بستن

باغ تالار ورسای

باغ تالار مجلل مهر و ماه
باغ تالار عمارت صفا جو
تالار پذیرایی قصر وصال
باغ تالار عمارت یاسین
تالار هتل بزرگ ارم
تالار هتل شایان ورامین
تالار پذیرایی سهیل
مشاوره عروسی
مشاوره انتخاب تالار رایگان
دانلود اپلیکیشن مدیریت عروسی بانک تالار

هزینه های عروسی شامل چه چیزهایی می شود؟

برای خیلی از عروس و دامادهایی که می خواهند با برگزاری یک جشن به یادماندنی زندگی مشترک خود را آغاز کنند این سوال پیش خواهد آمد که هزینه های عروسی شامل چه چیزهایی می شود؟ خب، باید بگوییم شما عزیزان برای اینکه بخواهید جشن عروسی خود را به زباترین شکل ممکن و آنطور که دوست دارید برگزاری کنید باید از خرج و مخارج آن اطلاعات کاملی دراختیار داشته باشید.

تیم بانک تالار با ارائه این مقاله سعی دارد تا شما را با تمام خرج و مخارج های مربوط به جشن عروسی آگاه کرده و به شما بگوید که هزینه هایی که برای جشن عروسی خود باید در نظر داشته باشید شامل چه مواردی می باشند.

بنابراین پیشنهاد می کنیم که تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

لیست هزینه های عروسی

همانطور که در ابتدای این مقاله هم اشاره کرده ایم برای برگزاری جشن عروسی شما باید با هزینه هایی که برای برگزاری این جشن باید خرج کنید آگاهی کامل داشته باشید.

در پاسخ به سوال شما عروس و دامادهای عزیز درباره اینکه هزینه های عروسی شامل چه چیزهایی می شود؟ ما یک لیست آماده کرده ایم که درباره هر یک از آن ها به اختصار اطلاعاتی را در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد.

لیست هزینه های مربوط به عروسی شامل موارد زیر می باشند.

  • هزینه تالار عروسی
  • حلقه عروس و داماد
  • سرویس عروس
  • لباس عروس
  • لباس داماد
  • هزینه آرایشگاه عروس و داماد
  • هزینه موسیقی
  • هزینه فیلم برداری و عکاس بردار عروسی
  • هزینه ماشین‌عروس
  • هزینه دسته گل ‌عروس
انتخاب بهترین تالار عروسی در تهران

هزینه تالار عروسی

خب، اولین و بیشترین هزینه ای که برای برگزاری جشن عروسی خود باید در نظر بگیرید مربوط به تالار  مکان برگزاری جشن عروسیتان می باشد.
تالارها، باغ تالارها و مکان های برگزار کننده جشن های بزرگ همچون جشن عروسی دارای هزینه های بسیار متغییری می باشند.
علت این متغییر بودن قیمت تالارهای عروسی به خاطر منو انتخابی و تعداد میهمان های شما می باشد و البته مکان و منطقه ای که شما تالار مورد نظر خود را انتخاب کرده اید.
مثلا قیمت تالارهای مجلل برگزار کننده جشن عروسی در شمال تهران بسیار بیشتراز هزینه تالار عروسی در جنوب یا مرکز تهران می باشد.
پیشنهاد و توصیه ما به شما عروس و دامادهای عزیز این است که با توجه به تعداد میهمان ها و بودجه ای که در اختیار دارید به دنبال بهترین تالار عروسی برای برگزاری جشن خود باشید.

حلقه عروس و داماد

پای ثابت هزینه های عروسی خرید حلقه برای عروس و داماد می باشد. انتخاب حلقه هایی که نکین بسیار زیاد دارند بدون شک می تواند درافزایش قیمت تاثیر زیادی داشته باشد.
حلقه های ساده و کم نگین همیشه مُد هستند و زیبایی خاصی هم در دست عروس و داماد دارند. بنابراین از انتخاب و خرید حلقه های پر نگین خودداری کنید.

سرویس عروس

سرویس طلایی که برای عروس خانم انتخاب می کنید هم با توجه به سنگینی، جواهر بودن، نگین ها و سنگ ها و مرغوبیت کار هزینه های متغییری دارند و حدود قیمت آنها این روزها با گرانی طلا و ارز تقریبا از 30 میلیون تومان آغاز می شود.

