بستن

باغ تالار ورسای

تالار هتل بزرگ ارم
باغ تالار مجلل مهر و ماه
تالار پذیرایی قصر وصال
باغ تالار عمارت یاسین
تالار هتل شایان ورامین
باغ تالار عمارت صفا جو
تالار پذیرایی سهیل
مشاوره عروسی
مشاوره انتخاب تالار رایگان
دانلود اپلیکیشن مدیریت عروسی بانک تالار

سالن عقد در فضای باز

عروس خانم های زیادی هستند که دوست دارند مراسم عقد آن ها در فضای باز برگزار شود به همین خاطر در جستجو تالار عروسی هستند که دارای سالن عقد در فضای باز باشد.

خب آن ها برای کار خود دلایل مختلفی دارند. یکی از هزاران دلیلی که آن ها در این روز به آن اشاره می کنند شیوع ویروس کرونا می باشد. زوج های جوان می توانند در یک فضای باز، زیبا و کوچک میزبان تعداد محدودی از میهمان های خود باشند. علاوه براین مسئله چیدمان و طراحی سفره عقد در فضای باز جلوه خاصی به مراسم شما می دهد.

راهنمای برگزاری مراسم در سالن عقد فضای باز

در مطلب بالا به این مسئله اشاره کردیم که زوج های جوان دوست دارند که مراسم عقد لوکس و زیبایی داشته باشند به همین خاطر سالن عقد فضای باز را ترجیح می دهند.

این قبیل سالن ها معمولا با جدیدترین و به روز ترین مِتدهای روز دنیا طراحی و دیزاین می شوند به گونه ای که عکس و فیلم شما بسیار شیک و لاکچری گرفته شود.

شاید برایتان جالب باشد بدانید که دیزان و طراحی سفره های عقدی که در فضای باز چیدمان آن ها صورت میگیرد از وسایل زینتی مانند: ظروف نقره و میوه آرایی های خاص استفاده می شود.

خب درست است که برگزاری در سالن عقد فضای باز، زیبایی خاصی به مراسم شما می دهد اما برای انتخاب آن همچون سالن سرپوشیده نیاز است که به موارد مختلفی توجه داشته باشید. مهم ترین نکاتی که باید در نظر داشته باشید شامل موارد زیر می شوند.
 
 • توجه به شرایط جوی و دما
 • از چند ماه قبل سالن را رزرو کنید
 • سفره عقد
 • ظرفیت میهمان ها
 • خدمات سالن
 • رضایت زوج های قبل
 • انتخاب سالن با توجه به بودجه

انتخاب سالن عروسی فضای باز

توجه به شرایط جوی و دما

یکی از موارد مهم در برگزاری مراسم در سالن عقد فضای باز بدون شک توجه به شرایط جوی و دما می باشد. شما باید در نظر داشته باشید که اگر می خواهید مراسم عقد خود را در سالن فضای باز برگزار کنید در چه ماهی از سال هستید. فصل پاییز؟ زمستان؟ بهار یا تابستان؟
با توجه به تاریخی که قصد برگزاری جشن خود را دارید باید برای انتخاب سالن عقد فضای باز تصمیم گیری کنید.
 

از چند ماه قبل سالن را رزرو کنید

بعد از اینکه شرایط جوی و دمایی را در نظر گرفتید و مشخص شد در چه روزی  قرار است جشن خود را برگزار کنید برای رزرو سالن اقدام کنید و آن را به آخرین روزها یا ساعات موکول نکنید.
 
نکات مهم برای انتخاب سالن عقد فضای باز

انتخاب سفره عقد

بدون شک مهم ترین چیزی که در سالن عقد خیلی زیاد به چشم می آید دیزاین و طراحی سفره عقد می باشد که از به روز ترین و مدرنترین طرح ها برای دیزاین آن استفاده شده باشد. بنابراین بهترین کار این است که شما قبل از اینکه سالن را رزرو کنید سفره عقد را ببینید تا از نحوه طراحی و دیزاین آن مطمئن شوید و با سلیقه خودتان مواردی که دوست ندارید را تغییر دهید.
 

بررسی ظرفیت میهمان ها

حتما با خودتان می گویید مراسم عقد که میهمان زیادی دعوت نمی کنید و تنها بزرگان فامیل هستند. پس نیازی نیست که از این مسئله اطمینان بدست آوریم که آیا سالن عقدی که انتخاب کرده ایم گنجایش پذیرایی از آن ها را دارد یا خیر؟!
باید بگوییم که، هرچقدر هم شما برای جشن عقد خود در سالن عقد فضای باز میهمان زیادی را دعوت نکرده باشید باز هم نیاز است که از ظرفیت آن اطمینان داشته باشید. درست است که فضاهای باز بیشتر از سالن های سرپوشیده گنجایش دارند اما با شرایط فعلی یعنی شیوع ویروس کرونا در همین فضاهای باز نیز باید پروتکل های بهداشتی بخوبی رعایت شوند.
 

