بستن

باغ تالار ورسای

تالار پذیرایی قصر وصال
باغ تالار عمارت یاسین
باغ تالار مجلل مهر و ماه
مجموعه باغ تالارهای ترانه
تالار پذیرایی سهیل
تالار هتل شایان ورامین
باغ تالار مروارید چیتگر
تالار هتل بزرگ ارم
باغ تالار عمارت صفا جو
مشاوره عروسی
مشاوره انتخاب تالار رایگان
دانلود اپلیکیشن مدیریت عروسی بانک تالار

رنگ هایی که نباید در تشریفات عروسی خود استفاده کنید

شاید شما هم از آن دسته عروس و دامادهایی باشید که دوست دارید از ترکیب رنگ خاص برای برگزاری مراسم عروسی خود استفاده کنید. اما پیشنهاد و توصیه ما، در بانک تالار به شما عزیزان این است که قبل از انتخاب ترکیب رنگ مورد نظرتان حتما نکات و مواردی که نیاز است درباره رنگ هایی که نباید در تشریفات عروسی خود استفاده کنید بدانید را مطالعه کنید.

نباید های انتخاب ترکیب رنگ در تشریفات مراسم عروسی

انتخاب و ترکیب برخی از رنگ ها برای مراسم عروسی اصلا مناسب نمی باشد و نباید آن را استفاده کنید.

این امر کاملا طبیعی است که شما دوست دارید رنگ هایی را برای ترئین و دیزاین مکان برگزاری جشن خود استفاده کنید که نسبت به آن ها علاقه و احساس خوبی دارید.

اما لازم است بدانید که استفاده از برخی ترکیب رنگ ها برای تشریفات عروسی اصلا گزینه مناسبی نمی باشند.

این ترکیب رنگ هایی که نباید از آن ها در تشریفات عروسی خود استفاده کنید به شرح زیر می باشند. 

برای تشریفات عروس خود از رنگ های مُد روز استفاده نکنید

  • انتخاب ترکیب رنگی مد روز 

اولین نبایدی که باید در ترکیب رنگ عروسی خود به آن توجه داشته باشید انتخاب رنگ های مُد روز و ترکیب کردن آن ها می باشد.

اگر شما هم از آن دسته عروس و دامادهایی هستید که به مُد روز اهمیت زیادی می دهید قطعا دوست دارید که کارهای مربوط به جشن عروسی خود را نیز مطابق با این اصول پیش ببرید.

ولی باید بگوییم که این موضوع را به طور کامل فراموش کنید چرا که انتخاب و ترکیب رنگ های مُد روز بعنی فرمان‌برداری از یک جریان تجاری آن هم در مهم‌ترین شبی که باید تمام سلیقه و قریحه خود را به رخ مهمان‌ها‌ بکشید.

  • ترکیب دو رنگ جیغ 

استفاده از رنگ های جیغ را هم به طور کامل فراموش کنید. اگر دوست دارید که این کار را انجام دهید حداقل یک رنگ جیغ را با یک رنگ ملایم تر ترکیب کنید.

  • ترکیب رنگی انتخابی‌تان برای محل برگزاری عروسی مناسب نیست

مکان برگزاری جشن خود را در نظر بگیرید، فرض کنید که تالار انتخابی شما برای طراحی میزها از رومیزی های قرمز رنگ استفاده کرده است و دسته گل شما آبی می باشد.

این تضاد رنگ ها از زیبایی هر دو مورد می کاهد. بنابراین باید حتما به این مسئله توجه داشته باشید که از رنگ های مناسب برای دیزاین و طراحی مکان جشن خود استفاده کنید که با تم شخصی ما( دسته گل و لباس) همخوانی داشته باشند.

از رنگ های جیغ استفاده نکنید

  • رنگ لباس ساقدوش ها متفاوت باشد

شما عروس خانم هایی که دوست دارید حتما ساقدوش داشته باشید به این مسئله توجه کنید که انتخاب رنگ مناسب برای لباس ساقدوش ها در زیبایی مراسم شما نقش مهمی دارد.

دقت داشته باشید که رنگ لباس ساقدوش ها نباید با رنگ زمینه مراسم شما هماهنگی داشته باشد.

  • انتخاب‌تان را فقط به دو رنگ محدود نکنید

دنیای رنگ ها به اندازه ای گسترده است که دست شما در انتخاب رنگ ها کاملا باز می باشد بنابراین دلیلی وجود ندارد که تمام تمرکز شما روی انتخاب تنها دو رنگ ثابت بماند.

اگر دو رنگ که بیشتر دوست دارید را انتخاب کنید و تمام اجزای انتخابی جشن خود را براساس همان دو رنگ تشکیل دهید فضای جشن شما زیاد خسته کننده نخواهد بود.

  • تعداد زیادی از رنگ ها را به کار نبرید

در متن بالا به این مسئله اشاره کردیم که دنیای رنگ ها بسیار گسترده می باشد  و قطعا که شما عاشق رنگ های زیادی هستید.

توصیه ما به شما عزیزان این است که در انتخاب رنگ ها مواظب باشید تا اشتباهی نکنید.

اگر اصرار به استفاده از رنگ‌های مختلف دارید دقت داشته باشید که همگی در طیف ترکیب رنگ اصلی مورد نظرتان باشند.در تشریفات عروسی از به کاربردن رنگ های زیاد خودداری کنید

در نهایت اینکه 

انتخاب رنگ مورد نظرتان برای جشن عروسی از موارد مهم و تاثیر گذار می باشد که باید به آن اهمیت زیادی دهید.

اما اینکه از چه ترکیب رنگ هایی برای جشن عروسی خود استفاده کنید مسئله ای است که باید درباره بایدها و نبایدهای آن بیشتر بدانید.

ما تمام سعی خود را کرده ایم تا در این مقاله بیشتر به این مسئله اشاره داشته باشیم که رنگ هایی که نباید در تشریفات عروسی خود استفاده کنید شامل چه مواردی می باشند.

دنیای رنگ ها بسیار گسترده و گیج کننده می باشد اما اگر به خوبی و با دقت ترکیب رنگ مناسبی را برای جشن عروسی خود انتخاب کنید شک نداشته باشید که همه چیز همانگونه پیش خواهد رفت که شما می خواهید.


نظرات
نظری ثبت نشده است
ارسال نظر جدید