بستن

باغ تالار ورسای

باغ تالار عمارت یاسین
باغ تالار عمارت صفا جو
تالار هتل بزرگ ارم
تالار پذیرایی قصر وصال
باغ تالار مجنون
مشاوره عروسی
مشاوره انتخاب تالار رایگان
دانلود اپلیکیشن مدیریت عروسی بانک تالار

تعیین زمان مراسم عروسی

یکی از مواردی که برای جشن عروسی ممکن است ذهن شما را زیاد به خود مشغول کند و تبدیل به یک دغدغه اساسی برای شما شود تعیین زمان مراسم عروسی می باشد.

بعد از اینکه تصمیم گرفته اید در چه مکانی( تالار، باغ تالار، هتل، تشریفات عروسی) جشن خود را برگزار کنید زمان آن رسیده است که تاریخ برگزاری جشن را نیز مشخص کنید.

اینکه چطور میتوان یک زمان مناسب برای جشن عروسی خود انتخاب کنید مسئله ای است که می خواهیم در این مقاله به آن بپردازیم.

زمان مراسم عروسی را اینگونه تعیین کنید

همانطور که قبل تر هم اشاره کرده ایم یکی از مهم ترین اتفاق هایی که برای برگزاری جشن عروسی نیاز به یک برنامه ریزی دقیق و مدیریت شده دارد تعیین زمان مراسم عروسی می باشد.

برای انتخاب این زمان معمولا بزرگترهای فامیل بیشتر روی ایام تعطیلی و اعیاد اسرار دارند و به نوعی این گونه روزها را مناسب تر برای برگزاری جشن عروسی می دانند.

اما اینکه شما دوست دارید جشن عروسی خود را در چه تاریخی برگزار کنید نیاز به کمی اطلاعات و نکات مهم درباره انتخاب و تعیین زمان مراسم عروسی دارد.

در ادامه تیم بانک بانک تالار به این نکات مهم اشاره ای مختصر کرده است.

بهترین زمان برای برگزاری جشن عروسی

نکات قابل توجه در انتخاب بهترین زمان عروسی

برگزاری جشن عروسی نیازمند یک سری کارهای مقدماتی و ابتدایی می باشد که باید با یک برنامه ریزی دقیق و مدیریت شده آن ها را انجام داد تا نتیجه همان چیزی شود که شما عروس و دامادهای عزیز دوست دارید.

یکی از مواردی که باید در انتخاب آن دقت زیادی داشته باشید تعیین زمان برگزاری جشن عروسی می باشد.

شاید مشخص و انتخاب کردن تاریخ عروسی کار چندان سخت و دشواری نباشد اما در نظر نگرفتن یک سری نکات و موارد که در ادامه به آن ها اشاره کرد ه ایم میتواند این کار آسان را برای شما سخت و دشوار کند.

 1. مزایا و معایب برگزاری عروس در تابستان
 2. مزایا و معایب برگزاری عروس در زمستان 
 3. مزایا و معایب برگزاری عروس در ایام تعطیل
 4. برگزاری مراسم عروسی در اعیاد و مناسبت ها

مزایا و معایب برگزاری عروس در تابستان

برگزاری جشن عروسی در هر یک از چهار فصل سال مزیت ها و معایب خاص خود را دارا می باشد.

یکی از پرطرفدارترین فصل های سال برای برگزاری جشن عروسی فصل تابستان می باشد. خب، این فصل هم می تواند به عنوان مناسب ترین زمان برای تعیین تاریخ عروسی شما باشد و هم میتواند مناسب نباشد.

علت اینکه تابستان هم می تواند فصل خوبی برای جشن عروسی باشد و هم نباشد موارد زیر می باشند.

 • آن دسته از دوستان و اقوام که محصل در منزل دارند بدون شک تابستان بهترین زمانی است که می توانند به جشن هایی همچون جشن عروسی با خیال راحت بروند.
 • شدت گرما در تابستان بسیار زیاد می باشد و این مسئله دشواری های خاص خود را دارد. بنابراین اگر خودتان جزء آن دسته از افرادی هستید که گرمایی می باشید برگزاری جشن عروسی در تابستان اصلا انتخاب مناسبی نیست.
 • ممکن است در فصل‌های مختلف دچار آلرژی‌های فصلی خاصی شوید. بنابراین آن فصل مناسب برگزاری جشن عقد و عروسی شما نیست بهتر است با دقت، وقت مناسبی را برای این روز برگزینید.
برگزاری جشن عروسی در فصل تابستان

مزایا و معایب برگزاری عروس در زمستان 

خیلی از عروس و دامادها دوست دارند که عکس و فیلم خاصی از جشن خود داشته باشند و شاید به همین خاطر است که ترجیح می دهند در 6 ماه دوم سال یعنی پاییز و زمستان جشن عروسی خود را برگزار کنند.
 • بدون شک به خاطر سرد بودن هوا عروس خانم نمی تواند لباس باز انتخاب کند و باید لباس پوشیده و مناسب فصل انتخاب کند 
 • زیبایی منحصر به فرد فصل زمستان، تم سفید و پوشیده از برف، فضای رمانتیکی را به مراسم شما خواهد بخشید و بسیار خاص و متفاوت است.
 • با توجه به اینکه در زمستان غذاها زود سرد می شوند باید حتما برای این بخش از مراسم خود برنامه ریزی مناسبی داشته باشید
 • احتمال سرماخوردگی در این فصل نیز بیشتر است.

