بستن

باغ تالار ورسای

باغ تالار عمارت یاسین
باغ تالار عمارت صفا جو
تالار هتل شایان ورامین
تالار هتل بزرگ ارم
تالار پذیرایی سهیل
باغ تالار مجلل مهر و ماه
تالار پذیرایی قصر وصال
مشاوره عروسی
مشاوره انتخاب تالار رایگان
دانلود اپلیکیشن مدیریت عروسی بانک تالار

برای مراسم عقد سالن عقد بهتر است یا باغ تالار

عروس خانم ها و آقا دامادها برای مراسم عقد خود یا به دنبال سالن عقد خوبی هستند و یا می خواهند مراسم را در باغ تالار برگزار کنند. در این مطلب ما به مقایسه این دو فضا برای مراسم عقد می پردازیم تا بدانیم؛ برای مراسم عقد سالن عقد بهتر است یا باغ تالار؟ پس همراه ما باشید. 
با بررسی خدمات در هر دو مکان سالن عقد و باغ تالار، متوجه خواهیم شد که کدام فضا برای برپایی مراسم مهم عقدمان مناسب است. زیرا ممکن است هم وقت و هم انرژی و هم هزینه زیادی برای برگزاری این مراسم صورت گیرد، اما مراسم خوبی برگزار نشود و رضایت خود و میهمانان را در پی نداشته باشد. 

برگزاری برای مراسم عقد در سالن عقد 

از مهم ترین ویژگی سالن عقد این است که می توان مراسم عقد خوبی را با تعداد میمهمانان کم برگزار کرد. یعنی اگر تعداد میهمانان شما زیاد نیستند، بهتر است مراسم عقد را در سالن عقد برگزار نمایید. هم کیفیت برگزاری مراسم بیشتر است و هم هزینه مناسب تری را در بر دارد. پس لازم نیست با تعداد میهمانان کم، مراسم عقد را در باغ تالار برپا کرد. 
در سالن عقد، تعداد میهمانان کم است و پرسنل خیلی خوب در فضایی جمع و جور می توانند سرویس دهی کرده و پذیرایی خوبی انجام گردد. خب، این موضوع مهمی است که قطعا به میهمانان هم بیشتر خوش می گذرد.
می توان این گونه اظهار داشت که برگزاری مراسم عقد در سالن عقد به نسبت از کیفیت بیشتری نسبت به باغ تالار برخوردار است. دلیل آن هم این است، تمرکز و کیفیت در ارائه خدمات بالاتر است. پس در جواب اینکه؛ برای مراسم عقد سالن عقد بهتر است یا باغ تالار، بهتر است بگوییم، برای میهمان با تعداد کم، البته که سالن عقد مناسب تر است. 

نحوه برگزاری مراسم عروسی در سالن عقد

انتخاب سالن عقد 

اگر تعداد میهمانان شما کم تست و می خواهید مراسم عقد را در سالن عقد برگزار نمایید، انتخاب خوبی از یک سالن عقد داشته باشید. در صورتی که سالن عقد باکیفیت و انتخاب نمایید و از قبل بررسی های لازم را انجام داده اید، از بابت برگزاری مراسم خیالتان راحت باشد.
برای انتخاب سالن عقدی باکیفیت می توانید از مجموعه بانک تالار بهره مند باشید. وارد وبسایت شده و بهترین انتخاب را با مشاوره کارشناسان ما، داشته باشید.

نکات مهم در انتخاب سالن عقد باکیفیت 

خوب است برای انتخاب سالن عقد خود با موسسات تشریفات عروسی مشاوره داشته باشید تا انتخابی بر اساس خواسته و میل خود و مناسب با شرایط خود داشته باشید. حال ما مواردی را که در انتخاب یک سالن عقد باید به آن دقت شود را بیان می کنیم. 

  • دقت به دکوراسیون سالن عقد و جایگاه عروس و داماد 
  • دقت به سفره عقد
  • انتخاب عاقد 
  • برخورد و رفتار مدیر سالن عقد 
  • قیمت سالن عقد 
  • توجه به اندازه سالن و تناسب با تعداد میهمانان شما 

ویژگی باغ تالار برای مراسم عقد 

برای اینکه بدانیم، برای مراسم عقد سالن عقد بهتر است یا باغ تالار باید درباره ویژگی های باغ تالار هم بدانیم. 
باغ تالار همین طور که از نامش هم می توان حدس زد، فضایی روباز است که بزرگ است و میهمانان بیشتری را در خود جا می دهد. اگر مراسم خاص و منحصر به فردی را می خواهید، باغ تالار را انتخاب نمایید.
اگر تعداد میمهمانان شما زیاد است، باید با توجه به تعداد میهمانانتان، باغ تالار مناسبی را انتخاب نمایید و تا کیفیت خوبی را در ارائه سرویس و خدمات را در مراسم شما داشته باشند.
انواع خدمات مانند سرگرمی ها و آتش بازی ها در باغ تالار اجرا می شود که انتخاب آن بر اساس سلیقه عروس و داماد است. 

نکات مهم برای انتخاب سالن عقد با کیفیت

نکات مهم در انتخاب باغ تالار برای مراسم عقد 

به فصلی که مراسم شما اجرا می شود دقت کرده تا باغ تالار وسیله سرمایشی و گرمایشی مناسبی داشته باشد تا هم خود و هم میهمانان راضی باشند. 

  1. به مساحت و فضای باغ تالار دقت کنید و انتخاب بر اساس تعداد میهمانان باشد. فضا چه کوچک باشد و چه زیادی بزرگ باشد، کیفیت خوب و سرویس دهی مطلوب، برای مراسم خود را، انتظار نداشته باشید. 
  2. دقت کنید که در مکانی باشد که خیلی ترافیک نداشته باشد تا میهمانان اذیت نشوند. 
  3. دارای پارکینگ باشد. مبلغ پارکینگ هم باید خود آقا داماد پرداخت کند نه میهمانان. 
  4. به تمیزی و بهداشت باغ تالار و وجود سرویس بهداشتی کافی دقت نمایید. 

سالن عقد یا باغ تالار کدام را انتخاب کنم

با توجه به متن مقاله که درباره این بود که برای مراسم عقد سالن عقد بهتر است یا باغ تالار؟ حتما پاسخ خود را یافته اید! زیرا این شما هستید که از شرایط خاص خود اطلاع دارید و باید بر طبق آن بهترین فضا را برای برگزاری مراسم عقد خود انتخاب نمایید. 
پس شرایط خود و همسرتان و همچنین میهمانان را در نظر داشته باشید تا بهترین و درست ترین انتخاب را برای برگزاری یک مراسم به یاد ماندنی داشته باشید. 

ویژگی باع تالار برای مراسم عروسی

در نهایت اینکه 

برای رزرو سالن عقد و یا باغ تالار برای مراسم عقد، به نکات مهم قبل از انتخاب دقت کرده و خیلی خوب شرایط را بررسی نمایید. راحتی و اسایش خود و میهمانان را در نظر گرفته و با مشورت بهتری موسسات تشریفات عقد و عروسی انتخاب درست را داشته باشید. 
در صورتیکه باز هم در مورد اینکه برای مراسم عقد سالن عقد بهتر است یا باغ تالار سوال یا پرسشی برایتان به وجود آمده است می توانید با مشاوران ما از طریق سایت banktalar.com در میان بگذارید.


نظرات
نظری ثبت نشده است
ارسال نظر جدید