بستن

باغ تالار ورسای

تالار هتل شایان ورامین
باغ تالار عمارت یاسین
تالار پذیرایی سهیل
تالار پذیرایی قصر وصال
باغ تالار مجلل مهر و ماه
تالار هتل بزرگ ارم
باغ تالار عمارت صفا جو
مشاوره عروسی
مشاوره انتخاب تالار رایگان
دانلود اپلیکیشن مدیریت عروسی بانک تالار

چطور بهترین و مناسب ترین تاریخ را برای عروسی انتخاب کنیم؟

اگر در شرف ازدواج هستید وقت آن رسیده است تا برای جشن عروسی خود برنامه ریزی های لازم را انجام دهید. به احتمال خیلی زیاد خالی بودن تالار، باغ تالار یا هر مکان دیگری که برای جشن عروسی خود در نظر گرفته اید می تواند در انتخاب تاریخ جشن شما تاثیر گذار باشد. البته عوامل مختلف دیگری هم هستند که می توانند در این مورد تاثیر گذار باشند. امروز می خواهیم به شما عروس و دامادهای عزیز کمک کنیم تا راحتر به پاسخ این سوال که چطور بهترین و مناسب ترین تاریخ را برای عروسی انتخاب کنیم؟ برسید.

چند وقت بعد از نامزدی باید تاریخ عروسی مشخص شود

برای اینکه چه مدت بعد از نامزدی باید جشن عروسی گرفته شود قاعده و قانونی وجود ندارد و این مسئله کاملا بسته به شرایط هر دو طرف دارد.

برخی از زوج های جوان هستند که دوست دارند از دوران نامزدی خود نهایت لذت را ببرند و به همین خاطر مراسم عروسی را به تعویق می اندازند.

اما برخی دیگر از زوج ها دوست دارند هر چه زودتر زندگی مشترک خود را در خانه خود آغاز کنند و به همین خاطر دوران نامزدی کوتاهتری دارند.

اما به طور میانگین بهتر است که فاصله نامزدی تا عروسی 12 تا 18 ماه باشد تا هر دو طرف بتوانید کارهایی که لازم است را سر وقت انجام دهید

نکات مهم برای انتخاب تاریخ عروسی

تاریخ عروسی بر هزینه تاثیر دارد

یکی از سوالاتی که برای عروس و دامادها علاوه بر اینکه چطور بهترین و مناسب ترین تاریخ را برای عروسی انتخاب کنیم؟ پیش می آید هزینه عروسی می باشد.

بسیاری از دوستان پرسیده اند که آیا تاریخ عروسی می تواند بر هزینه جشن عروسی و رزرو تالار تاثیر گذار باشد یا خیر؟!

بدون شک تاریخی که شما برای جشن عروسی خود انتخاب می کنید می تواند بر هزینه تاثیر بگذارد اما در مقابل بسیاری از تالارهای عروسی هستند که برای مناسب ها و تاریخ های خاص تخفیف های بسیار خوبی را به شما ارائه می دهند.

چه زمانی برای برگزاری جشن عروسی مناسبتر است

برگزار کردن جشن عروسی در هر فصل سال مزایا و معایب خاص خود را دارا می باشد و نمی توان یک فصل را مناسبتر از سایر فصب های سال دانست.

شما باید خودتان به این موضوعات فکر کنید و ببینید که دوست دارید در چه فصلی جشن عروسیتان را برگزار کنید.

جشن عروسی در بهار این خوبی را دارد که همه جا زیبایی و طراوت بهاری به چشم می آید مخصوصا اگر بخواهید در باغ تالار که فضای بازی است جشن خود را برگزار کنید. اما نباید حسایت ها و آلرژی های فصلی را فراموش کنید.

برگزاری جشن عروسی در تابستان هم مزیت های خود را دارد. مدارس و دانشگاه ها تعطیل می باشند و آن دسته از میهمان های شما که محصل و دانشجو دارند راحتر میتوانند در جشن شما حضور داشته باشند. اما گرمای روزهای تابستانی کمی طاقت فرسا می باشد.

پاییز و زمستان هم زیبایی ها و مزیت های خاص خود را دارد فقط باید فکری به حال سیستم گرمایشی تالار و مکان برگزاری جشن خود بکنید.

بهترین زمان برای جشن عروسی

نکات مهم برای انتخاب تاریخ عروسی

اگر تصمیم نهایی خود را برای جشن عروسی نگرفته اید و تاریخ مشخصی را تعیین نکرده اید بد نیست نکاتی که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم را هم در نظر داشته باشید.

شاید توجه به این نکات به ظاهر کم اهمیت به شما کمک بزرگی کند تا بتوانید بهترین زمان و تاریخ را برای جشن عروسی خود انتخاب کنید.

  • با میهمان های vip هماهنگی داشته باشید
  • حواستان به مسابقات ورزشی مهم و تجمع های خاص داشته باشید
  • حواستان به عروسی اقوام و دوستان باشد که با تاریخ انتخابی شما تطابق نداشته باشد.
  • کارت دعوت را زودتر ارسال کنید
انتخاب تاریخ عروسی

در نهایت اینکه 

امیدواریم که با ارائه این مقاله توانسته باشیم به شما عروس و دامادهای عزیز کمک کرده باشیم تا پاسخ این سوال که چطور بهترین و مناسب ترین تاریخ را برای عروسی انتخاب کنیم؟ را بدست آورید.
جنانچه سوال، انتقاد و یا پیشنهادی در این زمینه دارید می توانید از طریق سایت banktalar.com با مشاوران ما، در ارتباط باشید.

نظرات
نظری ثبت نشده است
ارسال نظر جدید