بستن

باغ تالار ورسای

تالار هتل بزرگ ارم
مجموعه باغ تالارهای ترانه
تالار پذیرایی سهیل
باغ تالار مروارید چیتگر
تالار هتل شایان ورامین
باغ تالار عمارت صفا جو
باغ تالار عمارت یاسین
باغ تالار مجلل مهر و ماه
تالار پذیرایی قصر وصال
مشاوره عروسی
مشاوره انتخاب تالار رایگان
دانلود اپلیکیشن مدیریت عروسی بانک تالار

شرایط انتخاب و استفاده از تالار عروسی در ایام کرونا

با توجه به این مسئله که چند سالی می شود به خاطر شیوع ویروس کرونا بسیاری از زوج های جوان موفق به برگزاری جشن عروسی نشده اند و همچنین با توجه به این نکته که این روزها تقریبا نیم بیشتر مردم دنیا به کمک واکسن در برابر این ویروس ایمن شده اند امروز تصمیم گرفته ایم تا به شما زوج های عزیز کمک کنیم تا با توجه به شرایط انتخاب و استفاده از تالار عروسی در ایام کرونا بتوانید جشن عروسی خود را برگزار کنید.

پیشنهاد می کنیم که تا انتهای این مقاله با ما همراه شوید.

جشن عروسی در ایام کرونا

خب، تقریبا نزدیک به دو سال می شود که ویروس کرونا همه دنیا را اشغال کرده است و بسیاری از کارها و مراسم ها به خاطر این ویروس کنسل شده اند.

یکی از جشن هایی که با شیوع این ویروس کنسل شده است برگزاری جشن عروسی می باشد. جوان ها و زوج های زیادی هستند که تا به امروز به خاطر این ویروس نتوانسته اند آنطور که دوست دارند جشن عروسی خود را برگزار کنند.

در سال های ابتدایی که هیچ یک از مکان های برگزار کننده جشن عروسی اجازه فعالیت نداشتند و تقریبا چند ماهی می شود که با کمتر شدن این ویروس و واکسینه شدن مردم فعالیت های خود را آغاز کرده اند.

اما این مسئله دلیل بر رعایت نکردن پروتکل های بهداشتی در برابر این ویروس نمی باشد.

شرایط برگزاری عروسی در ایام کرونا

انتخاب و استفاده از تالارعروسی در ایام کرونا

شما عزیزانی که دوست دارید با رعایت پروتکل های بهداشتی در این ایام جشن عروسی خود را برگزار کنید اما از شرایط انتخاب و استفاده از تالار عروسی در ایام کرونا اطلاع زیادی ندارید در این بخش با، بانک تالار همراه شوید.

برای اینکه بتوانید در این ایام جشن عروسی خود را برگزار کنید باید یک سری شرایط خاص را پشت سربگذارید و به دنبال تالار، باغ تالار و مکان هایی باشید که بتوانید در آنجا با بهترین شرایط جشن خود را برگزار کنید.

یکی از شرایطی که باید در زمان انتخاب و رزرو تالار عروسی مد نظر داشته باشید این است که آیا آن تالار نکات و پروتکل های بهداشتی را رعایت می کند یا خیر؟

فراموش نکنید که رعایت کردن فاصله اجتماعی در تالارهای عروسی مسئله بسیار مهمی است و اینکه تالار بر خلاف ظرفیتی که دارد مثلا 700 نفر باید نصف ظرفیت خود میزبان بپذیرد تا بتواند به درستی این فاصله اجتماعی را رعایت کند تا خدای نکرده میهمان های شما دچار مشکل نشوند.

برگزاری مراسم عروسی در تالار یا خانه؟

خیلی از شما عزیزان هم ترجیح می دهید که به جای برگزاری جشن عروسی در ایام کرونا در تالارهای مجلل این مراسم را در خانه خود برگزار کنید.

به نظر شما با توجه به شرایط فعلی آیا این انتخاب و تصمیم درست می باشد؟!

اگر تعداد میهمان های شما به گونه ای است که می توانید با رعایت فاصله اجتماعی و پرو تکل های بهداشتی جشن عروسی را در خانه خود برگزار کنید انتخاب درستی انجام داده اید.

