراف شهر و یا داخل شهر هستند با قیمت های مناسب تر و کمتری ارائه دهنده بهترین خدمات به شما عزیزان می باشند.

در عین حال دسترسی  به آن ها و رفت و آمد هم برای میهمان های شما آسانتر و راحتر خواهد بود.

قرض گرفتن ماشین عروسی یکی از راه های کم کردن هزینه های عروسی است

صرفه جویی در گل

انتخاب چند مدل گل برای دیزاین و طراحی میزهای پذیرایی از میهمان ها و دیزاین اصلی سالن خود مسئله ای است که هزینه بسیار زیادی در بردارد.

به جای این کار می توانید از یک یا دو نوع گل استفاده کنید. میتوانید برای پذیرایی از میهمان هایتان میزهای کوچکتری انتخاب کنید تا تعداد کمتری گل برای دیزاین آن مورد نیاز باشد.

گزینه های عروسی بدون گل آرایی مثلا تزیین با فانوس را هم در نظر بگیرید. 

صرفه جویی در انتخاب منو غذا

در ادامه مقاله مربوط به راه حل عالی برای صرفه جویی در هزینه های عروسی می خواهیم به یکی از بزرگترین هزینه های مربوط به این جشن یعنی هزینه شام اشاره ای داشته باشیم.

منو غذایی که تالارهای در اختیار شما عزیزان می گذارند بسیار متنوع می باشد که در اغلب موارد باعث ترقیب شدن شما خواهند شد.

شما هر منویی که انتخاب می کنید را باید با توجه به تعداد میهمان هایتان در نظر گیرید که بدون شک هزینه زیادی را در بر خواهد داشت.

بنابراین بهترین کار این است که 1 نوع غذا را انتخاب کنید و اگر هم می خواهید به بهترین شکل از میهمان هایتان پذیرایی کنید انتخاب نهایت 2 مدل غذا کفایت می کند.

دقت داشته باشید که نیازی به انتخاب 5 یا 7 مدل غذا برای پذیرایی از میهمان ها نیست و انتخخاب این منو تنها برای شما هزینه بر خواهد شود.همچنین تعداد پیش غذا و دسرها را نیز کم کنید.

انتخاب منو غذایی مناسب برای صرفه جویی در هزینه های عروسی

هدیه های مفید

خیلی از خانواده ها رسم دارند تا از خود عروس و داماد درباره هدیه عروسی پرسیده و همان چیزی که عروس و داماد نیاز دارند را به عنوان هدیه عروسی به آن ها کادو می دهند.

این رسم می تواند کمک بسیار زیادی به عروس و دامادهای عزیز کند. بنابراین لیستی از وسایل ضروری منزل خود را تهیه کنید و به خانواده خود بدهید تا اگر اقوام از آن ها پرسیدند که چه چیزس شما نیاز دارید بتوانند آن ها را راهنمایی نمایند که لوازمی که نیاز دارید را برای شما کادو بیاورند.

برخی از کارها را خودتان انجام دهید

اما آخرین راه حل عالی برای صرفه جویی در هزینه های عروسی که می خواهیم به شما عزیزان پیشنهاد دهیم این است که یک سری از کارهایتان مانند تهیه گیفت یادگاری برای میهمان هایتان را خودتان آماده کنید.

درست کردن گیفیت های یادگاری بهترین راه حل برای صرفه جویی در هزینه عروسی

در نهایت اینکه 

امیدواریم که با ارائه این مقاله توانسته باشیم بهترین و مناسب ترین راه حل عالی برای صرفه جویی در هزینه های عروسی را در اختیارتان قرار دهیم تا در روزهای ابتدایی زندگی مشترک خیلی برای خودتان قرض و بدهی به بار نیارید.

شما عروس و دامادهای عزیز می توانید برای کسب اطلاعات و راهنمایی های بیشتر از طریق سایت banktalar.com با ما، در ارتباط بوده و راهنمایی های لازمه را دریافت کنید.

ما سعی کرده ایم تا در این مجموعه به معرفی بهترین و با کیفیت ترین تالارها، باغ تالارها و تشریفات عروسی اشاره کرده و درباره خدمات هر یک از آن ها اطلاعاتی را در اختیارتان قرار دهیم.


نظرات
نظری ثبت نشده است
ارسال نظر جدید