مزایا و معایب برگزاری عروس در ایام تعطیل

برگزاری جشن عروسی در این روزها مناسب آن دسته از افرادی است که کارمند، دانش آموز، دانشجو و... می باشند که بدون هیچگونه دغدغه ای می توانند در جشن شما حضور داشته باشند.
عیب برگزاری جشن عروسی در این روزها ترافیک های سنگین داخل شهری و خارج از شهر می باشد.

برگزاری مراسم عروسی در اعیاد و مناسبت ها

برگزاری جشن عروسی در ایام مذهبی بسیار پسندیده و نیکو می باشد و به این طریق اقوام کنار یکدیگر لحظات خوش و لذت بخشی را سپری خواهند کرد و خاطره آن همیشه در ذهنشان باقی خواهد ماند.

چند نکته کاربردی برای انتخاب بهترین زمان عروسی 

برای اینکه بتوانید در هنگام تعیین زمان مراسم عروسی تصمیم درستی بگیرید حتما به نکات زیر توجه داشته باشید.
 1. انتخاب کردن یک تاریخ خاص میتواند  روز زیبا و خاطره انگیزی را برای شما به ارمغان آورد
 2. در یک روز خاص و مشترک جشن عروسی خود را برگزار کنید( مثلا همزمان با جشن تولدتان)
 3. حتما شرایط جوی و آب و هوایی را در نظر داشته باشید
 برگزاری جشن عروسی در زمستان

در نهایت اینکه 

امیدواریم که با ارائه این مطلب توانسته باشیم به شما عروس و دامادهای عزیز برای تعیین زمان مراسم عروسی کمک کرده باشیم تا مناسب ترین روز در تقویم را برای جشن عروس یخود انتخاب کنید.
 

خدمات پیشنهادی

سالن عقد و محضر ازدواج اسپرلوس پاسداران

سالن عقد و محضر ازدواج اسپرلوس پاسداران

سالن عقد اسپرلوس پاسداران دارای 10 تا 100 نفر ظرفیت می باشد.دفتر عقد اسپرلوس دارای روف گاردن مجلل، با امکان برگزاری مراسم در سالن و فضای باز با دو سفره عقد مجلل و استفاده همزمان از فضای باغ و سالن برای یک مراسم را دارا می باشد.دفتر ازدواج اسپرلوس پاسداران با امکان امکان پذیرایی نهار و شام، ...جزئیات بیشتر

باغ تالار عمارت آمیتیس شهریار

باغ تالار عمارت آمیتیس شهریار

باغ تالار عمارت آمیتیس دارای ظرفیت ۷۰۰ نفر در شهریار واقع گردیده است.باغ عروسی عمارت آمیتیس دارای ۴ سالن با سقف ۸ متری بدون ستون مناسب استفاده از هلی شات و کرین، دارای ۲ فضای باغی مجزا برای هر مجموعه، پارکینگ مجزا با ظرفیت ۴۰۰ دستگاه، دسترسی آسان ازکرج وتهران می باشد.عروس دامادهای عزیز میتوانند تمام...جزئیات بیشتر

سالن عقد و محضر ازدواج خاطره

سالن عقد و محضر ازدواج خاطره

سالن عقد خاطره دارای سالن مجلل، سفره عقد جدید و زیبا، پارکینگ اختصاصی و پرسنل مجرب افتخار پذیرایی از میهمانان شما عزیزان را دارا می باشد.جزئیات بیشتر

تالار پذیرایی ترنم وصال

تالار پذیرایی ترنم وصال

سالن عقد ترنم وصال آماده برگزاری همه مراسمات شما میباشد - ثبت سیستمی عقد و تمامی کارهای محضری شما توسط عاقدی مجرب و به روز - صدور صیغه نامه- برگزاری مراسم عقد ، نامزدی ، بله برون ، تولد ، دورهمی های خانوادگی ،مراسم افطاری، مراسم یادبود و بزرگداشت ،همایش و کنفرانس های مختلف،و...- ظرفیت سالن 70_...جزئیات بیشتر

تالار پذیرایی مجلل بنیامین

تالار پذیرایی مجلل بنیامین

تالار پذیرایی مجلل بنیامین دارای 400 نفر ظرفیت می باشد.تالار بنیامین دارای دکوراسیون مجلل و کلاسیک ، نوساز، پارکینگ اختصاصی، پرسنل مجرب، کیفیت غذای عالی افتخار پذیرایی از میهمانان شما عزیزان را دارا می باشد.  جزئیات بیشتر

تشریفات عروسی ژانپیر

تشریفات عروسی ژانپیر

تشریفات مجالس ژانپیر  Jean pierre Wedding Group  "از مشاوره تا طراحی و اجرا با به کار گیری به روزترین متد طراحی دنیا" ♦️ در اختیار داشتن بهترین باغ های عروسی در غرب و شرق تهران ♦️ دارای عمارت اختصاصی در ولنجک تهران برای برگزاری مراسم های عقد و عروسی های تعداد پایین  &...جزئیات بیشتر

نظرات
نظری ثبت نشده است
ارسال نظر جدید