اما اگر فضای خانه شما کوچک می باشد و تعداد میهمان هایتان زیادی است اصلا همچین ریسکی را قبول نکنید.

تالارها و مکان هایی که برای برگزار جشن های بزرگ همچون جشن عروسی طراحی شده اند با شرایطی محیطی که دارند بهتر می توانند برگزار کننده جشن عروسی شما باشند.

این نکته مهم را به خاطر داشته باشید که ویروس کرونا به قدری واگیردار و خطرناک می باشد که می تواند تعداد زیادی از مهمان ها را دچار بیماری قند و حتی منجر به مرگ بسیاری از افراد شود.

به همین دلیل نمی توان افراد زیادی را در یک محیط کوچک مانند خانه جمع کرد.

شرایط برگزاری مراسم عروسی در خانه یا تالار در ایام کرونا

مراسم عروسی در تالار های سرباز

پیشنهاد و توصیه ما به شما دوستان و عروس و دامادهای عزیز این است که چنانچه تصمیم به برگزاری جشن عروسی خود در این ایام گرفته اید با توجه به شرایط انتخاب و استفاده از تالار عروسی در ایام کرونا به دنبال گزینه های سرباز باشید.

در این تالارها به خاطر ویژگی که دارند و آن هم سرباز بودنشان می باشد ریسک انتقال ویروس کمتر می باشد اما دقت داشته باشید که این تالارها نیز همچون سایر تالارهای برگزار کننده جشن عروسی باید با رعایت پروتکل های بهداشتی جشن شما را برگزار کنند.

انتخاب این تالارها خطر انتقال ویروس را کاهش می دهند در صورتیکه شما هم همچون تالار انتخابی پروتکل ها را رعایت کنید و سعی کنید تعداد میهمان هایتان خیلی زیاد نباشد.

ازدوحام و شلوغی در هر مکانی هر چقدر هم بزرگ و دارای گنجایش در این شرایط خطرناک می باشد.

شرایط انتخاب تالار عروسی در ایام کرونا

در نهایت اینکه

متاسفانه این روزها شیوع ویروس کرونا و اومیکرون تاثیر زیادی بر زندگی مردم دنیا گذاشته است و اکثر کسب و کارها و مراسم به خاطر این ویروس کنسل شده اند.

این روزها همچون چند سال گذشته امکان برگزاری جشن عروسی یا آن هیجان و شکوه جود ندارد و به همین خاطر خیلی از زوج های جوان از برگزاری جشن عروسی صرف نظر کرده و بدون برگزاری جشن زیر یک سقف رفته و زندگی مشترک خود را آغاز کرده اند.

اما شما دوستان عزیزی که هنوز هم برای برگزاری جشن عروسی خود در ایام کرونا مُسر می باشید باید درباره شرایط انتخاب و استفاده از تالار عروسی در ایام کرونا اطلاعات کافی در اختیار داشته باشید.

انتخاب و برگزاری جشن عروسی در خانه شاید در این ایام کم هزینه باشد اما اصلا کار درست و منطقه ای نیست بنابراین پیشنهاد ما به شما عزیزان این است که کسانی که میخواهند ازدواج کنند حتما باید در تالار ها مراسم خود را برگزار کنند و این امر به دلیل این می باشد که از شیوع ویروس کرونا پیشگیری شود.

در این بین تالار ها ضوابط و شرایطی را باید رعایت کنند و شرایط تالار های تشریفات عروسی مانند قبل نمی باشد. این شرایط اعم از رعایت پروتکل های بهداشتی و محدودیت ساعت و فاصله گذاری اجتماعی است.

امیدواریم که با ارائه این مقاله توانسته باشیم به شما عزیزان برای انتخاب یک مکان مناسب جهت برگزاری جشن عروسی در ایام کرونا کمک کرده باشیم تا بتوانید درست ترین و بهترین انتخاب را انجام دهید.

مشاوران و همکاران ما نیز از طریق سایت  banktalar.com راهنمای شما هستند و از این طریق می توانید انتقادات، پیشنهادات و نظرات خود را با ما، در میان بگذارید.


نظرات
نظری ثبت نشده است
ارسال نظر جدید