بستن

باغ تالار ورسای

باغ تالار عمارت صفا جو
باغ تالار مجلل مهر و ماه
باغ تالار عمارت یاسین
تالار پذیرایی سهیل
تالار هتل شایان ورامین
تالار پذیرایی قصر وصال
تالار هتل بزرگ ارم
مشاوره عروسی
مشاوره انتخاب تالار رایگان
دانلود اپلیکیشن مدیریت عروسی بانک تالار

چند نکته برای انتخاب تالار پذیرایی

با شرایطی که در حال حاضر در آن قرار گرفته ایم و به خاطر شیوع ویروس کرونا بسیاری از مراسم های عروسی برگزار نشده اند و زوج های جوان زیادی نتوانسته اند در تاریخی که مشخص کرده اند جشن عروسی خود را برگزار کنند. بنابراین با توجه به شرایط پیش آمده توجه به چند نکته برای انتخاب تالار پذیرایی می تواند به شما در انتخاب گزینه ای بهتر که تمام پروتکل های بهداشتی را رعایت می کنند کمک خواهد کرد تا بتوانید با بودجه و هزینه ای که در اختیار دارید بهترین و مناسب ترین تالار را برای برگزاری جشن عروسی خود انتخاب کنید.

 لاکچری ترین تالار پذیرایی

 نکات مهم برای انتخاب تالار پذیرایی

از مهم ترین و در حقیقت اصلی ترین موارد و نکاتی که باید در انتخاب تالار عروسی خود به آن ها توجه زیادی داشته باشید به شرح زیر می باشند.

 • ابتدا لیست میهمان های خود را آماده کنید و بعد از آن به دنبال تالار عروسی باشید.
 • امکانات محلی که می خواهید تالار در آن منطقه باشد را در نظر گرفته و بررسی کنید.
 • گل آرایی، بادکنک آرایی، نورپردازی و.. را در نظر داشته باشید.
 • از رعایت نکات بهداشتی تالار پذیرایی که انتخاب کرده اید مطمئن شوید و آن ها را نیز بررسی کنید.
 • تا جایی که ممکن است سعی کنید که تالار پذیرایی را در محدوده محل زندگی خودتان انتخاب کنید.
 • نورپردازی داخل سالن ها و جایگاه عروس و داماد را حتما در نظر داشته باشید که مناسب باشند.
 • دقت کنید که زمین تالار نباید سُر باشد یا اینکه برآمدگی داشته باشد.
 • درباره هزینه های اضافی حتما با مدیر تالار صحبت کنید.
 • هر سوالی که دارید را تا قبل از بستن قرار داد از مدیر تالار بپرسید تا بعدها به مشکل برنخورید.
 • ساعت ورود و خروج به تالار را حتما مشخص کنید تا زمان کافی برای پرسنل تالار وجود داشته باشد تا سالن را برای پذیرایی از میهمان های شما آماده کنند.
 • درباره ی اینکه تالار مسولیتی در برابر اشیاء گمشده دارد یا خیر حتما پرس و جو کنید.
 • تالاری را انتخاب کنید که سقف بلند دارد زیرا تالارهایی با سقف کوتاه دلگیر می باشند.
 • از کیفیت غذای تالار مطمئن شوید و حتما قبل از مراسم درخواست تست غذای تالار را کنید
 • قبل از عقد قرار داد، دقیق تمام موارد را ریز به ریز مطالعه کنید، درباره ی تک تک آیتم ها سوال کنید، احتیاط کنید که برای کارهای نکرده هزینه های اضافه پرداخت نکنی

تالار پذیرایی باید چه خصوصیاتی داشته باشد؟

به مکانی برای برگزاری جشن های بزرگ همچون نامزدی، حنابندان، عروسی، ولیمه دهی، مراسم ترحیم و... تالار پذیرایی گفته می شود که دارای ظرفیت های مختلفی می باشند. 

برخی از تالارهای پذیرایی تنها می توانند پذیرای میهمان های شما تا سقف 100 نفر باشند و برخی دیگر تا 1000 میهمان را نیز میتوانند پذیرایی کنند.

تمامی مراسم های بزرگ حساسیت و اهمیت خاص خود را دارا می باشند. مراسم عروسی و برگزاری این جشن از جمله مواردی است که نیاز به فراهم کردن شرایط و امکانات مختلف دارد که باید برای انتخاب هر یک از آنها ملاک ها و معیارهایی را در نظر داشت.

