بستن

باغ تالار ورسای

تالار پذیرایی سهیل
تالار پذیرایی قصر وصال
باغ تالار عمارت یاسین
باغ تالار مجلل مهر و ماه
باغ تالار مروارید چیتگر
تالار هتل شایان ورامین
باغ تالار عمارت صفا جو
مجموعه باغ تالارهای ترانه
تالار هتل بزرگ ارم
مشاوره عروسی
مشاوره انتخاب تالار رایگان
دانلود اپلیکیشن مدیریت عروسی بانک تالار

طراحی تالار عروسی

بدون شک تا به امروز تالارهای عروسی مختلفی را با معماری های مختلف دیده اید که زیبایی های منحصر به فردی داشته اند. این شکل ظاهری و زیبایی تالارها دلیل نشده است که مشکلات فنی که برخی از تالارها با آن مواجه هستند از دید مشتریان مخفی بماند. به همین خاطر باعث شده که نارضایتی در مشتریان به وجود آید زیرا که آنها برای برگزاری جشن های خود به دنبال تالاری هستند که از هر لحاظ مناسب باشد. مشکلاتی که برخی تالارها دارند می تواند به خاطر طراحی آن ها باشد که نتوانسته اند مشتریانی را جذب نمایند. در حقیقت طراحی تالار عروسی از آن دسته کارهایی است که نیاز به تجربه، مهارت و ذوق هنری دارد.

بهترین تالار عروسی

شرایط طراحی تالار عروسی

زمانیکه می خواهید اقدام به طراحی تالار عروسی کنید باید موارد بسیاری را در نظر داشته باشید و به میزان اهمیتی که طراحی تالار عروسی دارد هم دقت کنید.

وقتی عروس و دامادها برای رزرو زمان عروسی خود به تالار شما مراجعه می کنند برایشان موارد زیر بسیار اهمیت دارد.

 • طراحی تالار
 • نحوه پذیرایی
 • نحوه چیدمان
 • تزئینات تالار

به همین خاطر است که طراحی تالار عروسی به دقت و سلیقه بسیاری نیاز دارد. شما باید توجه داشته باشید که چیدمان مبلمان و میز و صندلی های میهمان ها باید با یکدیگر همخوانی داشته باشند و اگر از رنگ های مختلف برای این کار استفاده می کنید باید آن را به گونه ای انتخاب کنید که با طراحی تالار هماهنگی خاصی داشته باشند.

طراحی تالار عروسی

گفتیم که طراحی تالار عروسی از مهم ترین مواردی است که اکثر عروس و دامادها به آن توجه دارند و این مسئله از اهمیت بسیار زیادی برای آن ها برخوردار می باشد.

پس شما باید برای طراحی تالار عروسی که مدیریت آن را بر عهده دارید از افراد با تجربه ای که در زمینه طراحی تالار فعالیت دارند و به نوعی خُبره این کار هستند کمک بگیرید. 

مسئله مهمی که در طراحی تالار باید در نظر داشته باشید این است که برای طراحی تالار عروسی باید چه ویژگی هایی را در نظر داشته باشید تا با استفاده از آن ها بتوانید تالار را زیبا کنید

نکات مهم در طراحی تالار عروسی

نکات لازم طراحی تالار عروسی

برای اینکه بتوانید تالار زیبایی داشته باشید و رضایت عروس و داماد و مشتریان خود را بهترین شکل ممکن جلب نمایید برای طراحی تالار عروسی حتما نکات زیر را رعایت کنید.

 1. داشتن فضای کافی برای پذیرایی از مهمانان
 2. نورپردازی سالن عروسی
 3. پرده و تزئینات سالن عروسی
 4. گچبری سالن عروسی
 5. استفاده از میز و صندلی های استاندارد
 6. گل آرایی
 7. شمع آرایی
 8. طراحی جایگاه عروس و داماد

سبک طراحی تالار عروسی

بدون شک طراحی تالار عروسی باید یک سبک خاصی داشته باشد و یکی از سبک های زیر را داشته باشد. کلاسیک، سنتی، مراکشی و...

با در نظر گرفتن اینکه اغلب عروس خانم ها دوست دارند که جشن عروسی خود را در محیطی مجلل و شیک برگزار نمایند بهترین گزینه برای طراحی تالار عروسی می تواند سبک کلاسیک باشد.

البته همه چیز در طراحی تالار خلاصه نمی شود و باید کاربردی بودن فضاها را نیز در نظر داشته باشید.

برای طراحی تالار عروسی چه کنیم؟

در نهایت اینکه 

تمام بخش های تالار عروسی باید با دقت بسیار خاصی طراحی شوند اما یکی از بخش های تالار که در واقع قلب تالار می باشد، سالن اصلی تالار عروسی است که باید برای طراحی آن سنگ تمام بگذارید.

شما می توانید با توجه به استانداردهایی که اداره بهداشت در اختیار شما قرار داده است دیواره سالن تالار را با سنگ های زیبا طراحی کنید. البته این نکته را فراموش نکنید که متریال سنگ های دیوار نباید به گونه ای باشد که چشم را خسته کند یا در زمان نورپردازی، انعکاس نور به وجود بیاورد.

بخش بعدی که باید در نظر داشته باشید کف سالن می باشد که در زمان طراحی آن باید از مصالحی استفاده شود که لیز نباشند. 

یک پیست رقص برای میهمان ها و عروس و داماد طراحی کنید. این فضا از سالن باید به گونه ای طراحی شود که سایر میهمان ها که نشسته اند فضای پیست رقص را بتوانند مشاهده کنند.

نورپردازی سالن از دیگر مواردی است که در طراحی تالار عروسی باید به آن توجه داشته باشید زیرا که این نکته حائز اهمیت می باشد و باید تمام ذوق هنری خود را در این موضوع به کار بگیرید.

فراموش نکنید که تمهیداتی را برای سیستم صوتی و تصویری هم در نظر بگیرید برای این کار می توانید از ویدئو پروژکتور استفاده کنید.


نظرات
نظری ثبت نشده است
ارسال نظر جدید