بستن

باغ تالار ورسای

باغ تالار مجلل مهر و ماه
تالار هتل شایان ورامین
باغ تالار عمارت صفا جو
تالار پذیرایی قصر وصال
باغ تالار عمارت یاسین
تالار پذیرایی سهیل
تالار هتل بزرگ ارم
مشاوره عروسی
مشاوره انتخاب تالار رایگان
دانلود اپلیکیشن مدیریت عروسی بانک تالار

هزینه تشریفات عروسی در تهران

یکی از بزرگترین جشن ها و مراسم های ایرانی ها برگزاری جشن عروسی می باشد که به نوعی بیشترین هزینه را به خود اختصاص داده است. این هزینه می تواند به علت انتخاب تالار، باغ تالار، تشریفات عروسی و یا هتل هایی باشد که برگزار کننده جشن های این چنینی می باشند.

خب طبیعتا هزینه تشریفات عروسی در تهران به مراتب بیشتر از تشریفات عروسی در شهرستان های مختلف می باشد. اینکه شما تشریفاتی که انتخاب کرده اید در کدام منطقه از 22 منطقه شهر تهران باشد هم می تواند روی هزینه آن تاثیر گذار باشد.

بانک تالار مجموعه بزرگی است که در زمینه راهنمایی و معرفی تالار، باغ تالار، تشریفات عروسی فعالیت دارد. ما به شما کمک خواهیم کرد تا درباره این مسئله که قیمت و هزنیه هر تشریفات عروسی چقدر می باشد را با یک برنامه ریزی مناسب در نظر گرفته و جشن عروسی خود را به بهترین شکل ممکن در شیک ترین و مجلل ترین تشریفات عروسی برگزار نمایید.

هزینه تشریفات عروسی در تهران

قیمت و هزینه تشریفات عروسی در تهران

قیمت و هزینه تشریفات عروسی در تهران با در نظر گرفتن شرایط اقتصادی این روزها و افزایش قیمت ها نسبتا زیاد می باشد و همین مسئله باعث شده است که زوج های جوان برای بگزار جشن عروسی خود تردید داشته باشند.

همانطور که می دانید برگزاری جشن عروسی تنها به انتخاب تالار و تشریفات ختم نمی شود بلکه هزینه های جانبی بسیار دیگری هم دارد که باعث نگرانی زوج های بسیاری شده است. همین خرج های زیاد باعث شده است که بسیاری از زوج ها از گرفتن جشن عروسی منصرف شوند و با یک مهمانی خانوادگی  زندگی مشترک خود را آغاز کنند.

این هزینه های زیاد برای برگزاری جشن عروسی اهمیت بسیار زیادی دارد. در صورتیکه در سال های گذشته این هزینه ها آنقدرها هم زیاد نبود و اکثرا در خانه های حیاط دار خود به جشن و پایکوبی می پرداختند. اما امروزه با تبدیل شدن خانه های قدیمی و حیاط دار به برج ها و آپارتمان های نقلی کمتر کسی می تواند در خانه خود جشن های بزرگی همچون جشن عروسی را برگزار کند به همین خاطر به دنبال مکان مناسب تر و بزرگتری هستند که بتوانند به خوبی میزبان میهمان هایشان باشند. که این مسئله هم هزینه های زیادی را در بر دارد.

البته راه های بسیاری وجود دارد که می تواند به شما کمک کند تا در هزینه تشریفات عروسی صرفه جویی کرده و با مناسب ترین قیمت و بودجه ای که در اختیار دارید جشن عروسی خود را برگزار نمایید

طراحی و دیزاین تشریفات عروسی

عوامل تاثیر گذار بر قیمت تشریفات عروسی

قبل تر به این موضوع اشاره کردیم که با افزایش هزینه های جانبی در هر زمینه و کسب و کاری قیمت تالارهای عروسی و تشریفات عروسی نیز افزایش پیدا کرده است و این مسئله با توجه به یک سری از  عوامل دیگر توانسته اند بر قیمت و هزینه تالار عروسی و تشریفات عروسی نیز تاثیر گذار باشند حال یا باعث افزایش قیمت شده اند و یا باعث کاهش قیمت. 

در ادامه به چند مورد از مواردی که توانسته اند بر قیمت تشریفات عروسی تاثیر گذار باشند اشاره ای کرده ایم.

 • مساحت و ظرفیت تشریفات عروسی
 • منوی غذایی تشریفات عروسی
 • دکوراسیون، دیزاین و طراحی 
 • موقعیت جغرافیایی 
 • فصل برگزاری جشن عروسی

مواردی که به آن ها اشاره شده است دقیقا همان مواردی هستند که بر قیمت تالار و باغ تالار عروسی نیز تاثیر گذار بوده اند. شما در زمانیکه می خواهید با یک تشریفات عروسی وارد مذاکره شده و با آن ها قرار داد ببندید باید این موارد را در نظر داشته باشید و با وسواس بیشتری برای رزرو تشریفات مورد نظر خود اقدام کنید.

البته برای اینکه هزینه را هم بتوانید کمتر کنید و با توجه به بودجه ای که دارید با تشریفات مورد علاقه خود قرار داد ببندید راه های دیگری هم وجود دارد که در ادامه به آن ها نیز اشاره کرده ایم.

فاکتورهایی که باعث می شوند هزینه عروسی کمتر شود

خب سوالی که در اینجا برای همه عروس و دامادهای عزیز ممکن است به وجود آید این است که چطور می توانند با تشریفات عروسی که انتخاب کرده اند وارد مذاکره شوند و با کمترین هزینه با آن ها قرار داد ببندند.

برای اینکه شما بتوانید همانطور که دوست دارید جشن عروسی خود را برگزار کنید بهترین کار این است که کارهای زیر را با دقت انجام دهید.

 1. یک برنامه ریزی دقیق داشته باشید.
 2. ابتدا لیست میهمان هایی که اولویت دارند را یادداشت کنید
 3. لیستی از میهمان های غیر ضروری خود آماده داشته باشید
 4. از مواردی که نشان دهنده تجملات و چشم و هم چشمی می باشد خودداری کنید
 5. به جای خرید و یا دوخت لباس عروس، به کرایه لباس عروس قانع شوید
 6. از خدمات حاشیه ای که  تشریفات عروسی در اختیار شما می گذارد کم کرده تا هزینه تشریفات هم کمتر شود

میزآرایی تشریفات عروسی

در نهایت اینکه

با توجه به مواردی که در این مطلب عنوان کردیم به راحتی می توانید با کمترین قیمت و هزینه با یک تشریفات عروسی خوب وارد مذاکره شوید و با آن ها برای برگزاری جشن عروسی خود قرار داد ببندید.

فراموش نکنید که هزینه تشریفات عروسی در تهران درست است که از شهرستان ها بیشتر می باشد اما با یک برنامه ریزی و مدیریت دقیق می توانید از هزینه های اضافی کم کرده و با هزینه کمتری جشن عروسی بهتری را برگزار کنید.


نظرات
نظری ثبت نشده است
ارسال نظر جدید