بستن

باغ تالار ورسای

باغ تالار عمارت یاسین
تالار هتل شایان ورامین
باغ تالار عمارت صفا جو
تالار پذیرایی سهیل
تالار هتل بزرگ ارم
تالار پذیرایی قصر وصال
باغ تالار مجلل مهر و ماه
مشاوره عروسی
مشاوره انتخاب تالار رایگان
دانلود اپلیکیشن مدیریت عروسی بانک تالار

ویژگی‌های یک تالار پذیرایی خوب برای مراسم عروسی

یکی از دغدغه هایی که عروس و دامادهای عزیز برای برگزاری جشن عروس خود دچار آن می باشند انتخاب یک تالار مناسب است. آیا شما دوستان عزیز می دانید که یک تالار عروسی مناسب باید دارای چه ویژگی هایی باشد تا بتوانید آن را انتخاب کنید؟! با ما تا انتهای مقاله امروز همراه شوید تا برایتان از ویژگی‌های یک تالار پذیرایی خوب برای مراسم عروسی بیشتر بگوییم.

مهم ترین ویژگی‌های یک تالار پذیرایی خوب برای مراسم عروسی

عروس و دامادها دوست دارند که در مهم ترین شب زندگی خود بهترین ها را در اختیار داشته باشند و یک جشن عروسی مجلل و باشکوه داشته باشند.

از مهم ترین مواردی که در برگزاری یک جشن عروسی مجلل و با شکوه می تواند به شما عزیزان کمک زیادی کند انتخاب مکان مناسب برای برگزاری جشن می باشد.

همانطور که می دانید تالارهای بسیار زیادی در تهران و شهرستان ها در حال فعالیت و ارائه حدمات به شما عزیزان می باشند که هریک از آن ها خدمات و ویژگی های خاص خود را دارا هستند.

بنابراین بای اینکه بتوانید از میان انبوه تالارهای پذیرایی فعال در شهر محل سکونت خود بهترین گزینه را انتخاب کنید نیاز است بدانید که ویژگی‌های یک تالار پذیرایی خوب برای مراسم عروسی چه چیز می باشد.

از جمله مهم ترین ویژگی هایی که یک تالار عروسی خوب باید دارا باشد می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • مکان تالار پذیرایی
 • ظرفیت تالار پذیرایی
 • نورپردازی سالن
 • سالن غذاخوری تالار
 • دکوراسیون تالار
 • تهویه مناسب تالار
 • سیستم گرمایشی و سرمایشی تالار
 • امکانات و خدمات تالار
 • تمیزی و نظافت تالار
 • کیفیت غذا و پذیرای تالار
 انتخاب تالار پذیرایی خوب برای مراسم عروسی

مکان تالار پذیرایی

اولین و مهم ترین مسئله که باید در زمان انتخاب تالار عروسی خود به آن توجه زیادی داشته باشید موقعیت جغرافیایی و مکانی تالار می باشد.

تالاری بهترین انتخاب می باشد که خیلی از مرکز شهر دور نباشد و دسترسی آن برای میهمان های شما بسیار آسان و راحت باشد.

یعنی، تالاری که برای جشن عروسیتان انتخاب می کنید باید آدرسی داشته باشید که به سادگی میهمان ها بتوانند آن را پیدا کنند و مسیر رفت وآمد آن خیلی شلوغ و پر ترافیک نباشد.

هر چقدر میهمانان بتوانند آسان تر به تالار پذیرایی بروند، از مراسم بیشتر لذت برده و زمان زیادی را صرف رفت و برگشت به تالار پذیرایی نخواهند کرد. 

ظرفیت تالار پذیرایی

باید با توجه به تعداد میهمان هایی که به جشن عروس دعوت کرده اید بهترین تالار را انتخاب کنید.

اگر تعداد میهمان های شما کمتر از 300 نفر می باشد اصلا لزومی ندارد تالاری را انتخاب کنید که ظرفیت و گنجایش پذیرایی از 500 میهمان را دارد یا بلعکس اگر میهمان های شما زیاد هستند انتخاب تالاری با ظرفیا 250 نفر اصلا انتخاب درستی نیست.

نورپردازی سالن

از آنجایی که شما برای به یادماندن بهترین شب زندگیتان از گروه عکاس و فیلمبردار دعوت کرده اید تا لجظه به لجظه جشن شما را برایتان به ثبت برساند بنابراین مسئله مهم دیگری که از ویژگی‌های یک تالار پذیرایی خوب برای مراسم عروسی داشتن نورپردازی مناسب سالن تالار است.

تالار باید از نورپردازی مناسبی برخوردار باشد که هم در زمان رقص شما و هم در زمان فیلمبرداری مشکلی به وجود نیاید.

توصیه ما به شما عزیزان این است که حتما قبل از تصمیم نهایی برای انتخاب تالار مورد نظرتان دستگاه های نورپردازی سالن را به خوبی تست کنید.

