بستن

باغ تالار ورسای

باغ تالار عمارت صفا جو
باغ تالار مجلل مهر و ماه
تالار هتل بزرگ ارم
تالار پذیرایی قصر وصال
تالار پذیرایی سهیل
تالار هتل شایان ورامین
باغ تالار عمارت یاسین
مشاوره عروسی
مشاوره انتخاب تالار رایگان
دانلود اپلیکیشن مدیریت عروسی بانک تالار

کجا از تالار شکایت کنیم؟

مطلبی که پیش رو داریم، تحت عنوان کجا از تالار شکایت کنیم؟ به نحوه شکایت از تالارها و موارد تخلف تالارها می پردازد. برای آشنایی و آگاهی با این موارد تا انتهای مطلب همراهیمان کنید. 

در گذشته اغلب مهمانی ها و مراسمات در خانه ها انجام می شد. تعداد کم بود وبرگزاری مجالس در خانه ها مرسوم بود و این کار هیچ سختی به همراه نداشت. اما امروزه با افزایش جمعیت و کوچک شدن خانه ها و زندگی های آپارتمانی، بیشتر مراسمات و مجالس مهمانی چه شادی و چه غم در تالارها برگزار می گردد. مراسمات مختلفی چون نامزدی، عقد، عروسی و دیگر مجالس در تالارها قابل برگزاری است. 

گاهی برای افراد در ارتباط با نکات و قوانین رزرو تالار، رعایت نشدن برخی از موارد توسط تالارها، مشکلاتی پیش می اید. اما اینکه در طی پیش آمد همچین مواردی چه کنیم و در صورت بروز اختلاف بین مشتری و تالارها، کجا از تالار شکایت کنیم؟ باید آگاهی نسبت به بررسی نحوه شکایت و راه و روش آن داشته باشید. 

نحوه شکایت از تالار پذیرایی

نحوه شکایت از تالارهای پذیرایی 

شاید برای شما و یا اطرافیانتان پیش آمده باشد که از تالار به دلیل نقض قوانین و رعایت نشدن موارد رزرو و پذیرایی، قصد شکایت داشته اید، اما نمی دانستید چه کنید و به کجا مراجعه نمایید. ابتدا به موارد مهم در تخلف تالارها می پردازیم و در انتها نحوه شکایت از تالارها را بیان می نماییم. همچنان ما را همراهی بفرمایید. 

موارد مهم در تخلف تالارها 

مواردی که در بعضی تالارها اتفاق می افتد و تخلف محسوب می شود، می تواند موارد زیر باشد که برایتان شرح خواهیم داد. 

  • رعایت نکردن قوانین در ارتباط با کنسل شدن 

اگر تالارهای پذیرایی، موارد کنسلی را که بر طبق قوانین تالارها می باشد را نپذیرند، می توان از آن ها شکایت کرد. کنسلی بی دلیل از جانب تالارها خسارات جبران ناپذیری را به افراد وارد می کند. افراد می توانند از تالارها در صورت پیش آمدن همچین موردی شکایت کرده و طلب ضرر و زیان وارد شده را داشته باشند. 

  • رعایت نکردن نکات بهداشتی توسط تالارها 

رعایت کردن موارد بهداشتی از نکات مهمی است که تالارها باید آن را رعایت کنند. پس اگر تخلفی در ارتباط با رعایت نشدن نکات بهداشتی و اینگونه موارد از جانب تالارها دیده شود، مشتریان عزیز می توانند شکایات خود را اعمال نمایند. باید آن موارد را گزارش داده و در صورت تمایل شکایات خودشان را ثبت و پیگیری کنند. 

  • گرفتن مبلغی بیشتر از نرخ مصوبه 

اگر تالاری برای ارائه خدمات بیشتر و اضافه، از مشتری درخواست  پول و هزینه بیشتری نسبت به نرخ مصوب کند، تخلف محسوب می شود. می توان در صورت مشاهده همچین مواردی از تالارها، شکایت کرد و تخلف آن ها را به ثبت رساند. 