پس می توانیم در تعریف کامل تر از تالار پذیرایی اینگونه بگوییم که، تالار پذیرایی مکانی است برای گرده همآیی انسان ها در مراسم های مختلف می توان از آن استفاده کرد در صورتیکه درباره چند نکته برای انتخاب تالار پذیرایی دقت زیادی داشته باشید.

از آنجایی که برگزاری جشن عروسی در تالار پذیرایی چندین سال است که در ایران مرسوم شده است و تا چند سال اخیر بیشتر مراسم های عروسی در خانه های بزرگ حیاط دار برگزار می شد بنابراین نیاز است که قبل از انتخاب تالار پذیرایی، چند نکته برای انتخاب تالار پذیرایی را در نظر داشته باشد تا بتوانید جشن عروسیتان را آنگونه که می خواهید برگزار کنید.

 نکات مهم برای انتخاب تالار پذیرایی عروسی

انتخاب بهترین تالار پذیرایی جهت برگزاری مراسم عروسی

برای اینکه بتوانید بهترین و زیباترین شب زندگی خود را آنطور که دوست دارید رقم بزنید و همیشه بهترین خاطره از آن شب را در ذهن خود و میهمان هایتان داشته باشید نیاز است که برای انتحاب مکان برگزاری جشن خود حساسیت خاصی نشان دهید.

اینکه شما بتوانید با یک برنامه ریزی و مدیریت درست با توجه به بودجه و هزینه ای که در اختیار دارید بهترین و زیباترین تالار را برای جشن خود انتخاب کنید نیازمند آگاهی از نکات و موارد زیر می باشد. 

در نهایت اینکه

با توجه به نکاتی که در متن بالا برای انتخاب تالار پذیرایی به آن ها اشاره کرده ایم می توانید لیست تالارهایی که آماده کرده اید را روبروی خود قرار داده و ببینید که کدام یک از آن ها تمام نکاتی که نیاز یک تالار پذیرایی مجلل می باشد دارا هستند و شما می توانید با بودجه ای که در نظر گرفته اید از میان آن ها مناسب ترین تالار را برای برگزاری جشن عروسی خود انتخاب کنید.

با در نظر گرفتن چند نکته برای انتخاب تالار پذیرایی و بودجه ای که در اختیار دارید می توانید بهترین تصمیم پیری را انجام دهید تا بهترین شب زندگیتان را به یکی از خاطره ساز ترین شب های زندگی خود تبدیل کنید.

در صورتیکه باز هم در این مورد سوال یا پرسشی برایتان به وجود آمده است می توانید با مشاوران ما از طریق سایت banktalar.com در میان بگذارید.

سوالات متداول چند نکته برای انتخاب تالار پذیرایی

1. نکات مهم انتخاب تالار پذیرایی به چه صورت است؟
ابتدا لیست میهمان های خود را آماده کنید و بعد از آن به دنبال تالار عروسی باشید. امکانات محلی که می خواهید تالار در آن منطقه باشد را در نظر گرفته و بررسی کنید. گل آرایی، بادکنک آرایی، نورپردازی و.. را در نظر داشته باشید. از رعایت نکات بهداشتی تالار پذیرایی که انتخاب کرده اید مطمئن شوید و آن ها را نیز بررسی کنید. تا جایی که ممکن است سعی کنید که تالار پذیرایی را در محدوده محل زندگی خودتان انتخاب کنید.

2. تالار پذیرایی باید چه خصوصیاتی داشته باشد؟
برخی از تالارهای پذیرایی تنها می توانند پذیرای میهمان های شما تا سقف 100 نفر باشند و برخی دیگر تا 1000 میهمان را نیز میتوانند پذیرایی کنند. تمامی مراسم های بزرگ حساسیت و اهمیت خاص خود را دارا می باشند. مراسم عروسی و برگزاری این جشن از جمله مواردی است که نیاز به فراهم کردن شرایط و امکانات مختلف دارد که باید برای انتخاب هر یک از آنها ملاک ها و معیارهایی را در نظر داشت.


نظرات
نظری ثبت نشده است
ارسال نظر جدید