بستن

باغ تالار ورسای

باغ تالار عمارت صفا جو
باغ تالار عمارت یاسین
تالار پذیرایی سهیل
تالار پذیرایی قصر وصال
تالار هتل بزرگ ارم
باغ تالار مجلل مهر و ماه
تالار هتل شایان ورامین
مشاوره عروسی
مشاوره انتخاب تالار رایگان
دانلود اپلیکیشن مدیریت عروسی بانک تالار

زیباترین ایده‌های تزیین و دیزاین جایگاه عروس و داماد

یکی از مهیج ترین و جذاب ترین مراسم ها، برگزاری جشن عروسی می باشد. به همین خاطر باید برای برگزاری این جشن بزرگ برنامه ریزی های دقیقی انجام شود. بسیاری از عروس و دامادها دوست دارند که یک جشن عروسی خاص داشته باشند و به همین خاطر به دنبال ایده های جدید برای جشن عروسی خود می باشند. یکی از این ایده ها مربوط به جایگاهی است که قرار است خودشان در آن قرار بگیرند و در مرکز دید هستند. امروز می خواهیم مجموعه ای از زیباترین ایده‌های تزیین و دیزاین جایگاه عروس و داماد را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

اهمیت جایگاه عروس و داماد

هنگامی که شما برای انتخاب و رزرو تالار به مجموعه های مختلف برگزار کننده جشن های عروسی سر می زنید بیشتر از همه به چه چیز دقت می کنید؟!

برخی از دوستان هستند که ورودی عروسی و داماد برایشان اهمیت زیادی دارد، برخی کیفیت غذا و نحوه برخورد پرسنل با میهمان ها برایشان مهم است؛ برخی دیزاین جایگاه عروس و داماد از هر چیز دیگری برایشان مهم می باشد و ....

خب، باید بگوییم که تمام موارد بالا برای برگزاری یک جشن عروسی مجلل و شیک از اهمیت زیادی برخوردار می باشند که باید به آن ها توجه زیادی داشته باشد.

اما میزان اهمیت جایگاه عروس و داماد چقدر می باشد؟

عروس و داماد بعد از وارد شدن به سالن در جایگاهی قرار میگیرند که در مرکز دید میهمان ها می باشد و تا آخر مراسم هم در همان جایگاه نشسته اند.

بنابراین دیزان و طراحی آن جایگاه باید به گونه ای باشد که هم عروس و داماد احساس راحتی داشته باشند و هم اینکه زیبایی خاصی داشته باشد.

نکات مهم برای انتخاب دیزاین حایگاه عروس و داماد

انواع مختلف دیزاین‌ها و تزیین جایگاه عروس و داماد

  • دیزاین و تزیین ساده
  • تزیین جایگاه با استفاده از طاق و استند گل
  • ترکیب استند گل و تور
  • ترکیب استند گل و بادکنک
  • دیزاین با استفاده از گل‌های مصنوعی
  • تزیین با استفاده از گیاهان خاص

دیزاین و تزیین ساده

شاید جزء آن دسته افرادی هستید که سادگی برایتان اهمیت زیادی دارد. 

در این مدل از دیزاین، صندلی و میز شما به سادگی هر چه تمام تر با استفاده از گل های پارچه ای تزئین می شوند.

این شیوه از دیزاین، در عین سادگی، بسیار زیباست و احساس راحتی و صمیمیت را منتقل می‌کند.

تزیین جایگاه با استفاده از طاق و استند گل

استفاده از طاق و استند گل از مرسوم ترین دیزاین های جایگاه عروس و داماد می باشد که در اغلب تالارها و باغ تالارهای عروسی استفاده می شود.

برای تزئین جایگاه عروس و داماد به این روش از گل های طبیغی که بادسته گل عروس خانم مطابقت داشته باشد استفاده می شود تا جلوه خاص تر وزیباتری به خود بگیرد.

انواع دیزاین جایگاه عروس و داماد

ترکیب استند گل و تور

یکی دیگر از زیباترین ایده‌های تزیین و دیزاین جایگاه عروس و داماد ترکیب استند گل و تور می باشد. شاید با خودتان بگویید که این مدل با قبلی چه تفاوتی دارد؟
در این مدل با استفاده از تور یا پارچه های سفید رنگ جایگاه مخصوص عروس و داماد دیزاین می شود و از جمله مدل های رمانتیک به شمار می آید.
 

ترکیب استند گل و بادکنک

در این مدل هم مانند دو مدل قبلی، از استند یا طاق گل استفاده می‌شود.
با این تفاوت که در این مدل به جای تور و پارچه های سفید از بادکنک های هم رنگ تم جشن شما استفاده می شود.

دیزاین با استفاده از گل‌های مصنوعی

زیبایی جایگاه عروس و داماد با استفاده از گل های مصنوعی زیبایی و جلوه بیشتری خواهد داشت. در این شیوه که از جدید ترین و به روز ترین متدهای روز دنیا می باشد از گل‌های مصنوعی کاغذی با رنگ‌های شاد استفاده می‌شود.

طراحی و دیزاین جایگاه عروس و داماد

در نهایت اینکه 

بدون شک هرگر نمیتوان منکر اهمیت زیباترین ایده‌های تزیین و دیزاین جایگاه عروس و داماد شد اما نباید فراموش کرد که صاحب اصلی این جشن شما عروس و دامادهای عزیز می باشید و مهم ترین اولویت راحتی و آسایش شما می باشد.
بنابراین اگر دیزاین و طراحی خاصی را برای میز پذیرایی میهمان ها، ورودی عروس و داماد و جایگاه عروس و داماد در نظر دارید حتما با مدیریت تالار عروسی خود در میان بگذارید.
 
 

نظرات
نظری ثبت نشده است
ارسال نظر جدید