بستن

باغ تالار ورسای

تالار پذیرایی سهیل
باغ تالار مجلل مهر و ماه
تالار هتل بزرگ ارم
باغ تالار عمارت صفا جو
تالار هتل شایان ورامین
تالار پذیرایی قصر وصال
باغ تالار عمارت یاسین
مشاوره عروسی
مشاوره انتخاب تالار رایگان
دانلود اپلیکیشن مدیریت عروسی بانک تالار

طراحی داخلی تالار پذیرایی

از اتفاقات مهم که سالیان زیادی است در زندگی هر شخصی به وجود می آید برگزاری جشن عروسی می باشد که می تواند خاطره خوب یا بد بسیاری را در ذهن ها درست کند. در گذشته به خاطر اینکه همه دارای خانه های بزرگ و حیاط دار بودند برگزاری جشن عروسی چندان استرس آور نبود. اما این روزها به خاطر تبدیل شدن خانه های ویلایی حیاط دار به آپارتمان های کوچک کمتر کسی می تواند میهمانی های بزرگ را در خانه خود برگزار کند. به همین خاطر به سراغ مکان هایی همچون تالار پذیرایی و باغ برای برگزاری جشن عروسی خود می باشند. یک نکته مهم که می خواهیم در ادامه بیشتر به آن بپردازیم و در انتخاب مکان برگزاری جشن عروسی نقش مهمی دارد طراحی داخلی تالار پذیرایی می باشد.

نکات مهم برای طراحی داخلی تالار پذیرایی

خب همیشه برای انتخاب گزینه مورد نظر نیاز است که به یک سری نکات مهم توجه داشته باشید تا بتوانید تصمیم درستی بگیرید و انتخاب مناسبی انجام دهید. برای انتخاب تالار پذیرایی هم درنظر داشتن این موارد از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.

در ادامه قصد داریم به مهم ترین نکات برای طراحی تالار پذیرایی اشاره داشته باشیم.

  • فضای کافی برای پذیرایی از میهمان ها
  • محل رقص مناسب عروس و داماد و میهمان ها
  • داشتن تهویه مناسب در سالن و محوطه تالار
  • نورپردازی مناسب و طراحی داخلی تالار
  • تزئینات سالن تالار پذیرایی
  • شمع آرایی
  • تزئینات جایگاه عروس و داماد 

 نکات مهم برای طراحی و دکوراسیون داخلی تالار

فضای مناسب برای پذیرایی از میهمان ها

از آنجایی که تعداد میهمان هایی که در جشن عروسی شما شرکت دارند زیاد می باشد بنابراین باید تالاری که انتخاب می کنید از فضای کافی و مناسب برخوردار باشد تا بتواند به خوبی از میهمان های شما پذیرایی های لازم را انجام دهد.

محل رقص مناسب عروس و داماد و میهمان ها

جشن و عروسی همراه با رقص و پایکوبی های خود است که زیبا و خاطر انگیزتر می شود. بنابراین بهتر است که یک فضای مشخص و مناسبی از سالن را به این امر اختصاص داد. مثلا مشخص کردن فضایی با مساحت 60 تا 90 متر مربع می تواند یک گزینه مناسب باشد.

داشتن تهویه مناسب در سالن و محوطه تالار

در جریان بودن هوا در سالن های سرپوشیده امر مهم و ضروری است که باید در طراحی داخلی تالار پذیرایی به آن توجه داشته باشید. زیرا که میهمان های شما مدت زمان زیادی را قرار است که در کنار هم باشند بنابراین داشتن سیستم تهویه هوای مطبوع یک واجب عینی می باشد که باید به آن توجه زیادی کنید.

نورپردازی مناسب و طراحی داخلی تالار

اگر سالن و محوطه تالار پذیرایی انتخابی شما از نورپردازی مناسبی برخوردار نباشد فیلم و عکس های ما بی کیفیت خواهند شد و این واقعا ناراحت کننده است. هر چقدر هم که تیم فیلمبرداری شما از تجهیزات و امکانات کافی برخوردار باشند باز هم نیاز است که تالار از نورپردازی مناسبی برخوردار باشد.
 

گل آرایی تالار پذیرایی

تزئینات سالن تالار پذیرایی

یکی دیگر از نکات مهم برای بازسازی و دکوراسیون داخلی تالار پذیرایی، تزئینات سالن می باشد. شما می توانید برای زیباتر شدن محوطه سالن از گل های مناسب فصل استفاده کنید. این نکته را هم به خاطر داشته باشید که از رومیزی با رنگ روشن استفاده نکنید زیرا باعث چشم درد می شود.

شمع آرایی

استفاده از شمع های مختلف در رنگبندی های زیبا می تواند در طراحی داخلی تالار پذیرایی بسیار تاثیر گذار باشد. استفاده از شمع روی میز میهمان ها میتواند صرف غذا را برای آن ها لذت بخش تر کند.

تزئینات جایگاه عروس و داماد 

 از موارد مهم در طراحی داخلی تالار پذیرایی، تزئینات جایگاه عروس و داماد است. شما در این امر باید نهایت دقت و سلیقه خود را به کار گیرید. استفاده از گل های زیبا، شمع های رنگی، نورپردازی مناسب و... از مواردی هستند که در تزئینات جایگاه عروس و داماد می تواند به شما کمک کند و یک جایگاه رویایی را برای آن ها طراحی کنید.
 
 هزینه شمع آرایی تالار پذیرایی
 

 در نهایت اینکه

یک ایده جالب برای طراحی داخلی تالار پذیرایی استفاده از میز های جدا برای سرو نوشیدنی یا میوه است. هدف از نوشتن این مطلب آشنایی بیشتر با دکوراسیون و طراحی داخلی تالار بود امیدواریم که مورد توجه شما عزیزان قرار گرفته باشد.

نظرات
نظری ثبت نشده است
ارسال نظر جدید