علت شکایت از تالارها

شکایت از تالارها به صورت حضوری 

اگر موردی از موارد ذکر شده در ارتباط با تخلف تالارها توسط مشتریان مشاهده گردد، می توانند به صورت حضوری به دفتر اتحادیه تالارهای پذیرایی مراجعه نمایند و شکایت خود را به صورت کتبی اعلام نمایند. در زمان بسیار کوتاهی به شکایات آن ها رسیدگی شده و با تالار متخلف برخورد قانونی صورت می گیرد. 

شکایت از تالارهای پذیرایی غیرحضوری 

اگر افراد به دلیل مشکلات مختلفی چون مسافت و یا مشغله کاری نمی توانند حضوری به دفتر اتحادیه مراجعه کنند، می توانند از طریق وبسایت اتحادیه شکایت خود را ثیت نمایند تا در کمترین زمان ممکن به مورد شکایت، رسیدگی گردد. 

راهنمای انتخاب بهترین تالار 

اگر می خواهید مراسم و مجالس خود را در تالاری برگزار کنید که دچار مشکل نشوید، بهتر است از راهنمای انتخاب تالار استفاده کنید تا مشکلات بهداشتی و یا کنسلی بی دلیل از سوی تالارها رخ ندهد. در مطلب کجا از تالار شکایت کنیم؟ خوب است به نکات مهم درباره انتخاب یک تالار هم اشاره شود تا کار به شکایت و درگیری هم نرسد. 

انتخاب بودجه برای اخذ تالار 

اولین مورد برای رزرو تالار برای مجالس، این است که بودجه خود را تعیین کنید. سپس با توجه به مبلغی که کنار گذاشته اید، بهترین انتخاب را از تالار داشته باشید. در این صورت مورد شکایت از تالار هم کمتر اتفاق خواهد افتاد. 

اهمیت به محدوده جغرافیایی تالار 

موقعیت مکانی تالار را مورد توجه قرار دهید تا مناسب برای دسترسی راحت باشد. 

کیفیت غذا 

با در نظر گرفتن مورد کیفیت غذا بسیاری از موارد شکایات از بین خواهد رفت. بسیاری از افراد که به دنبال این سوال کجا از تالار شکایت کنیم؟ هستند، از کیفیت غذا و رعایت بهداشت در تالار شکایت دارند. پس با انتخابی هوشمندانه و تحقیق درباره انتخاب بهترین تالار می توانید خیال خودتان را از بابت انتخاب تالاری باکیفیت راحت نمایید. 

سرویس بهداشتی و رختکن پذیرایی 

اینکه تالار انتخاب شما دارای سرویس بهداشتی تمیز باشد از موارد مهم در انتخاب یک تالار پذیرایی است و یا وجود نمازخانه برای ساعت نماز از نکاتی است که باید در انتخاب تالار به آن دقت شود. رعایت همین نکات ریز ولی مهم در انتخاب تالار، می تواند از بروز شکایت و ناراحتی ها در صورت عدم رضایت از خدمات تالارها، جلوگیری به عمل اورد. 

شکایت از تالارها به صورت غیر حضوری

آدرس و تلفن اتحادیه شکایت از تالارها

تهران، منطقه ۷، سهروردی شمالی، نرسیده به خیابان بهشتی (عباس آباد)، کوچه زمانی (شاهرخ)، پلاک ۱۹

۰۲۱-۸۸۵۳۵۲۵۵-۸ جناب آقای ابراهیمی نیا (رئیس اتحادیه تالارهای پذیرایی)

در نهایت اینکه 

در این مطلب تحن عنوان کجا از تالار شکایت کنیم؟ به مواردی که می توان در صورت تخلف تالارها در اجرای آن ها شکایت کرد، پرداخته شد. شاید از مهم ترین این موارد کنسلی از طرف تالارها باشد که تمام برنامه های افراد را با خاطره ای بد رقم خواهد زد. پس مهم ترین عامل در پیشگیری از وقوع همچین اتفاقاتی این است که در انتخاب تالار دقت و وسواس زیادی را به خرج دهید تا کارتان به شکایت از تالار هم نکشد.


نظرات
نظری ثبت نشده است
ارسال نظر جدید