انتخاب حلقه عروس و داماد

لباس عروس

خب، درباره اینکه هزینه های عروسی شامل چه چیزهایی می شود؟ باید لباس عروس( خرید و اجاره) را هم به لیست های قبلی اضافه کنیم.
معمولا خرید و دوخت لباس عروس این روزها با شرایط اقتصادی که شاهد آن هستیم بسیار زیاد می شود. بنابراین برای صرفه جویی در هزینه های عروسی بهترین کار اجاره لباس عروس می باشد.

لباس داماد

لباس دامادی همچون لباس عروس زیاد دنگ و فنگ ندارند و با خرید پیراهن، کمربند و ست کت و شلوار داستان تمام می شود. هزینه ای که برای خرد لباس آقای داماد باید در نظر بگیرید چیزی بیشن 5 تا 7 میلیون تومان می باشد.

هزینه آرایشگاه عروس و داماد

از دیگر هزینه هایی که باید برای جشن عروسی در نظر داشته باشید آرایشگاه عروس خانم و آقای داماد می باشد.
متاسفانه هزینه آرایشگاه عروس خانم قیمت ثابتی ندارد و هر آرایشگاه باتوجه به سالن و خدماتی که دارد همچنین با توجه به شهرت و نامی که دارد هزینه را مشخص می کند.
این روزها آرایش دامادی آقایون هم دست کمی از خانم ها ندارد اما به نسبت ارزان تر و کم هزینه تر می باشد.

هزینه موسیقی

انتخاب گروه موسیقی خوب می تواند در هر چه بهتر برگزار شدن جشن عروس شما کمک زیادی کند. پس بهتر است در انتخاب گروه موسیقی برای جشن خود دقت زیادی کنید.
پیشنهاد ما به شما این است که اگر می خواهید در هزینه های عروسی خود صرفه جویی کنید گروه‌هایی با تعداد کمتر را انتخاب کنید.
 
اجاره یا خرید لباس عروس

هزینه فیلم برداری و عکاس بردار عروسی

بعد از تالار و آرایشگاه مسئله ای که برای عروس و دامادها مخصوصا عروس خانم ها اهیمت بسیار زیادی دارد انتخاب عکاس و فیلمبردار می باشد.
این حق طبیعی همه زوج های عزیز است که بخواهند از بهترین شب زندگی خود عکس و فیلم های زیبایی داشته باشند.
هر چه تعداد دوربین هایی که برای جشن عروسی خود توسط فیلمبرداز انتخاب می کنید کمتر باشد بدون شک هزینه کمتری را هم پرداخت خواهید کرد.
اما به طور میانگین هزینه ای که برای این مسئله می توان عنوان کرد 5 میلیون تومان می باشد.

هزینه ماشین‌عروس

برای اینکه در این هزینه از سری هزینه های مربوط به جشن عروسی خود صرفه جویی کنید بهتر است که ماشین شخصی خود را برای جشن عروسیتان آماده و گل کاری کنید.
زیرا هزینه اجاره ماشین عروس و راننده بسیار زیاد می باشد و ریسک بالایی دارد.

هزینه دسته گل عروس

عروس خانم های عزیز برای کم کردن هزینه عروسی می توانید دسته گل خود را اینترنتی انتخاب کنید و آن را به گل فروشی مورد نظرتان سفارش دهید.
یا اینکه گل هایی که دوست دارید را از بازار گل با قیمت مناسب تر خریداری کنید و از گلفروش بخواهید آن را برای شما تزئین کند تا در هزینه عروسی صرفه جویی کرده باشد.
 
انتخاب بهترین عکاس و فیلمبردار برای عروسی

در نهایت اینکه 

امید است که با لیست هزینه هایی که در این مقاله در اختیارتان قرار داده ایم توانسته باشیم پاسخ شما عروس و دامادهای عزیز درباره اینکه هزینه های عروسی شامل چه چیزهایی می شود؟ را به خوبی داده باشیم.
مشاوران و همکاران ما از طریق سایت banktalar.com در این زمینه شما را بیشتر راهنمایی خواهند کرد.
 

نظرات
نظری ثبت نشده است
ارسال نظر جدید