بستن

باغ تالار ورسای

تالار پذیرایی قصر وصال
باغ تالار عمارت یاسین
تالار پذیرایی سهیل
تالار هتل بزرگ ارم
تالار هتل شایان ورامین
باغ تالار مجلل مهر و ماه
باغ تالار عمارت صفا جو
مشاوره عروسی
مشاوره انتخاب تالار رایگان
دانلود اپلیکیشن مدیریت عروسی بانک تالار

همه آنچه ساقدوش عروس باید بداند

یکی از کارهایی که اغلب عروس و دامادها برای جشن عروسی خود زیاد به آن فکر میکنند و به دنبال ایده ای جذاب هستند انتخاب ساقدوش می باشد. خب، معمولا در این جور موارد عروس و داماد از دوستان صمیمی یا اقوام نزدیک می خواهند که با آن ها همراه شوند. اینکه شما بدانید به عنوان ساقدوش عروس و داماد چه کارهایی را باید انجام دهید و چه کارهایی را نباید انجام دهید از مهم ترین مواردی هستند که به هر چه بهتر برگزار شدن جشن عروسی به شما کمک خواهد کرد. ما امروز قصد داریم با شما ساقدوش های عزیز همراه شده و همه آنچه ساقدوش عروس باید بداند را در اختیار تان قرار دهیم.

انتخاب ساقدوش

همانطور که در ابتدای این مقاله هم اشاره کرده ایم این روزها عروس و دامادها دوست دارند تا جشن عروسی خاص و متفاوتی داشته باشند.

به همین خاطر به دنبال ایده هایی هستند که در هر چه با شکوه تر برگزار شدن جشن عروسی به آن ها کمک کند.

یکی از کارهایی که این روزها بسیار روتین شده است انتخاب ساقدوش برای عروسی می باشد. معمولا عروس و داماد از دوستان صمیمی و اقوام نزدیک خود درخواست می کنند تا از ساعت ابتدای روز عروسی تا انتهای شب با آن ها همراه شوند.

شاید بد نباشد بدانید که در دوران قدیم داشتن ساقدوش برای عروس و داماد مخصوصا عروس از واجبات تشریفات عروسی به شمار می آمده است.

اما اینکه شما چطور ساقدوش خوبی را برای خودتان انتخاب کنید و اینکه ساقدوش بداند در روز عروسی شما باید چه کارهایی را انجام دهد مسئله بسیار مهمی است که در ادامه بیشتر به آن خواهیم پرداخت.

همه آنچه ساقدوش عروس باید بداند

همه آنچه ساقدوش عروس باید بداند

یک نکته بسیار مهم که باید در زمان انتخاب ساقدوش های عروسیتان به آن توجه کنید این است که ساقدوش ها باید مجرد بوده و از نظر تناسب اندام و قد شبیه به شما باشند.

بهتر است که لباس ساقدوش ها هم شکل و همرنگ انتخاب شود تا جلوه ویژه ای به جشن عروسی شما بدهد. درباره آرایش ساقدوش هم بهترین کار این است که آرایشی نزدیک به هم داشته باشند.

برای اینکه بتوانید بهترین ایده ها را برای ساقدوش هایتان پیدا کنید بد نیست سری به مدل های روز و فرهنگ های مختلف بزنید تا بهترین ایده را بدست آورید و انتخاب کنید.

این مسئله را هم به خاطر داشته باشید که تمام هزینه های مربوط به لباس و آرایش ساقدوش ها با داماد می باشد.

موارد مهم در انتخاب ساقدوش

وظایف ساقدوش عروس

خب، در متن بالا به این مسئله پرداختیم که چطور ساقدوش های جشن عروسی خود را انتخاب کنید و کمی هم درباره همه آنچه ساقدوش عروس باید بداند برایتان صحبت کردیم.

حال می خواهیم به سراغ ساقدوش های عزیز رفته و درباره وظایف آن ها با شما صحبت کنیم.

کارهایی که ساقدوش های عروس برای بهتر برگزار شدن جشن عروسی باید انجام دهند به شرح زیر می باشد.

  • اولین مسئله این است که ساقدوش باید مسئولیت پذیر باشد و تمام آنچه که ممکن است عروس و داماد فراموش کنند را به آن ها یادآوری کند.
  • ساقدوش باید همواره لبخند به لب داشته باشد و به میهمان ها حس آرامش و مثبت منتقل کند.
  • شما به عنوان یک ساقدوش باید به آرایش سر و صورت خود دقت زیادی داشته باشید و به خاطر طولانی بودن زمان عروسی حتما با خودتان لوازم آرایش به همراه داشته باشید.
  • خوش قول بودن و وقت شناس بودن را فراموش نکنید( در زمان معین باید در آرایشگاه و مزون عروسی حضور داشته باشید)
  • شما ساقدوش های عزیز باید سعی کنید در این روز از استرس عروس خانم بکاهید
  • شما باید علاوه بر آراسته بودن لباس و آرایش عروس خانم به لباس و آرایش خود نیز توجه داشته باشید.
  • نحوه برخورد شما باید با میهمان ها حاکی از مهربانی و صمیمیت باشد
  • برای انجام رقص ‌گروهی ساقدوش‌های عروس باید با یکدیگر و عروس‌خانم هماهنگ‌ باشند.
چطور برای عروسی خود ساقدوش انتخاب کنیم؟

در نهایت اینکه 

امیدواریم با ارائه این مقاله از سری مقالات سایت بانک تالار توانسته باشیم همه آنچه ساقدوش عروس باید بداند را بخوبی در اختیارتان قرار داده باشیم.
مشاوران و همکاران ما نیز از طریق سایت banktalar.com بیشتر در این زمینه شما را راهنمایی خواهند کرد. شما می توانید سوالات، انتقادات و پیشنهادات خود را از طریق همین سایت با مشاوران ما، در میان بگذارید.
 

نظرات
نظری ثبت نشده است
ارسال نظر جدید