بستن

باغ تالار ورسای

باغ تالار عمارت صفا جو
تالار هتل بزرگ ارم
تالار پذیرایی قصر وصال
باغ تالار عمارت یاسین
تالار هتل شایان ورامین
تالار پذیرایی سهیل
باغ تالار مجلل مهر و ماه
مشاوره عروسی
مشاوره انتخاب تالار رایگان
دانلود اپلیکیشن مدیریت عروسی بانک تالار

تشریفات مراسم عروسی

زوج های جوان که در تکاپوی انجام کارهای مربوط به جشن عروسی خود می باشند به خاطر اینکه حجم کارها بسیار زیاد است این احتمال وجود دارد که برخی از کارهای مهم و اصلی که برای جشن عروسی خود نیاز است که انجام دهند را فراموش کنند.

برای اینکه شما عروس و دامادهای عزیز دچار این مسئله نشوید نیاز است که برای تشریفات مراسم عروسی خود یک برنامه ریزی دقیق داشته باشید.

ما در بانک تالار به شما کمک خواهیم کرد تا با خیال آسوده تری به کارهای مربوط به جشن عروسیتان برسید و از بهترین شب زندگی خود لذت کامل را ببرید

اولین قدم از تشریفات مراسم عروسی

خدمات مجالس عروسی

شما عروس و داماد عزیزی که قرار است بعد از ماه محرم و صفر زندگی مشترک خود را آغاز کنید و به قول معروف سرخونه زندگی خودتان بروید بدون شک مسئله ای که خیلی ذهن شما را به خود مشغول کرده است تاریخ عروسیتان می باشد که هر روز به آن نزدیک تر می شوید اما هیچ کدام از کارهایی که باید را انجم نداده اید.

شاید مواردی که ذهن شما را به خود مشغول کرده است چندان دارای اهمیت نباشد و نکاتی بسیار ریزی باشند اما همین نکات کوچک و دور از اهمیت اگر به آن ها رسیدگی نشود می توانند روی بقیه کارهای شما هم تاثیر بدی بگذارند. 

فراموش نکنید که رمز موفقیت شما برای برگزاری یک جشن به یاد ماندنی داشتن برنامه ریزی می باشد. 

 برنامه ریزی برای تشریفات مراسم عروسی

خب گفتیم که اگر میخواهید تمام کارهای مربوط به جشن عروسیتان به خوبی پیش بروند نیاز به یک برنامه ریزی دقیق دارید.

کارهایی که برای تشریفات مراسم عروسی باید برای آن ها برنامه ریزی کنید عبارتند از:

  1. یاداشت کردن کارهایی که پیش رو دارید
  2. تقسیم کارها بین عروس و داماد
  3. تهیه فهرست ذخیره میهمان ها
  4. غذا
  5. تهیه شیرینی
  6. هدیه برای ساقدوش ها و یادگاری به میهمان ها

کیفیت غذای عروسی

یاداشت کردن کارهایی که پیش رو دارید

بهترین کاری که می توانید انجام دهید ین است که چندین تاریخ را مشخص کنید و در هر تاریخ یک کار مربوط به جشن عروسیتان را انجام دهید. دقت داشته باشید که تمام کارها را به ماه و روزهای آخر نیاندازید. زیرا این کار باعث می شود که استرس شما بیشتر شود

تقسيم کارها بین عروس و داماد

قطعا اگر مسئولیت تمام کارهای عروسی بر دوش یک نفر باشد خیلی خسته کننده خواهد شد. عروس و داماد هر دو باید برای اینکه کارها به موقع انجام شود و استرس کمتری را تحمل کنند هر یک مسئولیتی را بر عهده بگیرند و با یکدیگر همکاری داشته باشند. فراموش نکنید شریک زندگیتان را در جریان تمام کارهایی که انجام می دهید قرار دهید

تهیه فهرست ذخیره میهمان ها

از میهمان های خود یک لیست تهیه کنید و علاوه بر آن یک لیست ذخیره از کسانی که می خواهید در جشن شما حضور داشته باشند اما به علت محدودیتی که دارید فعلا نمی توانید آن ها را در لیست اصلی میهمان های خود قرار دهید تهیه کنید.

در نظر داشته باشید که لیست میهمان های شما همیشه نوسان خواهد داشت ممکن است به تعداد میهمان های شما اضافه شود و یا برعکس از تعداد آنها کاسته شود. در این شرایط لیست میهمان های جایگزین انتخاب مناسبی است.

تنوع در  انتخاب شیرینی عروسی

غذا 

از ملاك های انتخاب مكان برگزاری عروسی(تالار، باغ تالار، تشریفات عروسی)، كیفیت و قیمت سرویس هایی است كه به مهمانان های شما ارائه داده می شود.

انتخاب و سرو غذا یکی از همان مواردی است که می تواند در انتخاب مکان برگزاری جشن عروسی شما تاثیر گذار باشد. بهترین کار این است زمانیکه مکان مورد نظرتان را برای برگزاری جشن عروسیتان انتخاب کردید یک بار سر سزده در مکان مورد نظر حضور داشته باشید و از انواع غذاهای آنها تست کنید تا از کیفیت آن خیالتان آسوده شود.

تهیه شیرینی

بدون شک افرادی که برای جشن خود دعوت می کنید را به خوبی میشناسید و با سلایق آنها تا حدودی آشناییت دارید پس بهتر است که خودتان برای تهیه میوه و شیرینی دست به کار شوید و تهیه آن را برعهده داشته باشید.

دادن هدیه به میهمان ها برای یادگاری

هدیه برای ساقدوش ها و یادگاری به میهمان ها

بدون شک برای شما هم پیش آمده است که در جشن عروسی یکی از دوستان یا اقوام خود حضور داشته باشید و به عنوان یادگاری به شما یک هدیه کوچک داده باشند.

این موضوع شاید در ظاهر چندان مهم نباشد ولی یک جنبه خوشایندی دارد و شما از این طریق میتوانید از میهمان های خود به نوعی قدر دانی کنید که شما را در بهترین شب زندگیتن تنها نگذاشته و همراهیتان کردند. 

 در نهایت اینکه 

همانطور که قبل تر هم اشاره کردیم بهترین کار برای اینکه  بتوانید به تمام کارهای مربوط به جشن عروسیتان برسید داشتن یک برنامه ریزی کامل می باشد که طبق آن می توانید به راحتی تمام کارهایتان را در زمان خود و سر فرصت انجام دهید و استرس اینکه به روز عروسیتان نزدیک شده اید اما خیلی از کارهایتان مانده است را نخواهید داشت.


نظرات
نظری ثبت نشده است
ارسال نظر جدید