توجه به خدمات سالن عقد فضای باز

این کاملا طبیعی است که عروس و دامادها دوست داشته باشند برنامه های مختلفی را برای جشن خود اجرا کنند اما باید ببینید آنچه که مد نظر شما می باشد در توان سالن عقدی که انتخاب کرده اید می باشد یا خیر؟!
موادری مانند: آتش بازی، هوا کردن بالن آرزوها، شمع آرایی و.... مواردی هستند که شما دوست دارید در مراسمتان اجرا شوند اما باید از ارائه آن ها توسط سالنی که انتخاب کرده اید قبل از انتخاب سالن مطمئن شوید.
 

بررسی میزان رضایت زوج های قبل

شما برای اینکه اطمینان بدست آورید سالن عقد فضای باز که انتخاب کرده اید همان گزینه ای است که دوست دارید می توانید وارد سایت سالن مورد نظر شده و در بخش دیدگاه ها و نظرات، رضایت زوج هایی که قبل از شما در آن سالن جشم خود را برگزار کرده اند را مطالعه کنید.

انتخاب سالن با توجه به بودجه

در نهایت مهم ترین مسئله که در انتخاب سالن عقد فضای باز از اهیمت بسیار زیادی همچون انتخاب تالار برخوردار می باشد بودجه و هزینه ای است که شما در اختیار دارید و باید با توجه به آن به دنیال سالنی برای برگزاری مراسم خود باشید.
انتخاب بهترین سالن عقد در فضای باز


خدمات سالن های عقد در فضای باز

خب طبیعی است که باید بین سالن های عقد فضای بسته با سالن عقد فضای باز تفاوت هایی در ارائه خدمات وجود داشته باشد. معمولا مراسم های عقد کنان که در فضاهای باز برگزار می شوند در کنار پذیرایی از میهمان ها اغلب این سالن ها آماده سرویس دهی برای وعده های شام و ناهار نیز می باشند.

 • از مهم ترین خدماتی که این قبیل سالن ها ارائه میدهند داشتن پارکینگ اختصاصی می باشد تا میهمان های شما به راحتی وسایل نقیله خود را پارک کنند و در مراسم شما با آسودگی خاطر حضور داشته باشند.
 • جایگاهی که برای عروس وداماد در نظر گرفته می شود از زیبایی خاصی برخوردار است و میتوان به جرات گفت طراحی و دیزاین جایگاه عروس و داماد در سالن عقد فضای باز به اندازه شگفت انگیز می باشد که شما این طراحی را در سالن های فضای بسته مشاهده نکرده اید.
 • گل آرایی و شمع آرایی سالن فضای باز بسیار رومانتیک و عاشقانه می باشد.
 • برخی از سالن های عقد فضای باز دارای گروه فیلمبرداری و عکاسی می باشند و دیگر نیازی نیست که شما هزینه ای را به صورت جداگانه برای این مسئله پرداحت کنید و همراه خود گروه فیلمبرداری داشته باشید
 • شما آتش بازی در سالن های سرپوشیده را تنها در زمن ورود یا خروج عروس و داماد مشاهده می کنید در صورتیکه در فضای باز شما می توانید این مراسم را در هر زمان از مراسم شاهد باشید مثلا زمانیکه عروس خانم جواب بله می دهند.
 در نهایت اینکه

عروس و دامادهای عزیزی که دوست دارید در سالن عقد در فضای باز جشن عقدکنان خود را برگزار کنید توجه داشته باشید آنچه که ما، در این مقاله برایتان شرح داده ایم همگی از مواردی هستند که با در نظر گرفتن هر یک از آن ها می توانید انتخاب بهتری داشته باشید.

سایت banktalar.com با کارد حرفه ای و مجربی که در اختیار دارد پاسخگوی سوالات، انتقادات و پیشنهاداتی است که از جانب شما عزیزان مطرح شده است. 
برای اینکه بتوانید با آسودگی خاطر بیشتری به دنبال سالن عقد فضای باز باشید می توانید با مشاوران ما ارتباط گرفته و راهنمایی های لازم را از آن ها دریافت نمایید.
 

سوالات متداول سالن عقد در فضای باز

1. خدمات سالن های عقد در فضای باز به چه صورت است؟

از مهم ترین خدماتی که این قبیل سالن ها ارائه میدهند داشتن پارکینگ اختصاصی می باشد تا میهمان های شما به راحتی وسایل نقیله خود را پارک کنند و در مراسم شما با آسودگی خاطر حضور داشته باشند. 

جایگاهی که برای عروس وداماد در نظر گرفته می شود از زیبایی خاصی برخوردار است و میتوان به جرات گفت طراحی و دیزاین جایگاه عروس و داماد در سالن عقد فضای باز به اندازه شگفت انگیز می باشد که شما این طراحی را در سالن های فضای بسته مشاهده نکرده اید.

2.  توجه به خدمات سالن عقد فضای باز باید به چه صورت انجام شود؟
این کاملا طبیعی است که عروس و دامادها دوست داشته باشند برنامه های مختلفی را برای جشن خود اجرا کنند اما باید ببینید آنچه که مد نظر شما می باشد در توان سالن عقدی که انتخاب کرده اید می باشد یا خیر؟! موادری مانند: آتش بازی، هوا کردن بالن آرزوها، شمع آرایی و.... مواردی هستند که شما دوست دارید در مراسمتان اجرا شوند اما باید از ارائه آن ها توسط سالنی که انتخاب کرده اید قبل از انتخاب سالن مطمئن شوید.

 

نظرات
نظری ثبت نشده است
ارسال نظر جدید