سالن غذاخوری تالار

تمیز بودن سالن غذاخوری و سالم بودن میزو صندلی ها مسئله بسیار مهمی است که نباید در انتخاب تالار عروسی آن را فراموش کنید.

یک تالار پذیرایی خوب، سالن غذاخوری تمیز با دکوراسیون بسیار زیبا، گل آرایی میزها، رومیزیهای بسیار زیبا، میز و صندلی های جدا از هم و راحت برای نشستن میهمانان است.

نکات مهم برای انتخاب تالار عروسی

دکوراسیون تالار

اما نکته مهم بعدی درباره ویژگی‌های یک تالار پذیرایی خوب برای مراسم عروسی، دکوراسیون و طراحی تالار می باشد که باید عالی و مرتب باشد تا هم در فیلم جشن شما زیبا جلوه کند و هم در حین برگزاری مراسم.

در واقع یک تالار پذیرایی خوب باید دارای دکوراسیون منظم و میهمان پسند باشد.

تهویه مناسب تالار

در زمان برگزاری مراسم جمعیت زیادی در سالن حضور دارند و در حال رفت و آمد می باشند بنابراین اگر تالار از تهویه مناسبی برخوردار نباشد این مسئله باعث ناراحتی میهمان ها خواهد شد و آن ها اذیت می شوند.

این مسئله می تواند موجب مریضی میهمان ها نیز شود. از این رو تهویه مناسب تالار بسیار مهم است. بنابراین یک تالار پذیرایی خوب دارای یک تهویه بسیار مناسب و مطبوع است.

سیستم گرمایشی و سرمایشی تالار

با توجه به فصل برگزاری جشن عروسیتان( زمستان، بهار، تابستان و یا پاییز) باید توجه کنید که تالار انتخابی از سیستم گرمایشی و سرمایشی مناسبی برخوردار باشد.

اگر در بهار و تابستان می خواهید جشن خود را برگزار کنید برای اینکه میهمان ها گرما زده نشوند و گرمای هوا باعث اذیت آن ها نشود باید از سیستم خنک کننده تالار اطمینان بدست آورید که به درستی کار می کند یا خیر؟!

برای روزهای سرد پاییز و زمستان هم باید از سیستم گرمایشی تالار مطمئن شوید تا خدای نکرده میهمان های شما در محیط سردی نباشند و سرما باعث آزار و اذیت آن ها نشود.

فراموش نکنید که میهمانان مراسم عروسی معمولا با کت و پالتو و یا با لباس نازک منزل وارد تالار پذیرایی نمی شوند بنابراین داشتن سیستم های گرمایشی و سرمایشی مناسب برای برقراری دمای متعادل در تالار بسیار ضروری هستند. 

امکانات و خدمات تالار

امکانات و خدماتی که اعلب تالارهای عروسی به مشتریان خود ارائه می دهند شامل موارد زیر می باشد.

 1. سفره عقد زیبا
 2.  نورپردازی ویژه
 3.  فرش قرمز عروس و داماد
 4.  امکانات گل ریزان عروس و داماد
 5.  استریو بسیار مناسب با لوازم پخش موسیقی خوب 
 6. گل آرایی تالار پذیرایی
 7.  سرویس بهداشتی مناسب
 8.  تاکسی سرویس ویژه برای میهمانان
 9.  آسانسور
اهمیت طراحی و دکوراسیون تالار پذیرایی برای عروسی

تمیزی و نظافت تالار

تمام ویژگی های تالار پدیرایی خوب می تواند در تمیزی و نظافت آن خلاصه شود. پس دقت کنید که این مسئله به خوبی در تالاری که انتخاب می کنید رعایت شود.

کیفیت غذا و پذیرای تالار

کیفیت غذا و نحوه پذیرایی میهمان ها از دیگر ویژگی هایی است که یک تالار عروسی خوب باید دارا باشد.

بنابراین حتما قبل از عروسی از کیفیت غذای تالار و اینکه از موارد اولیه و سالم استفاده می کنند اطمینان لازم را بدست آورید. هر چه پذیرایی یک تالار مرتب تر و بهتر باشد، قطعا آن تالار بهتر است.

توجه به مهم ترین نکات برای انتخاب تالاز پذیرایی

در نهایت اینکه

ما سعی کردیم تا امروز و در این مقاله اشاره ای به ویژگی‌های یک تالار پذیرایی خوب برای مراسم عروسی داشته و کمی درباره آن ها اطلاعات در اختیارتان قرار دهیم.

آگاهی از این ویژگی ها به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید تالاری را انتخاب کنید که با سلیقه و بودجه شما همخانی داشته باشد.

در صورتیکه باز هم در این مورد سوال یا پرسشی برایتان به وجود آمده است می توانید با مشاوران ما از طریق سایت banktalar.com در میان بگذارید.


نظرات
نظری ثبت نشده است
ارسال نظر جدید