بستن

باغ تالار ورسای

باغ تالار عمارت یاسین
تالار پذیرایی سهیل
تالار هتل شایان ورامین
تالار پذیرایی قصر وصال
باغ تالار مجلل مهر و ماه
تالار هتل بزرگ ارم
باغ تالار عمارت صفا جو
مشاوره عروسی
مشاوره انتخاب تالار رایگان
دانلود اپلیکیشن مدیریت عروسی بانک تالار

انتخاب تم های فصلی برای مجالس عروسی

اگر شما هم جزء آن دسته از عروس و دامادهایی هستید که دوست دارید جشن عروسی خود را در فصل مورد علاقه تان برگزار کنید بد نیست درباره انتخاب تم های فصلی برای مجالس عروسی بیشتر بدانید.

بنابراین پیشنهاد ما به شما در بانک تالار این است که این مقاله را از دست نداده و تا انتها با ما همراه باشید.

تم های فصلی مناسب هر مجلس

جشن ها و مراسم های مختلف از جشن نامزدی، عقد، تولد، عروسی و... گرفته باید طبق اصول و قوانین خاص و با توجه به آداب و رسوم خانواده عروس و داماد برگزار شوند.

اینکه شما بخواهید جشن های خود را به چه صورتی و در چه مکانی برگزار کنید می تواند تاثیر زیادی بر نحوه برگزاری جشن شما داشته باشد.

از آنجایی که ما در زمینه معرفی تالار، باغ تالار و تشریفات عروسی یا به طور کلی هر آنچه در بهتر برگزار شدن جشن عروسی شما نقش دارند فعالیت داریم می خواهیم به شما کمک کنیم تا بتوانید بهترین شب زندگی خود را به یادماندنی کنید.

ما با سال ها تجربه در این زمینه تمامی ضوابط و شرایط را رعایت کرده ایم و برای خدمت رسانی به شما عزیزان آماده می باشیم.

یکی از مهم ترین مواردی که شما باید برای برگزاری جشن عروسی خود به آن توجه داشته باشید تم عروسی است.

شاید با خودتان بگویید مگر جشن تولد است که برای آن تم مشخص کنیم؟ نه، اما با انتخاب تم مناسب فصل برگزاری جشن عروسیتان شک نداشته باشید که زیبا ترین و با شکوه ترین جشن عروسی را خواهید داشت.

نحوه برگزاری عروسی در چهار فصل سال

تم های فصلی یک انتخاب هوشمندانه

قطعا همه زوج ها نمیتوانند در فصل بهار جشن عروسی خود را برگزار کنند. برخی در زمستان، پاییز و تابستان اقدام به برگزاری جشن خود خواهند کرد.

پس چه بهتر که تم های فصلی را نیز در این مورد رعایت کنند تا جشن باشکوهی داشته باشند. 

شما عروس و دامادهای عزیز می توانید بعد از اینکه تاریخ جشن خود را مشخص کردید و مکان برگزاری را هم انتخاب کردید به فکر تم مناسب فصل جشن عروسی خود باشید. 

ما چهار فصل زیبا داریم که برگزاری جشن عروسی در هر یک از این چهار فصل زیبایی خاص خود را دارد. در ادامه به شما خواهیم گفت که چطور انتخاب تم فصلی برای مجالس عروسی را به درستی انجام دهید.

تم عروسی برای فصل پاییز

فصل پاییز که به عنوان عروس فصل ها شناخته شده است از زیباترین فصل هایی است که شما می توانید جشن عروسی خود را در این فصل برگزار کنید.

مناسب ترین تمی که برای این فصل می توانید برای زیباتر شدن جشن عروسی خود انتخاب کنید استفاده از ترکیب رنگ های زرد و نارنجی در گل آرایی و دیزاین سالن جشن می باشد یا می توانید از ترکیب این رنگ برای انتخاب دسته گل خود استفاده کنید.

تم مناسب برای عروسی در پاییز

تم عروسی برای زمستان

فصل بعدی که برای برگزاری جشن عروسی جزء خاص ترین فصل ها می باشد فصل زمستان است. عروسی در این فصل هم لذت بخش است و هم سختی های خاص خود را دارد.

زیبایی بارش برف در این روزها می تواند خاطره ساز ترین عروسی را به ارمغان می آورد چرا که در عکس و فیلم های خاصی را نسبت به عروسی های بهاری و تابستانی شاهد خواهید بود.

برای انتخاب تم زمستانی جشن عروسی خود می توانید رنگ سفید یا نقره ای را انتخاب کنید که نماد بسیار زیبایی از این روزها می باشد. 

تنها سختی که جشن عروسی زمستانی دارد برای آن دسته از دوستانی است که می خواهند جشن خود را در فضای باز بگیرند اما به خاطر شرایط آب و هوایی و سرد بودن هوا این امکان وجود ندارد.

در فصل زمستان عروسی بگیریم یا نگیریم؟

تم فصلی بهار و تابستان 

دو فصل زیبای دیگری که می توانید جشن عروسی خود را در این دو فصل برگزار کنید بهار و تابستان می باشند. عروسی در فصل های خنک و سر سبز سال که زیبایی خاصی به عکس ها و فیلم های جشن شما می دهند.

ناگفته نماند که برگزاری جشن عروسی در تابستان به خاطر شدت گرمای هوا کمی نسبت به بهار دردسرساز تر می باشد. اما خوبی این دو فصل این است که دست شما در انتخاب تم مناسب باز تر می باشد.

رنگا رنگ بودن این دو فصل به گونه ای است که شما می توانید از بیشتر رنگ ها برای گل آرایی دست گل، میز پذیرایی و سالن پذیرایی خود از آن ها استفاده کنید.

انتخاب تم های مناسب فصل برای مجالس عروسی

در نهایت اینکه 

انتخاب تم های فصلی برای مجالس عروسی نسبت به تم هایی که شما برای تولد انتخاب می کنید متفاوت تر می باشند شما باید در انتخاب تم جشن عروسی حتما نوع جشنی که برگزار می کنید را هم در نظر داشته باشید.

به خاطر داشته باشید که تم های مناسب برای فصل های مختلف سال می توانند جلوه ویژه ای به جشن شما دهند، شما میتوانید با توجه به تم انتخابی خود برای انتخاب کارت عروسی و دست گل عروس نیز اقدام کنید.

حتی می توانید تم انتخابی خود را به میهمان ها نیز بگویید تا آن ها هماهنگ با تم جشن عروسی شما لباس خود را انتخاب کرده و آرایش کنند.

 


نظرات
نظری ثبت نشده است
ارسال نظر جدید