بستن

باغ تالار ورسای

تالار پذیرایی سهیل
تالار پذیرایی قصر وصال
تالار هتل شایان ورامین
باغ تالار عمارت یاسین
تالار هتل بزرگ ارم
باغ تالار مجلل مهر و ماه
باغ تالار عمارت صفا جو
مشاوره عروسی
مشاوره انتخاب تالار رایگان
دانلود اپلیکیشن مدیریت عروسی بانک تالار

انتخاب بهترین باغ تالار

عروس خانم ها و آقا دامادهای عزیزی که دوست دارید بهترین شب زندگی خودتان را در یک مکان زیبا و مجلل جشن بگیرید و نمی دانید که چه گزینه ای را انتخاب کنید. پیشنهاد می کنیم تا انتهای این مقاله با ما همراه شوید تا شما را در انتخاب بهترین باغ تالار مورد نظرتان راهنمایی کنیم. 

یکی از مهم ترین روزهای زندگی هر دختر و پسری روز عروسی او می باشد که دوست دارد بهترین خاطره های زندگی خود را در آن شب زیبا رقم بزند.

انتخاب باغ تالار

اکثر زوج های جوان برای برگزاری جشن عروسی خود دو دل هستند که تالار را انتخاب کنند یا باغ تالار؟!

برگزاری جشن عروسی در باغ تالار یکی از وسوسه انگیز ترین گزینه های انتخابی برای هر زوج جوانی می باشد که می خواهد بهترین شب زندگی خود را به یادماندنی کند.

بدون شک مراسمی که در محیط های بزرگ تر و دلباز تر برگزار می شوند شیک بودن مراسم را صد چندان خواهند کرد که البته فراموش نشود که برگزاری جشن عروسی در باغ تالار هم نیاز به دقت بسیاری دارد. اینکه باغ انتخابی شما برای جشن عروسی باید چه ویژگی هایی داشته باشد را باید در نظر داشته باشید و حداقل چند ماه قبل از برگزاری جشن خود آن را رزرو کرده باشید.

در حقیقت در تعریف جامع از باغ تالار می توان گفت محیطی بزرگ و دلباز است که علاوه بر سالن های پذیرایی سر بسته دارای محوطه باز هم می باشند تا در صورت نیاز و خواست مشتریان به جای استفاده و برگزاری جشن در سالن، برگزاری در محوطه باز باغ صورت گیرد. 

بهترین باغ تالار تهران

انتخاب بهترین باغ تالار تهران

برای انتخاب بهترین باغ تالار عروسی باید همان مواری را که در انتخاب تالار عروسی به آن ها توجه می کنید را مد نظر داشته باشید. که ما در ادامه به چند نمونه از مهم ترین آن ها اشاره کرده ایم.

موارد و نکات مهمی که باید در انتخاب بهترین باغ تالار عروسی به آن ها توجه داشته باشید شامل موارد زیر می باشند.

 1. موقعیت مکانی باغ تالار
 2. ظرفیت باغ تالار
 3. گل آرایی و تزئینات باغ تالار

موقعیت مکانی باغ تالار

برای انتخاب باغ عروسی باید دسترسی شهری آن را هم در نظر داشته باشید زیرا که این مسئله یکی از مهم ترین پارامترهای انتخاب بهترین باغ تالار می باشد

دلیل اهمیت این گزینه این است که مهمان های شما باید مسیرمشخصی را طی کنند تا برای جشن عروسی شما حضور پیدا کنند. ینابراین اگر باغ انتخاب شده توسط شما در یک محدوده ای باشد که دسترسی سخت و دشواری دارد بدون شک میهمان ها با مشکلات بسیاری مواجه خواهند شد و این احتمال نیز وجود دارد که اصلا نتوانند به جشن عروسی شما بیایند و یا اینکه دیر به سالن عروسی برسند.

اغلب باغ تالارها در خارج از شهر وجود دارند و شما باید مسئله ترافیک جاده ها و اتوبان ها را هم در نظر داشته باشید.

نکته مهم تر اینکه موقعیت جغرافیایی باغ تالار باید به گونه ای باشد که خود شما هم به موقع در باغ حضور داشته باشید. رفتن به آرایشگاه، گل فروشی و آتلیه همه کارهایی هستند که در آن روز زمان زیادی از شما خواهند گرفت بنابراین باید باغ تالار را طوری انتخاب کنید که از آتلیه و آرایشگاه شما فاصله چندان زیادی نداشته باشد و یا اینکه دسترسی به گونه ای باشد که به راحتی بعد از آتلیه و آرایشگاه سر وقت در باغ حضور داشته باشید.

 نکات مهم برای انتخاب باغ تالار

ظرفیت باغ تالار

مسئله مهم دیگر که باید حتما به آن توجه کنید ظرفیت باغ می باشد. در ابتدا و قبل از اینکه بخواهید اقدام به رزرو باغ تالار کنید باید یک لیست دقیق و کامل از تعداد میهمان های خود در اختیار داشته باشید تا راحتر بتوانید برای انتخاب بهترین باغ تالار اقدام کنید.

درست است که باغ تالارها گنجایش و ظرفیت بالایی را پذیرا می باشند اما برخی از باغ تالارها هم وجود دارند که وسعت کمی دارند و پذیرای تعداد محدودی از میهمان ها می باشند.

گل آرائی و تزئینات باغ تالار

نکته دیگری که می تواند به شما در انتخاب بهترین باغ تالار کمک کند نحوه گل آرائی و تزئیناتی است که در باغ ها صورت می گیرد.

گل آرایی قسمت و بخش های مختلفی دارد  مثلا جایگاه عروس و داماد، درب ورودی، میزهای پذیرایی، سالن عقد، میز شام و.... هر کدام از این بخش ها نیاز به طراحی و دیزاین خاص خود دارند.

برای این کار می توانید از گل های رنگارنگ مناسب هر فصل استفاده کنید. همچنین می توانید برای تزئینات باغ از گل ها و گیاهان زینتی که دارای رنگ و طرح های مختلف بسیاری می باشند و تنوع زیادی دارند استفاده کنید

لیست بهترین باغ تالارها در تهران

در شهر تهران باغ تالارهای بسیاری وجود دارند که می توانند جزء لیست انتخابی شما قرار گیرند و از میان آن ها به راحتی خواهید توانست انتخاب بهترین باغ تالار را با قاطعیت بیشتری انجام دهید.

ما به شما برخی از این باغ تالارها را معرفی کرده ایم.

 • باغ تالار همتی
 • باغ تالار باران
 • باغ تالار الیسا
 • باغ تالار نگین غرب
 • باغ تالار مجنون
 • باغ تالار گرمدره
 • باغ تالار تاج
 • باغ تالار دانیال
 • باغ تالار جزیره آبی
 هزینه باغ تالار عروسی در تهران

در نهایت اینکه 

ما سعی کرده ایم به اختصار هم که شده مجموعه ای از بهترین باغ های تهران را در این مقاله به شما معرفی کنیم تا شما با ارزیابی کردن هر یک از آن ها بتوانید اقدام به انتخاب بهترین باغ تالار برای برگزاری جشن عروسی خود بگیرید.

مشاوران و همکاران ما نیز از طریق سایت banktalar.com بیشتر در این زمینه شما را راهنمایی خواهند کرد.


نظرات
نظری ثبت نشده است
ارسال نظر جدید