بستن

باغ تالار ورسای

باغ تالار مجلل مهر و ماه
تالار هتل بزرگ ارم
تالار هتل شایان ورامین
باغ تالار عمارت صفا جو
تالار پذیرایی سهیل
تالار پذیرایی قصر وصال
باغ تالار عمارت یاسین
مشاوره عروسی
مشاوره انتخاب تالار رایگان
دانلود اپلیکیشن مدیریت عروسی بانک تالار

چگونه یک عروسی ساحلی را برنامه ریزی کنیم

اگر دوست دارید جشن عروس شما بسیار خاص تر از سایر جشن هایی باشد که تا به حال دیده اید پیشنهاد می کنیم اگر شرایطش را دارید یک جشن عروس ساحلی برگزار کنید. برایتان جالب است؟! حتما می پرسید که چگونه یک عروسی ساحلی را برنامه ریزی کنیم و اینکه اصلا برای گرفتن چنین جشن عروسی باید چه کارهایی را خودمان انجام دهیم و چه کارهایی را به تشریفات عروسی بسپاریم؟!

در این مقاله می خواهیم کمی از آداب و رسوم عروسی های ساحلی، طراجی دکور و نحوه سرو شام و پذیرایی از میهمان ها را برایتان شرح دهیم.

برگزاری جشن عروس ساحلی

خیلی از شما عروس و دامادها شاید دوست داشته باشید که از آداب و روسوم سنتی و تکراری برگزاری جشن عروسی دور شده و برای جشن خود به دنبال یک ایده جدید و جذاب هستید.

خب، همه ما بخوبی این موضوع را می دانیم که برگزاری جشن عروسی با شرایط اقتصادی این روزها کار چندان آسان و راحتی نیست و بسیار هم هزینه بر می باشد.

بنابراین اگر می خواهید یک جشن خاص و تک داشته باشد پیشنهاد می کنیم ک تعداد محدودی از دوستان و اقوام را به جشن عروسی ساحلی خود دعوت کنید.

شک نداشته باشید که عروسی های این چنینی هزینه هایی به مراتب بیشتر از عروسی های که در تالار و باغ تالار برگزار می کنید دارند.

برگزاری عروسی ساحلی

رزرو هتل و وسایل راحتی برای مهمان ها 

یکی از مواردی که باید در نحوه برگزاری جشن عروسی ساحلی خود به آن توجه داشته باشید رزرو هتل برای میهمان هایتان و آماده کردن وسایل راحتی آن ها می باشد.

شما از هر لحاظ مسئول هستید تا شرایط حضور میهمانهایتان را به جشن عروسی ساحلی خود فراهم کنید. از هزینه پرواز گرفته تا خورد و خوراک و محل سکونت آن ها.

آیا مناسبه که مراسم عروسی به طور کامل در فضای باز برگزار بشه

زمانیکه عروسی ساحلی را انتخاب می کنید بدون شک از نحوه برگزاری جشن عروسی در فضای باز آگاهی دارید. اما برای اینکه بیشتر در این مورد بدانید باید بگوییم که، اگر جشن در یک فضای کاملا باز زیر نور مستقیم خورشید برگزار میشود پیشنهاد ما اینه که مهمان هاتون رو به یک پاسیو یا فضای سایه بان دار با دسترسی داخلی و بیرونی برای پذیرایی ببرید.

مراحل برنامه ریزی عروسی ساحلی

برای اینکه بدانیم چگونه یک عروسی ساحلی را برنامه ریزی کنیم باید مراحلی که در ادامه به آن ها پرداخته ایم را با دقت پشت سر بگذارید.

  • در مورد آب و هوا تحقیق کنید
  • اجازه ی لازم برای جشن در فضای باز عمومی بگیرید
  • مدل دکور و سرو شام در ازدواج فضای باز
  • در چیدمان جشن ساحلی شیک باشید
  • یک چادر انتخاب کنید

در مورد آب و هوا تحقیق کنید

درباره شرایط آب و هوایی روزی که برای جشن عروسی ساحلی خود انتخاب کرده اید اطلاعات کافی را بدست آورید.

دقت داشته باشید فصلی که برای عروسی انتخاب کرده اید از فصول طوفان زا سال می باشد؟! آب و هوا خشک است یا شرجی؟! و....

در شهرها و جزایر شرجی به طور معمول هر روز چند دقیقه بارندگی کوتاه وجود دارد. اما جای نگرانی نیست اگر مطابق با وضعیت آب و هوا برنامه ریزی کرده اید با یک چادر برای پذیرایی که با میزان زمان جشن در فضای بیرون مطابقت داشته باشد رگبار ها نمیتوانند جشن خاطره انگیز شمارا خراب کنند.

چطور در جشن عروسی ساحلی از میهمان ها پذیرایی کنیم؟

اجازه ی لازم برای جشن در فضای باز عمومی بگیرید

اگر فضای بازی را برای میزبانی از میهمان هایتان انتخاب کرده اید باید قبل از چیدن صندلی ها در چمن حکم آن مکان را چک کرده و اجازه بگیرید.

مدل دکور و سرو شام در ازدواج فضای باز

برای سرو شام و دکور باید همه جوانب را در نظر داشته باشید. برگزاری جشن عروس در ساحل که یک فضای کاملا باز می باشد سختی ها و هیجان های خاص خود را دارا می باشد.

بنابراین بهترین کار این است که دکور و سرو شام را به گونه ای انتخاب کنید که هم برایشان جذاب باشد و هم اینکه غذاها از سرد نشده و از دهن نیافتاده باشند.

در چیدمان جشن ساحلی شیک باشید

صندلی ها اگر چوبی باشند به سرعت گردگیری شده یا حتی اگر باران ببارد چیدن و جمع کردنشان آسان تر است. 

یک چادر انتخاب کنید

اگر دوست دارید زمانی را احساس آزادی کنید و هم در دسترس میهمان هایتان باشید برای خودتان یک چادر انتخاب کنید. اما برای انتخاب چادر همه جوانب را در نظر داشته باشید.

اگر از خصوصیات اخلاقی میهمانهایتان بخوبی آگاهی دارید و می دانید که این کار شما باعث ناراحتی آن ها می شود کلا این بخش از مراحل مربوط به برنامه ریزی عروسی ساحلی را فراموش کنید.

دیزاین و طراحی دکور جشن عروسی ساحلی

در نهایت اینکه 

برگزاری جشن عروسی ساحلی یک ایده جذاب می باشد برای آن دسته از عروس و دامادهایی که دوست دارند بهترین شب زندگی خود را خیلی خاص جشن بگیرند.

همانطور که قبل تر هم اشاره کرده ایم برگزاری این مدل جشن های عروسی هزینه های به مراتب بیشتر از برگزاری جشن عروسی در تالار و باغ تالار دارد.

شما دوستانی که از این ایده خوشتان آمده است و می خواهید بدانید که چگونه یک عروسی ساحلی را برنامه ریزی کنیم می توانید با مشاوران ما از طریق سایت banktalar.com در ارتباط باشید.


نظرات
نظری ثبت نشده است
ارسال نظر جدید