بستن

باغ تالار ورسای

باغ تالار مجلل مهر و ماه
تالار هتل بزرگ ارم
تالار پذیرایی سهیل
باغ تالار عمارت یاسین
باغ تالار عمارت صفا جو
تالار هتل شایان ورامین
تالار پذیرایی قصر وصال
مشاوره عروسی
مشاوره انتخاب تالار رایگان
دانلود اپلیکیشن مدیریت عروسی بانک تالار

همه چیز درباره محضر ازدواج

برای شروع یک زندگی مشترک باید کارهای مقدماتی را به ترتیب و با آگاهی کامل انجام دهید تا در روز برگزاری جشن مسئله پیش نیاد. زمانیکه شما تصمیم میگیرید مراسم عقد خود را در یکی از محضرهای ازدواج برگزار کنید و بعد از آن برای پذیرایی از میهمان هایتان تالار، باغ تالار و خانه پدری را انتخاب می کنید نیاز است قبل از هر گونه تصمیم و اقدامی همه چیز درباره محضر ازدواج را بدانید که برای انتخاب و رزرو آن به مشکل برنخورید.

مراسم عروسی در محضر ازدواج

برگزاری جشن عقد  عروسی یکی از پر اهمیت ترین جشن ها برای هر کسی می باشد که دوست دارد به بهترین شکل ممکن آن را برگزار کند و یک روز به یادماندنی را در خاطراتش به ثبت برساند.

این کاملا طبیعی است که شما برای برگزاری این جشن دچار استرس باشید و کمی انجام و مدیریت کارها برایتان سخت باشد.

اما اصلا جای نگرانی نیست، تیم بانک تالار همراه شما است تا این سختی ها را برایتان آسان کند. شما با یک برنامه ریزی کامل می توانید بدون هیچگونه مشکلی کارهایتان را به موقع انجام دهید.

یکی از کارهایی که برای جشن عروسی یا عقد خود باید به آن اهمیت دهید انتخاب محضر ازدواج می باشد. خیلی از زوج ها هستند که ابتدا مراسم عقد خود را در محضر ازدواج برگزار می کنند و بعد از آن برای پذیرایی از میهمان ها به تالار رزرو شده می روند.

ما برای اینکه شما در این روزها که سرتان خیلی شلوغ است و دوست ندارید چیزی را فراموش کنید سعی کرده ایم همه چیز درباره محضر ازدواج را به صورت یک راهنمای کامل در اختیارتان قرار دهیم.

انتخاب بهترین محضر ازدواج

محضر ازدواج

به مکان هایی که عروسی شما در دفاتر آن ها ثبت می شود دفتر ازدواج یا همان محضر ازدواج گفته می شود. 
شما برای رفتن به محضر باید یک سری نکات مهم را در نظر داشته باشید که دانستن و انجام آن ها به بهتر برگزار شدن جشن شما کمک زیادی خواهد کرد.
نکاتی که باید برای محضر ازدواج بدانید 
  • از یک ماه قبل محضر ازدواج را انتخخاب کنید
  • فقط بزرگترها را دعوت کنید
  • گل فراموش نشود
  • آینه و شمعدان مخصوص خود شما

از یک ماه قبل محضر ازدواج را انتخاب کنید

اولین کار که می خواهیم در مقاله همه چیز درباره محضر ازدواج به شما بگوییم و باید به آن توجه داشته باشید این است که حتما محضر را یک ماه قبل از برگزاری جشن خود انتخاب و رزرو کنید.
زیرا ممکن است که برای تاریخ و روزی که شما در نظر گرفته اید محضری خالی نباشد و باید مجدد برای پیدا کردن محضر مورد پسندتان زمان نیاز داشته باشید.

فقط بزرگترها را دعوت کنید

تعداد میهمان هایی که دعوت می کنید را باید به دفترازدواج اطلاع دهید ممکن است که سالن آن ها گنجایش پذیرایی از تعداد میهمان های زیاد را نداشته باشد.
پیشنهاد ما به شما عروس و دامادهای عزیز این است که برای جشنی که می خواهید در محضر ازدواج بگیرید فقط بزرگترهای فامیل( پدربزرگ، مادربزرگ، خاله، عمه، عمو و دایی) را دعوت کنید.
نیازی نیست تمام اقوام فامیل در محضر حضور داشته باشند از آن ها می توانید در تالاری که انتخاب کرده اید به بهترین شکل ممکن پذیرایی کنید.

هزینه برگزاری عروسی در محضر

 گل فراموش نشود

برای دیزاین محضر لزدواج گل را فراموش نکنید. عکس هایی که در محضر میگیرید در کنار سبد گل های زیبا، زیبایی صد چندانی خواهند گرفت.

آینه و شمعدان مخصوص خود شما

اکثریت دفاتر ازدواج خودشان سفره عقد زیبا به همراه آینه و شمعدان دارند. اما برخی از خانواده ها ترجیح می دهند که خودشان آینه و شمعدانی که خریداری کرده اند را برای مراسم دفتر ازدواج سر سفره عقد قرار دهند.

کلید های طلایی یک مراسم عقد موفق

  1. جواب آزمایش را قبل از روز عقد به همراه داشته باشید
  2. به خاطر داشته باشید که نمی توانید کپی شناسنامه را ارائه دهید و باید اصل شناسنامه همراه شما باشد.
  3. بهتر است اگر در اطراف خود کسی را دارید که به تازگی عقد کرده است سند ازدواج آن ها را مطالعه کنید تابدانید که باید در روز عقد چه کار کنید
  4. برای گرفتن سند ازدواج عجله نکنید زیرا که چند روز بعد از عقد زمان می برد تا آماده شود
  5. اگر شرط ویژه ای دارید از قبل به محضر دار اعلام کنید تا مورد قانونی نداشته باشد
 همه انچه باید درباره انتخاب محضر ازدواج بدانید
 
در نهایت اینکه 

سعی کردیم همه چیز درباره محضر ازدواج و کارهایی که می بایست برای یک عقد موفق در محضر انجام دهید را در این مقاله برایتان شرح دهیم تا با آگاهی بیشتر کارهای مربوط به مراسم ازدواج خود را انجام دهید.
شما عروس و دامادهای عزیز می توانید برای کسب راهنمایی های بیشتر با مشاوران ما از طریق سایت banktalar.com در ارتباط باشید.

نظرات
نظری ثبت نشده است
ارسال نظر جدید