بستن

باغ تالار ورسای

باغ تالار عمارت یاسین
باغ تالار عمارت صفا جو
تالار هتل شایان ورامین
باغ تالار مجلل مهر و ماه
تالار پذیرایی قصر وصال
تالار پذیرایی سهیل
تالار هتل بزرگ ارم
مشاوره عروسی
مشاوره انتخاب تالار رایگان
دانلود اپلیکیشن مدیریت عروسی بانک تالار

کترینگ عروسی

این روزها دغدغه اکثر زوج های جوان این است که چگونه می توانند مراسم ازدواج خود را برگزار کنند؟! اکثر زوج های جوان دوست دارند که نگرانی در این زمینه نداشته باشند و ترجیح می دهند تدارکات مراسم خود را به دست کسانی بسپارند که در این زمینه تجربه کافی دارند. انتخاب کترینگ عروسی دقیقا همان چیزی است که می تواند به زوج های جوان امروزی کمک کند تا مراسم به یاد ماندنی داشته باشند.

برگزاری مراسم عروسی در این روزها به روش های مختلفی انجام می شود. مراسم های کوچک که برای برگزاری آن ها از تشریفات مجالس، تالار های کوچک استفاده می شود و مراسم عروسی بزرگ که در باغ تالار، تالار، تشریفات مجالس، ویلاهای بزرگ و....مکان هایی هستند که برای برگزاری مراسم عروسی در این روزها می توان از آن ها را در نظر داشت. در حقیقت این روزها امکانات به گونه ای است که هر مدل که شما بخواهید می توانید مراسم و جشن عروسی خود را برگزار نمایید.

پس با توجه به این موضوع که مراسم عروسی از مهم ترین مراسم زندگی هر فردی می باشد و از اهمیت زیادی برخوردار می باشد باید در پذیرایی و برگزاری آن دقت شود. کترینگ عروسی کار سختی است که به مهارت و تجربه بالایی نیاز دارد. ما در این مقاله به شما خواهیم گفت که کترینگ عروسی چیست؟ و چه خدماتی را به شما ارائه می دهد.

نکات مهم در انتخاب کنرینگ عروسی

کترینگ عروسی چیست؟

به مجموعه فعالیت های گروهی که باعث می شود جشن عروسی و یا هر مراسم دیگری که شما دارید به خوبی و با شکوه هر چه بیشتر برگزار شود کترینگ عروسی گفته می شود.

در حقیقت مجموعه این چنینی به خوبی نیاز مشتری خود را فهمیده و حرف مشتری را نیز به خوبی می فهمد و با در نظر گرفتن خواسته مشتری تمام امکانات مورد نیاز آن ها را برای جشنی که در پیش دارند فراهم می آورد.

با انتخاب یک موسسه خوب و عالی کترینگ عروسی می‌توانید استرس هایی که با آن مواجه هستید را کم کرده و با خیالی آسوده تمام کارهای مراسم خود را به آن ها بسپارید.

وظیفه کترینگ عروسی

با انتخاب کترینگ عروسی که قرار است کارهای مراسم و جشن عروسی شما را از صفر تا صد انجام دهند بد نیست که درباره وظایف آن هم اطلاعاتی داشته باشید تا کاری که در حیطه آن ها نمی باشد را به اشتباه از آن ها نخواهید تا برایتان انجام دهند. مهم ترن وظایفی که این مجموعه بر عهده دارند عبارت است از:

 • ایمنی غذاها
 • تامین غذای شرکت هاو ارگان ها
 • کیفیت بالا
 • تفاوت قیمت با سایر خدمات تهیه غذا
 • طعم بی نظیر و درجه یک خوراکی ها
 • رعایت بهداشت بسیار بالا
 • رعایت استانداردهای تهیه غذا در تولید خوراکی ها در کترینگ عروسی
هزینه کترینگ عروسی

انتخاب کترینگ عروسی

برای اینکه بتوانید برای جشن و مراسم خود کترینگ هایی را انتخاب کنید که از تجربه کافی برخوردار باشند می توانید از شرکت های خدمات مجالس که برگزاری مراسم شما را برعهده گرفته اند بخواهید تا به شما اجازه دهند در یکی از مراسمی که برگزار می کنند حضور داشته باشید تا از نحوه طبخ و سرو غذا و پذیرایی اطلاعات کامل را بدست آورید.

خدماتی که کترینگ عروسی ارائه می دهد

خدمات که توسط کترینگ عروسی ارائه داده می شود شامل موارد زیر می باشد:

 1. ظرف های زیبا و یکپارچه ای را برای پذیرایی از میهمان های جشن شما تهیه می کنند
 2. چیدمان میزها را با اندازه های متفاوت تهیه و اجرا می کنند
 3. چیدمان صندلی ها با روکش های متنوع بسته به دیزاین محیط و تهیه تمامی امکانات مورد نیاز مراسم را تهیه می کنند.
 4. تهیه میوه، شیرینی، کیک، میوه های مرغوب مناسب هر فصل را تهیه و دیزاین می کنند.
چطور کنرینگ عروسی مناسب پیدا کنیم

در نهایت اینکه

شما می توانید با داشتن اطلاعات لازم و کافی از مجموعه ای که قرار است برگزار کننده مراسم شما باشند و با مشاهده نمونه کارهای آن ها بهتر و راحت تر کترینگ عروسی و جشن خود را انتخاب نمایید. ما سعی کردیم در این مقاله به اصلی ترین مواردی که بتواند به شما در انتخاب کترینگ عروسی کمک نماید اشاره ای داشته باشیم.


نظرات
نظری ثبت نشده است
ارسال نظر جدید