بستن

باغ تالار ورسای

تالار هتل بزرگ ارم
تالار هتل شایان ورامین
باغ تالار عمارت صفا جو
باغ تالار عمارت یاسین
تالار پذیرایی قصر وصال
باغ تالار مجلل مهر و ماه
تالار پذیرایی سهیل
مشاوره عروسی
مشاوره انتخاب تالار رایگان
دانلود اپلیکیشن مدیریت عروسی بانک تالار

جشن عروسی خصوصی باشه بهتره یا عمومی؟

برای بسیاری از زوج های جوان که قصد دارند با برگزاری جشن عروسی زندگی مشترک خود را آغاز کنند این سوال پیش می آید که جشن عروسی خصوصی باشه بهتر یا عمومی؟

نظر شما عزیزان در این مورد چیست؟ به نظرتان با شرایط اقتصادی و گرانی این روزها بهتر است که زوج ها در ابتدای زندگی مشترک خود چگونه برای برگزاری جشن عروسی خود اقدام کنند؟

مراسم عروسی خصوصی

شرایط اقتصادی این روزها به گونه ای شده است که کمتر خانواده ای می تواند از پس مخارج سرسام آورد جشن عروسی برآید.

جشن عروسی نیاز به یک سری کارهای ابتدایی اما بسیار مهم دارد تا شما بتوانید با بودجه ای که در اختیار دارید یک جشن آبرومند برگزار کنید.

انتخاب مکان برگزاری عروسی با توجه به تعداد میهمان هایی که دارید مهم ترین مسئله در برگزاری جشن عروسی می باشد.

برخی از خانواده ها سعی می کنند با انتخاب یک تالار کوچک و دعوت از چندین دوست و فامیل، جشن خصوصی اما بسیار شیکی را برای فرزند خود برگزار کنند.

برخی دیگر هم با توجه به استرس کارهای مربوط به جشن عروسی بسیار زیاد می باشد ترجیح می دهند با انتخاب یک تشریفات عروسی صفر تا صد کارهای مربوط به جشن را به آن ها بسپارند.

جشن عروسی خصوصی به این صورت است که عروس و داماد از بزرگترهای فامیل و اقوام نزدیک خود دعوت می کنند تا در این شب بزرگ و مهم همراه آن ها باشند.

هزینه برگزاری این سبک جشن عروسی به مراتب کمتر از برگزاری جشن عروسی عمومی می باشد.

برگزاری جشن عروسی خصوصی این روزها بسیار شایع شده است و آن هم به خاطر شیوع ویروس کرونا و اهمیت دادن به سلامت دوستان و اقوام می باشد.

به چه عروسی هایی جشن عروسی خصوصی گفته می شود؟

جشن عروسی خصوصی و عمومی

خب، در متن بالا اشاره کردیم که برگزاری جشن عروسی خصوصی این روزها بسیار باب شده است.

اما با توجه به آنچه که در متن بالا اشاره کرده ایم نظر شما درباره برگزاری جشن عروسی به صورت عمومی چیست؟

فکر می کنید که جشن عروس خصوصی بهتره باشه یا عمومی؟ 

البته ناگفته نماند که نحوه برگزار جشن عروسی کاملا سلیقه می باشد و عروس و داماد با توجه به بودجه ای که در نظر گرفته اند می توانند برای برگزاری جشن عروسی خود تصمیم گیری کنند.

اگر فکر می کنید که از پس خرج و مخارج جشن عروسی عمومی بر میاید و دوست دارید که دوستان و اقوام زیادی را به جشن عروسی خود دعوت کنید حتما این کار را انجام دهید که سال ها بعد از انجام ندادن آن پشیمان نشوید.

اما اگر با شرایط اقتصادی که دارید مطمئن هستید که برگزاری جشن عروسی خصوصی هم برایتان خرج زیادی دارد اما دوست دارید که از مهم ترین شب زندگی خود خاطره زیبایی داشته باشید، مخارج اضافه را فاکتور گرفته و یک جشن فامیلی و خصوصی با کمترین هزینه بگیرید.

تفاوت جشن عروسی خصوصی و جشن عروسی عمومی

تفاوت جشن‌های عروسی خصوصی و غیرخصوصی 

اصلی ترین تفاوت بین جشن عروسی خصوصی و جشن عروسی عمومی تعداد میهمان هایی است که شما به جشن خود دعوت می کنید.

در جشن عروسی خصوصی همانطور که قبل تر هم عنوان کردیم شما تنها اقوام نزدیک و بزرگ فامیل( مادر بزرگ، پدر بزرگ، خاله، عمه، عمو، دایی، خواهر و برادر) خود را دعوت خواهید کرد.

اما در جشن عروسی عمومی یا غیر خصوصی شما دوستان و اقوام دور خود را نیز دعوت می کنید.

جشن عروسی خصوصی را کجا برگزار کنیم؟

پیشنهاد ما، در بانک تالار به شما عروس و دامادهایی که قصد دارید جشن عروسی خود را به صورت حضوی برگزار کنید، باغ تالار می باشد.

فضایی باز و بسیار زیبا که شما می توانید جو صمیمی بهتری را در شب عروسی خود به وجود آورید. البته فصل برگزاری جشن را نباید فراموش کنید.

انتخاب باغ تالار برای برگزاری جشن عروسی بیشتر مناسب فصل بهار و تابستان می باشد. 

برگزاری مراسم عروسی خصوصی در باغ تالارها و فضاهای باز بسیار مناسب‌تر بوده و جو صمیمی را ایجاد می‌نماید.

برگزاری جشن عروسی خصوصی در باع تالار

در نهایت اینکه 

باردیگر یادآور می شویم،  برای رسیدن به این پاسخ که جشن عروسی خصوصی بهتره باشه یا عمومی؟ شما باید بودجه خودتان را در نظر داشته باشید.

این مسئله کاملا سلیقه ای و شخصی می باشد. اینکه شما بخواهید برای بهترین شب زندگیتان میزبان تمام کسانی که می شناسید باشید و یک جشن عروسی غیر خصوصی برگزار کنید یا اینکه تنها با دعوت از بزرگان و اقوام درجه یک خود جشن عروسی خصوصی بگیرید کاملا شخصی می باشد.

این روزها به خاطر شیوع ویروس کرونا و اینکه امکان میزبانی از همه افرادی که دوست داریم در بهترین شب زندگی کنارمان باشد برگزاری جشن های عروسی بیشتر خصوصی شده اند.

شما باید شرایط اقتصادی و مالی خود را هم برای برگزاری جشن عروسی در نظر داشته باشید.

 
 

نظرات
نظری ثبت نشده است
ارسال نظر جدید